Головна

Реферат учня 11 «Б» класу

1. A або a обов'язкові для кожної казки досліджуваного класу. Інших форм зав'язок не існує.
  2. I. Організація класу
  3. V. Примірний перелік ТИМ РЕФЕРАТІВ
  4. VI. Орієнтовна тематика рефератів
  5. VI. Орієнтовна тематика рефератів
  6. VI. ТЕМАТИКА РЕФЕРАТІВ
  7. VI. ТЕМИ РЕФЕРАТІВ

ВАШИНГТОН, 9 січня - РІА Новини, Марія Тютюн. Президент США Барак Обама закликав співгромадян, до сих пір не привившихся від вірусу грипу А / H1N1, зробити це.

«Я дуже закликаю тих, хто поки не зробив щеплення від грипу А / H1N1, зробити їх. Разом ми можемо перемогти хворобу і захистити наші сім'ї, друзів і сусідів. Саме тому я, Барак Обама, президент США, владою, даною мені конституцією і законами Сполучених Штатів, оголошую тиждень з 10 по 16 січня Національної тижнем щеплень від грипу », - йдеться в переданій РІА Новини прокламації президента.

«Я закликаю всіх не привившихся американців відзначити цей тиждень, зробивши щеплення, і попросити зробити щеплення своїх родичів, друзів і колег», - заявив Обама.

Сам президент США подав приклад народу ще кілька тижнів тому, зробивши щеплення від вірусу разом зі своєю дружиною Мішель. Дочки першої пари країни Малія і Саша були щеплені в жовтні, коли в США з'явилася вакцина.

http://www.rian.ru/flu/20100109/203699991.html

«Радник» - путівник по хорошим книгам.

Реферат учня 11 «Б» класу

З дисципліни: Астрономія

На тему:

«Космологія з точки зору Вед

і сучасної науки. »

Мурманськ 1999 год.

Космологія є однією з найважчих дисциплін щодо дослідження, вивчення і розуміння. Це зв'язано з тим що:

по-перше, в цій області досить складно проводити будь б то не було експерименти,

по-друге, можливості для безпосереднього спостереження дуже обмежені,

по-третє, предмет космології неможливо визначити в категоріях часу.

Інфляційна модель всесвіту і теорія великого вибуху, які побудовані на дуже хиткому математичному і теоретичному фундаменті, не змогли дати задовільні відповіді на основні питання, що стосуються природи всесвіту, галактик, планет і форм життя, що існують на них. Тому розумна людина не повинен відкидати можливість того, що остаточне пояснення природи всесвіту, яка зараз здається практично незрозумілою, буде отримано на основі уявлень про сверхсознании і розумному творця, створив її.

Ідея вищого розуму у багатьох викликає асоціації з християнським фундаменталізмом. Однак, християнські інтерпретації Книги Буття не є єдиною альтернативою сучасним космологічним теоріям. Одна з таких альтернативних теорій викладена в Ведах - Священних писаннях давньої Індії, які детально висвітлюють питання про будову космосу і наше місце в ньому. Космологічне вчення Вед дуже докладно розроблено. Деякі концепції Вед радикально відрізняються від сучасних поглядів, а інші на подив співзвучні з останніми науковими відкриттями. К. Саган, наприклад, знімаючи в Індії один з епізодів своєї телевізійної серії «космос», зазначив: «найбільш розвинені космологічні уявлення стародавнього світу склалися в Індії. Індуїзм (заснований на вченні Вед) - це єдина релігія, в якій терміни існування всесвіту приблизно збігаються з оцінками наукової космології.

Отже, подивимося, що ж говорять про себе і про нас ці писання. Веди вказують на дивовижний факт тим, хто намагається пізнати і вивчити цей складний і повний різноманітності матеріальний світ і зрозуміти природу його походження. Вони розглядають систематику різних методів пізнання, доступних людині, і пояснюють, якого результату можна добитися від кожного. На цьому важливому моменті я хочу зупинитися, т. К. Якщо його докладно не розглянути, то буде неможливо зрозуміти ні ті аргументи, які наводять Веди, ні хід думки і сприйняття світу ведичних вчених, ні проблеми, з якими стикається сучасна наука.

Наприклад, Веди кажуть про трьох методах пізнання світу:

1. пратьякша (емпіричний метод);

2. АНУМАНА (метод гіпотез, порівнянь, логічних висновків);

3. шабда (метод, заснований на слуханні знання з авторитетного джерела).

Потім докладно розбирається кожен з них і пояснюється до якого результату приводить той чи інший метод.

Пратьякша - метод пізнання світу через сприйняття наших почуттів. Веди вказують, що почуття недосконалі; вони сприймають тільки частину реальності та дають нам помилкове або, скажімо спотворене, знання.

АНУМАНА - логічні висновки, засновані на припущеннях і гіпотезах. Цей метод безсумнівно краще першого, але, грунтуючись на попередньому, теж недосконалий, т. К. Ми будуємо гіпотези на підставі того знання, яке повідомляють нам почуття.

Висновок Вед наступне: не можна всерйоз покладатися на попередні методи, т. К. Вони недосконалі і несуть спотворене знання. І, замість цих двох, Веди радять вдатися до третього, самому надійному, методу:

Шабда - метод, заснований на слуханні знання з авторитетного джерела. Під авторитетним джерелом Веди мають на увазі вченого, який отримав це знання від джерела інформації1 (Більш детальне роз'яснення цього описано в нижчевикладене тексті), по ланцюгу учнівської наступності (парампарі) і реалізував його в собі. У приклад Веди призводять дитини, який не знає хто його батько. І найкращим виходом з положення буде запитати його мати. По суті справи, в повсякденному житті ми завжди вдаємося до цього методу.

Наприклад: в школі, під час навчання, ми слухаємо вчителя і довіряємо йому. Весь ведичний процес пізнання заснований на слуханні знання з авторитетного джерела і його подальшої реалізації.

Звернувшись до ведичної науці, ми зможемо подолати ті обмеження, з якими стикається сучасна наука.

По-перше, ми будемо мати всі експериментальними даними.

По-друге, нам буде доступна безпосереднє спостереження, що не стиснуте якими б кордонами.

По-третє, ми зможемо вийти за межі часу і простору.

Я б хотів ще раз повернутися безпосередньо до ведическим писань і трохи розповісти про них. Взагалі, слово «Веда» - означає повне знання. Іншими словами, в цій літературі містяться всі області знання. Йдеться про те, що немає такого знання, яке не було б представлено в Ведах.

Може відразу виникнути два питання:

- Звідки у цивілізації, яка існувала багато тисяч років тому (як свідчать Веди), з'явилися ці знання?

- Чому люди давно не вивчили і не користуються ними зараз?

В деяких пуранах (Розділ Вед), зокрема, в «Бхагавата пуране», Ми можемо знайти відповідь: це знання на Землю прийшло від високорозвинених живих істот (напівбогів) З вищих планетних систем. (Під «вищими» мають на увазі планетні системи, які розташовані вище нашої). напівбогам це знання було розказано першим і самим розумним живою істотою у всесвіті - Брахмой. У творі, яке було розказано їм на зорі творіння - «Брахмі-самхите», Можна дізнатися, що йому, в свою чергу, була порозумітися наука про все від Верховної Особи Бога, який знаходиться за межами матеріального світу (див. Главу« Підтримка матеріальної всесвіту »).

1. Початковим джерелом інформації є Верховна Особистість Бога.
 Верховна Божественна Особа бажає, щоб це знання використовувалося на благо всіх живих істот і тому викладає його таким чином, щоб сприйняти його можна було тільки з чистим, неосквернённим станом свідомості. Поки свідомість людини сплюндровано хворобою матеріалізму, з усіма властивими її якостями (жадібність, прагнення, заздрість, гнів та ін.) Він, знайомлячись з цією інформацією нічого не зрозуміє, тим більше не перевірить на експерименті. Але це робиться лише для його блага, т. К. Якщо дати йому подібну науку він використовує її не за призначенням, тобто. Е. На шкоду і собі і оточуючим.

Це зовсім не означає, що ми повинні приймати все на віру, т. К., Крім, цього Верховна Особистість дає різні методи, за допомогою яких ми можемо очистити свою свідомість. Від ступеня чистоти свідомості безпосередньо залежить ступінь сприйняття навколишнього світу нашими почуттями. Бог володіє найчистішим свідомістю, і тому передає нам науку, що охоплює всі галузі знань в неспотвореному вигляді. Іншими словами, знання, що отримується з цього джерела, відображає повну реальність оточуючого нас світу. Воно передається від вчителя до учня, утворюючи ланцюг учнівської спадкоємності. Якщо при будь-яких обставинах знання спотворюється, то Особистість Бога безпосередньо відновлює його. Звідси випливає, що картина реальності, що описується священними ведичних писаннями може значно розходитися з нашим недосконалим сприйняттям, тому то найдавніші вчені і вказують на важливість шабда - найкращого методу вивчення всіх явищ.

Отже, секрет отримання знання від Верховної Особи Бога не є якоюсь казкою, яку неможливо перевірити експериментом, а складається з 3 етапів:

- Очищення свідомості;

- Вивчення писань;

- Реалізація на практиці.

У своїй роботі я розгляну предмет космології з ведичної точки зору, спираючись на досвід і знання видатних ведичних вчених. Можливо, цей погляд буде мати розбіжності з поданнями сучасної науки, але, все ж, з огляду на всі ті складності, з якими стикаються сучасні космологи, логічно не можна виключити можливість участі нефізичних факторів в діяльності всесвіту, як не можна виключити можливість існування областей космосу, де взагалі не діють відомі нам фізичні закони. Фізик Д. Бем зізнається: «Завжди є ймовірність того, що будуть виявлені принципово інші властивості, якості, структури, системи, рівні, які підпорядковуються зовсім іншим законам природи ''.

Наприклад: вивчаючи всі прояви життя і закони, яким підпорядковуються на планеті Земля, ми починаємо шукати подібні прояви життя на інших планетах і, не знайшовши їх, робимо висновок, що там життя немає. Але Веди пояснюють, що на різних планетах нашої всесвіту діють абсолютно різні закони, і феномен життя існує всюди, тільки підпорядковується різним законам матеріальної природи. Їли задати питання: «Чому ми не можемо сприймати ці закони? - То я нагадаю слова Вед - наші почуття недосконалі ». Зараз, коли вчені обговорюють моделі нескінченно діляться всесвітів, говорять про просторово-часових тунелях, що з'єднують різні області космосу, всесвітів, в яких час іде назад, про 11 вимірі простору - часу і т. Д. Трансцендентні концепції Вед не повинні відхилятися без уважного розгляду .

Отже, я почну свою розповідь з опису вищих планетних систем матеріального світу: Сатьялоке, ТАПОЛОКІ, ДЖАНОЛОКІ, МАХАРЛОКІ, планет СЕМИ МУДРЕЦІВ, САТУРНА, ЮПИТЕРА, МАРСА, МЕРКУРІЯ, ВЕНЕРИ, ІНДРАЛОКІ, ВАРУНАЛОКІ, АГНІЛОКІ, ВАЙЮЛОКІ, ЯМАЛОКІ, ЧАНДРАЛОКІ (МІСЯЦЯ) , СУРЬЯЛОКІ (СОНЦЯ), Раху, СІДДХАЛОКІ, ЧАРАНАЛОКІ, ВІДЬЯДХАРАЛОКІ, ЯКШАЛОКІ, РАКШАЛОКІ і про дивовижну планеті ШВЕТАДВІПА.

Далі, я опишу середні планетні системи: БХУЛОКУ (ЗЕМЛЮ) і БХУМАНДАЛУ, яку складають Джамбудвіпа, ІЛАВРІТА-варша, БХАДРАШВА- варша, ІЛАВРІТА-варша, ХАРІ-варша, КЕТУМАЛА-варша, РАМЬЯКА-варша, ХІРАНМАЙА-варша, УТТАКУРУ-варша , КІМПУРУША-варша, Бхарат-варша, ПЛАКШАДВІПА, ШАЛМАЛІДВІПА, КУШАДВІПА, КРАУНЧАДВІПА, ШАКАДВІПА, ПУШКАРАДВІПА.

Потім я розповім про нижчих планетних системах: Аталом, Віталій, СУТАЛЕ, ТАЛАТАЛЕ, МАХАТАЛЕ, РАСАТАЛЕ, паталого.

Після цього я розповім про пекельні планетарних системах: ТАМІСРЕ, АНДХАТІМІСРЕ, РАУРАВЕ, МАХАРАУРАВЕ, КУМБХІПАКЕ, КАЛАСУТРЕ, АСІПАТРАВАНЕ, СУКАРАМУКХЕ, АНДХАКУПЕ, КРІМІБХОДЖАНЕ, САНДАМШЕ, ТАПТАСУРМІ, ВАДЖРАКАНТАКЕ-ШАЛМАЛЕ, Вайтарані, ПУЙОДЕ, ПРАНАРОДХЕ, ВІШАСАНЕ, ЛАБХАКШЕ, САМЕЯДАНЕ, АВІЧЬЕ , АЯХПАНЕ, КШАРАКАРДАМЕ, РАКШОГАНА - БХОДЖАНЕ, ШУЛАПРОТІ, ДАНДАШУКЕ, Ават-НІРОДХАНЕ, ПАПРЬЯВАРТАНЕ, СУЧІМУКХЕ.

Ще я опишу оболонки всесвіту і то, як Особистість Бога підтримує матеріальний космос.

Перш за все, потрібно сказати (думка Вед), що наш всесвіт діє по строго встановленим Богом законам або, іншими словами, за заданою програмою. Ніяких явищ не буває випадкових - у всього є своя причина (більш докладно ці питання висвітлюються в розділі - «Підтримка матеріальної всесвіту»). Також в ведичному поясненні космології можуть зустрітися досить неймовірні на перший погляд речі і опису, що не схожі з нашими спостереженнями будь-яких об'єктів. Відповідь дуже проста, а спочатку звернемося до даних сучасної науки.

На початку XX століття Ейнштейн ввів поняття четвертого виміру. В даний час у міру того, як виявляються нові слідства рівнянь гравітаційного поля, виведених Ейнштейном, фізикам доводиться вводити нові виміри. Фізик-теоретик П. Девіс пише: «У доповненні до трьох просторових вимірів і одного тимчасового, які ми сприймаємо в повсякденному житті, існує ще 7 вимірювань, які до цієї пори ні ким помічені не були». Веди ж кажуть, що наш всесвіт 64-х мірна! Чого вже там говорити про наш 3-х мірному сприйнятті. Тому ця передумова повинна підготувати нас до сприйняття досить незвичайних на вигляд явищ, але логічно добре пояснений.

ПРИМІТКА:

Всі оригінальні санскритські тексти (перекладені на російську мову) і коментарі ведичних вчених до них я буду писати суцільним текстом. Зустрічаються в тексті цитати з ведичних писань, що пишуться в лапках - це посилання ведичних вчених на різні писання для підтвердження своєї думки. Свої роз'яснення (безпосередньо в тексті) я буду вносити в дужки. Це робиться для того, щоб відрізнити оригінальні тексти від мого розуміння ведичної думки.

Ціна служіння злу | БУДОВА ВСЕСВІТУ.

Сатьялоке | ДЖАНАЛОКА | МАХАРЛОКА | ВАЙШВАНАРАЛОКА | ДВАДЦЯТЬ ВІСІМ ВАЖЛИВИХ ЗІРОК | СОНЦЕ (Сурья). | БХУМАНДАЛА. | ПІТРІЛОКА |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати