Головна

Леонід Миронович, чому думка Володі вам здається більш переконливим, ніж моє?

  1. N Як припоев використовуються різні кольорові метали і їх сплави, що мають більш низьку температуру плавлення, ніж сполучаються метали.
  2. N Найбільш типовими представниками газових нейтральних середовищ є азот, аргон, гелій, криптон, які захищають паяемий метал і припій від окислення.
  3. N При односторонній хвилі більш сприятливими є горизонтальне положення конвеєра, полога форма і можливо велика швидкість циркуляції припою.
  4. А чому гомосексуальність взагалі повинна нормально сприйматися суспільством? Адже суспільство не отримує видимої користі від представників таких меншин ».
  5. А) Потай продаючи свої товари за нижчою ціною, ніж інші учасники картелю.
  6. А. Шопенгауер, говорячи про наморднику, що дозволяє стримувати найбільш руйнівні прояви людської природи, мав на увазі
  7. Аналіз найкращого та найбільш ефективного використання

Ось ви написали: «Якщо не по-моєму - йду». А Володя, якщо в театрі погано, все одно не піде. І не тому, що нікуди. Чи не піде, тому що любить свій театр. Я не прошу вас слухати всіх. Критика тих, хто відданий театру, може бути не завжди об'єктивна, але завжди чесна. Ваша опора - самовіддані, без оглядки віддані театру люди. Вони за вас, хоча багато чого не викликає у них захоплення. Тому і я хочу зберегти вас, допомогти вам розібратися в собі.

Важкий, гіркий для мене розмова була останнім розмовою з Леонідовим. Мені тоді здавалося, що я все зрозумів. Але пройшло ще багато років, поки урок Леонідова навчив мене шукати і знаходити в колективі людей, до критики яких треба прислухатися.

Критика - гірке, але добре ліки. Критиканство - ліки зле. Навіть і не ліки, а отрута. Критики - зажурені недоліками, але добрі люди. Крітікани- засмучені, коли все добре. Як не прикро, серед них трапляються здатні, обдаровані люди. Але гординя, самолюбство іноді беруть верх над здоровим глуздом. І перетворюються в пиху, неминаючий образу па всіх і на все.

Рідкісний театр обходиться без одного-двох скептиків або навіть циніків, яких ніколи ніщо не радує. Вони все бачили, пізнали, випробували.

В очах молоді скептики і циніки нерідко виглядають самими вимогливими, вимогливими художниками. Апломб, з яким вони висловлюють свою думку, діє на оптимізм і захоплення молодих акторів як холодний душ. Похвалити чиюсь акторську або режисерську знахідку в присутності цих скептиків небезпечно - нарвешся на гостроти і глузування.

Скептики і циніки - страшне зло. Вони висміюють все: трепетне ставлення до ролі, вистави, щире прагнення повірити в вигадане як в справжнє, звичай зібратися з думками перед виходом на сцену і т. Д. І т. П.

Це вони, циніки, в моменти найвищої напруги шепочуть на вухо сусідові якусь вульгарну гостроту. Це вони в паузах, нечутно для глядачів, іронічно коментують гру товаришів. Вихваляючись своєю технікою, вони за секунду до виходу займаються сторонніми справами. А на сцені під час вистави влаштовують усілякі розіграші.

Треба використовувати сили старих, досвідчених майстрів », - заперечують актори. | Головне їх розвага - розсмішити партнера.


М. Л. Рехельс | Режисерські | Уроки, отримані від прославленого майстра сцени, і лягли в основу цієї книги про режисерську етики. | УРОКИ Леонідова | Кажуть, що Станіславський на репетиції був іноді дуже різкий, навіть грубий і в гніві був страшний. А Немирович-Данченко домагався результатів, не підвищуючи голосу. Що краще? | Ухилитися від відповіді не вдалося. | Чи можна передбачити всі ситуації, в які може потрапити режисер, і забезпечити його правилами на всі випадки життя? Звичайно ж ні. | Говорити про етику, про професійну етику режисера - значить говорити про життя в театрі. Говорити відверто. | Проблема взаємовідносин актора і режисера, режисера і колективу стільки ж естетична, скільки і етична. Розділити її можна лише умовно, тільки для зручності викладу. | К. С. Станіславський, створюючи своє вчення, назване «системою», органічною частиною якої є артистична етика, виховував новий тип художника - актора-громадянина. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати