Головна

Контрольна робота №4

  1. I. Попередня робота.
  2. I. Усна робота.
  3. I. Навчальна робота
  4. I.1.2. Корекційно-розвиваюча робота з дітьми, які мають порушення мовлення
  5. II. Самостійна робота студентів на практичному клінічному занятті.
  6. II. Самостійна робота студентів на практичному клінічному занятті.
  7. II. Самостійна робота студентів на практичному клінічному занятті.

I. Поставте питання до виділених словами.

a) They'Ve never been to any foreign countries. (2) b) We've already seen this newfilm. (2) c) They've sent usseveraltelegrams lately. (3)

II. Розкрийте дужки, замінюючи інфінітив потрібної формою дієслова.

1. "You (to see) the new picture by Picasso?" - Yes, I (...) "" How you (to like) it? "-" I like it very much ". 2." You ever (to be) to London? "-" Yes, I (to go) there last year ". 3." Is mother at home? "-" No, she (not to come) yet. 4. "You (to do) the translation already? You (to begin) it 20 minutes ago. 5." When you (to come) to Moscow? "-" I (to come) there a week ago ".

III. Переведіть пропозиції на англійську мову.

1. Чому ви не знаєте цих слів? - На жаль, я не міг повторити їх вчора. 2. Хіба ви не були вчора в інституті? 3. Якщо ви не знаєте будь-яких слів, я можу вам допомогти. 4. Коли мій син готує уроки ввечері, він робить багато помилок. 5. Я завжди радію, коли отримую листи від своїх друзів.

IV. Поставте пропозиції в негативну і запитливо форми.

1. I'll be at home tomorrow morning. 2. The talk will be very interesting. 3. He will remember us. 4. She will be able to go with us. 5. You'll have to hurry.

V. Переведіть пропозиції.

1. She's read the book which I advised her to take. 2. The man you want to speak to is coming back tomorrow. 3. The place where I was born is a big city now. 4. I came to Moscow the day my friend left for Novgorod. 5. This is a student you wanted to speak to. 6. I'm going to work at the plant after I graduate from the Institute.

___

Контрольна робота №3 | Контрольна робота №5


Московський гуманітарно-економічний інститут | Кіровський філія | Контрольна робота №1 | Контрольна робота №6 | Контрольна робота №7 | Контрольна робота №8 | V. Доповніть пропозиції, використовуючи складні доповнення. | Контрольна робота №9 | Контрольна робота №10 | THE INNOCENT AND THE GIULTY |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати