Головна

Cамостійна робота

1. Вивчай робота кардіологічніх кабінетів поліклінік м. С. визначний одиницю спостереження.
  2. ВИМОГИ ДО реферат (МАЛА КУРСОВА РОБОТА) ЗІ спеціальності
  3. Виховна робота в ВНЗ
  4. Вставка формул. Робота з редактором рівнянь Equation Editor
  5. групова робота
  6. Д) Робота харчових технологiчного лабораторiй

Пролог.

13 серпня 2013 рік. Вчені вивели новий вид вакцини, раніше ще не відчуваючи на людях. Вакцина повинна була допомогти військовим створити універсального солдата. Вони вирішили випробувати її, але не в багатонаселеної пункті - де-небудь подалі і якщо що - небудь і сталося, про це не дізналися.

Вчені та військові розташувалися на далекому Кольському півострові, в селищі Сафоново-1. На покинутому аеродромі вони звели стіни і побудували лабораторії для дослідів. Вони почали шукати бездомних людей, що б почати проводити експерименти. Велика кількість бездомних привело їх в захват, вони були впевнені в позитивних результатах.

Перший досвід пройшов вдало, але видимих ??результатів не було виявлено. Через деякий час піддослідний почав відчувати діскомфорт- жар і головні болі мучили його, в кінці другого дня він помер. Наступні досліди приводили такі ж результати, вчені вже не знали, куди подіти мертві тіла, і військові вирили яму поряд з лабораторією. Трупи вже переповнювали котлован, але вчені не здавалися, їх не хвилювали життя бідних людей. Ця вакцина загальмовує діяльність мозку на деякий час і тому вона повертала покалічені тіла піддослідних до життя, але у них не було пам'яті вони жадали тільки плоті.

На кінець другого тижня перебування вчених котлован був повний трупів, і час вакцини минув - піддослідні почали повертатися до життя і серед ночі, коли військові і вчені спали, натовп трупів ожила, і вони почали шукати плоть.

початок

Було звичайне неділю 30-того вересня. Чи не предвещающе біди, я з друзями проводив тренування в Сафоново-2. Напередодні ми відкрили свій клуб «Чорний кіт» і закупилися спорядженням - пневматичні автомати і пістолети. Після закінчення тренування ми пішли відпочити в гараж. Після тренування ми зазвичай грали, але не в цей раз-все були виснажені.

-Саша: Артем, може, ми не будемо проводити сьогодні гру-всі втомилися!

-Команда: Артем, давай не сьогодні!

-Я: Ладно не сьогодні так не сьогодні, але на днях обов'язково проведемо!

Всі розійшлися, я відправився додому, там нікого не було - так як батьки поїхали на курорт, залишаючи мене одного. Я провів свій вечір на самоті за комп'ютером.

Вранці я відчув що то, не лагідний, але я не звернув на це увагу. Як зазвичай я зібрав портфель і відправився в школу. По дорозі я зустрів двох кращих моїх друзів - Сашу і Рому.

-Я: Хлопці ви не помітили нічого підозрілого?

Ром: так нет вроде, все як завжди!

-Саша: Мені здалося дивним, що поліція патрулює вулиці!

-Я: Це дійсно дивно.

Забувши про цю розмову, ми вирушили в школу. Ми провели перерву разом - розмовляючи про тренування. Продзвенів дзвінок, і всі вирушили по класах. Я не підготувавши домашнє завдання, дістав два з біології, але не встиг прозвенеть дзвінок з уроку, як завила сирена, і всі вибігли в коридор. Потім по грамофону все почули голос директора.

-директор: Прохання все учнів закритися в класах, а вчителів пройти в учительську!

Ми всі зайшли в клас як почули дикий рев, всі побігли до вікон і побачили дюжину темних силуетів катують проломити вхідні двері в школу. Всі запанікували, але Рома швидко схаменувся і почав всіх заспокоювати, через якийсь час всі заспокоїлися. Саша вирішив подивитися, як справи відбуваються на вулиці, але нічого хорошого він не побачив - вхідні двері були зламані. Потім все почули шум і крики, я наважився подивитися в коридор і побачив 6 страшно понівечених людей в крові. Я з розмаху зачинив двері-на щастя вони мене не побачили.

-Я: Хлопці тільки не панікуйте, там ці істоти!

Дівчатка закричали, але хлопці заспокоїли їх і пояснили що вони можуть почути, якщо будемо сидіти тихо то нас не знайдуть ці монстри. Через 4 години нас не виявили ці істоти, але їсти всім дуже хотілося, ніхто не хотів виходити з класу - боялися всі.

2 години потому я з Ромою і Санькой обзавелися палицями, на випадок якщо вони нас виявлять. І ми наважилися спуститися на другий поверх і взяти трохи їжі для всіх. Коли ми вийшли з класу то ми здивувалися - цих монстрів не було видно і не було чутно, але страх нас не залишив. Я рухався попереду за мною Саша, а за ним Рома. Рухалися ми акуратно і тому ми дійшли до їдальні за 15 хвилин - хоча вона і розташована всього поверхом нижче. Коли ми увійшли в їдальню, то помітили сліди крові на підлозі - це нас налякало!

-Я: Саша, набери їжі для всіх, ми Посторожите вхід!

Саша поклав палицю, відламану від столу, і взявся збирати продукти. Через 5 хвилин вся знайдена їжа була у Саньки в пакетах, і ми рушили назад в клас, але коли я вийшов, переді мною виникло це істота. Я розгубився на частку секунди, але схаменувшись, встромив палицю йому в голову. Цей монстр впав, схоже, помер, але в кінці коридору почали з'являтися нові монстри, і ми рвонули щодуху до рятівної двері, в клас, де нас чекали наші друзі.

Ми благополучно добігли до класу і закрилися в ньому. Однокласники були раді, що ми повернулися живими і неушкодженими, але більше мені здається, що вони були раді їжі, принесеної нами. Ми розділили їжу порівну і залишили на запас, ми не знали, що нам робити далі.

Через 1 день перебування в замкнутому просторі, знаючи, що якщо ці монстри нас знайдуть і увірвуться сюди нам нікуди бігти, деякі почали трохи панікувати. Згадавши про арсенал в нашому гаражі, у мене з'явився план, але для його здійснення мені потрібні були кілька надійних людей. Двоє моїх друзів і Льоша погодилися піти, але більше ніхто не бажав йти на вірну загибель, і спорядившись палицями і ніжками від стільців ми вирушили в тепер дивний незвіданий нам світ.

вилазка

Ми відкрили двері нашого притулку і безшумно вийшли з нього - за нами слідом вийшов Олег і ще пару хлопців. Я йшов попереду колони, а Рома, в кінці прикриваючи нам спини.

На щастя в школі ми зустріли жодного істоти, і коли ми благополучно вийшли зі школи хлопці забарікодіровалі вхідні двері. Природа, яку ми знали, змінилася, дерева почорніли, трава вигоріла - ми не знали нічого що сталося. Не далеко від входу ходила натовп мерців, але вони нас не помічали - все було дуже дивно. Ми вирушили за спорядженням, по дорозі нам зустрілися пару монстрів, я метнув в них камінь і один з них побіг прямо на мене, але Саша прямим ударом палицею розніс йому голову.

-Я: Санька, класний удар, спасибо большое!

Ром: Зараз не до зізнань, мерщій!

Ми благополучно дісталися, до нашого гаража зі зброєю, і, закрившись в ньому, почали роздавати спорядження. Я взяв ак-47, Саша і Рома обзавелися новими воздушки, а Олегу дісталася берета. Ми зібрали все провізію і патрони, які знайшли, і розділили між нами. Через кілька хвилин перевівши дух і відпочивши, ми зібралися йти назад. Я, різко відчинивши двері, вибіг, і, не встигнувши озирнутися, як відразу мене збило з ніг це страшна істота. Вони почали з'являтися через кожного кута, мій ак-47 відлетів і я не міг до нього дотягнутися. Цей монстр придавив мене своїм тілом намагаючись вкусити, але я його ледве стримував. Рома і Санька вступили в бій з цими монстрами, їм було не до мене.

-Я: Олег допоможи, відтягнув цю гидоту від мене!

Але я так і не отримав від нього допомоги - він злякався за своє життя і втік з запасами провізії. Згадавши, що я сховав у кишеню ніж, я швидко схаменувся і вийнявши його розпоров горло цієї мерзоти. Поки я возився з одним, хлопці вже добивали останніх. Піднявши автомат з землі, я міткою чергою пробив голову останньому монстру.

-Я: Хлопці нас зрадив цей боягуз, я даремно поклався на нього!

-Саша: Я тебе попереджав, що на нього надії немає!

Перевівши дух ми вирушили до школи, але побачене нами, всіх повалило в жах - сталеві двері були вирвані з петлями і лежали на землі в 5 метрах від їхнього колишнього місця.

-Я: Хто або що могло це зробити?

-Саша: Явно, щось велике!

Ром: це не могли зробити ті істоти, з ким ми розправилися біля гаража - цей монстр крупніше в кілька разів, і нам треба бути обережнішим!

Увійшовши в школу, ми виявили кров на підлозі і на стінах, ми були іспуганни, але нам треба було перевірити, чи живі наші друзі?

Ми піднялися на третій поверх і наблизившись до класу де повинні були ховатися наші друзі ми побачили зламану двері. Увійшовши в клас, ми нікого не виявили, лише коли, зневірившись, пішли на вихід, нам на зустріч вийшли однокласниці - Настя і Катя. Вони були налякані і голодні, я з Ромою пішов їх заспокоювати - ми їх нагодували і заспокоїли. Вони розповіли нам, що коли ми пішли, через 20 хвилин до школи наблизилося гігантська істота схоже на людину-собаку.

Вона одним махом лапи вирвала сталеві двері і увійшла в школу. За ним слідом увійшла натовп мерців, ніхто з тих, що вижили не встиг сховатися.

-Настя: Андрій штовхнув нас в майстерню і закрив двері, що б ми врятувалися. Але він не зміг втекти від них, вони розірвали його!

Ром: Заспокойтеся, все вже позаду!

(Шум за межами школи)

-Я: Я б не став поспішати з висновками!

-Саша: Хлопці на вулиці на кшталт, щось відбувається!

До школи наближалися натовпу мерців, Рома і Саша підхопили дівчаток і побігли на другий поверх, я перехопив автомат міцніше і коли з'явилися перші монстри - випустив в них повну обойму. Перші ряди мерців впали, але йшли за ними йшли напролом. Я не встиг перезарядити ак-47, як перші монстри наздогнали мене, я вдарив прикладом першого мерця по голові і він похитнувся, але не впав. Я рвонув щодуху на другий поверх, як мене зустріли два напарника, прикриваючи спину, вони поклали ще пару монстрів і побігли за мною.

Ми забарикадувалися в учительській, чекаючи неминучої смерті. Проявилися перші удари по дверях, і вона не витримала натиску натовпу, ми відкрили безперервний вогонь по натовпу. Мій автомат заглох, я підбіг до вікна і подивився, що відбувається внизу, в окрузі не було видно нічого схоже на монстрів, і я вибив вікно.

-Я: Хлопці стрибаємо, у нас немає шансів!

Я стрибнув першим, потім підхопив дівчаток і настала черга напарників, коли всі опинилися на землі ми побігли до гаражу. На підході до притулку здалися мерці, Саша і Рома взяли їх на себе, а я поспішив відкрити двері. Відкривши її все забігли в притулок, але не встигнувши закрити двері мене відкинув великий монстр, я направив на нього свій ствол і спустив курок, але моя машинка не випустила жодного кулі. Він пішов на мене, Саша потужним поштовхом відкинув його від мене, але монстр встиг його вкусити. Всі встигли забігти і закрити двері. Але ніхто не знав, як допомогти моєму другові.

Після того як ми забарикадувалися в гаражі, рев і шум за межами притулку не припинявся. Рана була серйозна, але отрута вже почав проявляти активність, і це було вже видно по Саші. Через 4 години шум припинився, і я вирішив організувати прогулянку до амбулаторії за ліками. Взявши Настю і Рому - я залишив Катю доглядати за Сашком. Спорядившись, ми вийшли з притулку, на вулиці було вже темно, по близькості істот не спостерігалося. Було вітряно і сиро - мабуть був дощ. У вікнах будинків не спостерігалося світла.

-Я: Монстри побували і там!

Нам залишалося тільки сподіватися, що ми знайдемо ліки. І ми рушили в дорогу.

Місяць освітлював нам дорогу, дерева плавно гойдалися з боку в бік, і іноді нам чулося шелестіння листя по асфальту. Але тиша була не вічна, її пронизав приголомшуючий крик дівчинки, ми все зупинилися, очікуючи, що буде далі. Крик повторився в сусідньому будинку, і я рвонув туди. Прибігши на місце, звідки походив крик, я побачив мою однокласницю Леру, притиснувши до стіни - її оточувало кілька монстрів. Я перехопив автомат і випустив чергу по ногах монстрів - боячись зачепити Леру, вони мене помітили і попрямували прямо до мене, я боявся стріляти, так як за ними була перелякана однокласниця. Під руку попалася сталева арматура, схопивши її, я побіг на них - першого монстра збивши з ніг, я пронизав арматурою, опинившись спиною до Лері, я дістав автомат. Випустивши цілу обойму, я побіг до переляканої подрузі, вона була так налякана, що спочатку не звернула увагу на те, що вона була в безпеці, Лера сиділа на корточках, закривши очі руками, я спробував доторкнутися до неї, але отримав кулаком по животу. Після того як вона зрозуміла що її життя в безпеці, Лера стрибнула мені на шию. До цього моменту приспіла Настя з Ромою.

Ром: Артем що тут сталося?

-Я: Леру оточили монстри, але тепер вона в безпеці.

Коли вона заспокоїлася, ми її нагодували. Вона розповіла нам, що коли пішла в магазин - не знаючи про те, що відбувається на вулиці, її оточили ці монстри, і вона закричала, потім почувши крик, наспів я. Коли всі заспокоїлися, я запропонував пройти в амбулаторію за ліками. Увійшовши до приміщення, ми не виявили жодної живої душі.

-Я: Настя, Лера зберіть, всі ліки які знайдете і швидко повертайтеся назад, а ми покарауліть вхід.

Ром: Будьте обережні!

Через 5 хвилин після відходу дівчаток ми почули дивний гуркіт з боку вулиці, і поквапили подруг. Вийшовши з амбулаторії, я запропонував подивитися, що так гриміло. Ми вирушили в бік дороги, виходячи з-за будинку, ми побачили перевернутий військовий автомобіль, я поспішив перевірити, чи живі люди. Підійшовши до машини, ми виявили напівмертвого вченого - я поспішив його витягнути.

-Я: Ви живі?

-Учёний: Так, але мені залишилося небагато! Як ви залишилися неушкодженими?

Ром: Ми не всі цілі, наш друг був укушений цим монстром.

-Учёний: Як давно це сталося?

-Я: Чотири години тому.

-Учёний: Йому залишилося менше доби! Треба ввести антидот!

-Я: Він у вас є?

-Учёний: На жаль, немає, але він є на базі військових, ця база знаходиться на Сафоново-1, але там ...

-Я: Що там, що?

Але вчений помер від ран. Ми не дізналися що там, але ми дізналися як врятувати життя одного, і де знайти антидот. Нам не можна було зволікати. Обшукавши труп - я знайшов пістолет з повним магазином.

-Я: Потрібно його економити!

Оглянувши багажник перевернутого автомобіля - Рома виявив сокиру, патрони до пістолета і гранату. Більше нічого не знайшовши ми вирушили до магазину за продуктами, підходячи до місця нам на зустріч вийшов монстр, але це була не проблема для нас. Рома взявши, сокиру в руки, запустив в першого мерця - сокиру влучив у голову - монстр похитнувся і впав на землю, поруч входом в магазин. Підійшовши ближче Рома, витягнув сокиру з голови трупа і увійшов в приміщення. У магазині крім двох мертвих людей, що лежали на підлозі, нікого не було. Дівчата одразу побігли збирати провізію.

-Я: Рома мені здається що це засідка, на протяг всього часу як ми вийшли від гаража, нам не зустрічалося жодної великого натовпу цих істот. Мені здається, вони, щось затівають.

Ром: Я не впевнений, що не каркав б ти!

Через 2 хвилини дівчинки повернулися з повними пакетами їжі, і ми попрямували до виходу, і тут нам на зустріч з'явилися мерці.

Ром: Артем, твою дивізію, хто тебе за язика тягнув!

Розвернувшись, ми побігли до чорного виходу, але там нас зустріли вони ж - робити було нічого - крім того як прориватися через натовп. Перехопивши зброю і поставивши дівчаток за собою, ми з напарником почали прориватися.

Ми ледве встигали перезаряджати зброю, на нас лізли монстри з усіх боків, одних ми розстрілювали впритул, а інших відштовхували, бій тривав, кілька хвилин поки їх число не стало збільшуватися. Коли, стало видно просвіт, ми рвонули крізь натовп, розштовхуючи їх наліво і направо.

Вибігши з натовпу, ми поспішили до гаражу, перевірити, чи живі Саша з Катею. Нас не хвилювала погоня, нас хвилювали наші друзі.

Підійшовши до притулку, де ховалися наші друзі, ми виявили натовпу блукаючих мерців - йти крізь натовп було не варіант, так як у нас не було шансу, тому ми вирішили йти по дахах гаражів. Відстань між ними було не велике і тому ми з легкістю пройшли б непоміченими. Піднявшись на дах сараю, ми перестрибували з даху, на дах залишаючись непоміченими.

Через кілька хвилин і приклавши зусилля, ми опинилися в притулок. Стан Саші не поліпшився, і тому нам не залишалося шансу, як йти в Сафоново-1.

база вчених

Через 30 хвилин відпочивши і перевівши дух, ми з Ромою зібралися вирушити в дорогу, взявши все необхідне в дорозі, я вирішив подивитися, як справи відбуваються на вулиці. Побачене, мене шокувало, так як замість невеликої купки мерців, я виявив натовпу кровожерних монстрів спраглих нашої плоті. (Мабуть переслідують нас монстри знайшли нас і приєдналися до попередніх померлих.)

До цього моменту прокинувся Саня, как не странно йому стало краще, але жар і головні болі не залишили його. Дія сироватки тривало, і нам не можна було зволікати. По дахах гаражів нам не вдалося б від них сховатися, так як їх стало в кілька десятків разів більше, і вони заповнили всю площу поруч з гаражами.

-Саша: Хлопці не треба ризикувати заради мене! Зі мною все будить хоро ...

(Саша мало не втрачаючи свідомість падає зі стільця)

Сироватка діє на нього дивно, і це нас лякає.

-Я: Який добре, ти втрачаєш свідомість і у тебе жар не спадав понад 7 годин!

-Саша: Але прориватися через цей натовп ... у вас немає шансів.

-Я: Ні, є! Рома ти ж знайшов в машині гранату?

Ром: Звичайно, вона у мене в рюкзаку!

-Я: Саша від тебе вимагається тільки підтримка з висоти!

-Саша: Немає проблем!

Піднявши Сашу з воздушки на горище, він влаштувався зручніше.

Ром: Дівчата сховайтеся за що небудь, ми трохи повеселимося з піротехнікою.

-Я: Рома і ти ще примудряється жартувати в такий відповідальний момент?

Ром: Треба ж, як то підняти настрій!

-Я: Гаразд поїхали !!!

Взявши зброю і рюкзаки, ми попрямували до виходу. Різко відкриваючи двері, ми почали стріляти у все, що рухається або хоч трохи коливається. Саша прикривав нам спини з горища, монстри йшли прямо на нас, і це було дуже необачно з їх боку. Вибігши з натовпу, Рома різким рухом руки вихопив гранату з за спини, і зірвавши чеку, метнув в центр зловісної натовпу. За нашими спинами пролунав потужний вибух, але ми не стали обертатися, так як у нас було мало часу - потрібно шукати сироватку, інакше Саша загине.

По дорозі ми виявили покинутий автомобіль - мабуть власників цього автомобіля спіткала страшна врахувати. Дивно, але машина виявилася на ходу. Так як з нас двох водити машину міг тільки я - мені довелося сісти за кермо. Коли ми обзавелися колесами, нам стало легко виявити базу вчених під час.

Cамостійна робота

Порівняльний аналіз творів Есхіла '' Хоефорі '',

Софокл '' Електра '', Евріпід '' Електра '

Виконала студентка:

Групи Іна 15 (10)

Лисейко Соломія

Перевірів:
 Викладач Гаврилюк А. М

Львів - 2013

епідемія | Питання 1. Загальні відомості про неоднорідних системах «газ-тверде тіло» в харчовій промисловості
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати