На головну

Я функція: накопичення грошової одиниці за період

1. I. додержавної період
  2. I. Схема геохронологии третинного і четвертинного періодів
  3. II період пологів.
  4. II. Загальна характеристика мистецтва Стародавнього Єгипту, періодизація
  5. II. Епічний (класичний) період
  6. III. Класичний період розвитку геології (друга половина XIX ст.).
  7. III. післяопераційний період

На основі використання даної функції визначається майбутня вартість серії рівновеликих періодичних платежів (надходженні). Аналогічно умовам, розглянутим в попередньої функції, платежі (надходження) можуть здійснюватися як в кінці, так і на початку кожного тимчасового періоду.

Розрахунок майбутньої вартості звичайного ануїтету.

Базова формула при платежах в кінці періоду:

FV = PMT (1 + i)n-1 / I = PMT (fvaf, i, n);

де: (1 + i)n-1 / I - фактор накопичення грошової одиниці за період при платежах (надходженнях), що здійснюються 1 раз в кінці року;

Розрахунок майбутньої вартості авансового ануїтету.

Базова формула:

FV = PMT [(1 + I)n+1/I] -1 = PMT [(fvaf, I, n) -l], для (n + 1) -го періоду;

де: [(1 + I)n+1/I] -1 - фактор накопичення грошової одиниці за період при платежах (надходженнях), що здійснюються 1 раз на початку року;

Я функція: внесок на амортизацію одиниці

Базова формула:

PMT = PV I / (1-1 / (1 + I)n) = PV (iaof, I, n); де:

I / (1-1 / (1 + I)n) - Фактор внеску на амортизацію одиниці при платежах (надходженнях), що здійснюються 1 раз на рік;

Призначений для визначення аннуїтетних (регулярних, рівновеликих) платежів в рахунок погашення кредиту, виданого на певний період при заданій ставці по кредиту. Функція внеску на амортизацію одиниці назад функції поточної вартості звичайного ануїтету

Я функція: поточна вартість одиниці (реверсії). | Тема 2.1. Визначення вартості нерухомості витратним підходом (методом) [5].

Аюпов Х. Ф. | Пояснювальна записка | Тема 1.1. Об'єкти оцінки та їх класифікація. | Тема 1.2. Ринки об'єктів оцінки. | Тема 1.3. Поняття: «вартість», «ціна», «витрати». | Тема 1.4. Види вартості. | Принципи, засновані на уявленнях користувача. | Принципи, пов'язані з землею, будівлями і спорудами. | Тема 1.6. Основи теорії вартості грошей в часі. | Метод порівняльної одиниці |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати