На головну

Домашнє завдання

1. друге завдання
  2. Для відповідей учасників використовуйте спеціальний бланк OGP_бланк ответов_8-9 класс.doc з архіву із завданням олімпіади.
  3. Домашнє завдання
  4. Домашнє завдання
  5. Домашнє завдання
  6. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

Сьогодні у нас неділю, випускний день, сьогодні щоденників писати не треба. З завтрашнього дня ви почнете писати щоденник №1. Ось ці три щоденника, що ми писали на курсі, це навчальні щоденники. А вже з завтрашнього дня ви почнете писати нормальні правильні щоденники: щоденник №1, 2, 3, 4, 5. І так у вас ця нумерація піде. Пишіть в загальній зошиті щоденники, а потім на зустріч просто принесете один останній дневничок Олександру Олексійовичу, здасте, він подивиться і підкаже, порівняє з першим вашим дневнічке, як у вас йдуть ваші справи.

А сьогодні я вас всіх попрошу написати, запишіть: «Відгук про заняття».

Значить, сьогодні я вас попрошу взяти подвійний аркуш паперу в клітинку, розташувати вертикально і написати: «Відгук про заняття в Народному університеті здорового способу життя за методом Шичка-Бейтса». І напишіть, варто цим займатися, не варто, дає ця методика чогось, не дає, якісь зауваження, побажання, ваші пропозиції. Я з величезним інтересом завжди читаю ваші відгуки, і в кінці відкликання, соратники, я вас дуже попрошу, якщо ви вважаєте можливим, підписатися під цим відкликанням і написати вашу справжнє прізвище, ім'я, по батькові, написати ваш вік, вашу професію і Вашу електронну адресу. І тоді це вже буде не просто відгук для мене, папірець, а це буде документ.

Навіщо мені цей відгук як документ? Справа в тому, що офіційна медицина в черговий раз по всій країні хоче задушити метод Геннадія Андрійовича Шичка. Основна причина, основна претензія, яку пред'являють моїм колегам на місцях, це наступне:

- Як це так, ви беретеся лікувати людей, а у вас немає медичної диплома?

Ми говоримо:

- Так ми людей не лікуємо, ми людей вчимо.

- Як це не лікуєте? Після вас здоровими стають і в лікарню не ходять.

- Ну, це вже ваші проблеми.

- Ні. Ви лікуєте, і лікувати не маєте права. Лікувати маємо право тільки ми, тільки лікарі.

А на сьогоднішній день, соратники, у нас здійснена страшна диверсія проти народного охорони здоров'я. У нас вперше в історії Росії лікаря зацікавили в хвороби хворого. І чим більше і частіше людина буде хворіти, звертатися до лікаря, тим більше буде у лікаря зарплата. Страхова медицина.

У мене дружина завідує поліклінічної службою, вона каже: «Це шкідництво, саме високоорганізоване в нашій країні: зацікавити лікаря в хвороби хворих. Чим більше будуть люди хворіти, тим у нас будуть вищі страхові виплати, тим більше наші буду зарплати. Ну і ви, каже, звичайно, наші конкуренти отримують - ви ж людей вчіть здорового способу життя, вчіть не хворіти ».

Я, соратники, вісімнадцятий рік веду здоровий, тверезий спосіб життя. Я за вісімнадцять останніх років жодного разу нічим не хворіла. Жодного разу не звертався ні до лікарні, нікуди, ну тільки що за довідкою, що я здоровий, для ДАІ, ось єдине моє звернення в цю лікарню було. Я навіть не знаю, як там працюють аптеки, як там працюють наші лікарні, мене це просто не стосується, розумієте? Все це повз мене йде. Людина веде здоровий, тверезий спосіб життя.

І ось ці ваші відгуки ... Зараз в Державній Думі змінилося керівництво комітету з охорони здоров'я, і ??я буду в жовтні-місяці в Москві, і я ці відгуки збираюся відвезти в Державну Думу. Ми хочемо надати методом Шичка державний статус, щоб цей метод принаймні включили в програму в педагогічних і медичних інститутах. Щоб студентів цією методикою навчали. А ще б краще і старшокласникам б давали цю методику в школі як основу здорового способу життя, психоаналіз Шичка.

І я дуже прошу ... Хто з вас має медичну освіту? Підніміть руки, у кого-небудь є медична освіта? Обов'язково напишіть: «Я, медик з таким-то стажем, стверджую, що метод Шичка-Бейтса метод немедичний. Це метод педагогічний, виховний. Їм може опанувати будь-яка людина, яка хоче допомогти іншим людям ».

А у кого є педагогічна освіта? Підніміть руки. А ви напишіть: «Я, педагог з таким-то стажем, стверджую, що метод Шичка-Бейтса - це метод педагогічний. Його треба, так би мовити, впроваджувати в педагогічні інститути, навчати вчителів, тому що цей метод немедичний ».

І тоді, мені дуже важливі ще й ваші відгуки, вчителів і лікарів, це не просто відгук, а висновок фахівця. Ви ж фахівець, правда? Педагог. Ви самі пройшли цю методику, на собі бачите: так, тут немає ніякого лікування, чиста педагогіка, виховання людини. Зрозуміло?

Ось ці ось відгуки педагогів і лікарів я окремо навіть складаю, показую: «Ось дивіться, вам хтось тут шепоче, що це дурниця. Ось що кажуть лікарі. Ось що пишуть педагоги ».

- А медсестра?

- Медсестра теж. Ви ж теж медик, ви ж можете оцінити, правда? Я уколи робив? Ні. Ну, раз не робив, значить, я не лікар. Я вчив людей, вчив здоров'ю, вчив здорового способу життя, вчив гімнастики.

Завтра, соратники, о шостій годині, запишіть, у вас о шостій годині завтра буде тут перша зустріч. Вона буде коротка, напевно півгодини, хвилин сорок, не більше. Не запізнюйтесь. Цю зустріч проведуть Григорій Іванович і Олександр Олексійович з вами. Вони тут ще принесуть деяку літературу, цікаву інформацію, роздадуть вам ще додаткові матеріали по нашому курсу, і ви завтра принесіть на цю зустріч ось цей відгук. Здасте йому. А Григорій Іванович мені їх перешле. Добре? Тобто завтра принесе цей відгук, здасте на вашій зустрічі.

Записали? А зараз запишіть все тему:

Пам'ятати: неможливо допомогти собі, не допомагаючи іншим. Допомагаючи іншим, я допомагаю собі. | піратські окуляри

лекція 6 | прояснення свідомості | Графік ведення щоденника | Перечитувати конспект і додаткову літературу. | Чи не робити таємниці з того, що я свідомо відмовився (відмовилася) від алкоголю, тютюну і очок - наш метод заснований на правді. | Не проводити над собою алкогольних, тютюнових і очкових експериментів. | Жити за принципом «Не травлюся алкоголем, тютюном сам і не беру участі в отруєнні своїх співвітчизників». | Окуляри з дірками | Протилежність кожному гріха. Доброчесність. | Сенс життя православної людини - набуток Духа Святого. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати