Головна

Некерований тип

- Не допускати бездоглядності та потурання;

- Можна і потрібно тримати в обстановці жорсткого регламентованого режиму;

- Складати для співробітників даного типу не тільки перспективні, але навіть погодинні плани і вимагати звіту;

- Відзначати кожну удачу в справі самоконтролю і планування.

3. Для подолання конфлікту, в основі якого лежать різні життєві цінності, необхідна продумана політика керівництва підприємства (установи, фірми) по формуванню корпоративної культури, що об'єднує людей; хороші результати дає розробка специфічних форм заохочення для різних категорій працівників.

Якщо конфлікт особистих цінностей виникає, коли начальство очікує від підлеглого поведінки, протилежної його моральним установкам, обом сторонам конфлікту корисно застосувати рольове дистанціювання: Відокремити хорошу людину від поганої ролі.

«Як людина я Вас розумію, але як посадова особа прошу Вас ...», - говорить начальник.

«Як людині мені глибоко противно Вашу пропозицію, але як підлеглий я змушений погодитися ...»

4. При розбіжності індивідуально-психологічних властивостей особистості корисно пам'ятати, що подібність якостей взаємодіючих працівників необхідно при тривалій співпраці в стресових умовах; взаємодоповнення якостей - при творчій роботі; контрастність властивостей і якостей - при яскраво вираженою спрямованості до загальної колективної мети.

5. Конфлікти, спровоковані неадекватними уявленнями і відсутністю навичок спілкування і взаємосприйняття, можна вирішити за допомогою тренінгів комунікативних умінь. Хороші результати дає навчання технологіям врегулювання конфлікту.

Психологія конфлікту з точки зору психогеометричного типологіїособистості.

Морально-психологічні основи конфліктів і шляхи їх подолання. | I. Основні положення


Питання № 5. | Особливості проблемної поведінки Квадрата | Особливості проблемної поведінки Трикутника |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати