Головна

Июля 1952

Сьогодні мамі подзвонили з Джексона. Бабуся Петтібон виграла джекпот в бінго, і у неї стався серцевий напад. Її відвезли в баптистський госпіталь і заборонили курити, тому що в палатах стоять балони з киснем, але бабуся сховала пачку «Кемел» в зачісці і закурила, коли всі пішли. Від вибуху в правому крилі Баптистського госпіталю повилітали всі шибки. Бабуся не постраждала, але багатьом пацієнтам з інших поверхів стало погано з серцем. Загалом, мама поїхала в Джексон і перевела бабусю в Методистський госпіталь. Ось і добре, зраділа бабуся, надто вже ці баптисти суворі.

Містер Хонівелл і його дівоче армія придбали базуку, але жодна з дівчат не може її підняти. Базуку поклали в крісло на коліщатках, але по піску-то крісло не котиться. Шкода, я хотіла подивитися, як стріляє ця штуковина.

На цьому тижні під час зборів Юних дебютанток місіс Дот сказала, що ми усиновимо бідну дитину з-за кордону і станемо йому прийомними батьками по листуванню. Прийомна дитина, хто б він не був, буде писати нам щотижня листи і дякувати. Сподіваюся, це виявиться дівчинка. Уявляєте, вона виросте, приїде сюди і побачить мене, Кей Боб Бенсон і дочок ловців креветок!

Я намагалася умовити їх усиновити дитину-альбіноса, але Кей Боб Бенсон развопілась як не знаю хто. Вона завжди домагається свого. І вічно влаштовує ці піжамні-вечірки-на-всю-ніч. А я сплю в купальнику і не хочу нікуди ходити ночувати. Думка дня місіс Дот була така: «Найміцніше в людині - це характер». Наступного тижня ми будемо говорити з жінкою з магазину одягу в Магнолія-Спрінгз про аксесуари, не знаю навіть, що мається на увазі. Якщо мама ще не повернеться з Джексона, вже ці збори я точно пропущу.

Анжела Пістал починає мене діставати. Тепер доводиться надягати їй на руки паперові пакети, тому що уві сні вона зриває з вух пластир, до того ж подавай їй кожен день казку на ніч.

Містер і місіс Пістал сповна виправдовують свої витрати. Вже на що мама не прихильниця «Синьої гарденії», але навіть вона не змогла втриматися і сходила на виступ Джонсона Дерев'яною Ноги. Він неповторний.

У програмі був ще співак Рей Лейн, теж хороший. Бачили б ви мамине обличчя, коли Джонсон Дерев'яна Нога після подання підійшов до столу і запросив її танцювати. Ну і вигляд у неї був - сміхота! Вони станцювали під «Танцюй, балерина, танцюй» Нетан Кінга Коула. Крутилися, вигиналися - ну все як треба. І адже з усього залу він вибрав саме маму!

Я запитала: а раптом господар тієї прибитої до берега ноги, яку мати Кей Боб Бенсон знайшла на пляжі, Джонсон Дерев'яна Нога? Мама шикнула на мене. Вона впевнена, що це не його нога, але я думаю, всяке може бути. Шкода, ту ногу викинули, а то б він подивився, може, дізнався б. Я хотіла запитати у нього, де він втратив ногу, але мама сказала: тільки спробуй - вб'ю, про такі речі не питають.

Цей співак, Рей Лейн, прийшов посидіти за нашим столиком. Він тут зовсім один, і йому дуже сумно. Виявляється, він з Хатісберга, і йому всього сімнадцять.

Мамі дуже сподобалася місіс Пістал, але вона ніколи більше не піде в цей заклад, тому що там збираються нікчемні люди, дармоїди, так вона їх назвала. А у Клода Пістала і всіх його друзів пики розбійників. Я не сказала, що це як раз ті самі люди, з якими я грала в покер.

На наступний день цей хлопець, Рей Лейн, співак з «Синьої гарденії», прийшов в коктейль-бар і запитав тата, чи можна йому мене бачити. Папа відправився витягувати мене з-під будинку, де я копала тунелі.

Рей запитав, чи не можу я з ним піти поплавати, і я сказала - звичайно, можу. Він такий гарний, і волосся у нього в'ються. У нього є дівчина на ім'я Енн, вона носить окуляри. Він давно з нею гуляє і скучив. Мені, звичайно, хотілося б, щоб він був моїм хлопцем. Я б його одного нікуди не відпустила. По-моєму, він чудовий, а як співає! - краще за всіх.

І знаєте що? Він поцілував мене на прощання і сказав, що радий був познайомитися. Він повинен стати кінозіркою, типу Рорі Келхауна.[36] Мама повинна терміново полагодити мій зламаний зуб.

Приїхали Ковбоскі зі своїм балаганом. Їх семеро, двоє мого віку. Вони живуть в величезному шкільному автобусі, він навіть краще, ніж трейлер Роя Гріммета. У балагані у них кілька ігрових автоматів по одному центу, чортове колесо і фотоавтомат, який робить чотири знімки за четвертак, ще вони продають солодку вату і яблука в карамелі. Мама заборонила мені їх пробувати, мовляв, ці балаганщікі купують гнилі яблука задешево і заливають зверху карамеллю. Я знаю, що не треба б їх є, але нічого не можу з собою вдіяти. Однак поглядаю, чи немає всередині черевиків.

Містер Ковбоскі дозволяє мені підмітати зал з ігровими автоматами коли побажаю і займатися розміном грошей. Там так здорово! Весь час грає музика, навіть з нашого будинку чутно. Вони мені страшенно подобаються, хоч і цигани. Не вірю, що вони крадуть дітей, але якщо мене захочуть вкрасти, я не проти. Весело буде в цьому автобусі жити. Майкл іноді заходить, і ми катаємося на чортовому колесі. Зверху весь берег видно.

Якось з нами ув'язалася Кей Боб Бенсон, але перелякалася, коли я розгойдала сидіння, і тепер її на чортове колесо ні за які пряники не затягнеш.

Біллі Банді, цей священик з радіо, нарешті приніс мені фотографію Сью Світуотер, яка веде програму на іншій хвилі. Її підписано: «Для Дотті Фей». Ну і як тепер її показувати?

Біллі Бандер - дуже смішний священик, якщо запитаєте моєї думки. Ми з татом його мало не кожен день зустрічаємо в задній кімнаті кафе «Бон Тон», це єдине місце, де він після церкви може купити спиртне. Він заходить, сідає за столик, один-однісінький, і замовляє випити. Потім виймає червоний ніж для паперів і розкриває всі конверти з грошима, надіслані добрими християнами, які слухають його радіопрограму, і розкладає гроші за столу акуратними стопками. Виймаючи купюру в 20 доларів, він вимовляє: «Хвала Господу». Десятидоларові купюри заслуговують «Бережи тебе Господь, брат». П'ятидоларові - «Спасибі тобі, грішник», а гідністю в один долар - всього лише «Усяке благо». Один раз він витягнув 50 доларів і дуже голосно промовив: «Алілуя, Ісус!» Але в основному отримує він п'ятірки і десятки.

Июля 1952 |  Июля 1952

квітня 1952 |  квітня 1952 |  квітня 1952 |  Мая 1952 |  Мая 1952 |  Мая 1952 |  Мая 1952 |  червня 1952 |  червня 1952 |  червня 1952 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати