Головна

Практичне заняття № 7

1. VIII. ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ пастиря
  2. Агрегатний індекс як форма загального індексу. Вибір ваг при побудові загальних індексів. Індекси цін Г. Пааше і Е. Ласпейреса, їх практичне застосування.
  3. Ашалян Л. Н., Колосова Г. М. Рекламна діяльність. Навчально-практичний посібник. - М., мгут, 2010. - 42 с.
  4. Види дисперсій. Правило складання дисперсій. Розрахунок на його основі коефіцієнта детермінації та емпіричного кореляційного відносини. Їх практичне використання.
  5. Глава 2. Практичне ДОСЛІДЖЕННЯ ІНТЕРВ'Ю ЯК ЖАНРУ
  6. Е заняття Екологічна і біомедична етика
  7. Завдання на майбутнє заняття

ТемаМова і стиль документів

мета:виявивши специфіку офіційно-ділового стилю, відпрацювати навички складання документів

питання:

1. Мова і стиль комерційної кореспонденції.

2. Мова і стиль інструктивно-методичних документів.

3. Реклама в ділового мовлення.

4. Правила оформлення документів.

5. Мовний етикет в документі.

6. Культура складання документа: способи викладу матеріалу, відповідність частин, відбір мовних форм.

7. Аргументація в різних категоріях ділових документів.

8. Діапазон використовуваних мовних засобів.

9. Ясність і лаконічність стилю.

завдання:підготуватися до співбесіди

Методичні вказівки до виконання:

Для виконання даного завдання необхідно знати зміст заявленої теми. Підготовка до співбесіди має на увазі під собою складання конспекту, де вказуються не тільки загальні положення, а й умови, підстави та причини виникнення даних положень. Рекомендується повторити основні риси офіційно-ділового стилю.

Вправи для тренінгу:

Зустрітися з наведеними текстами. Визначте їх стиль і жанр. Знайдіть помилки, визначте їх типи і виправте їх.

Директору школи № 611 Кореневий Н. Н. від учениці 11 кл. Бистрової М. М.

Пояснювальна записка

Поповоду неявки 10.04.02 на урок російської мови, я можу повідомити наступне, що в той день я була на прийомі у зубного лікаря і перебувала в поліклініці з 9 - 00 до 10 - 30.

Директору школи № 611 Кореневий Н. Н. від учня 11 кл. Шустова Валерія

Заява

Прошу перевести мене з 11-а в 11-6 клас через несумісність з колективом класу

З повагою В. Шустов

Декану факультету менеджменту Перовою С. В.

від студентки 1-го курсу Смаглій С. І.

Заява

Прошу дозволити мені вивчення другої мови - французької. Навчаюся в групі англійської мови.

Декану факультету менеджменту

Перовою С. В.

від студента 1-го курсу

Степанова Миколи Петровича

Пояснювальна записка

З приводу відсутності 15.01.2004 на іспиті з літератури, прошу дозволити здати іспит в інший час.

Декану факультету менеджменту

Перовою С. В.

отстуденкі 1-го курсу

Бідер Ю.

Заява

Я, Бідер Юлія Володимирівна, прошу дозволити мені вивчати другою іноземною мовою іспанська. Зараз навчаюся в групі А-11.

Декану факультету менеджменту Перовою С. В. від Студенка 1 -го курсу Чернової Віри

Пояснювальна записка

з приводу неявки на на перші два заняття з приводу скасування руху приміських поїздів і відсутності на заліку по російській мові в зв'язку з відсутністю в цей день в місті.

завідувачу хімічної

лабораторії

Сергєєвої І.С.

лаборанта Нікітіної К. І.

Заява

Прошу надати мені у відпустку протягом 2-х тижнів через термінового від'їзду за кордон за особистим питання.

Декану університету культури і мистецтв Прохорової Е. А.

Заява

Я, Кувакін Вероніка Валеріївна, студентка першого курсу, хотіла б попросити дозвіл на проведення КВНу між студентами першого курсу різних факультетів.

ТОВ «Мільярд»

Генеральному директору

Степанову Ю. А.

Заява

Шановний Степанов Ю. А. Прошу розглянути мою заяву про звільнення з роботи за власним бажанням. Зв'язки з моїм відходом прошу виплатити мені заробітну плату за половину місяця роботи.

З повагою Лопатіна Т. А.

література:

1. Баришнікова О. М. Мовна культура молодого фахівця [Текст]: учебноепособіе / Е. Н. Баришнікова.- М.: Флінта, 2008. 224 c.

2. Билкова С. В. Культура мови. Стилістика [Текст]: навчальний посібник / С. В. Билкова, Е. Ю. Махніцкая.- 3-е вид.- М.: Флинта: Наука, 2009.- 400 c.

3. Збірник вправ і тестових завдань з культури мовлення [Текст]: навчальний посібник / під ред. В. Д. Черняк.- М .; СПб. : Сага- Форум, 2008.- 217 c.

Улюблена мати-вітчизна | Практичне заняття №8

Методичні рекомендації ДЛЯ СТУДЕНТІВ | Практичне заняття №1 | Практичне заняття №2 | ТемаОсновние якості мови. Точність. | ТемаОсновние якості мови. Чистота мови. | ТемаОсновние якості мови. Багатство і виразність. | Практичне заняття №6 | Рекомендації при роботі з літературою | Рекомендації при підготовці до Рубіжного контролю. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати