Головна

Exercise 11

  1. APPLICATION EXERCISES
  2. Comment on the phonetic phenomena to be observed in the following exercises. Practise reading them.
  3. Exercise 1
  4. Exercise 1
  5. Exercise 1
  6. Exercise 1
  7. Exercise 1, p. 7-8.

Translate into English

Я закінчила школу 20 років тому. Я досить добре пам'ятаю свої шкільні роки. Це були щасливі дні. Звісно учбовий рік починався 1 вересня і тривав аж до кінця травня, і, як і зараз, поділявся на 4 чверті. Після кожної чверті були канікули, найдовші з яких були зимові - 2 тижні. Протягом учбового року ми ходили в школу 6 днів на тиждень. Учбовий день починався о 8.30 і тривав у старших класах до 3 годин, а в молодших, де було лише 4-5 уроків на день, до 1 години. Раніше ми обов'язково носили шкільну форму. Це була коричнева сукня з білим комірцем і манжетами, а також чорний фартух для дівчат. Хлопці носили коричневий костюм та сорочку. Що до домашнього завдання, я не пам'ятаю, щоб проводила стільки часу за книжками скільки моя дочка зараз. Мені вистачало часу і погуляти, і подивитись телевізор, і пов'язати. Вчителі? Вони були різними. Пам'ятаю свою вчительку з алгебри у 7 класі, яка була дуже суворим та вимогливим вчителем, і всі її боялись. В мене не дуже добре було з математикою і я мала не дуже гарні оцінки. Але до гуманітарних наук я мала хист і цікавилась ними. Особливо подобалась мені література та історія. Такі предмети як праця, співи я вважаю марною тратою часу. Хімія спочатку мені здалась нудною, але потім я нею зацікавилась і взагалі вважаю корисним і доцільним предметом.

 



Exercise 8 | At the age of eleven

School years | Exercise 1 | Exercise 5 | Exercise 6 | The Open University. | Points of view | Active vocabulary | Exercise 1 | Vocabulary and key concepts | Active vocabulary |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати