Головна

Аудіолекціонний матеріал Роберта Кіосакі, що додається до гри Грошовий Потік 7 сторінка

  1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

- У мене в команді також є повірений або адвокат. Знаєш, для мене було дуже важливо знайти людину, яка знала б закони про нерухомість. Це міг би бути хтось із моєї округи, сім'ї, мій адвокат, хто б був дуже компетентним. Я шукав людину з високими навичками. Я питав інших людей, що працюють в сфері нерухомості, інших інвесторів і, нарешті, провів співбесіду з двома, трьома адвокатами, перш ніж знайти кого-то. Тепер я працюю в різних сферах з серією адвокатів, у яких, відповідно, своя специфіка. Але не менш важливим було те, щоб я міг покластися на цих людей.

- Так. У них також є друзі, які знають інших людей.

- Мої адвокати є моїм джерелом інвестицій. Зараз вони також інвестують самі.

- Після того, як вони побачили, що ви робите, а вони знаходяться в центрі ваших операцій, вони з упевненістю можуть порекомендувати це своїм друзям.

- Абсолютно вірно. Також ми рекомендували б вам мати в своїй команді бухгалтера або головного бухгалтера. Тому що інвестиція в нерухомість витягає дохід і податкову вигоду, якщо ви правильно її зробите. Коли ми інвестуємо в нерухомість заради припливу готівки, ми не дозволяємо податків керувати нею. Ми намагаємося отримати максимальну вигоду з податкової ситуації в тому, що ми робимо.

- Це дуже хороше запитання, вибач, Білл, що перебиваю. Багато людей купують нерухомість, оскільки хочуть таким чином ухилитися від податків. Цього я б, в загальному, не робив. А ти?

- Я б теж. Я думаю, що нерухомість не вимагає великих інвестицій, і якщо ви зможете збільшити цю інвестицію за допомогою відповідного податкового планування, це буде прекрасною стратегією. Але ми це спостерігали в 80-х, коли нерухомістю керувала оплата податків.

- Люди розорилися.

- Так. Вона орієнтувалася на людей з високим доходом, які не отримували припливу готівки від майна, а з його допомогою намагалися приховати інші притоки готівки.

- Нерухомість з негативним припливом готівки в Австралії називають негативним механізмом. Люди продають її іншим людям, щоб останні втратили гроші, купивши ці будівлі.

- Це зворотне мислення. Коли ви стаєте власником такої нерухомості, вам треба постійно працювати, щоб, сплативши податки, заробити грошей.

- Коли я перебуваю в Австралії, я завжди говорю людям, що в Америці все це продають лікарям, адвокатам, бухгалтерам, тобто людям з високим доходом. Їм кажуть: «Купіть майно, втратьте гроші, і ви отримаєте на неї податкову перевагу». В основному, вони кажуть: «Дайте державі $ 1, і воно поверне вам? 30». Для мене це тоді звучало безглуздо, і коли внесли зміни в податкове законодавство, я подумав, що таким чином ви по частинах віддаєте будинок.

- Я бачив, як в якийсь момент по всій Америці значно впала вартість.

- Багато компаній збанкрутували.

- Ціна буквально становила сотні мільярдів доларів. Зараз у них серйозні проблеми. У них є старе майно, яким необхідний капітальний ремонт для підтримання стану. У них також є проблеми з податками, їх кредит перевищує базу оподаткування. Простіше кажучи, вони продають і залишаються винні гроші, тому що їм треба платити той податковий кредит, який вони брали. На це буде потрібно 15-20 років. У багатьох випадках, дозволяючи, як я це називаю, податковому поїзду тягнути грошовий поїзд, а не навпаки, люди заганяють себе в пастку. Знаєте, для мене такою, що запам'ятовується основою є економічна інвестиція з подальшим податковим плануванням.

- Це правильно. Я знайшов Білла, людини з бухгалтерської і фінансової науковим ступенем. Дуже складне слово в фінансовому світі - «Грошовий Потік». Звичайна людина часто думає, що воно означає прибутковість, то, що допомагає продажу і т.д. Насправді, Грошовий Потік - одна з найбільш важливих рушійних сил. Люди купують речі за Грошовий Потік. Грошовий Потік грає дуже важливу роль. Те, що говорить Білл про нерухомість, для мене означає: «Ну, я куплю майно за Грошовий Потік», або ж: «Чи можу я створити активи для того, щоб збільшити вартість нерухомості через збільшення припливу готівки?)», А потім він її купує. Часто середні інвестори купують нерухомість заради податкової вигоди. Я часто чую: «О, я куплю цю нерухомість за $ 100 тис., А через 10 років продам її, тому що її ціна зросте». Іншими словами, вони сподіваються, що ринок або інфляція збільшать вартість нерухомості. Ми з Біллом бачили, як вартість майна зростала і падала. Так, те, про що ми з вами тут говоримо, набагато складніше того, що роблять середні інвестори. Вони купують майно, утримують його і моляться, щоб його ціна щорічно зростала на, скажімо, 5%. Це тільки припущення. Іноді воно виправдовується, а іноді ціна також падає. Білл говорить про те, що необхідні розумові здібності, досвід і освіту, щоб збільшити ціну і Грошовий Потік.

- Так. Ми робимо це кількома способами. Є різні види майна та його можливості. Майно може бути новим і старим, може вимагати косметичного або капітального ремонту, може бути орендованим. Деякі ціни ми встановлюємо просто через фінансування проекту. Дуже часто, застосовуючи певне фінансування, ми встановлюємо істотну ціну. Так, 2 роки тому ставка застави була низькою в США, і ми могли застосовувати до нашого майна довгострокове фінансування з встановленими відсотками, яке зараз створило істотну цінність. У нас 7,5% застав на ринку, де застави складають 9%.

- Чи означає це, що витрати цих грошей значно скоротилися, що означає збільшення прибутку, а, отже, будівля стає ціннішим?

- Так, більш цінним. Так, наступний інвестор, якому ми продаємо, отримує винагороду за цю заставу.

- А що по-третє?

- Для мене третім кроком є ??точно визначити, де ви хочете здійснити ваш план, наприклад, купити стільки-то будинків або будинків на 2 крила. Я б розглядав це в мікро і макро-умовах, а саме, чи хочу я сконцентрувати свої сили в місті, в якому я живу, чи хочу розширитися. Для початку, я б порадив людям починати з малого або, хоча б, в одному місті. Це може не бути місто, в якому вони живуть, але, швидше за все, я став би шукати на одному ринку, а потім я б перейшов на те, що я називаю мікро-пошуком, тобто я став би придивлятися до сусідніх районах. Після цього я б почав визначати, в якому з сусідніх районів є найбільша можливість.

- Так, для мене це було приєднання до району з 15 блоками. Так, я став експертом цього району. Я знав ціни, ренти, я знав, хто там жив, я бачив, як майно зростала і падала в ціні. Слід ретельно вибирати. Мрійте про великих будинках, але думайте про маленьких.

- Так. Я думаю, коли ви вибрали район, ви починаєте збирати дані, що є частиною цього процесу. Коли вам трапиться хороша інвестиція, ви будете знати, що це вдала інвестиція. Якщо ж ви її не вивчали, є такий вислів, що якщо перед вами буде неприбуткова угода, ви її не розпізнаєте. У багатьох випадках я бачу, як люди, які до мене приходять, губляться в інвестиційних можливостях, оскільки вони, дійсно, не знають це хороша чи звичайна можливість. Вони не дізнаються це до тих пір, поки у них не буде трохи досвіду, або поки вони не проведуть дослідження ринку.

Тому я все і почав, вперше зустрівши Білла, коли ринок розпався. Але оскільки Білл був у бізнесі перед розпадом ринку, у нього було достатньо досвіду, щоб розпізнавати прибуткові та неприбуткові угоди, і завдяки цьому досвіду, він бачив, що ринок нерухомості не був таким поганим, він, насправді, був найкращим, тому що ціни були настільки низькими, чи не так?

Так. Знаєш, ми дивилися на нього, як на те, де є велика основна цінність. На наступному етапі нам треба було визначити, як нам отримати цю основну цінність.

- З цього приводу я часто чую, як люди кажуть: «Ну, вони запропонували мені цю угоду, але я відмовився від неї». А я їм кажу: «А що сталося б, якби ви погодилися?»

- Я в цьому експерт, Роберт. З прекрасним ринком, який у великій мірі капіталізований, дуже легко сидіти і губитися в здогадах, кажучи собі: «Якби я купив більше угод!»

- Пам'ятаєш, як ми з тобою були в місті, коли зросли акції Майкла Делвой. Якби ми були розумніші, ми б купили тоді більше акцій Делвой, а не нерухомості! Але ми могли зробити лише те, що знали в той час.

- Абсолютно вірно. Я розбирався в нерухомості, а не в комп'ютерах Делвой. Я знав тільки, що це величезна компанія, але у мене, звичайно ж, не було перспективної оцінки того, що вона зробила для власників своїх акцій за останнє десятиліття. Це буквально були акції №1 на ринку в 1990-х роках.

- Ми, звичайно, могли думати: «Що, якби ...», але ми концентрували свою увагу на тому, що нам треба було робити.

- Але що ми зробили, - це інвестували в місто, в якому значну роль грали високі технології Делвой. Знаєте, у мене не було акцій Делвой в 90-х роках, але я був власником іншого майна, акції якого зростали через Делвой, тому що створювалися робочі місця, будувалися торгові центри та офісні будівлі, в яких розміщувалися розвиваються компанії Делвой. Перебування в цьому місті приносило нам явну прибуток.

- Усім цим я хочу сказати, що мені зустрічається багато людей, які хочуть інвестувати, але не можуть зосередити свою увагу на чомусь, вони женуться за прибутковими операціями. Але якщо ви будете гнатися за прибутковими операціями, ви будете завжди запізнюватися.

- Вірно. На той час, коли я почув, що ринок хороший, він уже був хорошим, я запізнився. Розумні гроші вже на ринку, там ще можуть бути можливості, але вони не будуть перевищувати середніх можливостей. Не вдаючись в технічні деталі, я бачив для багатьох ризикований дохід за ризиковане винагороду. Ми ж весь час намагаємося шукати те, що знаходиться не на цій кривій ...

- Можливості.

- ... Де ми можемо створити більш високий прибуток, наближену до ризику.

- Так ви контролюєте активи. У людей, просто купують акції і сподіваються на те, що вони зростуть в ціні, ні цього контролю, тому що, в більшості випадків, він знаходиться у ринку. Я говорю те, що людина, яка заробляє найбільше грошей, часто більше контролює створення цінностей даного активу.

- Так. Якби ми отримали наше домашнє завдання по конкретному ринку і все, я б сказав, демографічні цифри, в яких ви розбираєтеся, збільшується зайнятість, також збільшується населення. Це, можна сказати, основні сили, керівні цінностями нерухомості. Їх досить легко отримати практично на будь-якому світовому ринку, де ви зможете знайти цю інформацію, в деяких місцях це буде легше зробити, ніж в інших, іноді вам доведеться звернутися до Інтернету, а іноді - просто прийти до Сінді в офіс, щоб це з'ясувати. Ви можете отримати цю інформацію в багатьох місцях, в телефонній компанії, в електрокомпаніі, щоб дізнатися, скільки людей скористалися новими послугами цієї компанії. Я з'ясовую, скільки щодня з'являється нових компаній.

- Так, я думаю, все це чудові показники. У кожного ринку є свої відмінні показники. Це дуже просто.

- Волає здоровий глузд.

- Наприклад, ви бачите, як хлопець встановлює телефон по сусідству, і говорите йому: «Знаєш, а ти робиш більше, ніж в минулому році». Існує безліч простих способів, це зробити. Вам необов'язково мати в запасі складні методи. Вам просто необхідні кілька методів, застосування яких допоможе вам визначати нову точну інформацію. На якому етапі ми зупинилися?

- На четвертому. Для мене це означає, що у вас вже є свій план, своя команда, що ви визначили, на якому ринку будете працювати, що ви вибрали місцевість. Тоді ваш наступний крок - ретельно обміркувати, як ви будете фінансувати те, що збираєтеся купити. Задайте собі наступні питання: «Скільки грошей у мене є?», «Скільки готівки мені треба вкласти?» Ще одне питання, яким би я задався, - «Де я можу отримати більше? Чи є у мене один, родич або знайомий, який інвестував би разом зі мною, якби я знайшов хорошу можливість, так щоб я трохи розширив свої знання в сфері інвестування? »Може, я бачу прекрасну угоду, яка змітає в сторону то, що я міг би зробити, маючи партнера. Так, наприклад ви або хтось із вашої команди будете займатися фінансовими заставними ...

- Ці люди називаються брокерами по заставних.

- Так, брокери по заставних, банкіри. Знаєте, я б став, хоча б подумки встановлювати, як буде виглядати фінансування.

- До того, як вам воно знадобиться.

- Перед тим, як вам воно знадобиться, ви повинні знати, що воно собою являє. В іншому випадку, коли у вас буде можливість, якщо це буде хороша можливість, вона буде швидко змінюватися, а ви будете ходити коло та навколо, намагаючись зрозуміти, як це відбувається. Тому для мене четвертий етап полягає в тому, щоб визначити, як цього досягти.

- Це дуже хороша думка. Я б також поговорив з ними, і запитав їх, що для них важливо, які форми, файли полегшать їх роботу.

- Для того щоб почати, вам необхідні податкові декларації, ваш інструментарій в США або будь-якому іншому місці розташування вашого джерела доходу. У банкіра по заставних є список, який він вам дасть, щоб ви могли все це збирати. Це частина вашого процесу, вашої кваліфікації. Я хотів сказати, що більшість людей, які цим не займалися, дізнаються, що крім цього їм ще слід зробити дуже багато. Їм треба буде скласти балансовий звіт, а також звіт про прибутки і збитки. Це ті заходи, які слід вжити на тому чи іншому етапі. Це треба зробити зараз, виходить, що це перший етап.

- Так.

- За великим рахунком, це так і є. Багато з нас могли б пропустити четвертий пункт. Я, наприклад, цього не зробив. Я думаю, що це своєрідний спосіб підтримки порядку в фінансовій компанії.

- Вірно.

- Крім того, це - ваш власний звіт того, в якій ситуації ви перебуваєте.

- Так. Це також комерційний метод. У нас є касета, яка називається «Перші кроки до фінансової незалежності разом з нашим бухгалтером Даян Кеннеді». Насправді, як каже Білл, це - встановлення в компанії фінансового порядку при її створенні, і розуміння можливостей податкового законодавства, загального законодавства і т. Д. Четвертий етап полягає у приведенні вашого підприємства в порядок, інакше вам буде нелегко: вам ніхто не доручить майбутню вигідну угоду, оскільки вам ніхто не довіряє.

- Якщо ви не знаєте основних способів проведення угод.

- Тому і була створена гра «Грошовий Потік». Її завдання - роз'яснити людям, як діють звіт про прибутки і збитки і балансовий звіт. Звичайна людина з працею може заповнити чекову книжку, а це далеко не звіт про прибутки і збитки і балансовий звіт. Граючи в Грошовий Потік періодично, ви зможете краще контролювати свої внутрішні контрольні списки, ви будете розуміти, що важливо, а що - ні, розмовляючи з банкіром або брокером по заставних. Ви будете знати, що вони шукають, оскільки він надають значення тих самих речей.

- Так. Я думаю, що це одна з основних причин, по якій грають в «Грошовий Потік». Складання звіту про прибуток і збитки та бухгалтерського звіту, повторення цих цифр спрямовані на збільшення точності. Я наголошую на точності, тому що бухгалтерський облік дуже точний. Для мене це означає зводити баланс до копійки. Він показує, що вкрай необхідно, оскільки це визначає, які ціни знижуються, а які ні. Крім цього, я вважаю це хорошим прикладом того, наскільки для вас важливі ваші гроші.

- І ваше старанність, оскільки ви весь час прикладаєте зусилля. Поговоримо про іншу сторону фінансового звіту. Наприклад, коли ви купуєте нерухомість, вона відбивається в вашої фінансової звітності (звіті про прибутки і збитки і балансовому звіті).

- Так це так.

- Ведення звіту про прибутки і збитки та бухгалтерського звіту дуже важливо.

- Це основне. Ми можемо багато говорити про це, але давайте залишимо це фінансової освіченості, про що ми поговоримо докладніше. Це є основною цінністю прибуткового майна (будинку, будівлі на два крила або багатоквартирного будинку), але звіт про прибутки і збитки та бухгалтерський звіт не менш важливі. Багато з нас переглядають звіти, оскільки в них є багато прихованих таємниць, пов'язаних з нерухомістю, які ми можемо відкрити людям.

- Вірно. Коли я купую прибуткове майно, компанію або бізнес, мої дії такі: у мене є власний фінансовий звіт. Скажімо, я хочу купити будинок на два крила. Я дивлюся на його фінансовий звіт, ретельно його вивчаю, порівнюю різні його частини, а також аналізую, як він вплине на мій фінансовий звіт в разі покупки. Тому фінансова грамотність має таке велике значення. Я не хочу ризикувати, я не хочу втратити свою угоду.

- Звичайно.

- Маючи в наявності фінансові звіти, ви знижуєте для себе ризик.

- У вас повинні бути основні засоби. Я думаю, що одним з цікавих для вас питань є, визначає чи інвестиція фінансову свободу або вона буде доповнювати ваш фінансовий звіт протягом 30 років.

- Це точно.

- Розумієте, якщо ви купите щось з негативним припливом готівки за $ 500 / місяць, а в вашому бюджеті не було $ 500 / місяць, не має значення, що його цінність збільшується вдвічі, якщо у вас немає в наявності необхідних ресурсів.

- Так.

- Я не кажу, щоб ви ніколи не купували майно з негативним припливом готівки, ні в якому разі. Я маю на увазі, що якщо ви віднесли ваш фінансовий звіт в резерв в очікуванні того моменту, коли нерухомість підніметься в ціні, ваша інвестиція розпадеться ще до того, як дозріє.

- Вірно. Фінансовий звіт, ваші співробітники і інвестиція, скажімо, ваше підприємство дуже схожі на шлюб. Ви зводите разом два різних фінансових звіту, і якщо з цього нічого не вийде, це буде дуже сильно нагадувати розлучення. У ділових колах це називається банкрутством, ви йдете в суд. Ви бачите, наскільки важлива фінансова грамотність? Люди кажуть: «Інвестування ризиковано». А я кажу: «Не будьте фінансово неосвіченими. Це дуже і дуже ризиковано ». Оскільки я не люблю ризикувати, я дивлюся на те, наскільки це підійде Біллу, чи можу я собі це дозволити, які тут позитивні і негативні сторони, і яке тривалий вплив це матиме на мою колонку активів або на надійність, оскільки інвестування може бути активом або надійністю, чи не так?

- Так звичайно. Я думаю, що в інвестуванні є ризик. Але, по-моєму, ви ризикуєте більше, що не інвестуючи.

- Це так.

- Ринок, навіть світової, в якому ми зараз знаходимося, в США виглядає як ринок порівняно низьку інфляцію. Хоч інфляція і низька, це не можна порівнювати з її відсутністю. Це означає, що вона буде щодня «роз'їдати» моє багатство, якщо я не прийму ніяких заходів.

- Якщо ви не зробили ніяких дій, навіть якщо б ви зробили помилку, ви втратили можливість дізнатися щось. Тому люди, які нічого не роблю, знаходяться далеко позаду.

- Абсолютно вірно.

- Який п'ятий етап?

- П'ятим кроком буде здійснення покупки. Насправді, це вжиття заходів.

- Почніть з малого.

- Так, почніть з малого, почніть з того, що ви розумієте і за що зможете взятися.

- Навіть якщо ви на цьому і втратите кілька доларів, це буде безцінне. Втрата буде безцінною.

- Так. Як я вже говорив, уклавши першу угоду, ми багато чому навчилися. Ми її продали, потім купили її прострочену заставну, ми знову її продали. Ми продали угоду і очікували, що будемо щомісяця отримувати гроші, але ми дізналися, що для того, щоб здавати приміщення в оренду, нам необхідно найняти висококласного юриста, який викуповував би прострочені закладні і витратити $ 1000. на її викуп. Це стало для нас хорошим уроком. Тоді ми сильно засмутилися. Але кожен раз, відкриваючи новий лист, я ще не знав тоді, що викуп заставної по тому першому будівлі, стане для нас цілим видом діяльності. Коли ми почали свій бізнес, це було значною його частиною.

- Ви ходили за людьми, які не оплачували свої рахунки.

- Так. Ми викуповували заставні нижче номіналу, тому що ми могли отримати за них гроші на сплату, і ми їх отримували. Я не знав, коли я викуповував заставну на будинок, вартістю $ 42 тис., Що це колись стане для нас видом діяльності. Але завдяки цьому, я навчився тому, що, в кінцевому рахунку, пом'якшило мій страх щодо того, що я збирався зайнятися тим, чого я не знав і не розумів.

- Так це була безцінна інвестиція в $ 42 тис.?

- Звичайно, це покупка становила $ 42 тис., А моя інвестиція становила, напевно, $ 1 тис. Але знання були моєю найкращою інвестицією.

- Зараз вони коштують багато мільйонів доларів.

- Абсолютно вірно. З їх допомогою я веду такий чудовий спосіб життя. Сьогодні вони дають мені величезну економічну свободу. На сьогоднішній день, я перебуваю на тому етапі, коли я б назвав себе економічно вільним. Тому робіть якісь дії, купуйте щось, поговоріть про це з вашим брокером, або самі починайте діяти, читайте газети, словом, робіть все, що знадобиться. Дійте, робіть пропозиції, не бійтеся запропонувати щось. Робіть раціональні пропозиції, в вашому розумі раціональним є те, що ви спланували. Якщо брокери кажуть вам, що це занадто мало ...

- Це ваші гроші.

- Так, це ваші гроші. Запитайте їх, купують вони майно. Звичайно ж ні. Вони можуть володіти майном, але, в основному, їх робота - сприяти операції, вони не встановлюють ціну. Продавець встановлює ціну, а брокер може знати, а може і не знати того, що зазвичай у кожного продавця є своя мотивація. Я бачив, як продавці на ринках з високими цінами продавали за ціною, яка була набагато нижчою за встановлені основний ринкової вартості. Вони хочуть продати сьогодні, вони не знають чому, але хочуть продати. Насправді, ми самі були такими ж продавцями. Були дні, коли, передбачаючи кращі можливості, ми продали майно вартістю в $ 100 тис. За $ 80 тис. З метою вкласти ці гроші в щось, що ми можемо купити за $ 150 тис., Але що коштувало $ 300 тис.

- Вірно.

- Ніхто не знає, поки ви не запитаєте. Немає нічого поганого в тому, щоб запитати.

- З іншого боку, якщо людина уклав угоду, яка виявилася невигідною, він більше ніколи не буде займатися нерухомістю. Або якщо він купив акції, і їх ціна впала, він більше ніколи не буде цього робити. Це вірно в більшості випадків. Як ти думаєш, якби ти інвестував в 10 різних об'єктів нерухомості, скільки угод з цієї кількості були б прибутковими, а скільки - неприбутковими?

- Ну, я думаю, на цьому етапі відносний показник буде досить високим. Я б сказав, що з 10 угод з нерухомістю 1 або 2 будуть неприбутковими. Неприбуткова угода означає, що ви втратите трохи грошей. Можуть бути 1-2 угоди, які не принесуть ні прибутку, ні збитку. 2-4 угоди з 10 не принесуть вам великих грошей, або ви на них трохи втратите, але 5-6 угод з 10 будуть для вас дуже вигідними. Це можливість, яка надається цінними паперами. Я не настільки розумний, щоб здійснювати 100% вигідних угод.

- А саме це і намагаються зробити багато. Вони хочуть укласти одну вигідну угоду.

- На мене у свій час працювали брокери, які інвестували по наочному прикладу. Я проводив комерційні операції з нерухомості, і мені в цьому допомагали 30 брокерів. Вони завжди шукали недосяжних великих грошей, а саме - одну угоду, завдяки якій можна було б піти на пенсію. Так за останні 8 років моя фірма купила більше 800 об'єктів нерухомості, купила і продала. І за весь цей час мені не попадалася така казкова угода. Те, чим ми займаємося, це робимо трохи грошей на багатьох об'єктах нерухомості.

- Ви також купуєте багато досвіду.

- Так, дуже багато досвіду, повторюючи все знову і знову. Іноді це були блоки нерухомості, ми вчасно купили велику їх кількість, потім ми їх перепродали. Але ми не шукаємо якусь одну угоду, яка зробила б нас багатими. Від кожної угоди ми очікуємо лише те, що вона додасть трохи грошей до нашої спільної сумі.

- Дякуємо. Білл, перед тим, як закінчити цю касету, не міг би ти ще раз повторити ті 5 основних етапів, яким необхідно слідувати людям, які хочуть почати свою діяльність в сфері інвестування в нерухомість?

- Звичайно, Роберт. Я думаю, це, перш за все, по-перше, необхідність створити план, створити інвестиційний план, з яким ви будете слідувати. По-друге, треба створити свою команду. Як ми вже говорили, підберіть членів цієї команди.

- Команда теж змінюється, розвивається, чи не так?

- Звичайно. У міру того, як ви вдосконалюєтеся або вибираєте різні види нерухомості, вам в команді знадобляться різні люди. Так, один брокер, з яким ви працюєте, може знати, де знайти найвигідніші угоди по будівлям на два крила. Але він може або не може бути брокером, з яким ви працюєте, купуючи будинок з квартирами. Вам завжди треба бути еластичним в підборі вашої команди.

- Так, бухгалтери та адвокати бувають різної спеціалізації.

- Звичайно ж. По-третє, треба вибрати місцевість. Слід точно визначити місце, куди ви хочете вкласти свою інвестицію, спочатку на макрорівні - місто, в якому ви хочете розгорнути свою діяльність, штат, юрисдикцію, а потім - на більш конкретному рівні, наприклад, на рівні сусідніх районів, в які ви хочете інвестувати.

- І це також ставитися до акцій, облігаціях і т. Д.

- Так. Визначте, чи хочете ви займатися податковими акціями, вам необхідний маленький або великий капітал, чи хочете ви купити інвестиційні фонди відкритого типу або іменні акції, оскільки ви, дійсно, переводите гроші з одного в інше. По-четверте, вам слід подумати про те, як ви будете фінансувати це. Якщо це нерухомість, ви скористаєтеся послугами вашого банкіра по заставних, наводите порядок у вашій фінансової компанії. Ви повинні продумати, як ви будете фінансувати вашу першу, другу, третю інвестицію.

- Також дуже важливим у фінансуванні є розуміння фінансового мови. Так, ми вчора говорили про те, звертатися або не звертатися за допомогою, а також наскільки важливі слова.

- Так, дуже маленькі слова надають тривалий ...

- Вплив.

- Так, вони надають тривалий вплив на ваш спосіб життя. І останній, п'ятий, етап є дуже активним. Робіть свої інвестиції. Робіть свої пропозиції і інвестиції.

- Вірно, починайте з малого, мрійте про що.

- Так.

- Спасибі тобі. А тепер давай надамо слово Сінді, оскільки вона - значний член твоєї команди. Прошу, Сінді. Ти надаси вдосконалену інформацію щодо фінансової грамотності. Але спочатку, оскільки ти жінка, скажи, що б ти порадила жінкам, початківцям свою діяльність в сфері нерухомості? Я тебе про це питаю, тому що ти - людина, яку я дуже поважаю, і до якого звертаюся за інформацією або радою, що стосуються ринку.

- У мене з цього приводу є цікава ідея, Роберт. Насправді, я думаю, що якщо жінка хоче інвестувати, їй слід шукати іншу жінку, яка займається інвестуванням. Але я б цим не обмежувалася, хоча і думаю, що таким чином можна знайти багато спільного. Тобі відомо, що ми з Кім випустили прибуткові облігації.

- Ви з Кім хороші подруги, у вас так багато спільного. Ви подруги не тільки з гольфу, але і по нерухомості. Ви знаєте більше, ніж я. Мені навіть соромно!

- Дякую за комплімент. Я б сказала, що це перший крок. Що стосується другого кроку, я б повернулася до того, про що ти говорив на початку касети - починайте збирати для себе інформацію: починайте читати книги, оглядатися на ринку, одним словом, почніть з самоосвіти. Це дві основні речі.

- Чудово. На «касети вдосконалених фінансових знань» Сінді розповість, як почати збирати вкрай необхідну інформацію. Після того, як ви її зібрали, ви можете її спростити і прийняти рішення. Сінді, велике тобі спасибі не тільки за твою дружбу, але і за твій основний внесок в бізнес і мільйонам людей, які в ньому задіяні. Дякуємо.

- Спасибі, Роберт.

- Я думаю, на цьому етапі безцінним є те розуміння, яке ви дали людям, початківцям свою діяльність в сфері інвестування нерухомості або будь-якого іншого виду інвестування. Основи інвестування при будь-якому його виду. Ми з Біллом завжди говоримо про те, що наші друзі, це як активи і пасиви. Є люди, які стоять вам грошей, але є також друзі, які приносять вам гроші. Так, Білл, безумовно, є одним з моїх активів, тому що все, що я роблю разом з ним, приносить дохід. Мені цього достатньо. Я дуже тобі вдячний за те, що ти був моїм порадником і захотів поділитися своїми знаннями з іншими людьми. Велике тобі за це спасибі.

- Спасибі тобі, Роберт, за цю можливість. Мені було дуже приємно поділитися своїми знаннями з твоїми слухачами.

- Дякуємо. А для тих з вас, хто хоче отримати більш детальну інформацію про сучасні види інвестування і про способи переконатися в прибутковості угоди, існує «Касета фінансової грамотності», яка може стати наступним етапом вашої економічної еволюції. Спасибі, що прослухали цю касету, яка є частиною гри «Грошовий Потік 101».

Переклад був здійснений

Артуром Пилипенко

richdad-ua@yandex.ru

www.richdad.od.ua

Аудіолекціонний матеріал Роберта Кіосакі, що додається до гри Грошовий Потік 6 сторінка | Завдання 6. 1 сторінка


Аудіолекціонний матеріал Роберта Кіосакі, що додається до гри Грошовий Потік 1 сторінка | Аудіолекціонний матеріал Роберта Кіосакі, що додається до гри Грошовий Потік 2 сторінка | Аудіолекціонний матеріал Роберта Кіосакі, що додається до гри Грошовий Потік 3 сторінка | Аудіолекціонний матеріал Роберта Кіосакі, що додається до гри Грошовий Потік 4 сторінка | Аудіолекціонний матеріал Роберта Кіосакі, що додається до гри Грошовий Потік 5 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати