загрузка...
загрузка...
На головну

Кінематика і динаміка

1. Алгоритм рішення задач по темі «Динаміка».
  2. Аналіз стану та динаміка ринку обраного товару
  3. Біодинаміка пересування з механічним перетворенням енергії
  4. Біодинаміка стрибка
  5. Внутрішня динаміка Землі.
  6. Глава 1. Кінематика.
  7. Глава 2. Динаміка

f0 - Амплітуда вимушеної сили

- Частота вимушеної сили

97. резонанс- Це явище різкого зростання амплітуди, коли частота зовнішнього впливу наближається до власної частоти коливань.

98. резонансна частота - Це частота коливань частинок при яких їх амплітуда приймає максимальне значення.

99. автоколебания- Це коливання, які відбуваються в автоколебательной системі (маятник, хвильові коливання).

автоколивальна система - Система, в якій підтримуються незгасаючі коливання за рахунок дії джерела енергії, що не володіє коливальними властивостями.

100. параметричні коливання - Це зовнішні впливи змін параметри системи (гойдалки).

Кінематика і динаміка

1Кінемат описание движ-я матер точки. Радіус-вектор. Перемещ. Шлях. У-е движ-я. Швидкість і ускор.2 Кінемат вращат движ-я. Кутів скор і кут ускор. Зв'язок між лінійно і кутів характ.3 Криволінійних движ-е матер точки. Швидкість і УСК при кріволін движ-і. Тангенціальне і нормальне прискорення.4 Осн завдання динам. Зрозумілий сост-я в класичній механ. Маса, імпульс, сила. Закони Ньютона. Втор зак Ньют як осн зак динам (у-е движ-я) матер точ. Межі застосування класичної спос опису руху частинок.5 Неінерціаль сист відліку. Сили інерції.6 Центр інерції механічного сист і зак його движ-я.

Диференціальне рівняння вимушених коливань | Молекулярну фіз і термодінам.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати