Головна

Має 4 рівні

  1. Для студентів освітньо-кваліфікаційних рівнів «спеціаліст»; «магістр» денної та заочної форм навчання
  2. Емпіричний та теоретичнийрівні наукового пізнання
  3. Жінка на ринку праці. Меншість керівників (7%) підтримують ідею найму при рівній кваліфікації жінок, а більше 40% вважають, що доля жінок серед зайнятих знижуватиметься.
  4. Заповнення підрівнів по періодах періодичної системи
  5. Конкурентоспроможність потенціалу підприємства та її рівні
  6. На рівні центрального апарату ця служба представлена комісією з питань нагляду та регулювання банківської діяльності та Генеральним департаментом банківського нагляду.
Рівні Характеристики
перший рівень здоров'я окремого індівіда
другий рівень здоров'я малих соціальних та етнічних груп групове здоров'я
третій рівень здоров'я в адміністративно-територіальних межах здоров'я населення
четвертий рівень здоров'я суспільства, популяції, країни в цілому громадське здоров'я

В практичній діяльності для загальної оцінки здоров'я частіше використовують статистичні показники. Це дозволяє характеризувати здоров'я груп, що знаходяться в ідентичних соціально-економічних умовах. Науково визначеними є межі коливань багатьох показників, які можна вважати своєрідними критеріями стану здоров'я.

Показники суспільного (громадського) здоров'я населення

(четвертий рівень)

Перша группа Прямі показники здоров'я

(показники здоров'я здорових людей)

1. фізичний розвиток (здоров'я);

2. психічний розвиток (здоров'я);

3. стоматологічне здоров'я;

4. репродуктивне здоров'я

5. духовне здоров'я

Друга група Непрямі показники здоров'я

(показники втраченого здоров'я)

1. захворюваність населення;

2. інвалідність населення чи стійка втрата працездатності;

3. демографічні показники (народжуваність, смертність, природний приріст)

 



Соціальна медицина та організація охорони здоров'я - це наука, яка вивчає закономірності громадського здоров'я та систему організації його збереження. | РОЗДІЛИ СОЦІАЛЬНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ЯК НАУКИ

Економіки та організації охорони здоров'я | ТЕМА: Соціальна медицина і організація охорони здоров'я як наука, предмет вивчення її наукових основ і практичне використання в системі охорони здоров'я | ІV. Міждисциплінарна інтеграція | V. Зміст теми заняття | VІІ Матеріали методичного забезпечення заняття |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати