На головну

Старійшина, 2

[Коментарі Matt'а Norton'а] Фінальна заставка - танкер пливе до точки огляду на всіх парах. У видаленні вражаюче вибухає нафтова платформа анклаву. У міру наближення танкера екран згасає. Старійшина, персонаж гравця і всі члени врятувалися на танкері, хоча ми їх і не бачимо. За кадром чути голос Старійшини. У ньому відчуваються нотки задоволення, і навіть деякий запал.

Ого, ви це бачили? Це був хороший вибух!

Обраний, ти гідний свого імені. Я жива, плем'я врятовано, а злі люди мертві. В ім'я Вихідця з Притулку, ти справжній герой!

Все село надасть тобі честь, коли ми опинимося будинку - навіть твоя тітонька Морлісс. Ми засмажимо Гекко і влаштуємо бенкет. На честь тебе в Храмі буде споруджена святиня. Твоїм ім'ям будуть називати дітей. Під твоєю захистом ми будемо рости і процвітати.

(Загасання)

Мені здається, мені б сподобалося подивитися більше вибухів ...

Останні два питання - від Richard Grey:

6. За словами Chris A., мертвяки з V12 отримали дозу радіації і FEV. Я знаю, що Гарольд говорив, що двері відчинилися занадто рано, або щось на зразок цього, тому вплив радіації зрозуміло. Моє питання - як мертвяки з Притулку 12 отримали дозу FEV? Гарольд - це особливий випадок, з тих пір, як він увійшов на Військову Базу з ... е-е ... нехай він краще залишиться неназваним, ... і поринув. А що ж сталося з рештою? - Richard Grey

Коли відбулося потрапляння по дослідницькому центру «West Tek», були пошкоджені ємності зберігання FEV на четвертому і п'ятому рівнях, і FEV потрапив в атмосферу. З різних причин, можливо, рознесений вибухом, вірус швидко досяг мертвяков, і процес мутації почався одночасно з впливом радіації. Як вірус міг пережити вибух, зберігши можливість розмножуватися - невідомо ... це залежить від типу боєголовки, що розколола центр «West Tek» як яйце.

До того ж, Гарольд ніколи не говорив, що він занурювався (хоча це і можливо). Однак, він помиляється - близького взаємодії навіть з малою кількістю FEV досить для того, щоб викликати мутації, як це сталося з рабами анклаву, розкопувати Маріпоза. Я думаю, що екран між ємностями з FEV і центром управління в Маріпоза запобігав поширенню вірусу.

Хто такий Френк Хорріган? Супермутанта в моторизованої броні? Кібернетично вдосконалений людина? Робот? Кібернетично вдосконалений роботизований супер-мутант в моторизованої броні? Якщо він мутував, то чому Анклав не наклала на них? Чи бачать вони різницю між мутацією, викликаної FEV і мутацією, викликаної радіацією? - Richard Grey

Френк Хорріган - це найгірший кошмар манчкін, наскільки я зміг знайти це в документації. Він супер-мутант в моторизованої броні (хоча те, що він супер-мутант - спірне питання, так як вчені прооперували його і модифікували його ДНК і психологію настільки сильно, що важко сказати, якою була б підсумковий результат, якби його зміни йшли своїм ходом).

Відносно того, що він мутант, в останньому оновленні з'явилася наступна інформація:

«Важливо те, що Хорріган ніколи не вважав себе мутантом; таким його вважали тільки вчені анклаву, але зазвичай вони характеризували його як «експеримент», і то - за очі. Більшість солдатів вважало Хоррігана ходячою атомною бомбою, чимось, що створили техніки, і, в основному, не турбувалися з приводу його мутації. Більшість вважали його виродком і лише деякі висловлювали бажання супроводжувати його на завданнях ».

Вони не вважали його чимось особливим, малим винятком з правил. Небагато людей хвилювалися з приводу його мутації або вважали його мутантом, ... і навіть вони швидше думали про нього, як про експеримент по вдосконаленню людини, ніж як про мутанта. Це питання семантики. І подвійних стандартів.

В рамках фанатського творчості він може бути результатом жахливих генетичних експериментів анклаву, ... ось що говорить про нього сержант Грен:

У мене з'явився вільний час, і я відправилася в НКР і зустрілася з Президентом НКР. |  Він сконструйований генетиками урод, ось хто він такий. Був охоронцем Президента. Агент Секретної Служби Френк Хорріган. Тепер він більше, ніж наполовину - машина ».

Вступ |  дисклеймер |  Дайте відповідь мені на ці три питання |  Michael |  система Притулків |  Виходить, що Річард Грей, а не головний персонаж FO1, був першим Вихідцем з Притулку. Чому він це зробив ??? - Deadlus |  псионик |  Диск братства стали |  Виправлення хронології: частина друга |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати