Головна

Вимоги до знань, умінь і навичок

1. I. Кваліфікаційні вимоги до виконання курсової роботи
  2. I. Вимоги до викладу матеріалу
  3. II. Навчання військовослужбовців вимогам безпеки
  4. II. Вимоги до методів вимірювання і контролю показників мікроклімату
  5. II. Вимоги до оформлення роботи
  6. II. Вимоги до проектування, будівництва та введення в експлуатацію об'єктів користування надрами
  7. II. Вимоги до результатів освоєння

В результаті вивчення даної дисципліни студент повинен:

мати системне уявлення:

· Про організаційні засади щодо захисту населення від надзвичайних ситуацій мирного і воєнного часу;

· Про організацію ГО навчального закладу;

· Про організацію захисту від НС мирного і воєнного часу;

· Про основи оборони держави;

· Про фактори, що руйнують здоров'я;

· Про здоров'я та здоровий спосіб життя.

знати:

· Надзвичайні ситуації техногенного характеру;

· Надзвичайні ситуації природного характеру;

· Надзвичайні ситуації воєнного характеру

· Призначення і завдання ГО на об'єктах економіки;

· ВС Росії і їх місце в системі забезпечення національної безпеки країни;

· Правила надання першої медичної допомоги.

· Принципи забезпечення стійкості об'єктів економіки, прогнозування розвитку подій і оцінки наслідків природних і техногенних надзвичайних ситуацій;

· Основні вимоги Концепції національної безпеки та Воєнної доктрини РФ;

· Основні поняття про здоров'я та здоровий спосіб життя, про вплив на здоров'я людини шкідливих звичок;

вміти:

· Розвивати в собі необхідні пізнавальні, фізичні, психологічні та професійні якості, що відповідають вимогам професії;

· Планувати свій режим дня, раціонально поєднуючи в ньому розумові і фізичні навантаження, підтримувати необхідний рівень свого здоров'я і працездатність, надавати першу медичну допомогу постраждалим.

Все це дозволить майбутнім фахівцям оволодіти основами безпеки професійної праці. У навчальному процесі рекомендується використовувати правові інформаційно-довідкові системи (Консультант Плюс, Гарант).

II. ТЕМАТИЧНЕ ЗМІСТ

ВСТУП | Людина і навколишнє середовище

Деякі основні терміни та визначення | Класифікація НС техногенного походження | Прогнозування обстановки в районі НС | Надзвичайні ситуації на хімічно небезпечних об'єктах (ХОО) | Локальні війни і військові конфлікти | Тероризм, як сучасна загроза безпеці | Сучасні засоби ураження і їх вражаючі фактори | поразки | Сучасні звичайні засоби ураження | Вражаючі фактори ядерної зброї |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати