Головна

Пам'ятати: неможливо допомогти собі, не допомагаючи іншим. Допомагаючи іншим, я допомагаю собі.

1. Агностицизм (важлива особливість кантовской Ф.) вчення про принципову непізнаваність речей в собі.
  2. Без теорії неможливо цілісне сприйняття дійсності, в рамках якого різноманітні факти вкладалися б в деяку єдину систему.
  3. Блокування даних при редагуванні одним користувачем робить неможливою роботу з цими даними інших користувачів.
  4. Швидка запам'ятовуваність Вашого бренду, легкий пошук в Мережі, неможливість використання імені проти Вас
  5. Всі стіни, які живуть в нас, це страхи наших батьків. Вони боялися любити нас, довіритися нам, і собі ... Тепер ми робимо те ж саме зі своїми дітьми.
  6. Виступаючи, я думав не про колектив, а про себе. Демонстрував акторам свій смак, свої художні позиції, свою ерудицію і т. П.
  7. Глава 25. Чотири звички, які допомагають запобігти стомлення і почуття занепокоєння.

Запишіть три заповіді Шичка:

1. Поспішайте робити добро.
  2. Вибрався сам - допоможи іншому.
  3. Якщо не я, то хто ж?

Клуб «Оптималист» Геннадія Андрійовича Шичка.

Оптимальний - значить найкращий.

Коли Геннадій Андрійович Шичко зробив ряд своїх відкриттів і сформулював свій метод психоаналізу ... У ті роки, до речі, у нас в країні психоаналіз вважався буржуазною лженаукою, їм було заборонено займатися, і він навіть свій метод не міг назвати психоаналізом. Знаєте, як він свій метод зашифрував, назвав? Метод гартономіческой дезалкоголізмії. Тобто він ось так от його всюди подавав. І він зрозумів, що може дуже багатьом людям допомогти позбутися від різних шкідливих звичок, залежностей. І він почав проводити курси, допомагати позбуватися від алкоголю, тютюну, наркотиків.

Шичка, звичайно, була людина видатний у всіх відносинах, люди до нього тягнулися. А жив він у Ленінграді, в районі великого заводу, об'єднання «Світлана», і дуже багато людей було з цього заводу, «Світлана». І в кінці кінців навколо нього утворилося щось на кшталт клубу. Їм дали приміщення, і постало питання, як назвати цей клуб. І Шичка запропонував, давайте назвемо клуб «Оптималист». І як він це розшифрував? Він сказав, що людина народжена з вільною волею: він може служити дияволу (труїти себе алкоголем, тютюном, калічити окулярами, обжерливістю, чим завгодно), але людина ж може служити і Богові, правда? Може взяти і відмовитися від цього дурного заняття і прожити життя оптимальним, найкращим чином. За оптимальної, найкращою програмою. І ось ті люди, які за методом Шичка відмовилися від цих шкідливих звичок, вони себе з гордістю називали Оптималіст, тобто люди, які живуть за оптимальною, найкращою життєвій програмі.

Уже після смерті Шичка рух Оптималіст спалахнуло по всій країні. Почали створюватися клуби, в тому числі тут, у вас в Абакані, кілька клубів, і по всій Хакасії були створені, де людям допомагали за методом Шичка позбутися цих шкідливих звичок. Створено всесоюзне і всеросійське об'єднання клубів «Оптималист». І якщо у клубу є своє постійне приміщення, то обов'язково на стіні висить портрет академіка Углова, висить портрет Геннадія Андрійовича Шичка і висять його три заповіді: «Поспішайте робити добро. Вибрався сам - допоможи іншому. Якщо не я, то хто ж? »

І ось зараз точно такі ж заняття вчора закінчилися у вас в Саяногорську. Моя колега проводила подібні курси. Ось такі ж заняття зараз йдуть на Камчатці, йдуть в Москві, в Мінську, в Душанбе. У всіх великих містах проходять, є ці клуби, ведуться подібні заняття. Навіть в селі Кути Алтайського краю теж є наші соратники, допомагають своїм односельцям позбутися цієї скверни, від алкоголю, тютюну та інших наркотиків.

І ось Геннадій Андрійович Шичко щоразу, коли закінчував чергову групу, він виходив ось так от і ставив, в общем-то, дурне запитання. Він питав: «Дорогі соратники, ось ви вірите в те, що я - людина нормальна? Ось ви вірите в те, що - я нормальна людина? Я себе ні алкоголем, ні ацетоном, ні гноєм, ні гасом, ні, розумієте, тютюн не цькування. Ні в свято, ні в будній день. Я - абсолютно нормальна людина. А ось ті люди, які геть там ось стоять у ларьків в черзі за алкоголем-тютюном, - це люди божевільні, у них не все в порядку з головою. Вони за свої власні, до речі, чималі гроші, купують страшні наркотичні отрути і труять, вбивають себе цими отрутами. Так ось, соратники, всі ви з завтрашнього дня можете почати пити, курити, їсти і начепити окуляри рівно стільки і рівно такі, які ви носили тиждень тому. Ви - люди вільні. Зрозумійте, що ви - люди вільні, ви можете робити все, що хочете. Я вас не кодували, що не гіпнотизував, ні укаливаются, ви можете все що завгодно робити. Більш того, з завтрашнього дня ви можете почати пити, курити, їсти і начепити окуляри ще сильніші ніж навіть у вас були, це теж ваше право і ваша свобода. І я вас цієї свободи не позбавляв. Але справжня ваша свобода полягає в тому, що ви можете з радістю і назавжди відмовитися від цього найдурнішого заняття - самому себе труїти і самому себе калічити ».

І ось ті люди, ті соратники, які встають на цей оптимальний життєвий шлях стають Оптималіст по життю, з цими соратниками ми, звичайно, будемо працювати далі, тут працює клуб «Луч», мої помічники, асистенти. Ви раз на місяць будете зустрічатися, завтра у вас буде перша зустріч, там вам розкажуть і про клуб, і матеріали ще роздадуть деякі, і призначать наступну зустріч на вересень, жовтень, листопад. У вас буде цей клуб постійно діючим, вам допоможуть довести розпочате ваша справа до кінця.

А зараз запишіть все мою адресу. 630117, Новосибірськ 117, абонементну скриньку (а / я) 521, Жданов Володимир Георгійович. Запишіть на всякий випадок мій телефон. Раптом будете в Новосибірську, обов'язково зателефонуйте, я щось через вас передам сюди, якісь матеріали, газети, прохання. Телефон мій 32-23-21. Якщо мене вдома немає, часто мене вдома не буває, дружина і дочка завжди скажуть де, коли я приїду, що передати. Це домашній телефон. Записали?

А тепер, соратники, запишіть ...

Жити за принципом «Не травлюся алкоголем, тютюном сам і не беру участі в отруєнні своїх співвітчизників». | Домашнє завдання

лекція 6 | прояснення свідомості | Графік ведення щоденника | Перечитувати конспект і додаткову літературу. | Чи не робити таємниці з того, що я свідомо відмовився (відмовилася) від алкоголю, тютюну і очок - наш метод заснований на правді. | Не проводити над собою алкогольних, тютюнових і очкових експериментів. | піратські окуляри | Окуляри з дірками | Протилежність кожному гріха. Доброчесність. | Сенс життя православної людини - набуток Духа Святого. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати