Головна

Про це написано багато і неоднозначно. Поділюся трохи і я своїми враженнями.

  1. II. ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУ
  2. IV. ОФОРМЛЕННЯ ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУ
  3. IX. Основи системного автоматизованого синтезу
  4. N У цих випадках довжина хвилі електромагнітного сигналу порівнянна або багато менше розмірів досліджуваного об'єкта.
  5. O багатосторонні.
  6. UNIT 1. Функціональні дієслова have, be, do
  7. V2: Генетика статі. Типи хромосомного визначення статі. Статеві ознаки. Успадкування ознак, зчеплених зі статтю

- Вибирайте модеми зі швидкістю не менше 33600 біт / секунду, а чи варто платити за більшу, якщо ви підключаєтеся через телефонну лінію, де це максимальна швидкість, вирішувати Вам.

- Поки утримайтеся від покупки Win-модемів, особливо якщо Ви гравець. Крім завантаження ЦПУ у них ще існують і проблеми сумісності з іншими паралельними завданнями. У мене, наприклад, робота в Norton Commander, Приводила до збоїв при прийомі факсів, хоча я вважаю що винен в цьому не модем, але від цього не легше.

- Хоча brand-name модем (наприклад Zyxel) - Не завжди зайва трата грошей, особливо при зв'язку з такими-ж модемами на поганих лініях, в більшості випадків недорогі моделі теж не принесуть розчарування. Головне, щоб вони були побудовані на наборі мікросхем (chipset) фірм з хорошою репутацією і технічною підтримкою. У мене Rockwell і я не скаржуся

- Голосові функції модему на сьогоднішній день дуже бажані. З їх допомогою реалізуються не тільки офісні системи але і деякі інші функції, наприклад АОН.

- Краще брати адаптовані для Росії модеми, неадаптовані погано розпізнають сигнал "зайнято" (busy). Іноді в цьому може допомогти зміна країни командою (у Rockwell) AT * NCxx, де xx номер країни. код країни показується по команді ATI5 (або аналогічної). Найчастіше зустрічається 22 - США. У цьому випадку варто уважно поглянути на відповідь модему на команду ATI3. Якщо вона має приблизно такий вигляд:
 >>> ATI3
 >>> V1.120 022-001-K56_DLP
 >>> OK
 то немає сенсу шукати інші країни, т. к. прошивка має тільки одну країну - США і кардинально допоможе тільки її заміна. Якщо надія є, то спробуйте дати команду

Деякі MIDI-повідомлення (наприклад, Program Change) не мають другого байта даних. | Підключення модему.


Hercules SC-Riser 6 | Hercules SC-Core 6 Digital | установка | Для любителів налаштувань передбачені розширені опції налаштування реверберації віртуального театрального залу, в якому нібито проходить перегляд фільму. | Тести в іграх | У цьому матеріалі будуть розглянуті найперші, і, мабуть, найголовніші теми - призначення MIDI і типи MIDI-повідомлень. | Примітка 1. MIDI-повідомлення передає не саме звук (аудиоинформацию) або якісь його характеристики, а тільки керуючі команди, які виконуються пристроєм-одержувачем. | MIDI-кабель відповідно повинен мати три дроти, які з'єднують контакти 1, 4 і 5 на обох його кінцях. | MIDI-повідомлення - це керуюча команда, яка використовує особливу мову (протокол) MIDI. | Повідомлення другий режимної групи впливають на всі MIDI-пристрій в цілому, іншими словами, встановлюють режим його роботи. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати