Місця розміщення реклами |  Радіо і телебачення |  Брошури та листівки |  Не піддавайтеся спокусі |  Оцінка вартості рекламних оголошень |  Написання своїх рекламних оголошень |  Увага |  Продавайте вигоди, а не властивості |  Рекомендації щодо заголовків |  інтерес |

загрузка...
загрузка...
На головну

бажання

1.  Вилазь, гуморист, - гримнула я, не горя бажанням брати участь в цьому маленькому спектаклі. -Час Цокає, ти ж не хочеш залишитися без грошиків?
  2.  Йдеться про те, що почуття, розум, і інтелект є грізною фортецею бажання; через них бажання обманює втілену душу, затемнюючи її мудрість.
  3.  Інша бажання
  4.  бажання
  5.  БАЖАННЯ
  6.  БАЖАННЯ ПОВІТРЯ

Бажання, насправді, не є окремою частиною реклами, це те, що повинно вирости з інтересу. Просто до того, як читачі дочитаю вашу рекламу до кінця (незалежно від того, чи складає її довжина два рядки або дві сторінки), вони повинні захотіти купити ваш товар. Так що переконаєтеся, що ви можете розвіяти всі можливі їх сумніви настільки, наскільки вам дозволить наявний простір у вашій рекламі. Люди самі встановлюють собі бар'єри для того, щоб утримати себе від зайвих витрат: "Я думаю, це насправді дорого" - кажуть вони собі; або: "Ймовірно, доставка займе шість тижнів".

Ваше завдання полягає в тому, щоб усунути всі потенційні бар'єри. Вони можуть турбуватися щодо ціни, так що повідомте їм яка вона. Принаймні дайте їм знати, що це дешевше, ніж підв'язувати рослини до кілків, або те, що ваш товар коштує не більше, ніж у конкурентів. Вони можуть хвилюватися про доставку чи про запасних частинах, про якість обслуговування або про придбання товару іншого кольору. Ваше дослідження повинно підказати вам, що викликає у людей найбільше занепокоєння. Переконайтеся, що ви реагуєте таким чином, щоб нічого не стояло на шляху бажання вашого читача придбати ваш товар або скористатися послугою.

Поради як підвищити інтерес до вашої реклами |  Дія
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати