Головна

С. Н. Бойченко

Питання, відповіді, коментарі учасників конференції.

(Ця глава буде поступово поповнюватися в міру того, як я буду обробляти архіви конференції)

))) Питання: Al: "Коли виникає сильна НЕ, то вона супроводжується різними відчуттями типу посилення серцебиття, підвищення рівня адреналіну. Загалом мені здається, що основна проблема з усуненням таких НЕ в" зворотного зв'язку ", т. Е НЕ викликає специфічні відчуття, відчуття підтримують емоцію, емоція посилює відчуття, і т. д Як я розумію, усувати потрібно саме емоцію, а тіло вже саме розбереться з тим, що відчувати? "

Відповідь: Так, усувати треба саме емоцію - принаймні на це необхідно встановити головний акцент. Якщо твоє тіло так відреагувало, значить твоя емоція вже живе значно більше, ніж пів секунди, значить ти її пропустив, не зумівши вчасно усунути, і значить твоя здатність усувати НЕ ще недостатньо натренована. Якщо ти почнеш намагатися якось впливати на тіло, то ти тим більше не зумієш приділити належної уваги своїй расползшейся НЕ, тому що тіло більш інертно, і навіть якщо ти якимось чином призвичаїлися послаблювати ось ці специфічні ефекти, то це все буде дуже довго і навряд чи ефективно, оскільки це буде схоже на сізіфова праця - ти будеш робити незвичні зусилля по виведенню тіла з цього емоційного шоку, а воно тим часом буде постійно підживлювати цей шок тієї НЕ, яка так і не усунуто. Навряд чи таким чином можна чогось досягти, так що займатися треба виключно практикою усунення НЕ.

))) Рись: Коли я почала припиняти відчувати негативні емоції і прожила деякий час поза взагалі всякий емоцій, то мені стало абсолютно ясно, що до тих пір, поки я буду дозволяти собі злитися, дратуватися і т. П, я не зрушу нікуди ні на крок . Тоді ж мені стало зрозуміло, чому всі попередні спроби боротьби з почуттям власної важливості, зі стереотипами поведінки і сприйняття людей так безнадійно провалювалися - справа в тому, що негативні емоції віднімають стільки сил, часу і якийсь життєво необхідної енергії, що після такого нашестя мене вистачає тільки на механічну, тупу діяльність, ні про яке підйомі, напорі і творчості тут вже і мови бути не може. Негативні емоції - це як вампіри, які п'ють нашу кров, залишаючи нас слабкими, і скинути їх з себе складніше ще й тому, що вони звикли так жити і йти зовсім не хочеться.

У зв'язку з припиненням емоційного негативу у мене народилася ще одна асоціація - коли зникають, хоч на короткий час, негативні емоції, в мені само собою народжується якийсь світло- схоже, що розгорається маленький багаття і висвітлює простір навколо себе-зовсім трохи , але вже дуже відчутно. І ось коли в мені що то з'являється капосне, я уявляю, як мова багаття стосується цієї емоції, вона спалахує і ісчезает- наче миттєво розчиняється, а костерчік від цього горить тільки яскравіше, наче я підкинула туди якесь паливо. Виходить, чим більше спалюєш негативу, тим яскравіше і тепліше твій внутрішній світ. Бути добрим дуже легко-просто перестань бути злим.

))) Рись: Іноді, коли я відчуваю, що щось мене "вибило" в роздратування або невдоволення, я просто уявляю собі небо - таке чисте блакитне небо, я починаю його розглядати - спочатку це маленький клаптик, а поступово він стає все більше і більше , я утримую його в собі кілька хвилин, і бачу, що мої емоції вщухають і я набираюся силою, спокоєм - це не звичайне спокій, а таке, коли ти ніби і спокійний, але в той же час дуже сприйнятливий і енергійний, тільки енергія це якась прихована, внутрішня.

))) Jedi: Працюючи над собою в частині усунення негативних емоцій, зауважив одну особливість. Хоча "помітив" сказано не зовсім вірно. Швидше я відчував це завжди. У ясний сонячний день мені завжди світло на душі. Всі мої яскраві спогади про світлої радості пов'язані з сонячним світлом. Думаючи про сонячному світлі, уявляючи собі візуально все те, що мене оточувало, я відчуваю в собі дивно ніжне і трепетне почуття. Іноді такі спогади викликають у мені світлий смуток і бажання знову опинитися в тому місці, де мені було легко на душі, безтурботно і радісно. Напевно мої почуття по відношенню до сонця і сонячного світла у багатьох викликають схожі почуття.

С. Н. Бойченко

глава 01-06 | І позначень

орієнтування станції | Включення і проведення контролю функціонування станції. | Вимкнення і згортання станції. Підготовка до маршу | Заходи безпеки при роботі на станції | Рекомендації з протидії іноземним технічним розвідкам | Робота розрахунку при занятті позиції і розгортанні станції. | Початкове положення органів управління і контролю перед включенням станції | РОБОТА РОЗРАХУНКУ при орієнтуванні СТАНЦІЇ | РОБОТА РОЗРАХУНКУ ПРИ ВКЛЮЧЕННІ І ПРОВЕДЕННІ КОНТРОЛЮ ФУНКЦІОНУВАННЯ СТАНЦІЇ | РОБОТА РОЗРАХУНКУ при вимкненому СТАНЦІЇ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати