На головну

Силовий і кінематичний розрахунок приводу

  1. I. Розрахунок амортизаційних відрахувань
  2. III. Розрахунок залізобетонної плити перекриття
  3. IV. Гідрогеологічні розрахунки при будівельному водопониженні.
  4. IV. Розрахунок і конструювання ригеля Р-1
  5. N Тоді розрахунок ритму проводиться як для однопредметной лінії
  6. Quot; Розрахунок зони покриття і абонентського навантаження
  7. T - номер розрахункового року.

Т4= 1075 Н * м

?3= 12.7 рад / с

Муфта (МУВП)

Рис1.1 Кінематична схема приводу. 1 - електродвигун, 2 - Кліноременная передача,

3 - редуктор, 4 - муфта МУВП

1. Визначаємо загальний ККД приводної установки

?заг= ?м * ?к. П * ?ц. П * ?п. підшити (1.1)

де, ?р. П. -ККД Пасової передачі, приймаємо ?р. П. = 0,96 [1] табл. 1.1

?м-ККД Сполучної муфти, приймаємо ?м = 0,985 [2] табл.1.1

?к. П. - ККД конічної передачі, приймаємо ?к. П.= 0,97 [1] табл.1.1

?ц. П. - ККД циліндричної передавання, приймаємо ?ц. П.= 0,98 [1] табл.1.1

?п. підшити.- ККД пари підшипників, приймаємо ?п. підшити.= 0,99 [1] табл.1.1

?заг.= 0,96 * 0,985 * 0,97 * 0,98 * 0,993= 0,872

3. Визначаємо необхідну потужність електродвигуна

 (1.2)

4. За даними таблиці 18,36 Л [2], вибираємо електродвигун марки 4А132S4. Рдв.= 7.5 КВт. nас= 1455мін-1; nс= 1500мін-1;

5. Визначаємо передавальні відносини

 (1.3)

приймаємо для пасової паредачі Uр. П. = 2,5.

Тоді: Uред = Uзаг / Uр. П. = 21,15 / 2,5 = 8,46 (1.4)

розрахуємо передавальні числа редуктора


приймаємо Uтихий= 3,15; Uшвидкий= 2,8

6. Визначаємо частоти обертання кожного вала

n1= 1455 об / хв.

n2= n1/ Uр. П. = 1455 / 2,5 = 582 об / хв.

n3= n2/ Uшвидкий= 582 / 2,8 = 207,9 об / хв.

n4 = n3/ Uтихий= 207,9 / 3,15 = 66 об / хв.

7. Визначаємо кутові швидкості кожного вала

8. Визначаємо потужності на кожному валу

Р1= Ртр.= 5973,35 Вт.

Р2= Ртр * ?р. П * ?п. підшити.= 5973,35 * 0,97 * 0,99 = 5736,2 Вт.

Р3= Р2 * ?к. П * ?п. підшити = 5736,2 * 0,97 * 0,99 = 5508,5 Вт.

Р4= Р3. * ?ц. П  * ?м * ?п. підшити .= 5508,5 * 0,98 * 0,97 * 0,99 = 5184 Вт.

10. Визначаємо крутний момент на кожному валу

Результати розрахунків зводимо в таблицю 1.1

Таблиця 1.1

параметри приводу

 № вала  n, об / хв  ?, рад / с.  Р, Вт  Т, Н * м
 152,37  5973,35  39,2
 94,2  5736,2  94,2
 207,9  21,76  5508,9  253,16
 7,2



Вступ | Розрахунок пасової передачі

Розрахунок конічної передачі | Розрахунок циліндричної прямозубой передачі | Орієнтовний розрахунок | Наближений розрахунок вала | Уточнений розрахунок валу | Наближений розрахунок вала | Уточнений розрахунок валу | Розрахунок вихідного вала | Наближений розрахунок вала | Розрахунок підшипників ведучого валу |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати