Головна

Кажуть, що Станіславський на репетиції був іноді дуже різкий, навіть грубий і в гніві був страшний. А Немирович-Данченко домагався результатів, не підвищуючи голосу. Що краще?

1. N Заряди на поверхні висновків формують з первинних ініціюючих ВР, мають дуже малі критичні діаметри заряду і чутливих до температури або променистому випромінювання.
  2. N Іноді замість плоскої хвилі використовують вторинну хвилю кілька меншої висоти для оплавлення утворюються бурульок.
  3. N Тому потрібна ретельна промивка плат відразу ж після пайки, іноді із застосуванням речовин, що нейтралізують кислотні флюси.
  4. O немає традиції проведення таких досліджень і мало професіоналів, всі експерти знають один одного і їх дуже мало.
  5. Бар'єр між кров'ю і повітрям (аерогематичний бар'єр) дуже
  6. Бхакті, а іноді до обумовленої душі, яка володіє чистими мотивами.
  7. У гніві немає правди.

Бути Станіславським або Немировичем-Данченко? .. Хіба ж в цьому справа: голосно робити зауваження або тихо? Якщо режисер може мені допомогти знайти себе в ролі, я згоден на все. Нехай хоч б'ється ... Так, Костянтин Сергійович був суворий. Але невідомо, що було легше перенести - крик Станіславського або спокійно сказаний, але жорстокий вирок Немировича-Данченка. Ці великі майстри багато в чому відрізнялися один від одного, але сходилися в надзвичайної вимогливості, наполегливості, в прекрасному розумінні природи кожного з акторів Художнього театру. Робота з ними завжди була радістю. Від них нічого не можна було приховати, ні за що не можна було заховати свою непідготовленість, слабкість, порожнечу. Режисер, якщо він хоче хоч в малому ступені походити на Станіславського або на Немировича-Данченка, повинен перш за все зрозуміти складні закони акторської творчості, повинен добре знати актора, бути для нього взірцем ставлення до справи. А тоді все одно: хитри, люби, кричи, не кричи - актор тобі вірить, він за тобою йде.

Кажуть, що досвідчені режисери знають, коли треба крикнути, коли - ні. Вони підвищують голос свідомо, а не тому, що терпець увірвався. Хіба це можливо?

Ніхто ніколи не говорить собі: «хочу не стриматися». Просто не завжди це вдається. Гарного в цьому мало. Але якщо ваш гнів викликаний огидним, потворним, обурливим вчинком - і не треба стримуватися. ? потворністю миритися не можна і не слід умовляти, просити і умовляти, коли треба вимагати і карати ...

Ці розмови, як і всі наступні, відновлені по пам'яті. Записи, які я робив після кожної зустрічі з Леонідовим, пропали під час війни. Але, скільки пам'ятається, і тоді, в 1939-1941 роках, відтворити своєрідність мови, інтонацію Леоніда Мироновича було мені не під силу.

- Що ви робитимете, - запитав мене якось Леонід Миронович, - при порушенні дисципліни?

- Все залежить від того, хто, де, коли порушив її, від серйозності порушення.

УРОКИ Леонідова | Ухилитися від відповіді не вдалося.

М. Л. Рехельс | Режисерські | Уроки, отримані від прославленого майстра сцени, і лягли в основу цієї книги про режисерську етики. | Чи можна передбачити всі ситуації, в які може потрапити режисер, і забезпечити його правилами на всі випадки життя? Звичайно ж ні. | Говорити про етику, про професійну етику режисера - значить говорити про життя в театрі. Говорити відверто. | Проблема взаємовідносин актора і режисера, режисера і колективу стільки ж естетична, скільки і етична. Розділити її можна лише умовно, тільки для зручності викладу. | К. С. Станіславський, створюючи своє вчення, назване «системою», органічною частиною якої є артистична етика, виховував новий тип художника - актора-громадянина. | Розповідь про етичну сторону творчого процесу вести важко. Є небезпека скотитися до суто особистим, індивідуальним висновків, нікому не цікавим. | З чого починати? »- Болісно вирішує не тільки початківець, а й досвідчений режисер, приходячи в новий театр. | Керівник новий. А репертуар старий. І трупа стара. І порядки поки колишні. З чого починати? Руйнувати старе або будувати нове? І чи можна побудувати нове, не руйнуючи старе? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати