Головна

Gateway Experience Manual

  1. Answer these questions using your knowledge and experience.
  2. Ass. prof. Zhauticova S. B., Maxutova A. K. "Pathophysiology of cardio-vascular system" // Educational-methodical manual // Karaganda, 2006.- 57.
  3. Exec gateway.remotedb.dbo.remoteproc
  4. Experience
  5. Gateway Entry
  6. The Gateway Affirmation

Коли ми були маленькими, нашим улюбленим ласощами, після цукрових трубочок і кукурудзи, були кіндер-сюрпризи. Ті самі, легендарні, в біло-помаранчевої фользі.

Ми купили по яйцю і побігли в парк. Я щохвилини трясла свій кіндер біля вуха, намагаючись вгадати, яка там іграшка. Мені дуже хотілося синю бегемотиху з довгими віями, засмагати на зеленому килимку. А Антон мріяв поповнити свою колекцію бегемотом в тільняшці, що спирається на рятувальний круг.

На вулиці було прохолодно, дорогу засіяли жовті березові листочки - стояв кінець серпня. Ми прийшли на берег ставка, до мокрої після дощу лавці і сіли на високу спинку.

- Відкрий свій першим, - попросила я.

Тоша закусив нижню губу і, сопучи від старанності, почав розгортати фольгу. Я затамувала подих і спостерігала за ним, а коли він розламав шоколадну оболонку, не втрималася і стягнула коричнево-білий шматочок.

- Швидше за-швидше, - квапила я, плямкаючи і нетерпляче соваючись на місці.

Він відкрив жовтий контейнер і вийняв бегемота-офіціанта. Ми розчаровано застогнали. У нас було аж по два таких бегемота.

Антон стиснув його в кулаці, розмахнувся і шпурнув в ставок, а я не витримала і заплакала.

- Ти чого? - Злякався Тоша.

Я і сама не знала, що зі мною. Я засмутилася, бачачи, як сильно засмутився він, і ще тому, що ми не зможемо зараз же пограти нашими бегемотами, як ніби він бравий моряк, а я дівчина на пляжі.

- Не плач, не треба, - погладив мене по плечу Антон, - тобі щось напевно попадеться бегемотиха на килимку! Точно кажу!

Я, схлипуючи, потрясла біля вуха яйце і похитала головою.

- Там напевно безглуздий офіціант.

- Ні-ні, - Антон взяв у мене кіндер-сюрприз, теж його потряс. - Я чую, як килимок б'ється об ніс бегемотихи, - заявив він і поклав мені на коліна шоколадне яйце. - Давай я відкрию ...

Я хотіла погодитися, а потім замотала головою, повторюючи:

- Там офіціант, там офіціант, я знаю.

Тоша безтурботно засміявся:

- А ось і ні! - І почав розгортати фольгу.

Я засунула в рот шматок шоколадки і заплющила очі.

Антоша шарудів.

- Ну? Хто там? Хто? - Щільніше стискаючи повіки, запитувала я.

- Відкрий-но очі, - зажадав Тоша.

Я відкрила і побачила перед собою його затиснутий кулак. У Антона на колінах лежав розламаний шоколад і дві половинки відкритого контейнера.

- Хто там? - Вигукнула я.

Антон посміхнувся:

- А ти як думаєш?

- Бегемотиха, - без особливої ??надії прошепотіла я, дивлячись в хитрі каре-зелені очі.

Антон помовчав, а потім несподівано запитав:

- А ти віриш мені?

- Ну звичайно! - Здивувалася я питання.

Тоша опустив руку з затиснутою іграшкою в кишеню і помітив:

- Щось мені здається, не віриш.

- Вірю вірю. Ти не покажеш мені?

- А якщо я скажу, що це бегемотиха, ти повіриш?

Я розгублено знизала плечима. Він допитливо дивився на мене і чекав.

- Я повірю, якщо ти скажеш, - нарешті вимовила я.

Антон широко посміхнувся:

- Це твоя бегемотиха.

Я радісно заплескала в долоні:

- Так давай же мені її швидше!

Тоша не поспішав, і я неодмінно запитала:

- Щось не так? Це не та бегемотиха?

- Та-та, - заспокоїв Антон. - А ти могла б мені повірити, що не дивлячись?

Я розширила очі, перепитавши:

- Чи не дивлячись, зовсім? Ніколи?

Він глибше сховав руку в кишеню куртки і пояснив:

- Ні, тільки сьогодні! А завтра приходь до мене і будемо з нею грати! Йде? Ти ж віриш мені?

Антон завжди був вигадником, я вирішила, він знову затіяв щось цікаве, тому без роздумів випалила:

- Ну добре! Звичайно, я тобі вірю, ти ж не обманщик!

Я йому вірила. Мені було досить того, що моя чудова бегемотиха лежить у нього в кишені і вже завтра я її побачу. Мені вистачило одних слів.

Ми сиділи поруч на спинці лавки, їли шоколад, дивилися на гладь ставка і, поки не стемніло, придумували, куди б полетіли, стань ми раптом качками ...

А на наступний день я прийшла до Антону, ми висипали на підлогу наші колекції іграшок з кіндер-сюрпризів, і Тоша підніс мені бегемотиху на килимку.

Ми почали грати, і я помітила, що в Тошіной колекції не вистачає його гордості - зеленого дракончика в касці, з візком цегли. Ні у кого такого не було. Багато хлопчаки просили обміняти іграшку на що-небудь, але Антон всім відмовив.

- А де дракончик? - Запитала я, перебираючи іграшки.

- Валяється десь, - відмахнувся Антон.

- Пошукаємо? - Запропонувала я.

А Тоша сказав:

- Ні, не потрібно шукати. Мені він перестав подобатися чомусь ...

У дитинстві ми знаємо відповіді на багато питань, діємо правильно, не замислюючись, а стаємо дорослішими - і забуваємо.

Потрібно обов'язково пам'ятати.

Якщо одного разу він заради тебе віддасть свою улюблену іграшку, попросить вірити йому, і ти повіриш, то наступного разу, коли він запропонує тобі своє серце, не бери ... краще подаруй йому своє!


[1] «Леді і Бродяга» - класичний мультфільм студії У. Діснея.

[2] Група «Карт-бланш», пісня «плюшу».

[3] Група «Руки вгору!», Пісня «Кращий хлопець».

[4] «Золота малина» - антинагорода, що відзначає гірші акторські роботи, сценарій, режисуру, кінопесню і фільм року.

[5] Група «Руки вгору!», Пісня «Кращий хлопець».

Gateway Experience Manual

THE GATEWAY EXPERIENCE GUIDANCE MANUAL

A GATEWAY TO SELF-EXPLORATION

The Gateway Experience is a system of training in personal development. Itis not a form of psychotherapy, philosophy, religion, or medicaldiagnosis / treatment. It is a means to acquire knowledge. The application and results thereof are solely the responsibility of the trainee.

The Gateway Experience training series is sold for private use only.

Caution: These tapes must not be used while driving. Use only with your doctor's permission if you are taking psychotropic medication or areengaged in therapy. Your doctor may call our Professional Division withany questions. Do not use tapes with any indication of epilepsy.

два голуба | The Gateway Affirmation


WELCOME! | The Gateway Experience | Gateway Entry | Discovery # 1: Orientation | Discovery # 2: Introduction to Focus 10 | Discovery # 3: Advanced Focus 10 | Discovery # 4: Release and Recharge | Discovery # 5: Exploration Sleep | Discovery # 6: Free Flow 10 | Threshold # 2: Problem Solving |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати