Головна

Предмет і структура фізики. 3 сторінка

1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

Далі слід ступити в царство тих духів до яких було звернення. Робити це, однак, слід лише тоді, коли не було у відповідь ніяких поганих знаків, якими можуть, наприклад, бути -
 раптовий порив вітру або ж крик сови. Знаки ті можуть бути самими різними, і слід самому відчувати який з них буде поганим, а який навпаки - на добре. Слід також пам'ятати, що не можна пильно дивитися куди б то не було, але навпаки - погляд повинен бути розосередженим і блукаючим, спрямованим на всі боки відразу. Слід цим поглядом помічати будь-які ворушіння, руху, світіння та інші подібні прояви. Якщо раптом з'явиться відчуття, що від якогось місця виходить світло, то того місця слід віддати перевагу, бо в там трави будуть володіти особливою силою. Слід також відзначати
 поява фіолетових точок, бо це теж може бути особливим знаменням. Дуже корисно звертати увагу на вітер, якщо він є. Добре, якщо це твій вітер, і він приносить за собою силу і знання.
 Не раз я чув від знахарів, що коли готуєшся йти збирати трави, заготов для кожної рослини свій ніж. Зрізавши одним ножем якусь траву, Не торкайся їм же до іншої, бо сила іншого рослини швидше випарується. Зрізуючи трави, збирай їх в пучки, і суші на горищі або під ліжком, щоб вони не бачили світла, як сонячного, так і місячного. Будучи висушеними, рослини повинні зберігатися в цілісному стані. Не слід їх ламати або подрібнювати іншими способами. Подрібнювати ж слід тільки перед вживанням, коли ти їх будеш закладати
 в горщик, для приготування відвару або ж будь-яких інших ліків. Ніколи не слід збирати зів'ялі трави, що ростуть біля доріг, і покриті, отже, дорожнім пилом. Слід також уникати збору трав у поганих місцях, якщо тільки магічні мети не штовхають вас до цього. Не слід збирати рослини, зворушені псуванням, але навпаки, слід віддавати перевагу тим з них, хто знаходиться в цвіту, пишності, листя яких не займані плямами. Вельми важливо викласти зірвані рослини для сушіння в найближчий же час, щоб не дати їм заборонили або задихнутися.

O способах використання трав для лікувального пиття і
 розтирань.

Згадаймо, яке існує безліч рецептів і скільки трав використовується лікарями для лікування різних захворювань. Як не заплутатися у всьому цьому? Щоб лікування твоє було осмисленим, ти повинен насамперед усвідомити собі не тільки особливості протікання захворювання, але також дійти до його витоків і зрозуміти, що стало його причиною.
 Чтоже має послужити початком в цьому пошуку? Перш спробуй внести ясність у те, якою планетою викликана ця хвороба, для чого склади гороскоп хворого і ретельно його розбери. Зрозумій слабкі і сильні місця, зрозумій, наскільки слабка або сильна кожна планета, наскільки вона вражена і знаходиться вона в своєму будинку і таким чином, ти знайдеш першопричину захворювання. Для прикладу припустимо, буд-то б хвороба в тілі твого хворого викликав Марс, бо ти спостерігаєш сильну лихоманку, пекучі і ріжучі болі, гострий сильний пульс. Нехай Марс в гороскопі у цієї людини вражений і знаходиться в Діві. У цьому випадку ми можемо припустити отруєння, запалення жовчного міхура або кишок. Припустимо, що в дійсності ми і спостерігаємо запалення кишок. Який траві в цьому випадку віддати перевагу?
 Я бував в різних країнах і скрізь в бесідах зі знаменитими лікарями я завжди ставив саме це питання. Відповіді були різними, але найчастіше мені вказували на три способи вибору трав і інших ліків. Перший спосіб вибору трав я назвав би способом симпатії. Його в більшій мірі віддають перевагу грецькі і мавританські лікарі. Вони виходять з того, що лікувати слід подібне подібним, і в наведеному мною прикладі вони скористалися б травою, що має силу Марса в Діві. Застосовуючи цей спосіб, говорив мені лікар з Афін на ім'я Костас Дімас, - слід пам'ятати, що хворий може якийсь час ще більше страждати, але ці страждання потім досить різко йдуть, не залишаючи сліду. Дуже складним в цьому способі є питання про дозу ліків, яку необхідно давати хворому, бо надто рясне кількість може його вбити, а мале навпаки - зробити хвороба невидимою, але при цьому не менш шкідливою.
 Цей грецький лікар також говорив, що метод симпатії хороший тоді, коли необхідно невидиму хвороба зробити видимої, витягнувши її зсередини на поверхню. Тут доречно буде навести випадок, що мав місце якраз тоді, коли я жив деякий час в будинку Костаса, на Хлібній вулиці, що неподалік від портової площі. У той день ми розмовляли в саду, рятуючись від страшної спеки в тіні дерев. Нашу розмову перервав слуга-ефіоп, який повідомив, що якась людина шукає зустрічі з паном, бо йому потрібно хороший лікар. Костас велів пустити прибульця, який з'явився негайно. Незабаром ми почули, що ця людина вже давно переводиться пекучими і зудять відчуттями всередині тіла. Ці відчуття не дають йому можливості заснути, і особливо сильно вони зростають від м'яса і вина. Оглянувши його, ми прийшли до висновку, що тут має місце хвороба печінки, оскільки остання ущільнена, значно збільшена і болюча при торканні. Кал у цієї людини був вельми світлого кольору, а сеча ж навпаки - темна і сильно піниться. Побудувавши гороскоп, ми получілм можливість переконатися, що Юпітер в гороскопі цієї людини слабкий, так як знаходиться в Діві і з'єднаний з Марсом. Костас негайно заварив трави деревію, яка володіє силою Юпітера в Діві, і дав випити хворому. після
 уклав його в кімнаті для гостей і велів лежати. Так він давав відвар трави деревію рази три або чотири і вже на ранок ми виявили рясні висипання на спині, в області підребер'я і також на машонкой і в області заднього проходу. Костас знизив дозу і в той день дав трави деревію всього один раз. Є він йому дозволив лише зварені зерна пшениці та ячменю. Через два дні висипання зникли, так само, як і жар, який у другій день спостерігався ближче до вечора. Хворий зазначив, що печіння всередині ще є, але воно значно зменшилася, і він уже спав останню ніч спокійно. Костас назавжди заборонив йому їсти м'ясо і пити вино, також він заборонив йому є гіркий стручковий перець, до якого хворий мав велику пристрасть. Крім того, Костас покарав зібрати більше трави деревію і пити не менше
 п'яти ковтків в день. З часом той прибулець і пішов. Через роки, згадуючи цей випадок і також багато інших, де я давав людям ліки, виходячи з принципу симпатії, я прийшов до висновку, що цей спосіб хороший не тільки для того, щоб зробити хвороба видимої, але також і в тих випадках, коли планета викликає хворобу, перебуваючи в нестачі.
 Інший спосіб вибору трав був мені підказав в Каїрі дуже гідною людиною, володів обширнейшими знаннями в медицині, філософії, астрології і багатьох інших науках. Ім'я його, на його ж прохання, наводити не буду. Той достойний чоловік розповів мені про погляди старих арабських майстрів, які вважали, що перш, ніж почати лікування, слід виявити найбільш шкідливу планету гороскопу і після запропонувати хворому ліки з трави, яка вміщує в себе силу планети, дружби з якою шукає планета, яка викликала захворювання . При цьому слід знати, що Сонце шукає дружби з Марсом, Місяць - з Венерою, Меркурій ні з ким не шукає дружби і ні з ким не дружить. У тих же випадках, коли ми спостерігаємо хвороба, викликану Меркурієм, слід давати трави Меркурія. Венера шукає дружби з Юпітером, Марс з
 Сатурном, Юпітер з Місяцем і Сатурн з Венерою. Цей спосіб, як мені здається найбільш хороший, тоді, коли планета, яка викликала хворобу проявлена ??в недостатку всього, а цей спосіб хороший ще й тим, що тут крім природних сил, які дає рослині земля, крім зіркових сил, які дає рослині Небо, в долі хворого ще беруть участь і духи планет, пов'язані з керованим ними рослиною. Правда, тут неодмінно слід зазначити, що при неправильному зборі трав, недбалому зберіганні і інших неповажних жестах, зв'язку з духами планет губляться безповоротно. У вигляді прикладу, здатного проілюструвати описаний вище спосіб вживання трав, можу навести випадок, що стався зі мною, як і попередній, в будинку лікаря Костаса з Афін.
 В одній з розмов Костас згадав, що його брат мучений якоюсь недугою, схожим на звичайну нудьгу, з тією різницею, що на тлі байдужого настрою, млявості, небажання працювати, спостерігається досить сильний голод і статева пристрасть. Остання буває така сильна, що часом закінчується мимовільне виверження. Мені, - говорив Костас, - він не робить довіри і слухати порад моїх не виконує. Таким чином, Костас попросив мене спробувати оглянути його брата. Було вирішено, що він роздобуде для мене багатий одяг і представить братові знаменитим лікарем з Константинополя. Так було задумано від того, що брат Костаса був по сонячному знаку Лев і крім того у Львові у нього були Місяць, Меркурій, Марс і висхідна точка гороскопу, іменовану деякими астрологами асцендентом. З цього випливало, що людина той був схильний до розкоші, тягнувся до дорогих речей і мріяв про дружбу з видатними, відомими людьми. Так і було зроблено. Ознайомившись з гороскопом хворого, я ще раз прийшов до висновку, що однією з головних причин хвороби була дисгармонія між пекучим бажанням жити в розкоші і неможливістю реалізувати свої мрії.
 Розмову я вів в кілька гордовитому тоні, всіляко підкреслюючи своє високе походження, і все ж часом наближаючи мого співрозмовника, як би даючи зрозуміти, що бачу в ньому людини, гідного моєї уваги. Олександру дуже скоро пожвавився бесідою і став слухати мої поради уважно, обіцяючи все виконувати в точності. Перш за все, я порахував головним - задобрити Місяць, яка цілком могла бути причиною, як нудьги, так і інших явищ, що спостерігаються. Для цього я порадив робити ванни і обмивання з відвару лаванди навпіл з подмаренником. Так само треба приймати цей відвар всередину, до трьох ковтків в день.
 У другу чергу необхідно було приборкати Марс, що знаходиться в очевидному надлишку, оскільки саме він був причиною настільки неприборканої статевої пристрасті. Для цього я взяв рослина, що має силу Сатурна у Леві, яким є пустирник. Я порекомендував робити з нього настої на окропі і пити три-п'ять ковтків в день, а в моменти статевих збуджень також до трьох ковтків. Вже через тиждень з'явилися помітні зрушення, Олександру став одужувати, а через три тижні знову взявся за своє ремесло.

Свого часу мені здавалося, що описаним вище вичерпуються способи підбору трав для лікування. Однак, коли я мандрував по Китайським, Індійським і Афганським горах, я побував в таких містах, як Дарджилінг, Срінагар, Кашгар і, звичайно Лхадан (Лхаса). Коли я перебував якийсь час у моностире Джал-Луг-Лхай, який є одним з священних місць для віруючих в пророка Гаутаму, мені була надана честь вести вчені бесіди з тамтешніми лікарями. З їх відповідей я зрозумів, що вони визнають найбільше спосіб лікування протилежним, тобто впливаючи на сухе вологим, на холодну гарячим. При виборі часу лікування, головним для них є положення і фаза Місяця. Чи не перебільшу, якщо скажу, що цього способу дотримуються в тих краях почитай все лікуючі. Я ж став вдаватися до нього лише через деякий час, яке мені було необхідно для осмислення власне питання про протилежності. Так в роздумах я прийшов до висновку, що, скоріш за все, в світі існує два види протилежностей. Перша є протилежність планетарна, друга ж суть протилежність зодіакальна. Підбираючи ліки і лікувальні маніпуляції, керуючись першим видом протилежностей, слід пам'ятати символічний ряд ворогуючих планет, що відбувається з Зірки Магів. Закон складається в тому, що ворогуючими виявляються плнети, що знаходяться по різні боки осі симетрії зірки, вершиною якої є Сонце.
 З малюнка видно, що взаємно протилежними або навіть взаємно ворожими є Сатурн і Місяць, Юпітер і Меркурій, Марс і Венера. Сонце ж в цьому ряду займає фактично нейтральне положення і протилежних або ж ворожих йому планет не має. Правда, в деяких рукописах, які мені доводилося вивчати, вказувалося на противагу Сонця і Сатурна, а також Сонця і Місяця.
 Отже, в якості прикладу, скажу, що, використовуючи спосіб протилежності першого роду по відношенню до Місяця, розташованої в знаку Стрільця в гороскопі хворого, ми можемо вибрати траву, зазначену силою Сатурна в тому ж знаку, а якщо ж ми обрали, як спосіб, протилежність другого роду, то нам слід зупинити свій вибір на рослині, зазначеному силою Місяця в Близнюках. Слід зазначити, що використання трав згідно способу протилежностей, вимагає великого вміння і досвіду, бо невірно дані ліки в даному випадку здатне
 викликати серйозні ускладнення. Крім того, знову ж великого вміння вимагає вибір дози призначається ліки, оскільки в разі використання властивостей протилежностей, існує небезпека викликати побічні хвороби, які часом бувають ще більш шкідливими, ніж власне хвороба первинна. Проте, якщо лікар правильно підібрав ліки і дозу, хвороба йде значно швидше, ніж у випадку використання першого і другого раніше описаних способів. Обов'язковою також є повторне застосування того ж ліки через деякий час після повного зникнення хворобливих ознак.
 Остаточне прояснення з питання лікування способом протилежностей вніс в мою голову знахар-киргиз, розповідь про Небикновенно методах лікування якого, я наводжу нижче.
 Сталося так, що наш караван змушений був зупинитися на нічліг в декількох сотнях кроків від стану каракіргізов на півночі Великих гір. Я зважився і поїхав туди з метою купити трохи солі і заодно непомітно з'ясувати чи є там зброю. Киргизи зустріли мене насторожено, але незабаром з'ясувалося, що ватажок цього племені одружений на жінці, яка, як і я, родом з Срінагара. Мова їх мені був незвичний і дружина ватажка допомагала нам вести бесіду. Це було досить цікавою обставиною, оскільки у всіх тюркських кочівників, яких доводилося мені зустрічати на своєму шляху, жінкам не дозволяється ні в якому разі з'являтися в юрті, де знаходяться сторонні чоловіки.
 У бесіді ватажок дізнався, що я займаюся лікуванням і запропонував мені познайомитися з їх знахарем, який, як говорив гостинний господар, лікував тільки водою і до того ж вельми успішно. Мене, зрозуміло, ця пропозиція зацікавила, і ватажок наказав покликати знахаря, який з'явився негайно. Це був міцний старий, середнього зросту, дуже жилавий, з засмаглим, майже чорним обличчям і такими ж руками. Він увійшов і запитально подивився на ватажка. Той щось сказав прийшов. Жінка не перевела.
 - Мене звуть Чжалцан, - сказав він по-монгольські.
 Я теж представився.
 - Ти хочеш дізнатися про моє лікуванні?
 Я відповів ствердно.
 - Підемо, мене чекає хворий хлопчик. - І він щось сказав ватажку. Той кивнув, посміхнувся мені, і ми вийшли з юрти в ніч. Над нами висіло бездонне зоряне небо, від якого чувся захоплює кудись вгору приголомшливий безмовний рокіт.
 Після огляду хворого я переконався в тому, що тут має місце запалення горла.
 - Він захворів сьогодні. Мені сказали про це зовсім недавно. - Повідомив Чжалцан. Я висловив свою думку з приводу спостережуваного нами хвороби, але Чжалцан зупинив мене жестом і сказав:
 - Стривай, ти ж прийшов, щоб побачити моє мистецтво? Ось сідай і спостерігай.
 Він поставив на вогонь чан з водою, і коли той нагрівся, вискочив назовні і намочив ганчірку в холодному струмку, що стікав з льодовика. На мій подив, він поклав холодну ганчірку
 хлопчикові на шию, а потім шматок тканини, змочений в гарячій воді, він спритно примотано довгою сухою стрічкою до промежини і анусу. Я запитав Чжалцана про те, що він робить, бо здивування моє
 було дуже велике, на що він відповів, щоб я не хвилювався і сказав також, що будь-який жар в організмі слід лікувати холодом, що він і зробив, наклавши холодну ганчірку на шию. З іншого
 боку, вогонь все одно буде бігти до місця пожежі, навіть не дивлячись на те, що йому доведеться померти в холоді, який ми створюємо, і отже, в тілі відбувається кипіння або ж, що
 буває рідше - бродіння. Щоб уникнути цих явищ, слід відтягувати жар в протилежну точку тіла. У нашому випадку, ми досягали цього шляхом накладання гарячого компресу на про-
 ласть промежини.
 І тоді мені стало ясно, що за досконалої простотою цих способів криється чудова істина про два види протилежностей. Погашення спека холодом допомогою накладання на місце спека холодних предметів являє собою не що інше, як реалізацію планетарної протилежності. Урівноваження вогню організму за допомогою гарячих обгортань тулуба, ніг, компреси на область промежини і інших подібних способів уособлює собою зодіакальну протилежність, бо в цьому випадку ми спостерігали жар горла, або іншими словами жар в області Тельця і ??врівноважували цей жар поклавши гарячий компрес на промежину, то є область Скорпіона, яка протилежна Тельцю.
 Зустріч з Чжалцаном мала для мене величезне значення. Ми дуже тепло попрощалися. Я подарував йому глиняну табличку з магічними знаками, що володіє особливою захищає силою, подаровану мені свого часу одним дервішем з Єгипту. А Чжалцан подарував мені невеликий, дивовижної краси камінь, сяючий зсередини, який, за його словами, є осколком великого каменя, що впав з неба багато століть назад і тепер допомагає всім тим, хто шукає знання.

Про способи використання трав для відведення прокля-
 ку і перешкоджання чаклунства.

Перш, ніж почати розповідь про вищезгаданому укладення, варто було б сказати кілька абстрактних слів. Перш всякого деланья нехай людина стражденний задумається про причини того, що сталося, бо завжди в подібних стражданнях винен саме він сам, і домогтися такого розуміння від хворого лікар повинен за допомогою бесіди і проповіді. Всевишній милостивий і нікого не карає. Карає себе сам чоловік, будучи обтяжений пристрастями своїми. І навпаки, той, хто чистий душею і сильний тілом, чиї думки подібні струмка, що бере початок в найчистіших піднебесних снігах, той невразливий для лихого ока і прокльонів, бо він прозорий для них, як прозорий повітря для стріл. Таку людину неможливо вразити чаклунством, як неможливо ножем різати воду. Однак, не повинно людині судити про гріхах ближнього свого. І якщо до нас приходять стражденні за допомогою, ми повинні трудитися не покладаючи рук і лікувати не тільки словом, а й докладаючи інші вміння.
 Звичайно, для складання обмови або наслання псування, чаклун повинен заволодіти якимсь предметом, який перебував з уражається в безпосередньому контакті досить довго. Найчастіше в таких випадках перевага віддається предметів, на яких є сліди крові жертви, або це може бути пучок волосся, білизна та інше. Заволодівши зазначеними предметами, чаклун проводить свої ритуали, і через деякий час жертва, на яку насилаються псування, дійсно захворює або навіть помирає. Таким чином, слід в бесіді вказати на необхідність обережного поводження з вищеназваними предметами, з тим щоб вони не могли потрапити в чужі руки. Однак, повернемося до опису дій мага. Необхідно зауважити, що дія його чар настає не одразу ж, але через якийсь час. Чому? - Виникає справедливе запитання. На мою думку, це відбувається від того, що "вихор", створений чаклуном, шукає той таємничий хід, по якому він може прийти до своєї жертви. Якщо в момент створення "вихору" в гороскопі жертви не спостерігається злих взаємозв'язків між натальной планетами і реальними, і, крім того, немає злих взаємодій між рухомими фіктивними точками зеніту, асцендента, Сонця і Місяця і натальні планетами, то створений вихор, швидше за все, повернеться назад, трощачи людини, його що послав. Якщо ж злі аспекти зазначеного характеру все ж мають місце, то вони створять то ланка ланцюга, яке зв'яже чаклуна, вихор і жертву. І ще раз не порахую зайвим нагадати, що до приходу вихору, людина, якій намагаються нашкодити, здатний виявитися прозорим для будь-яких чарів, якщо чисті були весь минулий час, його помисли і благородні вчинки.
 Однак, якщо подібний напад відбулося, ми повинні вивчити не тільки причини, але і способи нападу. Так, наприклад, побудувавши гороскоп, ми з'ясовуємо, що в момент захворювання або інших напастей в гороскопі жертви мало місце несприятливий стан реального Сатурна по відношенню до натальному Марсу. Іншими словами, вихор наближаючись до жертви, "бачить" найкращу двері для свого входу у вигляді цієї самої квадратури або опозиції Марса і Сатурна.
 Щоб усунути наслідки цих чаклунських дій, нам необхідно, по-перше, "закрити" знайдену вихором двері, а по-друге, - надати йому інший об'єкт впливу. В іншому випадку, якщо не обтяжувати себе другою дією, вихор може завдати поразки комусь із навколишніх, у кого він знайде схожі "ворота".
 Отже, що ж слід нам робити, щоб закрити доступ чаклунського вихору? Найкращим буде вдатися до допомоги талісмана, яким може бути будь-яка створена людиною фігура, символічно пов'язана з тими чи іншими планетними духами і що може, в значній мірі, підвищувати сили планет, що знаходяться всередині людини і пов'язані з цими духами. Наведу випадок, що стався зі мною в одному з селищ поблизу м Ладакха.
 Було вже досить пізній час. Люди і тварини, що становлять караван, відпочивали, коли в складі з'явився невідомий чоловік. Він був дуже стурбований і питав чи немає серед нас лікаря. Я запитав про причини його приходу і сказав, що володію лікарської наукою в малому ступені і що, якщо його випадок не дуже складний, то я готовий йому допомогти. На це чоловік сказав, що в його будинку відбуваються дивні події і що його дружина, як видно, одержима бісами. Я сів на коня, якого нічний прибулець привів за собою, і вже незабаром ми були у мети.
 Найбільше в його будинку вражали вельми неприємні запахи, походження яких було абсолютно незрозуміло. Вони були жирними і, одночасно, різкими і виходили буквально з усіх усюд. Підійшовши до ложу хворий, я виявив її пов'язаної. Довідавшись про се обставину, я отримав відповідь, що нещасна жінка вже багато разів намагалася втекти з дому, постійно твердить, що їй необхідно побачити якогось чоловіка. Я поцікавився не було напередодні всіх цих подій чогось дивного, чого б раніше не спостерігалося. Поміркувавши, чоловік зазначив, що останній місяць був для його родини досить голодним. Товар, вироблений ним, продавався з працею і, отже, харчування у них було досить мізерним. Приблизно ж, з десяток днів тому, відкриваючи вранці двері свого будинку, він виявив кошик, в якій лежала бараняча печінка, лист рододендрона, дві срібні монети і шматок чорного обсидіану. Не довго роздумуючи, вони печінку з'їли одразу ж, але тоді його здивувало, то обставина, що собака, якій був даден невеликий шматочок, є печінку відмовилася. Цікаво також те, що ця сама собака, що відрізнялася, на подив, лютою вдачею, без яких би-то не було церемоній впустила у двір чужака з кошиком!
 Увечері вони також з'їли корж, куплену на ті дві монети, що лежали в кошику поряд з іншими предметами. Мені було ясно, що тут має місце любовний приворот, і що чаклуном є хтось з близького оточення нещасної, бо він мав знати точно, що в її гороскопі Юпітер і Місяць, символами яких в даному випадку були печінка і срібні монети, перебувають у опозиції і що місяць назад, коли Венера і Сатурн перебували в опозиції, вони одночасно утворювали хрест з Юпітером і Місяцем моєї підопічної.
 Описаний вище спосіб магічного нападу заснований не на способах подібності, але на ідеї "зараження" жертви злими силами чаклуна. Отже, спираючись на сказане вище, мені залишалося лише закрити таємничі ворота її організму, відкриті Юпітером і Місяцем. Для цього я змусив жінку проковтнути воскову пігулку з ув'язненими в неї порошками квітів і листя дерева сарактья, які магічно пов'язані з цими планетами. Через якийсь час, жінка перестала метатися по ліжку і задрімала. Однак, моїм завданням було створити якийсь амулет, який може
 взяти на себе промені цього страшного мани. Я прив'язав до її правій руці три колоски рису, зібраних в сьомий день Місяця, а до лівої щиколотки прикріпив пучок трави деревію, зібраний ще в Монголії близько священного озера Лоб-Нор. При прив'язуванні трав, я тихо і повільно наспівував змову проти чаклунства, якому мене навчив дуже давно мій учитель:
 Місячне світло подібний сонячного,
 Ніч подібна дня.
 Я закликаю на допомогу істину;
 Так позбудуться життєвої сили чаклуни!
 Хто, про боги, створивши чаклунство,
 Нашле його на будинок не відає про це, -
 Так повернеться воно назад (до сотворив колдоство),
 Як теля-сисунець (повертається) до матері!
 Якщо хто, зробивши зло в межах будинку,
 Хоче вразити їм іншого -
 Те коли це чаклунство ми спалюємо,
 З оглушливим тріском лопаються камені.
 Про тисячесільная, уклади ти
 Їх без верхівок, без потилиць!
 Направ чаклунство до сотворив його,
 Як коханку до коханця!
 Цією травою я
 Змінив чаклунство,
 Що створили в поле, в коровах
 Або що в твоїх людей.
 Хто зробив, не зміг зробити.
 Він подрібнив ногу, палець.
 Він зробив нам добро,
 А собі мука.
 Нехай знищить геть стирає геть
 Хвороба кшетра і то прокляття!
 Зітри ж геть чаклунок!
 Зітри геть усіх упирів!
 Стерши геть усіх чаклунів.
 Геть усіх упирів,
 О, що пере геть, тобою
 Ми все це стираємо геть!

Ця змова я повторював кілька разів, до тих пір, поки жінка не стала рясно потіти. Тоді я надів на зап'ястя два мідних браслета, які повинні були захистити мене при нижче описуваних мною Делані. В обидві руки я взяв за шкребка, зробленому з чорного обсидіану, і став ними знімати піт, що виділяється на шкірі у жінки і вичищати їм кішку, яка була у господарів. Через короткий час, жінка перестала потіти, а кішка спершу впала, наче дух з неї вийшов геть, а потім підскочила і з жахливим криком вискочила через вікно.
 Через годину, я вже був у себе в стані, а на наступний день, проїжджаючи з караваном повз будинок, де буде розіграно описані мною події, я бачив, як чоловік і його дружина, будучи в абсолютно нормальному здоров'ї, вітали нас біля порога свого будинку.
 Незайвим буде привести ще дуже примітний випадок, що мав місце під час відвідання мною Єрусалиму.
 Я жив в будинку одного доброго і дуже побожної людини, що мав майстерню з фарбування тканин. В одній із розмов, які я мав задоволення з ним вести, він поскаржився на те, що ймовірно, скоро помре, бо здоров'я його з кожним днем ??закінчується і поробити з цим нічого неможливо. Я попросив розповісти мені про його нездужання докладніше, і він повідомив, що близько року тому був проклятий невісткою - дружиною старшого брата через труднощі, що виникли з поділом батьківської спадщини. Спочатку Шауль, так звали ту людину, став часто задихатися, особливо ближче до ночі, а через деякий час, стали з'являтися одні і ті ж нічні кошмари, ніби в вікно влітає чорний птах, б'є крилами і сідає йому на груди. Він же лежить нерухомо, не в змозі поворухнути ніякої кінцівкою. Птах відриває від його тіла шматочок м'яса і з ним вилітає у вікно. Сили з кожним днем ??залишають мене, - говорив Шауль, -і, напевно, скоро зовсім вичерпаються. Деякий час по тому я визначив, що найслабшою планетою в його гороскопі була Венера, і іменнно при посередництві цієї планети поширювалося створене прокляття.
 В першу ж ніч я запалив куріння з сандалового дерева, бо воно таїть в собі рясні приховані сили венеріанское природи. Таким чином, дим, який розповсюджується від кадила, і при посередництві спеціальних змов, легко забирає на себе шкідливі сили, наведені будь-ким. Майже до світанку я читав змови, один з яких, найбільш сильний, наведу тут.

Ненависне для біди, народжене богами
 Рослина, що знімає прокляття,
 Подібно воді - змиває скверну,
 Змий з мене все прокляття.
 прокляття суперника
 І прокляття сестри,
 А також якщо жрець в гніві прокляне -
 Все це кинь нам під ноги!
 З неба коріння тягнеться до землі,
 З землі тягнеться до неба -
 За допомогою цього могутнього
 Захисти нас кругом, з усіх боків!
 Кругом - мене, кругом - моє потомство,
 Захисти кругом багатства, що є у мене!
 Нехай не переможе нас ворожість!
 Нехай не переможуть нас зловмисники!
 Нехай піде прокляття до проклінателю!
 Хто добросердий, з тим ми разом,
 Хто з поганим оком, злосердечен,
 У того нехай ламаються кістки.

На ранок Шауль повідомив, що це була перша ніч, коли він не бачив уві сні тієї страшної птиці. Так я провів в обрядах три ночі і, все три ночі птах, лякає ночами мого господаря будинку, не з'являлася. Я також помітив, що йому не слід носити золотих і срібних прикрас, але з усіх прикрас йому слід віддавати перевагу мідної шестикутної зірки, званої іудеями зіркою Давида.
 Через сім днів від початку моїх чувань, з'явився брат Шауля, чоловік тієї самої невістки, наслати прокляття, і повідомив, що Рахель, так звали ту жінку несподівано померла, і він просить допомогти йому в підготовці похорону.

Про способи вилучення рослинного фантома.

Так само, як і людина або ж які б-то не було тварини, рослина також має невидимий кістяк і жили, по яких тече незрима кров. Алхімік з Багдада на ім'я Барат-аль-Касим повідомив мені якось в одній із розмов, що знає спосіб, як за допомогою алхімічного деланья витягувати всю невидиму частину рослини або ж будь-якого іншого живої істоти і поміщати все це в будь-який, приготовлений заздалегідь посудину . Я поцікавився про цілі подібного деланья, і Барат-аль-Касим відповів мені на це, що все, що я побачу трохи згодом, може мені здатися
 порожньою забавою, однак про дійсний сенс даного деланья він повідає мені дещо пізніше. З цими словами він показав мені жестом, щоб я йшов за ним. Ми спустилися в підвал, де розташовувалася лабораторія мого друга. Він запросив мене присісти, а сам дістав з однієї з
 численних полиць велику колбу, запечатану чимось схожим на віск. Колбу ту він поставив на пісок, що підігрівається знизу вогнем, і через невеликий час мого погляду став поставати спершу ледь помітний, а потім і більш явний квітка, як буд-то витканий з диму. Потім його обриси стали набувати все більш чіткі лінії, і незабаром я вже міг точно сказати, що ця рослина є не що інше, як гвоздика, але не має ніяких інших відтінків, крім сірого. Я поцікавився у мого вченого друга звідки у нього настільки дивовижна річ, на що той сказав, що коли я дослухав його розповідь до кінця, то і сам зможу зробити щось схоже, якщо тільки того побажаю. Я з нетерпінням став слухати.
 - Невидима частина тіла є не тільки у людини і тварин, але також і у рослин. Цей тонкий принцип присутній і всередині металів і каменів. Саме завдяки цьому невидимому тілу, грубе тіло набуває форму. Інші філософи називають його астральним принципом, якщо мають на увазі тонке тіло кристала, згідно з вказівками якого і вибудовується з найдрібніших частинок велике тіло каменю або металу.
 Тобі, як людині, що врятував мені життя, і гідному вченому, я повідомлю, що саме це знання лежить в основі деланья золота зі свинцю, сірки і взагалі чого завгодно. Детальніше про це роблення я повідомлю тобі дещо пізніше.
 Отже, витягуючи рослинний фантом або астральне тіло, ми можемо, в деяких випадках, при його посередництві, лікувати фантом або, кажучи інакше, астральне тіло людини, і таким чином виганяти хвороба, продиктовану його вадами. Ти говорив мені, що ніколи не подрібнюєш рослина аж до його вживання, і ти багато разів прав, бо з поламаного рослини фантом дуже швидко йде, і воно вже лікує значно гірше. Отже, що потрібно, щоб витягти фантом?
 Спершу слід активізувати плоть рослини, бо вона, як і всі речовини навколо, знаходиться в спокійному сотоянии. Далі слід приготувати летючу сіль з того рослини, фантом якого ти хотів би отримати. Для цього рослина, зібране з квітами, корінням і листям, слід спалити до стану білої золи, а потім, розчинивши в дистильованої воді, витягти ту саму сіль про яку я вже згадував.
 Разом з сіллю слід зробити спирт з тієї ж трави, для чого її слід піддати ферментації в травневій росі, а потім спирт, що утворився в результаті цієї дії, відігнати.
 Деякі майстри радять для прискорення результатів приготувати також висмутовой руди, яка не була ні разу в печі, і довести її до стану "мертвої голови".
 Далі змішують сіль зі спиртом, а потім до половини отриманого обсягу додають золи рослини і стільки ж вище зазначеної вісмуітовой руди. Зізнатися, знаючи, що вісмут підпорядкований силам Сатурна, я заміняв його свинцем, також наведеними до стану "мертвої голови".
 Колба, куди все це налито, повинна бути не широкою і не вузької, легко закриватися і запечатуватися. Далі, ця колба повинна бути поставлена ??в кінський гній, де буде знаходитися до двох місяців. Гній слід міняти приблизно раз в півмісяця, щоб не зменшувати температура внутрішнього розчину. По закінченні цього часу колбу виставляють на світле місце, де б і Сонце і Місяць бачили її. І так вона повинна стояти до тих пір, поки слизова матерія, що залягає на дні, не підніметься вгору, і в посудині не стануть з'являтися найтонші випаровування, подібні туману, утворюючи вид рослини. Однак, вид той буде не постійний і буде коливатися від найменших впливів. Нарешті, все перетвориться в білувато-сіру або блакитну золу, з якої при нагріванні буде виникати образ рослини, який ти вже бачив.
 - І що ж робити з ним далі? - Запитав я.
 - Річ у тім, я витягнув фантом рослини, яке є найбільш підходящим мені зодіаку. І тому, коли мені буває сумно, або коли я занедужав, мені буває досить потриматися за цю колбу або споглядати квітка, що росте з золи і багато біди мої йдуть, як на зразок їх і не було.
 - І чи багато існує способів подібного деланья? - Запитав я тоді, на що мій співрозмовник відповів мені так:
 - Способів існує стільки, скільки існує алхіміків. Я передав тобі лише головні моменти деланья, в яких прихована вся філософія цієї науки. Деякі особливості деланья кожен алхімік знаходить самостійно, бо неможливо тобі буде повторити особливості мого деланья. Більш того, додам, що Аллах ніколи не дасть провести роблення людині, одержимому користю, так само як і іншими пороками, а отже, якщо роблення твоє вдалося - значить ти на вірному шляху.

Предмет і структура фізики. 2 сторінка | Предмет і структура фізики. 4 сторінка

Предмет і структура фізики. 1 сторінка | Предмет і структура фізики. 5 сторінка | Предмет і структура фізики. 6 сторінка | Предмет і структура фізики. 7 сторінка | Предмет і структура фізики. 8 сторінка | Предмет і структура фізики. 9 сторінка | Предмет і структура фізики. 10 сторінка | Предмет механіки. | Обчислення пройденого шляху. Середня швидкість проходження шляху. | Фото-0984. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати