На головну

ПОЗОВНУ ЗАЯВУ

1. Громадяни подають заяву про призначення пенсії в територіальний орган Пенсійного фонду РФ за місцем проживання.
  2. ЗАЯВА
  3. ЗАЯВА
  4. Заява на затвердження теми дипломної роботи
  5. Заява про державну реєстрацію фізичної особи як індивідуального підприємця за формою P21001
  6. Заява про конфіденційність для компонентів установки Windows 8 і Windows Server 2012
  7. Заява про прийом на роботу або трудовий контракт

Петро Феофілович Грудінская народився в 1877 році в родині міщан міста Глуск Мінської губернії. Його батько працював орендарем на церковній землі. З ранніх років Петро допомагав в цьому своєму батькові. Рано пізнав всю тяжкість праці на землі, він зумів закінчити народну школу, а потім і міське училище, отримавши непогану освіту. Судячи з усього, Петро був дуже обдарований Господом, бо вчився дуже добре.

Петро Феофілович служив в волості і в страховому відомстві. Як людину грамотного і розважливого, в 1906 році на губернському з'їзді його обрали депутатом у 2-у Державну Думу від селян.

Священство Петро Грудінская прийняв вже будучи цілком зрілим людиною, вибравши тернистий шлях служіння Господу і Його Церкви в період почалися гоніння на віруючих, коли цей вибір не передрікав ніяких вигод, а лише страждання. Відразу ж після рукоположення його направили на прихід в село Тимкович Копильського району. Тут він беззмінно прослужив вісім з невеликим років, здобувши велику любов і непідробний авторитет у своїх прихожан.

Батька Петра заарештували 13 січня 1930 року і уклали в Слуцький ісправдом. Пред'явлене йому обвинувачення представляло собою абсолютну брехню. У «Постанові на арешт» читаємо: «були відомості, що поп Тімковічской церкви Грудзинский Петро, ??колишній член Держдуми, мав зв'язок з колишніми чиновниками і через них проводив антирадянську агітацію». З якими чиновниками і яку агітацію, про це «Постанова» нічого не повідомляє.

Поки батько Петро перебував під арештом, місцеві активісти влаштували в Тимкович збори, на якому «... внесли пропозицію ліквідувати нарівні з усіма кулаками і попа Грудзинського за його революційну діяльність». Під цією діяльністю малося на увазі в даному випадку те, що отець Петро, ??передчуваючи недобре, часто говорив віруючим, щоб вони міцно трималися парафіяльного храму і намагалися зберігати його чинним до останньої можливості.

Дивом вціліла листування батька Петра і його матінки Ірини Грудзінський. З цієї листування видно, що він до кінця днів своїх залишався вірним своєму життєвому вибору і не змінив Церкви.

«Прошу тебе, Петрок, - писала матінка, охоплена гіркими враженнями від арешту чоловіка, - якщо ти шкодуєш мене, відмовся від своїх нічого, нікому не дають переконань. Я тебе неодноразово просила про це і раніше. За ці вісім років згадай, скільки, мало не щодня були скандали між нами на грунті релігії! Для тебе я кривила душею, одягала маску в силу прихильності до тебе. Тепер же немає вже сил, я втомилася терпіти через те, в що не вірю. І я в останній раз питаю тебе: кого ти віддаєш перевагу, мене чи, існуючу, своєю, як ти кажеш, ідеї ?! Якщо погодишся зі мною, я поїду з тобою хоч на край світу, не боячись потреби. Але при думці продовжувати бути попадею, я вся здригаюся - не можу. Відповідай мені - як бути?

І. Грудінская ».

«Дорога Ірочка, - відповідав своїй матінці отець Петро з ув'язнення, - твій лист приголомшило мене більш арешту, і тільки свідомість, що воно продиктоване горем і нуждою, дещо заспокоїло мене. Ось уже скоро 24 роки, як ми живемо разом, і ти, рідна, мала можливість, переконатися, що я завжди намагався бути чесним і справедливим, що я ніколи на угоди зі своєю совістю не йшов. Ти добре знаєш, що я ворогом радянської влади ніколи не був. Ти не раз чула, як я говорив, як би хотілося бути корисним своєму уряду, як би чимось допомогти владі, і цього достатньо, щоб не вважати мене злочинцем, яким я себе ні в якій мірі не вважаю. Тому особливо турбуватися нема чого. Якщо ж долі завгодно послати мені випробування, то скоритися йому так чи інакше потрібно. Я ніколи його не засмучував твоїй совісті, навіщо ж ти, користуючись важкими обставинами, штовхаєш мене на безчесний вчинок, знаючи мою релігійність, що не удавану, а внутрішню ?! Відректися від віри в Христа, Який є власне смислом всього мого життя, від Якого я бачив стільки благодіянь, і залишити Його в той час, коли я наближаюся до могили ?! Я не можу і не зроблю цього навіть заради тебе, яку завжди любив і люблю. Дорога моя, візьми себе в руки і не давай ходу чорним думкам. Я дуже хочу, щоб в цей час з тобою був хто-небудь зі своїх, і прошу тебе запроси Шуру або Нілу Володимировича, які тебе заспокоять і допоможуть тобі. Побачення, поки триває слідство, не дозволяють, але якщо є про що поговорити про господарські справи, пиши через Слідчого і мені передадуть, а я тобі тим же шляхом відповім. У всякому разі я у всьому тобі довіряю повністю. Ти мені багато надсилаєш і я все не поїдають, а там ти сама може бути потребуєш. Принось не частіше 2-х разів. Хліб є тут і добавку потрібно мало. Булок мені не понесеш, так як грошей у тебе самої немає. Прийшли мені гребінь, він в теплому підряснику. Сам я здоровий, відчуваю себе добре і тільки часто думаю про тебе, що тобі так важко. Міцно обіймаю тебе, цілую і молюся, щоб Господь підкріпив тебе і зберіг від зла.

Твій Петя ».

І далі йшла приписка:

«Якби я погодився і виконав твоє прохання, то ти сама б скоро зненавиділа мене».

Ці листи понад шістдесят років пролежали в архівах КДБ Білорусії.

Священик Петро Грудінская 23 лютого був засуджений до розстрілу. Вирок був приведений у виконання. Нині ієрей Петро прославлений Церквою у лику святих як священномученик. Пам'ять його святкується 10 лютого (за новим стилем 23 лютого). Подальша доля його дружини Ірини Грудінская невідома.

[1] Алещенко Д. Переклад з латинської мови "Тлумачення на книгу Іова" святого Григорія Великого (Кн. 4): Дипломна робота. - Сергієв Посад: Московська Духовна Семінарія, 2004. Тимофєєв Б. Переклад першої книги «Моралі на Іова» (Moralia in Iob) святителя Григорія Двоєслова, Папи Римського: Дипломна робота студента Московської Духовної семінарії. - Сергієв Посад. 2004. Кім С. Переклад третьої книги "Мораль на Іова" (Moralia in Job) Святителя Григорія Двоєслова, Папи Римського: Дипломна робота студента Московської Духовної семінарії. - Сергієв Посад, 2006.

[2] Святі отці бачать в сатані книзі Іова занепалого духу. Протоієрей Олександр Мень в «бібліологічну словнику» висловлює, проте, інша думка. Він вважає, що під ім'ям сатани треба розуміти одного з «синів Божих», що зазнає праведників. Думка прот. Олександра Меня не може бути визнано обгрунтованим.

[3] Апокрифічне «Заповіт Іова» збереглося також в коптської і слов'янської редакціях.

[4] Один з варіантів перекладу. Синодальний переклад прочитує цей вірш інакше.

[5] Нарис церковно-біблійної історії на користь юнацтва, що навчається в духовних училищах. - М., 1897. - С. 63.

[6] Танах - назва Святого Письма у іудеїв - складено зі слів Тора, небі, Хетубім (Закон, Пророки, Писання).

[7] У числі екзегетичних творів, що були в Київській Русі, було скорочене тлумачення Оліпіодора на книгу Іова.

[8] Святитель Іоанн Златоуст вважав, що сам диявол був до Йова під виглядом вісників.

[9] «У високому подцерквье Ніколо-Дворищенского собору (в Новгороді) збереглася частина розпису, ілюстрованих оповідей про страждання Іова. Дружина Іова представлена ??тримає палицю з надітим на кінець її казанком, в якому вона подає їжу Іову. Її зображення вражає строгістю форм. Полуобращенное до глядача обличчя дружини Іова спокійно. Складки її одягу нагадують античні канони »(Лихачов Д. С. Земле рідна. - М., 1983. - С. 152).

[10] В жітіяз святих можна зустріти чимало описів спокус, яким піддавалися святі мученики під час своїх страждань від близьких людей, в тому числі від своїх дружин і чоловіків. Приклад стійкості під час таког спокуси являє нам священномученик ієрей Петро Грудінская, мученицьки помер в 1930 році. Про нього дивись додаток до наших лекцій на книгу Іова.

[11] евфемізм - пом'якшений спосіб вираження грубого або непристойного значення.

[12] Григорій Дивослово, свт. Тлумачення на кн. Іова. - (Moralia super Iob. / Кн. 3. 9; 16) // переклад з лат .: Кім С. Моралі на Іова. Кн.3, гл.9,16. - Сергієв Посад, 2004. - С.22.

[13] Це дуже важлива думка Іова. Святе Письмо Старого Завіту не раз звертається увага на необхідність Посередника, Примирителя. Цей Посередник між Богом і людьми - Господь Ісус Христос.

[14] Надалі найменування поторощив присвоюється могутнім антихристиянським силам. У відомій праці англійського філософа Томаса Гоббса «Левіафан» автор описує ідеальне, з його точки зору, і антихристиянський, по своїй суті, тоталітарну державу. Гоббс іменує їм суспільство-держава, вигаданий ним, і жахливе за своєю потужністю, Левіафаном.

Іоан

ЗАЯВА - ЗВИНУВАЧЕННЯ - ВИРОК

монотеїстичних релігій

(Юдейський Бог Єгова і Кримінальний Кодекс РФ)

Голові Верховного суду РФЛебедеву В'ячеславу МіхайловічуАдрес: 109289, Москва, вул. Іллінка, б.7 / 3
 позивач:  СфероДержава «Свята Велика Русь» «Ryzhoff Group» - спільна діяльність, під колективним довірчим управлінням ТОВ «Студія« СМАРТ »» Адреса: Єдиний Космос, Планета Земля, Вітчизна - Росія (Свята Русь).
 відповідач:  Господь, Господь Бог, Єгова, Яхве, Саваот, Адонай, Бог батьків ваших, Бог Авраама, Бог Ісаака, Бог Якова, і т. Д Адреса: Інфернальні поля.
 відповідач:  Представники цього юдейського Бога на Землі, в тому числі і в Росії: · Іудейська релігія (Ізраїль) · Християнська релігія (Ватикан); · Католицька релігія (Ватикан); · Мусульманська релігія (Мекка); · Юдо-християнсько «Православна» релігія (Москва).
 відповідач:  Всі представники єврейського клану на планеті Земля Адреса: Планета Земля.
 відповідач:  Гарант Конституції РФ - Президент РФ Адреса: Росія, Москва, Кремль.
 Позовна вимога:  Заборонити на території Росії діяльність всіх релігій, церков, сект і інших організацій, що поширюють диверсійно-підривної, античеловеческий культ юдейського Бога - Єгови, які порушують зазначені нижче статті Конституції РФ, ГК РФ і ЦПК РФ
 держмито:  Позов носить нематеріальний характер.

ПОЗОВНУ ЗАЯВУ

Священномученик ієрей Петро Грудінская | Преамбула.

Російська (Слов'янська) православна політеїстична і монотеистическая єврейська Біблії - різні Біблії. | Бог-Творець і Господь Бог (Єгова) - різні (юридичні) особи. | Глава 24. ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ | Глава 25. ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ ТА ГРОМАДСЬКОЇ НРАВСТВЕННОСТИ | Глава 34. ЗЛОЧИНИ ПРОТИ СВІТУ ТА БЕЗПЕКИ ЛЮДСТВА | Глава 31. ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ПРАВОСУДДЯ | Глава 32. ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ПОРЯДКУ УПРАВЛІННЯ | Глава 33. ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати