Головна

Аудіолекціонний матеріал Роберта Кіосакі, що додається до гри Грошовий Потік 5 сторінка

1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

- Саме так. Це вам каже і ваш банкір, стверджуючи, що ваш будинок це майно. Він не бреше вам, він просто не говорить, чиє це майно. І якщо ви не вмієте читати фінансовий звіт, ви цього не побачите. Сьогодні до мене приходять люди і кажуть: «Ну і ну, мій будинок це актив. Я його ще не обставив, а він уже коштував мені багато грошей ». Це особистий актив, який приносить гроші вам в кишеню, але тоді чому він не може забрати гроші у вас з кишені? І ви бачите це в фінансовому звіті. Досить ясно, все як на долоні.

- Ви також побачите ще один важливий момент - робота в команді. Вона допомагає вам у вашому плані. Як говорить Сара, люди розкажуть вам багато безперспективного, того, що їм завжди говорили, що це правильно. І ці люди не брешуть, це те, що вони приймають за правду. І вони намагаються отримати цю так звану перспективу. Так, існує багато людей, які доповнюють вашу команду або вже є її членами, які вивчають і підтримують ваш план. Я бачу велику різницю між мною і вами, - ви намагаєтеся завжди дивитися на фінансовий звіт, у вас в голові є картинка, ви робили це в своїй практиці, а я просто вчуся, як збирати це все разом, крок за кроком.

- Ця гра була створена тому, що коли я ходив в бізнес-школу, економіка здавалася мені самим нудним предметом, з яким я коли-небудь зустрічався в житті. Це було жахливо, Даян вона подобалася, а я її просто ненавидів. По-друге, інвестування лякало мене найбільше. Якщо у вас в голові є страх з приводу цього, це погана ознака. Гра «Грошовий Потік» розроблена для того, щоб зробити цей процес розважальним, навчальним та в той же час захоплюючим, виключаючи будь-який ризик. Повторюючи, ви поступово навчаєтеся, це як водіння автомобіля. Ви бачите, читаєте і розумієте. Наступний крок, який ви робите, - ви дивитеся на угоду, на частину нерухомості, на бізнес і аналізуєте, робите це раз в тиждень. І дуже скоро ви придбаєте знання і в той же час ви говорите з вашим фахівцем з фінансового планування про план, який покаже вам, де ви знаходитеся і куди ви хочете рухатися далі. Вам зовсім необов'язково робити все це відразу. Як я вже говорив, інвестування це зовсім не те, що рекламують, це просто придбання активу, або частина нерухомості, або інвестиційні фонди відкритого типу, облігації і т. П. І це все називається цінними паперами, а не активами. Але на першому місці стоїть те, що ви можете убезпечити свої гроші. Якщо ціна зростає, - ви купуєте гроші, якщо падає, - ви їх втрачаєте. Але це безпечне місце для грошей, тому вони називаються цінними. Так нерухомість - це гарант безпеки, акції, облігації - це гарант безпеки. Але вони не складають актив, це ви складаєте актив і надійність. Це ваші люди, які купують нерухомість, роблять гроші, ваш актив, ваш менеджер стає надійністю. Так, ви як інвестор створюєте як актив, так і надійність.

Це план, і як все це в нього включається.

Я повторюся, інвестування мені здається нудним і буденним. Читаючи фінансовий звіт з поганим почуттям, бачачи, що це мені не принесе грошей, я не роблю покупку. Якщо я не можу на це розбагатіти, навіщо тоді цим займатися, навіщо ризикувати? Це нудно. Двоє людей говорили з корінним жителем Австралії Майклом Толеріко, брокером по нерухомості. Якийсь бухгалтер сказав їм, що їм треба купити якусь нерухомість, яка зазнає збитків. Він думав, що він не дочув, в кімнату входять люди з так званим високим доходом, з високим трудовим доходом, і думають, що вони стануть великими інвесторами і кажуть: «Майкл, ми хочемо втратити гроші. Ти можеш показати нам майно, яке зазнає збитків? »Він каже:« Розташовуйтеся! Протягом цілого дня, все, що вас оточує, це або нерухомість, або інвестиційні фонди відкритого типу, облігації, які втрачають гроші. Так що вперед, вам не треба просити мене втратити ваші гроші. Але у мене є багато майна, яке принесе вам гроші ». Вони кажуть: «О, ні, ні, ні. Ми не зацікавлені в придбанні грошей. Ми прийшли втратити гроші, тому що у нас податковий перерву на ці гроші ». Ось наскільки шкідлива така інформація. І деякі люди думають, що, то, що людина працює бухгалтером, не означає, що він інвестор, ви згодні зі мною?

- Так це так. Люди завжди будуть радити зі своєї точки зору.

- Не те, щоб це було неправильним, просто, слід бути обережним. Але для мене це здається безглуздим. Навіщо мені платити за те, щоб втратити гроші?

- Працюючи з порадниками, дізнайтеся, що вони собою являють. Коли ви бачите, які у них перспективи, ви розумієте, якими радниками вони є.

- Те, про що ви говорили раніше, це, якщо люди думають: «А що якщо я втрачу гроші?» Ну, ви не повинні втратити гроші, не повинні, ви повинні отримувати гроші. Коли ви вкладаєте гроші, скажімо, в нерухомість, це безпечно. І ті 10 тис., Які у вас є, принесуть вам тисячу на рік, 10 відсотковий дохід. Від цього ви не повинні втратити гроші. Ви не повинні втратити гроші з податкової вигоди, це називається нормами ухилення від податків, коли ви намагаєтеся якимось чином послабити податки, але це безглуздо для інвестора. Що за людина говорить, що люди думають, що це займає багато грошей і так далі?

- Ви бачите, що необхідно багато грошей, щоб зробити щось. Ви розповідали про акції та інвестування. Мені завжди було цікаво, чому я йду до брокера по акціях і плачу йому за пораду. Якщо його поради такі цінні, чому він тоді досі сам ними не скористався?

- Слово «брокер» означає, що вони банкрути! (Від англ. «Broker» - «брокер» «broke» - «банкрут». Гра слів)

- Жарт! Це як, наприклад, запрошуючи когось на побачення, потрібно бути дуже обережним у своєму виборі. Вибираючи брокера, ви повинні знати, що насправді у більшості з них немає ніяких акцій, а у більшості маклерів з нерухомості немає нерухомості. Вони просто продавці. У цьому немає нічого поганого, необхідно, щоб вони у вас були, вони ваші очі, вуха і вікна ринку. Мені подобаються мої брокери, але я все ж приймаю власні рішення. В цьому і полягає дуже велика різниця.

- Як я можу інвестувати, якщо у мене немає багато грошей? Я б стала вами, Роберт, у мене є син, робота і все інше, психологічно для мене це ново, я дивлюся на вас і бачу, що вам допомагає ваш характер. Ваші фінансові звіти відрізняються від моїх. Як мені на них дивитися і як просуватися вперед, з відмінностями в ваших угодах, і відмінностями, які можуть бути в моїх угодах?

- Тому я почав писати книгу «Квартальний Грошовий Потік», коли Кім і я були бездомними, так як ми починали з нуля. У нас нічого не було. Я хочу спростувати уявлення, що для того, щоб отримати гроші потрібні гроші, робота та інше. Це нічого не означає. Я хотів сказати, що для цього необхідні вправність і досвід, необхідний план. На це не потрібно багато грошей, якщо ви не втрачаєте гроші. Так мені з дружиною довелося створити свій бізнес. Ми створили бізнес в bi-квартал, тому що податкові закони написані на користь тих, хто є власником бізнесу, але вони не написані проти працівників і людей, які працюють на себе. Це дійсно так. Ще з 1215 року, коли була підписана Велика хартія вольностей, багаті становили правила. Так я дуже швидко зрозумів одну річ - ми будемо вивчати податкове законодавство. Але я не кажу податкове законодавство, я наймаю людей, я працюю з людьми, наприклад, з Даяною Кеннеді, фахівцем з податкової стратегії, які з'ясовують всі це. Але якщо ви не хочете цього робити, це теж нормально. Я вам скажу, що найважливіше в інвестуванні, насправді, інвестування це формула. Ви можете почати з $ 50 в місяць, віднести їх в індексний фонд і через 20 років у вас все буде добре. Це не те, що говорять. Це дуже просто - продукт, який з часом слід плану. У Кім і мене це було так, ми купили один будинок, потім другий, третій, четвертий, але це було формулою монополії. 4 нових будинки поверніть налог10,31 для обміну. Всі пари будинків в грі обміняйте на багатоквартирний будинок, повторіть процес. 1 будинок, 2 будинки, 3 будинки і т. Д. Вони платили тільки 2-3 тис. / Будинок, ринок був дуже поганим в той час, що було на руку інвестору. Це та ситуація, коли дуже погане виявляється дуже хорошим для хорошого інвестора, але дуже гарне і залишається дуже хорошим для інвестора. Це не має суттєвої різниці, ви плануєте. Після того, як у нас вже є кілька невеликих будинків з квартирами, 10,31 переходить в їх квартири, тепер у мене є їх квартири. Ми почали без грошей, ми просто йшли дуже простому плану. Тому перед тим, як почати інвестувати, я завжди раджу почати з фахівця з фінансового планування, і дотримуйтеся якогось одного з них. Потім зберіть команду з них, якщо ви хочете бути неперевершеним в нерухомості, тоді маклер по нерухомості, навіть якщо він не інвестує в нерухомість, повинен бути в вашій команді, якщо в акціях або інвестиційні фонди відкритого типу, - тоді вам необхідний брокер по акціях.

- Якщо ми вже говоримо про створення команди, дуже важливо знати те, що ми граємо на сильних сторонах цих людей. Як тільки що говорив Роберт, маючи в своїй команді маклера з нерухомості, у них є талант знаходити нерухомість, оскільки вони дивляться в комп'ютер і знаходять її, але якщо вони ніколи не інвестували, це не та людина, яка має слід питати чи гарна це інвестиція . Встановіть їм параметри, зіграйте на їх сильної сторони. Дозвольте їм допомогти вам зробити висновок найкращу угоду, вони вже знають, як це зробити. Ще один невеликий список людей, які можуть стати в нагоді вам у вашій команді: фахівець з фінансового планування, бухгалтер, адвокат, банкір, брокер по акціях, маклер по нерухомості, страховий агент, трастовий агент, брокер по заставних. Ви знаходите потрібних людей, які допомагають вам у вашому плані. Ви побачите, що стаєте все сильніше і сильніше, тому що разом ви робите те, що у вас виходить найкраще.

- Співпрацюючи, ви роздобувати інформацію і отримуєте освіту, якого вам ніколи не отримати в школі. Ви не зможете цього зробити, поки ви там одні. Так в процесі викладання і навчання ви повинні відразу ж визначитися. Даяна і я вже говорили про це, Даяна академічно розумна, а я вулично-тямущий. Але в реальному житті вам необхідно бути як академічно розумними, так і вулично-кмітливими. І якщо у вас немає цієї шкільної тямовитості, а я, наприклад, в школі хотів стати стоматологом, у мене немає цієї тямовитості в фінансовому плані. А якщо у мене є шкільна тямущість, але немає вуличної тямовитості, я не буду знати, що таке фінансові проблеми протягом всього мого життя. Тому дуже часто мені доводилося розрізняти, і говорити, що Даяна одна з найбільш професійних бухгалтерів на всьому Заході, в усьому світі, я так думаю, я говорив з багатьма з них. Вона володіє цією шкільної тямущість, але вона також є інвестором, це правда?

- Так.

- Вона також веде свої власні компанії. У неї є своя вулична тямущість, що означає, що мені не треба бути занадто вже розумним. І це мені подобається! Я можу бути досить дурним, сидячи у себе і займаючись своїми справами, я питаю її, що вона думає. Це речі, які я не роблю сам. Це найбільш важливо для мене.

- Це найбільш важливо і для мене, тому що у мене немає часу зрозуміти все акції, облігації, нерухомість, які ви називали. Я знаю, що це потрібно віднести на 10,31. Але що це таке?

- Ви все це освоїте в процесі роботи. Я цьому навчився, дивлячись телевізор. У рекламно-інформаційному ролику говорилося: «Ви теж можете стати мільйонером за допомогою нерухомості». Я подзвонив, треба було попередньо заплатити $ 39 за 1 день, я був досить дурним погодитися на ціну $ 80-85 на цілі вихідні. Я сидів і розмовляв зі своїм дуже хорошим другом, і він сказав, що іноді застосовують такий трюк, і що це було марною тратою часу, він сказав, що я ніколи не розбагатію таким шляхом. Але я був такий дурний, що повірив, що це можливо, і став шукати подібного роду нерухомість. А вони твердять в один голос: «Ви не зможете цього зробити. Ви не зможете цього зробити. Це неможливо », тому що вони не інвестори, а брокери. І я питав і питав, поки не знайшов одного хлопця в його офісі, який сказав: «Так, у мене є те, що вам треба. У мене багато такого ». Він запропонував мені нерухомість на 18 тис. Одиниць на місцевості під назвою Хана Мауї. Сьогодні на Хана Мауї можна купити тільки те, чого ви там не бачите. Я не міг повірити, що це було те, про що я просив. Там я купив три маленьких «неясних» угоди, $ 18 тис., Дві з них я продав приблизно за $ 48 тис. Кожну, по $ 3 тис. За одиницю. А потім мені прийшов такий величезний податковий розрахунок, я запитав: «А що це?» Мої друзі сказали: «Ви не застосовували до нього 10,31?» «Ні, а що це?» - Запитав я. Вони сказали: «Вам треба було їх продати згідно курсу і купити багатоквартирний будинок». Так я про це дізнався. В іншому випадку я б ніколи про це не дізнався. Так я зробив один крок, я дійсно повірив тому хлопцеві, що це можливо, і сам захотів це зробити. Потім я відкрив для себе наступний етап, але я зробив помилку, завдяки якій і дізнався, як зробити наступний крок. Зустрічаючи людей, які роблять все більші й більші угоди, досить-таки скоро ви станете ходити за ними по п'ятах. Рибалка рибалку бачить здалеку. Дуже скоро я так швидко навчався, що бухгалтера і адвокати розуміли, про що вони говорять, тому що є різні види бухгалтерів і адвокатів. Але так ви вчитеся. Якщо ви не вживаєте ніяких дій, процес значного інвестування вимагає якогось часу. Якщо вам не подобається нерухомість, добре, постарайтеся знайти в ній щось цікаве.

- Те, що Роберт робив 20 років тому, відрізняється від того, чим він займається сьогодні, і це дуже важливо. Він змінював свою траєкторію, по мірі того, як змінювалися його потреби і цілі. Так, вам, Сара, для того, що ви робите зараз немає потреби перебиратися на паях з одного багатоквартирного будинку в інший за допомогою 10,31. Ви будете шукати те, що відповідає стану ваших справ на даний момент, і що буде вашим особистим завданням.

- Я спостерігаю за багатьма людьми. Все, що вам треба робити, - відкладати щомісяця по $ 50 протягом 30 років, тоді ви будете готовими купити вашу страховку, а вашої страховкою потрібно підкріплення. У мене є один друг, який зайнятий своєю справою, він консультант, він вів машину і потрапив у ДТП. Він більше не міг бути консультантом, він втратив свій будинок, сім'ю, збанкрутував, я не знаю, чи покриє всі це страховка. Тому страховка - значна частина всього цього, так багато людей говорять: «Я зміню план. Необхідно знайти один вид співпраці ». Але цього, звичайно ж, недостатньо. В даному випадку це синтез різних видів продуктів, які надають вам гарантію. Як сказала Даяна, спочатку вам потрібна гарантія, а потім комфорт. Це два різних плану. Якщо ви хочете розбагатіти, це зовсім інший план. Більшість людей хочуть розбагатіти, тому що у них немає гарантії і немає комфорту. З гарантією і комфортом, ви повинні розбагатіти.

- Весь секрет у тому, що вам зовсім не обов'язково знати все це. Роберт говорив про страхування і різні види страхової політики, у нього є чудовий страховий агент, з яким він працює, який знає все це, і знає, що підійде його плану.

- Крім того, він ознайомлений з моїм фінансовим станом. Він знає, що мені не потрібні певні речі, мені завжди намагаються все продати. Я дзвоню Даян і питаю її, чи потрібно нам це. Вона каже: «Ні». Я кажу: «Добре». У міру того, як ви будете набиратися досвіду, ви будете ставати більш освіченими. Чим більше ви освічені, тим кращі рішення ви приймаєте. А чим кращі рішення ви приймаєте, тим більше грошей ви заробляєте. Насправді все так і відбувається. Я намагаюся пояснити людям, що інвестування це автоматичний фізичний план. Річ у тім, часто говорять, що система торгівлі полягає в тому, що у вас немає якоїсь речі. Ви просто робите те-то і те-то. Ви не думаєте. Це не всі ті піднесені речі, які використовуються з обмеженими засобами. Навіть у обмежених коштів є план. Різні інвестиційні фонди відкритого типу слідують різним інвестиційним планам. Так, якщо кажуть, що всі інвестиційні фонди відкритого типу однакові, це не так, оскільки у кожного з них різні стратегії. Коли я переглядаю інвестиційний фонд відкритого типу, я дивлюся на те, який торгова формула, яка стратегія, який план у цього фонду. Я дивлюся на план, а не на керуючого фондом. Я не збираюся слідувати цьому плану. Насправді, це дуже нудний процес. Я читаю фінансові звіти, ходжу по офісним будівлям, це нудно. Я сиджу там, намагаючись з'ясувати, чого не вистачає, як можна заробити більше грошей, яких збитків. Два роки тому я купив нерухомість, потім додав до неї 3 акра. Вона була безцінною, я продав акри. В Австралії є один молодий чоловік, який зіграв у «Грошовий Потік» раз або два, мій багатий-бідний тато купив будинок і продав його фактичну землю. Я говорив з ним про це. Він заробив на цьому додатковому ділянці землі $ 100 тис., Які не оподатковувалися, він залишив собі будинок. І це не наука про ракетобудуванні, це просто здоровий глузд, чи не так?

- Так це так. Знову-таки, зовсім необов'язково, щоб все залежало лише від вас, є команда, де кожен робить те, що вміє найкраще. Як каже Роберт, правильна команда підтримує вашу мету. Ви навчили мене шукати актив, у фінансовому звіті, в інвестиції, в тому, що мені подобається займатися. Я поки ще не йшла шляхом нерухомості, я дивилася на ринку на різні акції, облігації, і з тієї більшою свободою, яку шукала, інвестиція - не те, в чому я відчуваю себе впевнено, це те, що я розумію. І як ви говорили, це не ризиковано.

- При читанні фінансового звіту вам необхідний здоровий глузд. Іноді я бачу протиріччя в тому, що люди говорять, що їм це має подобатися. Мені не дуже подобаються інвестиційні фонди відкритого типу, але вони надають мені певну вигоду. Так, мені не дуже подобається 737 модель, але з її допомогою я доберуся до Сант-Льюїса швидше, ніж пішки. Тому я думаю, що найбільша помилка, яку зробили працівники, вони думають, що їм треба робити те, що їм подобається, і гроші будуть самі текти до них в руки, це тільки упередження. Я вирішив з'ясувати, який спосіб найшвидший. Якщо пішки буде швидше, я піду пішки, якщо мені швидше буде доїхати до пункту призначення машиною, мені все одно. Я не прив'язаний до певного транспортному засобу. Нерухомість надає мені багато переваг, яких не дають інвестиційні фонди відкритого типу. Але це не означає, що щось з них краще, у них різні переваги. Одним з переваг нерухомості є те, що банк надасть мені на неї багато-процентний дохід, держава надасть зниження податків, щоб можна було заробити грошей. Я думаю, що це просто чудово, тому я, як ненормальний, купував стільки нерухомості, скільки міг, тому що для інших моїх компаній, які приносили мені багато грошей, мені потрібно було зниження податків. Але мені не потрібна була перерва у збитках, а навпаки - перерва від прибутку. Я зароблю стільки грошей, керуючи нерухомістю, нерухомість оплатила всі їх недоліки, тому що так вирішив управління. У ній все вище і вище добровільний ризик. Інвестиційні фонди відкритого типу більш надійні. Ви їх купуєте, у них є певні переваги, які ви використовуєте, певні акції, які ви купуєте. Але всі вони інвестуються відповідно до плану. Мені не дуже подобається страхування життя, але я його купую, я не в захваті від страхування здоров'я, але я його купую, мені не подобається страхування від вогню, але я його купую. Найбільша помилка, яку здійснюють люди, вони думають, що мені це має подобатися. Але мені не подобається нічого, крім мого вільного часу. Тому ці механізми, ці різні продукти, процедури і способи, купують те, що ми називаємо свободою. Це те, чим вони є для мене. Я не так вже сильно за них переживаю. Мені вони, дійсно, байдужі. Вони мене не приваблюють. Я це роблю, тому що держава вкладає туди мої гроші і надає мені податковий перерву, оскільки я цим займаюся. Все зводиться до цього. Це не має нічого спільного з тим, подобається мені це чи ні. Не можна говорити, що щось з них хороше, а щось погане. У них різні плюси і мінуси.

- Ідея в інвестиційних фондах відкритого типу в тому, що спочатку ви складаєте план цієї інвестиції. Суть не в тому, щоб просто їх купити. Існують план і мета для кожної інвестиції, яка у вас є. Крім того, з усіма цими продуктами, разом узятими, ви прямуєте в одному напрямку. Я не бачу, щоб люди робили це, інвестуючи вперше. Часто це непогана інвестиція, коли люди для цього в основному використовують певний підхід, але іноді починаються суперечки, з цієї причини він не діє.

- Крім того, більшість фахівців з фінансового планування продають страхування та інвестиційні фонди відкритого типу. У цьому немає нічого поганого, вони кажуть, що промисловість розширюється, але вони ніколи не питають страхових агентів, треба купувати страховку, оскільки вони, звичайно ж, скажуть, що треба. Вам необхідно зрозуміти, коли слід мати справу з нерухомістю, коли - з інвестиційними фондами відкритого типу, коли - з облігаціями, а коли слід використовувати акції, незалежно від того, в якій ситуації ви перебуваєте, або якою метою керуєтеся. Для цього потрібно багато читати. Потім вам треба спілкуватися з різними людьми, всі вони хочуть вам щось продати, я намагаюся вам щось продати, Даяна щось продає, ви щось продаєте. Якби ми не вірили в наш продукт, ми не намагалися б його продати. Ваш обов'язок як інвестора - знати, як вони по-різному можуть проявити себе, тому що всі вони кажуть, що їх продукт - найкращий. Але це не зовсім так. Головне полягає в тому, щоб він механічно, автоматично, з мінімальним ризиком і максимальною безпекою доставив вас з пункту А в пункт Б. З цього і слід все починати.

Привіт, це Роберт Кіосакі, ви слухаєте продовження навчальної аудіо програми «Інвестування припливу готівки 101». Сьогодні в цій студії разом зі мною знаходиться мій близький друг, якого я знаю багато років. Я завжди кажу, спілкуйтеся з людьми, які розумніші вас, і тоді ви випередите інших в сфері інвестування, бухгалтерії, нерухомості. Я думаю, що це - найрозумніша людина, якого я знаю, він також допоміг розробити настільну гру «Грошовий Потік 101». Коли він в неї грав, це був звичайний лист картонного паперу, але він грав і експериментував з нею. Я з великим задоволенням представляю вам Білла Шоупа. Він розповість вам про основні засади інвестування в нерухомість. Я надаю слово тобі, Білл. Розкажи слухачам трохи про себе і про те, чому ти вирішив стати інвестором нерухомості.

- Спасибі, Роберт. Мені дуже приємно перебувати сьогодні тут разом з вами. Я працюю з нерухомістю, десь з 1980 року, до цього я вчився в Техаському університеті, де отримав вчене звання магістра бухобліку та фінансів. Будучи студентом Техаського університету, я почав продавати житлову нерухомість. Після того, як я закінчив університет, я купив мій перший великий будинок, це було моє перше значне майно, і я продовжував це робити протягом останніх 20 з гаком років.

- Ти не пам'ятаєш, скільки коштувала ця твоя перша нерухомість в той час?

- Я думаю, вона коштувала близько $ 42 тис. І я купив 1/3 її частина разом з іншими своїми партнерами по нерухомості, двома брокерами по нерухомості.

- Почавши з $ 42 тис., Як ти думаєш, скільки мільйонів або, може бути, мільярдів доларів ти заробив, які можна вкласти в операції?

- На сьогоднішній день, наша компанія заробила на нерухомості більше $ 300 млн. І вклала понад $ 1 млрд. В операції.

- Так з $ 42 млн. Все і почалося.

- Це вірно.

- І кожен раз ти дізнавався для себе щось нове?

- Кожного разу, коли я займаюся нової угодою, я дізнаюся щось нове. Так я продовжую здобувати досвід, і можна сказати, що я займаюся нерухомістю тому, що мені подобається щодня приймати виклик, з усіма угодами схожі один на одного, але в кожній з них є свої нюанси, і це робить їх цікавими.

- Чому ти займався акціонерним, торговим інвестуванням та іншими інвестиційними процедурами, коли ти був в коледжі?

- Так, я цим займався, коли був в аспірантурі в Техаському університеті, я вчився, інвестуючи в об'єкти нерухомості та акції. За тримісячний період я з $ 5 тис. Зробив близько $ 90 тис. А потім я придбав достатньо досвіду, і $ 90 тис. Перетворилися в - $ 5 тис. Я отримав багато знань, але основне - я зрозумів, що головне - це почати грати.

- Вірно, то, що ми з Біллом робимо за допомогою цих касет, - це закладаємо основи, головним чином, для людей, які тільки починають або думають почати займатися інвестуванням в нерухомість. Ці касети можуть допомогти вам при покупці нерухомості, але більш докладні інструкції ви отримаєте на семінарах, які проводимо ми з Біллом. На них Білл також розповідає про таких складних операціях, як, наприклад, придбання, утримання та продаж майна. На одній з моїх «Кассет фінансової грамотності» він розповідає про різні нюанси цього процесу. У тих з вас, хто зацікавився ідеєю інвестування в нерухомість, яка є одним із продуктивних видів інвестування, є можливість через нашу організацію в будь-який час і різними способами зв'язатися з Біллом. Сьогодні ми сформулюємо основні, найпростіші поняття інвестування в нерухомість. Ти не пам'ятаєш, коли ми з тобою познайомилися, десь в 80-х, так?

- Я думаю, ми зустрілися в кінці 80-х, на початку 90-х років, Роберт. Ми вперше зустрілися на семінарі, де ти дуже добре виступив, але познайомилися, коли я складав семінар, який ти потім провів.

- Точно. Я знаю, що це не найприємніша тема, але розкажи, як розвивалася твоя кар'єра інвестора в той час, коли ми з тобою познайомилися?

- За рік до цього я оголосив про банкрутство. Безумовно, це була економічна криза в моєму житті: я втратив всі свої гроші, крім того, я недавно розлучився. Коли я зустрів тебе, Роберт, економічна ситуація була не найкраща, але ми бачили світло в кінці тунелю.

- Так це так. Я прошу Білла розповідати все це з тієї причини, що він - один з кращих фінансистів, я вкладаю свої гроші разом з Біллом і його компанією. Я інвестую з ним, я довіряю йому свої гроші, тому що його бухгалтери, його магазини, торгові центри бездоганні. Я завжди можу вимагати у них звіт про те, як протікає моя інвестиція, і доходи чудові. Крім того, я говорю про це, тому що перед нами дуже розумний хлопець, і навіть коли ціни на ринку нерухомості впали, як сталося, наприклад, в Техасі і в багатьох інших частинах країни після 6 / реформи, навіть для самих розумних настали несприятливі часи . Я багато раз говорив в своїх книгах і на касетах, що іноді таке трапляється, тоді ми найбільше дізнаємося для себе. Але я також ставив питання: «Чи хочете ви, щоб ці часи повернулися? Може, це також найкращі часи? »

- З точки зору можливості нерухомості, я пам'ятаю, як я був на аукціоні, де на продаж виставлялися будинку з простроченими закладними. Це означає, що відділ уряду США по житловому будівництву і міському розвитку, який забезпечує заставні під насамперед односімейні будинки і будівлі на два крила також має справу з комерційним майном. Ми, в основному, виступаємо від імені клієнтів, які хочуть придбати будинки для житла або інвестування. Я пам'ятаю аукціон, на якому аукціоніст зачитував аукціонний лист, де говорилося, що будівля на два крила в Остен Техасі перепродувалося за ціною $ 18 / фут2. Почухавши потилицю, я усвідомив, що це було менше, ніж половина тієї суми, яка знадобилася для побудови цієї будівлі. Крім того, на цьому аукціоні ми бачили, як продавали майно дешевше, ніж ми продали під нього землю ще до того, як ці будинки були побудовані на цій ділянці землі. Ми побачили прекрасну можливість і то, як ми їй скористалися, змінило наш бізнес на той момент.

- Я все це розповідаю, тому що в основному люди не інвестують, або, я б навіть сказав, є середніми інвесторами, оскільки вони бояться економічних змін, поганого результату справи або втрати грошей, вони не роблять нічого з того, що я рекомендував. Все ж в місті Остен Техас, де живе Білл зі своєю дружиною Сідні і Майкл Дел, в той час, коли економіка переживала кризу, Майкл Дел вдало розвивав свій бізнес. І сьогодні нерухомість в Остен Техас така дорога, особливо тепер, після 2000 року. Але коли я зустрів Білла, вони роздавали її безкоштовно. Так, я часто говорю людям, що часто вони не інвестують, тому що бояться втратити, а так вони нічого не роблять, і коли економіка переживає хороші або погані часи, вони, мушу зауважити, знаходяться поза ринком. І замість того, щоб переживати за падіння цін на ринку з усіма цими фондовими біржами, інвестиційними фондами відкритого типу і нерухомістю, саме освіта допомагає вам просуватися вперед в цій грі. Ти згоден з цим?

- Я вважаю, що саме поєднання формальної освіти, якщо таке у вас є, але я думаю, що на сьогоднішній день ще більше значення має ту освіту, яку ви отримуєте, читаючи книги, працюючи з друзями і наставниками. Воно допомагає вам залишатися в грі.

- Вірно.

- Я думаю, що це саме ті речі, які сьогодні є дуже важливими для того, щоб відточити наявні у вас навички і придбати нові, незалежно від того, яку інвестиційну категорію ви для себе оберете. Я говорю про нерухомість, але існує також безліч інших областей, в яких ви можете лідирувати фінансово.

Аудіолекціонний матеріал Роберта Кіосакі, що додається до гри Грошовий Потік 4 сторінка | Аудіолекціонний матеріал Роберта Кіосакі, що додається до гри Грошовий Потік 6 сторінка

Аудіолекціонний матеріал Роберта Кіосакі, що додається до гри Грошовий Потік 1 сторінка | Аудіолекціонний матеріал Роберта Кіосакі, що додається до гри Грошовий Потік 2 сторінка | Аудіолекціонний матеріал Роберта Кіосакі, що додається до гри Грошовий Потік 3 сторінка | Аудіолекціонний матеріал Роберта Кіосакі, що додається до гри Грошовий Потік 7 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати