Головна

Апарати високої напруги

1. Автономний інвертор напруги з широтно-імпульсним регулюванням вихідної напруги
  2. Аналіз роботи резисторного однотактного підсилювача потужності (напруги) в режимі А
  3. Апарати з газом
  4. Апарати з нерухомим рівнем рідини
  5. Апарати з рухомим рівнем рідини
  6. Апарати з пилом, порошками і волокнами

- Годі жартувати, - тихо сказала вона. - Коли люблять, тоді видно ...

- Що видно?

- Не знаю ... Це словами не проясниться ...

Марія намагалася донести графу Каліостро

Якщо тебе дійсно чекають і ти дійсно любиш, коли біжиш, хоча і запізнюєшся, на побачення - то немає душевних проблем, як ви зустрінетеся: навіть ваша сварка буде формою вашої любові, а іскри теплих обідок злетять сяючим феєрверком, щоб тільки висвітлити свято вашої зустрічі .

Однак люди призначають побачення (і спізнюються на них) не тільки тоді, коли люблять. Як не дивно, це трапляється і при намірі зайнятися любов'ю, і коли люди думають, що вони люблять один одного, і просто так.

· Він сумує, вона тужить, цілий день зайнятися нічим. А ось і телефончик: чому б і не подзвонити? Ну і ладушки: через півгодини зустрічаємося в центрі ГУМу біля фонтану. Цілу, до зустрічі, поки ... Ех, чорт, за півгодини я не встигну ...

Ось тоді при зустрічах (тобто при запізнення) починаються і розбирання, і інші розваги, по суті зводяться до душевного пінаніе того, кого можна зробити винним. Ти мене образив - отримай, улюблений, від душі. Ситуація загальнолюдська, і, як бути з ображеними життям дітьми, ми тільки що розібралися.

А як бути з дітьми старшого віку? Я стверджую, що точно так само. В цьому і інтерес, і інтрига, і краса: змінюються лише ситуативні формулювання, тільки зовнішнє оформлення, а все стрижневі пункти, всі головні правила, основні прийоми і навіть ключові фрази - залишаються тими ж. Перевіряйте!

Ви повинні були прийти на побачення до 19.00, але зараз 19.17, а ви тільки підходите до неї. Як цікаво спостерігати її обличчя, чого там тільки не побачиш!

Зауважу ще раз: якщо дівчина розумна сама по собі і тебе любить зокрема, то все просто: її обличчя освітлюється радістю (прийшов улюблений!), Іноді додається полегшене зітхання (все-таки хвилювалася!) І - і все.

- Милий, славний, я так тебе чекала! Що трапилося, у тебе все в порядку?

І ви знаєте, що це не контроль, а інтерес до твого життя. Тому що вона тебе любить. Можете відповідати, а можете просто милуватися цими очима, можна провести тихою долонькою по щоці або взяти все її миле обличчя в обидві свої долоні, щоб відчути її до себе ближче: святкуйте ці хвилини, адже ви ж зустрілися! А потім все, як завжди: обіймайте, цілуйте, беріть за руку, далі будь-які розмови людей, які один одному потрібні.

Найчастіше, однак, зустріч виявляється трохи інший, важче і цікавіше: обличчя тієї, яка вас чекала, закрито важкої маскою образи. Іноді ви ще встигнете розгледіти скользнувшего по обличчю полегшення (на тему "чекала не дарма, все-таки прийшов"), потім обличчя все одно ховається за маску: я образилася.

· Образила-сь - тобто образила себе. Ай-ай-ай, навіщо ж ти себе ображаєш ?!

Що тоді? Тоді швидше на допомогу до тієї, яка без тебе забула себе любити і почала себе ображати.

- Здрастуй, рідна. Зачекалася мене? Простіше запізнився?

· Голова при цьому трохи винувато нахилом, але очі веселі, і ти любиш багато ній, шукаючи можливості її поцілувати.

- Чому спізнився?

· При цьому пострілі вона зазвичай повертається до тебе назустріч наступально, всім тілом. Дуже добре, таке відкрите тіло руки так і тягнуться обійняти! Якщо вона буде відбиватися - не наполягайте, це гра така.

- Сердишся, хороша ... Зараз все розповім, тобі розповім все на світі, але спочатку - поцілувати! Як же без цього?

· Виправдовуватися, роблячи з себе всерйоз винного, - неправильно. Зрозуміти її почуття і зробити це вголос - добре. А решта необхідне: давати любов і тепло. "Хороша", "тобі розповім", "хочу поцілувати". Інтонації игрушечно винуваті. Тобто трохи веселі, де навіть поцілунки - клянчать.

- (Не підтримуючи гру) Чи не поцілую.

· Має право. Все нормально. Можна ще трохи продовжувати в тому ж дусі, розраховуючи накатом світлої енергетичності зломити стінку її холодності, але якщо з душі сильний накат не йде, краще змінити інтонації в режим спокійного розуміння.

- ... (Раздумчиво) Сильно сердишся на мене?

· Якщо на цей пряме запитання не відповість, буде мовчати або понесе лайкою - справи кепські. Це буде вже не рядова обідкі, а оголошення війни.

- Серджуся.

· Тут за чесну відповідь хочеться обійняти. Дійсно, твій коханий чоловік у важких почуттях, що в цьому випадку природно? Зігріти і поцілувати. Але якщо тобі це не дозволяють, можна хоча б - зрозуміти.

- (із розумінням) І це вірно. Що за справи, дійсно: вона стоїть, його чекає, а його немає і немає. Я б теж його з самого початку не поцілував.

• Добре це слово: "спочатку"! Тобто спочатку - НЕ поцілував би, але ж це тільки - спочатку ... Крім того, перехід в позицію відсторонення і розповідь від третьої особи є приховане пропозицію і їй подивитися на ситуацію з боку. Зазвичай це дає більш спокійне бачення.

- (Можливо, вона просто мовчить) ...

- Ти рада, що я прийшов?

· З природним продовженням: якщо рада, то буде логічно це якось висловити. Але можна і не чекати від неї відповіді, а допомогти їй своєю теплотою і ніжністю, продовживши:

- А я дуже радий тебе бачити (Тут пора фізично переходити на зближення). Ось цей носик, коли він ображається, - такий милий, такий славний, так і хочеться його поцілувати!

· Ну а раз сильно хочеться, то, напевно, варто цим і зайнятися.

[1] Ну чи не світогляду, це точно!

Апарати високої напруги

Зустріч з тієї, яка чекала | ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

ВИМИКАЧІ МАСЛЯНІ | вимикачі маломасляний | ВИМИКАЧІ ПОВІТРЯНІ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати