Головна

Завдання 133.

1. III ситуаційні задачі ПО ЗАГАЛЬНОЇ ГІСТОЛОГІЇ
  2. III. практична задача
  3. O Завдання секретаря - ведення документації, вирішення організаційних задач.
  4. Боротьба з тероризмом - спільне завдання
  5. У даній ситуації завданнями кадрового менеджменту є наступні.
  6. Зовнішня компонентна структура навчальної діяльності (мотивація і навчальне завдання).
  7. Питання 2: Завдання та методи роботи жіночої консультації.

Хворий 46 років страждає синдромом Леріша. Після ангіографії по Сельдингеру відзначені посилення ознак ішемії і болю в правій нозі з зблідненням шкірних покривів і втратою відчуття дотику. Об'єктивно: пульсація на периферичних артеріях відсутня, відзначається підвищене згортання крові.

Ваш діагноз? Лікування?

Відповідь: тромбоз ін. Стегон. артерії, консерваторів. лікування, при неефективності показано оперативне втручання-во: тромбінтімектоміі.

Завдання 134.

Жінка 35 років поступила в клініку після пологів зі скаргами на різкі болі в правій нозі, підвищення температури, загальну слабкість.

Об'єктивно: загальний стан хворої тяжкий, права нога збільшена в обсязі, синюшна, відзначається виражена хворобливість. Пульс на периферичних судинах не визначається. Температура тіла 39,1.

Ваш діагноз? Методи лікування?

Відповідь: Блакитна флегмазія (ілео-феморальний тромбоз), консервативне лікування (знеболюючі, антикоагулянти, піднесення кінцівки, зігріваючі компреси, при неефективності - тромбектомія

Завдання 135.

Хворому 46 років в результаті об'єктивного огляду і скарг встановлений діагноз: тромбоемболія правої стегнової артерії.

Хворому показана термінова операція для відновлення артеріальної прохідності.

Що необхідно зробити для уточнення місця знаходження емболу?

Відповідь: Термінова ангіографія

З А Б Про Л Е В А Н І Я Л Е Г К И Х | Е М П І Е М А П Л Е В Р И

Завдання 23. | Завдання 26. | Завдання 38. | Завдання 49. | Завдання 52. | П Е Р І Т О Н І Т | З А Б Про Л Е В А Н І Я Про Б Про Д Про Ч Н О Й І П Р Я М Про Й К І Ш Про До | З А Б Про Л Е В А Н І Я М О Л О Ч Н О Й Ж Е Л Е З И | З А Б Про Л Е В А Н І Я Щ І Т О В И Д Н О Й Ж Е Л Е З И | З А Б Про Л Е В А Н І Я С К У Д О В |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати