Головна

Июля 1952

Сталося щось жахливе. Коктейль-бар осів на три фути і весь перекособочілся! Це я підрив його своїми тунелями. Сталося це вночі. Папа зауважив, тому що всі його гамбургери постійно з'їжджали з гриля у фритюрницю. Я ж не зі зла це зробила. Якщо хочете знати мою думку, просто будинок побудований абияк. Сподіваюся, мама нічого не помітить, коли повернеться з Джексона. Я обіцяла татові, що не скажу про те, що він пив, якщо він не розповість про будинок.

Йому довелося надставіть одну ніжку грилю, щоб яєчня і гамбургери не виїжджали в масло для картоплі фрі. Крім цього, по-моєму, нічого не помітно. Скоріше б мама повернулася, а то тато расхандрілся.

Папа ходив на весілля Хенка, був боярином. Сказав, що весілля вийшло невесела. Справляли в конторі, і на нареченій замість весільної сукні був звичайний діловий костюм, просто букетик до нього прикололи. Навіть медового місяця не буде.

На наступний день Хенк вийшов на роботу, і все пішло як зазвичай, ніякої різниці. Папа подарував йому 50 доларів, а я - кілька салфетниц з черепашок і кілька попільничок з устричних раковин, які власноруч зробила на зустрічах Юних дебютанток.

Весілля потрапила в колонку «Пара слів від Дот». Як і той факт, що коктейль-бар Харперів покосився, але місіс Дот не стала мене видавати, а написала, що на той була Божа воля. Думаю, вона не хотіла повідомляти, що одна з її Юних дебютанток рила під будинком тунелі, адже вона виховує з нас пристойних дам.

Майкл прочитав книгу Міккі Спіллейна «зацілують мене до смерті»[37] і тепер моторошно уявляє. Каже, ця книга тільки для хлопчиків і дорослих. А я її ще в минулому році прочитала, нічого такого в ній немає.

З хорошого на цьому тижні відбулося тільки те, що тітка, яка повинна була з нами розмовляти на зборах Юних дебютанток, захворіла, і ми замість балаканини співали «Гребись, греби на човнику». Думка дня місіс Дот: «Пам'ятайте, якщо у вас за спиною пліткують, значить, ви просто на два кроки випереджаєте інших!»

Весь час, поки мами не було, тато квасив з Джиммі Сноу, і бідоласі Хенку доводилося корячиться в коктейль-барі одному.

Джиммі п'є, тому що його дівчина, Айріс Енн Муді, з якої він заручився вісім років тому, вийшла заміж за іншого. Вона мені дуже подобається, але чоловіка її я не переварюю. Вічно всім грубить і постійно ображає її на людях. Добре, що я випадково вилила йому на спину гарячий вершковий десерт.

 Июля 1952 |  Июля 1952


 квітня 1952 |  квітня 1952 |  Мая 1952 |  Мая 1952 |  Мая 1952 |  Мая 1952 |  червня 1952 |  червня 1952 |  червня 1952 |  Июля 1952 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати