Головна

БЛОК 2. Правила пунктуації

1. БЛОК 2. Правила пунктуації
  2. БЛОК 2. Правила пунктуації
  3. БЛОК 2. Правила пунктуації
  4. БЛОК 2. Правила пунктуації
  5. У роботі необхідно суворо дотримуватися правил даної номінації.
  6. У зв'язку з чим залишається побажати, щоб кипуча енергія обвинувачів попрямувала швидше в бік легалізації медичної допомоги при пологах на дому, ніж на цькування постраждалих людей.

Тема: Тире між підметом і присудком; однорідні члени речення при узагальнюючому слові

Завдання 1. Повторіть розділи: тире між підметом і присудком; однорідні члени речення при узагальнюючому слові.

Завдання 2. У наведених нижче пропозиціях розставте розділові знаки; зробіть синтаксичний розбір:

Адже я автор людина називає по імені віднімає аромат у живої квітки. Критика це цілеспрямований напружений мозок мистецтва. Місяць немов ріпа і зірки квасоля. «Спасибі матуся за хліб і за сіль! Ще тобі мамка скажу поновей добру справу виростити синів ». Відстань не перешкода ні для сміху і ні для подиху. Очевидно така епоха. Денні зірки це чудо звичайно воно існує насправді. Бути щасливим це ж і означає не бути нещасним. Двадцять сім моє феральное число. Старший син не знає рівних ноги колоди груди гора. Він один коштує як лавра серед мощених двору. Шукати друзів в майбутньому доля самотності. Ми зоряне плем'я крилатих людей. Я як поїзд що кидається стільки вже років між містом Та й містом Ні. Стрілкою мчить гостра вёрткая рибка за нею друга.

Література: Розенталь Д. Е. Довідник з правопису та літературної правки. М., 1996. - C. 90 - 95, 104 - 106.

ЗАНЯТТЯ 7 (семінарське)

БЛОК 1. Синтаксична традиція про формальної організації простого речення | Курсова Контрольна робота

Федеральне агентство з освіти | ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА | конструктивний синтаксис | БЛОК 2. Правила пунктуації | БЛОК 1. Предмет і завдання синтаксису сучасної російської мови | БЛОК 2. Правила пунктуації | ЗАНЯТТЯ 3 (семінарське) | БЛОК 2. Правила пунктуації | БЛОК 2. Правила пунктуації | Мені тоді подумалося що якщо написати про Камо все що я чув ніхто не повірить в реальне існування такої людини і читач прийме образ Камо як вигадку белетриста. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати