На головну

Біоенергетика в цілительство або знахарство без ми 6 сторінка

1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

На жаль, в літературі мало уваги приділено опису відмінностей між псуванням і пристрітом. За симптоматиці вони схожі, але якщо лікувати їх одним і тим же способом, то не завжди досягаються позитивні результати. А для того, щоб діагностувати правильно, треба зрозуміти, чим отлічается'порча від пристріту біоенергії-тично. Я теж досить тривалий час не робив відмінності між псуванням і пристрітом. Симптоматика їх схожа, а діагностував я їх як одне і те ж захворювання - точніше, з діагностики пристріту, про що вже раніше говорилося. І лікував, досить успішно, псування-пристріт також однаково. Робив я це досить швидко і, як правило, за один лікувальний сеанс тривалістю від десяти до двадцяти хвилин, включаючи попередню бесіду з пацієнтом. Але випадок представився, коли більше трьох років тому я зняв пристріт, а стан здоров'я моєї пацієнтки залишало бажати кращого. Пристріту по всім ознакою моєї біоенергетичної
 діагностики справді не стало. В той третій черговий лікувальний сеанс я уважно вдивлявся в біополе тієї, «яка навчила» мене знімати порчу пацієнтки. Як знімати порчу та вроки - про це мова піде пізніше. Але та П'ятдесятитрьохрічний жінка навчила мене також і діагностувати порчу, сама явно не розуміючи, що саме вона причетна до моєї навчанні. Вона стояла заплющивши очі, а я намагався зрозуміти, чому у мене не все виходить. І раптом я несподівано побачив пучок темних п'явок, які присмокталися біля основи її шиї зліва, ближче до грудей, не до спини, а саме до грудей. Природно, п'явки були біоенергетичні. Підійшовши ближче до пацієнтки, я побачив, що в тому місці, де присмокталися п'явки, був малюнок з темно-синіх точок-плям, схожих на згустки крові, що згорнулася. Я не пам'ятаю зараз кількість цих цяток і характер малюнка, але в його зоні було легко чувствуемое рукою ущільнення, а на невеликій відстані від шкіри я відчував пучок холоду, кількість променів якого відповідало числу видимих ??мною п'явок. Після зняття порчі ущільнення біля основи шиї миттєво зникло, а згустки синців перетворилися на подобу слідів від укусу комарів з швидким їх зникненням як за помахом чарівної палички. Діагностика зникнення псування підтвердилася поведінкою пацієнтки. З полегшенням зітхнувши, вона промовила: «Як з душі камінь зняли». А тим «каменем» була душа її померлого два роки тому чоловіка, якого я побачив у труні, всього зеленого, з закритими очима. «Труну з покійним» повільно, ніби знехотя відпливав зліва-назад-вправо по відношенню до основи шиї пацієнтки. Так чи інакше, але покійний явно не хотів розлучатися зі своєю живе дружиною і мало не потягнув її за собою.
 Таким чином, псування можна діагностувати декількома методами. Перший метод - це симптоматика стану хворого, вельми схожа з симптоматикою пристріту. Можна робити це також шляхом біолокації рамкою »рукою або маятником за принципом« питання-відповідь », тобто так само, як і пристріт, про що ми вже говорили. Тільки в ситуаціях, подібних до описаного прикладом для пристріту, слово «пристріт» замінюється словом «псування». Інші методи діагностики псування - це те, про що ми тільки що говорили: по ущільненню на шиї, у її основі з лівого боку; по темно-синюшним синців з малюнками різної конфігурації (кодом) в тому ж місці; по холодним променям, що виходить знову ж з того місця; по біоенергетичному пучку п'явок там же.
 Цілитель, який має велику практику, може систематизувати характер малюнків біля основи шиї і, набравши достатню статистику, може визначити, на що зроблена та чи інша псування: на хворобу певних органів, на імпотенцію, на бездітність, на викидень або народження мертвої дитини, на « присушка »(приворот) чоловіки до певної жінці або навпаки, на багато Інша і навіть на смерть.
 На відміну від пристріту, псування, на мій погляд, може діагностувати (бачити і відчувати) будь-яка людина, в тому числі і той, на кому псування, промацуючи діагностується місце або глянувши на те ж місце в дзеркало при достатньому освітленні.
 Хто кому?
 Відносно вроків, читач, ми вже дещо з'ясували. А наскільки образні і наскільки мають під собою реальний грунт вже згадувані розхожі вирази, коли хтось у когось в печінці або до-імто комусь відбив селезінку? Як визначити по біополю людини, а точніше по його аурі, гострий чи у нього розум або він «тупий»; виявляється для тих, хто бачить ауру, зовсім не складно. На будь-яке питання може дати відповідь БІОЕНЕРГО-локація. Але чому ж все-таки «печінка», в яку забираються, або «селезінка», яку відбивають? Чому саме через печінку або через селезінку одна людина відчуває недоброзичливе ставлення до себе іншу людину? У кого з нас раптом не починало нити в області печінки, або десь зліва, в області селезінки або підшлункової залози, не виникали несподівано неприємні відчуття?
 Для мене розгадка всього цього, в тому числі і крилато-печінково-селезінкових виразів, прийшла несподівано, як втім і багато з того, що я знаю. На цей р аз Учитель з'явився в образі молодої жінки, яка, прийшовши до мене на прийом, виклала переді мною фотографію якогось чоловіка і запитала: «Як він до мене ставиться?» - «У душі добре, але відносини між вами складні» , - відповів я. Відповідь була миттєво коротким, як і питання тому що відповідав я не замислюючись. Я просто дивлячись побачив ... Побачив те, чого раніше свідомо не бачив. А побачив я «шланг», що тягнеться від
 фотографії чоловіки в область печінки задавала питання. Шланг цей не була одноколірний, він був чорно-білий, причому білі його ділянки були довші, а черниекороче. Та жінка, яка поставила мені запитання, після моєї відповіді сказала, що переді мною фото її чоловіка, який її любить, але між ними виникають бурхливі сцени ревнощів з його боку. На що я сказав, що вона до нього ставиться гірше, ніж він до неї, - «шланг» від неї до фото був тьмяно-сірий. .
 Надалі при роботі з іншими пацієнтами я виявив ще і селезінковий «шланг». Ті цілителі, які бачать подібні «шланги» можуть абсолютно безпомилково, що підтверджується опитуванням пацієнтів, діагностувати відносини між людьми. Для цього треба подумки поставити запитання «Як господні (пані) Н. відносяться до пана (пані) X.?» Якщо при цьому цілитель бачить, що йде від пана Н. до пані X. «шланг» чорного кольору, то - погано, сірого кольору - ніяк, білого - добре, пунктирна лінія-шланг, коли ділянки білого кольору перериваються ділянками чорного кольору, - то добре, то погано. Таких «шлангів» може бути і два - один іде к. Область печінки, інший - селезінки. Після першого питання слід другий: «А як пані X. відноситься до пана Н.?» І тепер вже дивимося, які «шланги» тягнуться від пані X. до пана Н., аналізуючи їх колір. Той, хто відразу не може нічого побачити, повинен представити «шланги», що йдуть від однієї людини до іншої, - в область печінки і селезінки, а потім спробувати в своїй уяві побачити «забарвлення» цих «шлангів». За поданням прийде і бачення.
 Пропонований метод діагностики (впізнавання) відносин між людьми не незвичайний. Він вічний, як вічна всесвіт, як вічна мудрість народна, як вічні сказані в серцях слова, згодом переходять в афоризми, що передаються з вуст в уста через покоління в покоління або привласнені мудрецями і записані ними під своїми не завжди блискучими іменами.
 Одержимий
 У жаркий червневий вечір на прийом до мене прийшла молода людина приблизно двадцяти п'яти років. Сказав, що хоче спробувати вилікувати епілепсію. З опитування я зрозумів, що ніхто з лікарів точного діагнозу йому не ставив, тому що іноді з ним «щось» трапляється - не те напади, не те щось ще. Загалом, якась сила на нього діє, і тоді він стає раптом несподівано буйним і некерованим. Навколишні говорять, що він стає невпізнанним. Такий стан з ним буває вкрай рідко - востаннє кілька років тому. «А зараз?» - Запитав я. - «Зараз нападів немає, але хтось мною керує. Усередині якісь голоси. Хочеться зробити людям щось нехороше. Іноді роблю, але нишком. Навколишні натякають на мене, а я їм у відповідь то мова покажу, то що-небудь ще покажу. А іноді таке! »Не буду приводити всіх його слів, але хлопець явно темнив, знаючи, що його мучить зовсім епілепсія. Тоді я тільки починав займатися целітельст-вом усвідомлено, і для мене все незрозуміле було пристрітом, майже так само як психіатри незрозуміле відносять до шизофренії ...
 На час відключимо свою увагу від моєї зустрічі з лжеепілептіком Сергієм і, справедливості заради, відкриємо сторінку 300 вісімнадцятого томи Великої радянської енциклопедії, який вийшов більше двадцяти років тому. Виявляється «велика ленінська партія» і її радянська влада і тоді визнавали не тільки одержимість, але навіть і бесоодержімость без жодних там критичних вивертів з позицій діалектичного матеріалізму. Оскільки не у кожного з нас є цей великий тому, а головне, тому, що це за темою, привожу статтю з цього тому практично без купюр:
 «Одержимість - медичний термін, що означає групу особливих психічних станів, що характеризуються почуттям підпорядкованості суб'єкта ворожою і нездоланною силою (чаклунства і т. П). Одержимість може бути симптомом психозів (вид марення) або формою психічної реакції людини або групи людей на певні впливи соціальної середовищ ». Важливі чинники цього впливу - висока сугестивність і низький культурний рівень. Розрізняють декілька основних форм одержимості.
 Бесоодержімость була широко поширена, наприклад, в середньовіччі, особливо серед жінок, які зазнали «гріховні спокуси» і добровільно, а частіше під тортурами інквізиції усвідомлював в злочинних зв'язках з дияволом.
 При околдованія (тобто «псування») через заклинання, символічні дії, додавання в їжу або пиття «приворотного зілля» у «жертв» (за умови їх високої сугестивності) виникають такі форми одержимості, як висушують любов, виснажлива хвороба і т. П .
 В кінці дев'ятнадцятого століття в деяких місцевостях Сибіру, ??Якутії і Колими у цілих груп населення спостерігалася своєрідна форма околдованноті, що виявляється в насильницької (тобто суперечить волі і бажанням самого одержимого) потреби стрибати, лаятися, передражнювати оточуючих. Ця форма одержимості отримала назву меречен'я (еміреченія) і має спільні риси з шаманством. У двадцятому столітті аналогічні стану описані у остров'ян Зондського архіпелагу, південноамериканських індіанців і ін. У зарубіжній літературі ці стани позначають термінами «латах» і «май». Вони спостерігаються переважно у жінок і виражаються найчастіше в цинічних рухах і вигуках.
 До особливого виду одержимості відносять і амок - за медичною термінологією психічне захворювання, що виражається в приступообразном порушення свідомості, що виникає раптово або після короткого періоду розладів настрою, у вигляді невмотивованого нападу сліпого агресивного збудження, схожого з епілептичним. Хворий пускається бігти, безглуздо знищуючи все зустрічається на шляху. Після закінчення нападу спогад про те, що трапилося вкрай туманне або зовсім відсутній ».
 Чаклунством займаються люди, здатні завдати різний шкоди або позбавляти від нього, насилати або знімати порчу. З давніх-давен існує думка, що чаклунство є дія диявола, з яким чаклуни і відьми укладали союз, продаючи йому свою душу. Вважається, що чаклунством в основному займаються відьми, що володіють надприродною здатністю шкодити людям і тваринам. Відьма зазвичай приховує свої знання і зовні мало відрізняється від інших жінок, але вона таємно насилає хвороби, віднімає молоко у корів, псує урожай і т. П
 Люди, що володіють усвідомленим ясновидінням (а на мою думку, ясновидіння у себе розвинути можуть практично всі люди), можуть побачити в аурі відьом і відьмаків (злих чаклунів) особливі відмітні знаки, щось на зразок морди риса, рогів, мітли і т. П .
 Кого малював художник Герасимов?
 Шукаючи інформацію про відьом в т. 4 Великої радянської енциклопедії, я випадково натрапив на ілюстрацію поруч зі сторінкою 376. Це картина художника А. М. Герасимова із зібрання Третьяковської галереї «В. І. Ленін на трибуні ». На першому плані, на тлі червоних прапорів - ватажок Жовтневого перевороту в Росії. Відомо, що «Бог шельму мітить». Всім відомо, що Ілліч був Картал і залишився до цих пір рудим. Про інших його фізичних Примітно і моторошних нормальної людини подробицях злочинів проти людства і людяності теж відомо. А ось що рухало рукою художника Герасимова, коли він малював Леніна через роки після смерті вождя, зрозуміти важко, але впевнений, що підсвідомість теж не байдуже. А інакше чому будь-яка людина, який би розглядав його картину, без жодних зусиль може побачити не тільки її героя і щось коричнево-чорне біля його ніг, за задумом художника зображує народ, але і дещо ще, значно цікавіше. По-перше, якщо дивитися на знімок по вертикалі, то над головою Леніна чітко видно подібність скакав чоловічка, на кшталт куклукскланівців - члена терористичної організації США, створеної в 1865 році в штаті Теннессі. Якщо нахилити картину вліво, то настільки ж ясно видно морда не те французького бульдога, не те кажана, а точніше, бульдоговой кажана. Є таке сімейство кажанів. Схожі кажани і інші не дуже приємні фізіономії вимальовуються в натовпі біля ніг вождя. Ну і що? - Запитає інший читач, - адже собака - друг людини, а кажани знищують багатьох нічних комах, в тому числі масових шкідників сільського господарства і кровосисних двокрилих. Виявляється, що не тільки немає лиха без добра, але і добро часто межує з худому. Так ось, летючі «йти, поряд з їх користю, можуть бути носіями вірусу сказу і деяких інших інфекційних за-ахворювань людини.
 Як тут не згадати написане в 1830 році «Пророцтво» великого поета Росії Михайла Лермонтова:
 Настане рік, Росії чорний рік,
 Коли царів корона впаде;
 Забуде чернь до них колишню любов,
 І їжа багатьох буде смерть і кров;
 Коли дітей, коли невинних дружин
 Скинутий не захистить закон;
 Коли чума від смердючих, мертвих тіл
 Почне бродити серед сумних сіл,
 Щоб хусткою з хатин викликати,
 І стане глад цей бідний край терзати;
 І заграва офарбить хвилі річок
 У той день з'явиться потужний людина,
 І ти його впізнаєш - і зрозумієш,
 Навіщо в руці його булатний ніж;
 І горе для тебе! - Твій план, твій стогін
 Йому тоді здасться смішний;
 І буде все жахливо, похмуро в ньому,
 Як плащ його з піднесеним чолом.
 Здається, що роз'яснень до «передбачення» не потрібно - для історії Росії з 1917 року все збігається.
 Цікаве дослідження провели автори брошури «Число долі» під редакцією В. І. Захаренкова, виданої в 1993 році, в якій проводиться порівняння історії Росії з моменту приходу до влади ленінської камарильї в 1917 році з «Одкровенням Іоанна Богослова» ( «Апокаліпсисом»), яким закінчуються книги Нового завіту - Євангелія. Виявляється, те, що написано в «Апокаліпсисі» (глава 13), збігається з діяльністю Леніна і його послідовників.
 Ми вже говорили про те, що чаклунством в основному займаються жінки, які вважаються слабшими, ніж чоловіки і більш сприйнятливими до навіюванням. Але в мережі диявола потрапляють і чоловіки, які мріють про таємну силу і могутність.

Бог шельму мітить
 Для того, щоб зрозуміти, що таке диявол в сучасному розумінні, вважаю не зайвим навести думку фахівців з цього питання. Ось що пише професор сучасної радянської літератури Стратфордской університету доктор С. П. Новіков У вступній частині роману Григорія Климова «Ім'я моє легіон».
 Спочатку з Нового Завіту:
 «Бо Ісус сказав йому: Вийди, душе нечистий, із людини.
 І запитав його: Як тобі на ім'я? І він сказав у відповідь: легіон ім'я мені, тому що нас багато ».
 Марк 5: 8-9.
 Доктор Новиков пише, що Климов розшифровує формулу диявола, відповідно до якої біблійний диявол, ім'я якому легіон, одне і те ж, що князь тьми, ангел смерті, ворог роду людського, брехун і батько брехні, першоджерело всіх суперечок і чвар, починаючи від найпростішою драчки між чоловіком і дружиною і аж до всесвітніх воєн і революцій. Він називає цього диявола багатоликим, реалізованим у вигляді складного соціального процесу, званого в медицині виродженням або дегенерацією.
 «Процес цей складається в основному з трьох частин, або, як сифіліс, трьох стадій. Між виродженням та сифілісом є ще кілька зовнішніх паралелей: наприклад, і те й інше передається у спадок, перешкоджає дітородіння і т. Д. Але виродження набагато гірше сифілісу. Тому в разі таких легіонерів, як Ленін і Гітлер, їх біографи вважають за краще звалювати провину на безневинний сифіліс. А хіба ці два легіонера були князями світу цього? »
 Перша стадія виродження - це статеві збочення, де природа, Господь Бог робить конкретному легіонеру застереження - припинити розмноження даного роду. Але якщо легіонер не слухається Бога я продовжує сіяти погане, то в другій стадії і на додаток до статевих збочень з'являються душевні хвороби. «В принципі виродження - це повільна смерть, що розтягується на кілька поколінь. Тому це і називають - ангел смерті, ворог роду людського. Просто, як двічі два - чотири ».
 «У третій стадії виродження, умовно, з'являються ще й усілякі фізичні деформації організму: фімоз або незалупа, що усувають обрізанням; косоокість, хромоножкі і Сухоручко, заяча губа, вовча паща, кінська стопа, великі родимі плями, які колись називали «печаткою диявола», вроджений горб і так далі. До цієї ж категорії часто належать і рудих. Тому і говорять, що Бог шельму мітить. Наприклад, Ленін був рудий - і його дружина Крупська теж руда - і єдина кохана Леніна, Інеса Арманд, - теж руда ».
 Я повністю згоден з тим, що дав у викладі або процитував, так як за прожиті роки зустрічав величезну кількість людей зі схожими ознаками і мітками виродження, яких інакше як одержимими бісами вважати важко. Доктор Новиков пише, що в США перша стадія виродження - гомосексуальність - охоплює 37% населення. «Одним із трюків диявола є те, що суспільство відмирає або вироджується не знизу, а зверху. Тому, як ви там не крутіть і ні крутіть, диявол завжди нагорі. Інакше в суспільстві не буде руху, зміни, прогресу. Тому на верхах суспільства, серед інтелігенції, цих прогресистів-кінсіанцев (дегенератів - прим, моє) буде вже не 37%, а більше 50%. А серед таких інтелігентних людей, як письменники, поети та інші щелкопери і писака, ці 50% прогресують більше 75%. Тому-то філософ К'єркегор, батько філософії екзистенціалізму, тобто декаденціі в літературі, сумно констатує, що з часу винаходу друкарського преса диявол оселився в друкарській фарбі ». З того ж джерела випливає, що з клінічної точки зору 18,5% населення США, крім усього іншого є ще й психічно хворими.
 Напевно, а якщо вірити доктору Новікову і Григорію Климову, то напевно, і в нашій країні є компетентні органи і фахівці, які володіють відповідною статистикою. Білі судити про це за офіційними джерелами і матеріалами преси, а також за фактами зла в нашій країні, можливо, м'яко кажучи, ми США не поступаємося.
 Як стати бісом
 Ті зовнішні ознаки одержимих дияволом (по Вікіпедія - бесоодержімость), які даються в цитованих джерелах, повністю збігаються з моїми спостереженнями. Вже говорилося, що бачать ясновидці у одержимих. А як ще можна діагностувати це соціальне (на думку психіатрів і психологів), а по суті біоенергетичний, захворювання? На мою думку, страждають від бесоодержімості можна розділити умовно на три групи.
 Перша група - це найбільш легка для діагностики категорія хворих, одержимих агресивним, буйним бісом, Залежно від їх місця в суспільстві вони можуть принести нещастя більшого або меншого кількості людей. Зазвичай «рядовими членами суспільства» займається психіатрія, в якій бесоодержімих значно більше, ніж в суспільстві в цілому, але це окрема розмова. Одержимі буйним бісом при владі (давно відомо, що здорові професіонали своєї справи до влади ніколи самі не рвуться) - небезпечніша для інших і бути не може! Приклади відомі з історії, а приклади сьогодення теж стоять на черзі в сімейство своїх відомих попередників. Не дарма ж саме в «роки застою» Володимир Висоцький вимовив своє, як завжди мудре: «Справжніх буйних мало - ось і немає ватажків».
 Друга група - це одержимі лукавим бісом. Такого, як кажуть, голими руками не візьмеш. Цей сам кого хочеш «за Можай зажене». Одна з моїх пацієнток, тринадцятирічна Юля Ж., розвинена з фізичним випередженням віку дівчинка, сказала мені, що в ній хтось сидить, керує її вчинками, змушує грубити батькам і все робити всупереч її волі. Вона робила гримаси, нецензурно висловлювалася, билася з іншими школярками. У криваві жовтневі дні розстрілу російського парламенту в 1993 році Юля з двома своїми однокласницями зникла з дому. Я не хочу вживати банальні фрази для опису стану їх батьків в ті дні:., Але через п'ять днів дівчинки з'явилися. Просто вони «весело» провели час.
 Є такий вислів - «напився до чортиків». Звідки воно? Я розмовляв з декількома алкоголіками, які, рятуючись від чортів, добровільно йшли лікуватися від алкоголізму. Такі алкоголіки під час запою бачать, що їх починають переслідувати чорти, незалежно від того, чи вірить така людина в існування нечистої сили чи ні. Лікарі називають такий стан білою гарячкою, або гострим психозом, що розвиваються під впливом тривалого зловживання спиртними напоями і характеризується розладом свідомості, рясними, переважно зоровими, галюцинаціями, руховим збудженням і безсонням. Все правильно кажуть лікарі, але чому ж при білій гарячці найрізноманітніші алкоголіки бачать саме образи чортів? Та нічого особливого тут немає, тому що при відключеному свідомості у людини прокидається ясновидіння, а алкоголіки в момент свого ясновидіння бачать перш за все те, що їх мучить, бачать того, в чиїх руках вони в той момент знаходяться, тому що пияцтво, тим більше хронічний алкоголізм, поза всяким сумнівом, від лукавого.
 Третя група бесоодержімосгі - це одержимість бісами з «неврівноваженим характером». Люди, одержимі такими бісами, поводяться то подібно вівці, то подібно вовку, але, незалежно від їх поведінки, це люди, які заподіюють зло і іншим і собі теж, навіть якщо іноді вони представляються навколишнім у вигляді «овечок». Все одно в «вовка в овечій шкурі» вовче нутро і вовчі ікла надовго не сховаєш. Яскравим прикладом цього можуть служити «обранці народу», які, завойовуючи голоси виборців на шляху до депутатських мандатів і парламенту, обіцяють своїм виборцям масу різних благ, а потім «всенародно обрані» президенти, парламентарії та мери поводяться по відношенню до інших за приказкою « не хочеш отримувати зла - не роби
 добро ». .
 Прямий шлях до бесоодержімості - атеїзм, а швидкий шлях - войовничий атеїзм. Чи не вірить в Бога, в Вищий Розум людини обов'язково прибере до своїх рук сатана, диявол. Не можна бути між Богом і дияволом. Можна бути або тільки з Богом або тільки з дияволом. Справжня віра в Бога, роблення, старання і вміння жити по-Божому веде людство до щастя і процвітання. Відсутність цього - на жаль і повного самознищення. Наведу приклад однієї долі.
 Один з моїх хороших знайомих, назвемо його Мефодій Іванович Яров, своєю титанічною працею і невгамовною енергією досяг вершин суспільного визнання у вашій країні і за кордоном. Чверть століття він пропрацював практикуючим лікарем-психіатром, рано захистив гандідатскую дисертацію, став членом Спілки журналістів СРСР, випустив пристойну кількість книг і статей з проблем своєї професії. Деякі з них в перекладі були перевидані в інших країнах. Кажуть, що на прийом до нього завжди стояла маса стражденних. Близьким Ярбва здавалося, що психіатрія - його «єдина і люба». Але не тут-то було. Несподівано Мефодій Іванович якось відразу пересів з професійного крісла медика в крісло літератора. А щоб цікавим, в тому числі і професіоналів різного штибу і мастей, була зрозуміла така деформація, з ініціативи та ідейному вдохновітельстве іншого психіатра, який спеціалізується на дорослих (на відміну від якого Яров спеціалізувався на дітях), було створено щось на зразок російського об'єднання лікарів -графоманов. А щоб при цьому розширювалися і зміцнювалися міжнародні зв'язки, «лікарі-графомани» відразу породили інше російське суспільство - друзів зарубіжної фантастики.
 Дитячий психіатр Мефодій Іванович зовні схожий на літератора з серії «Фізики жартують», а дорослий психіатр маркіз Ежен де Вердо, що надихнув Ярова навсплеск літературних творів, за своїми зовнішніми даними - вилита копія одного з героїв Знаменитою опери Гуно - Мефістофеля. Вийшло так, що чи то під впливом Вердо-Мефнстофеля, то чи мав рацію раніше цитований доктор Новиков, який посилається на ісследованіяамеріканцев і стверджує, що навколишнє середовище письменників та інших писака слуг диявола більше 75%, а може бути, все разом зробило Ярова не тільки автором кількох десятків книг і сотень статей і виступів по різних каналах радіо в телебачення, але в свого роду злим генієм.
 Я напевно набрид читачеві непотрібними подробицями комунальних спілкувань, але не дай Бог кому-небудь з них потрапити в те положення, в яке потрапив наш літературно відомий Яров, перетворившись як за помахом чарівної палички в скандально відомого вимагача. Такий «чарівний паличкою» я вважаю його одкровення в різних книгах останнього часу. З вийшла в кінці 1993 року книга, названої їм щось на зразок «Сатана в мені править бал», кілька абзаців в інтересах діагностики бесоодержімості я дозволю собі процитувати. Ось ці одкровення:
 «Я в захваті від християнства і самопожертви Христа. Можна здогадатися, що я віруючий християнин. О ні. Я атеїст. У мене дуже бунтівна, бунтарська душа, яка не визнає ні авторитетів, ні заборон. Мій здоровий розум бачить приголомшливу різницю між ідеалами і реальністю. Мені не потрібна ні захист, ні поводир, ні розраду. Я сильний і мужній чоловік. Хіба мені потрібні боги, якщо я сам собі Бог?
 Я не вірю, що все живе в Світі створено якимось істотою, умовно званим Богом. Я матеріаліст і атеїст, але зневажаю атеїстів, перефарбовувати в віруючих.
 Православ'я мене відвертає своїм лицемірством, резонерством і пихою ».
 «Сильний і мужній чоловік», що загордився себе Богом, якому «огидна будь-яка релігія з її богопо-читанням, кумірізмом, смиренням», виявився «легіонером» іншого котрі вважають себе Богом занепалого ангела - сатани. Створивши з себе кумира, Мефодій Іванович повністю віддав себе в руки Диявола, не тільки збожеволівши на графоманії, а й вважаючи, що для досягнення своєї мети всі засоби хороші. Умовивши редакцію однієї з газет друкувати уривки з неопублікованої рукописи його книги (щось на зразок «Жінка моїми очима»), Яров через суд зажадав стягнути з газети за чотири публікації загальним обсягом не більше десяти машинописних сторінок округленої суму в один мільярд рублів! За тодішнім валютним курсом це становило понад 250 тисяч доларів! На початку своїх судових домагань він втратив самого близької йому людини. Зараз це жалюгідний, але агресивна людина з втраченим ім'ям і завалами непокупаемих його книг. Коли я пишу ці рядки, пішов другий рік його грабіжницьких домагань, в яких одна брехня, наклеп і схоже на маячню лукавство. А жаль! Свого часу це був хороший і добрий чоловік, що приходить на допомогу іншим людям, талановитий психіатр.
 Ще раз хочу наголосити на тому, що має бути не тільки відомим, а й реалізованим в собі самому, і не тільки по відношенню до інших, але і по відношенню до самого себе теж: «Не сотвори собі кумира».
 Свого часу я починав свідомо займатися біоенергетикою одночасно з Олегом Л. Він досить успішно лікував хворих. Успіхи швидко закрутили йому голову і, уявивши себе надзвичайно авторитетом, Олег швидко опинився в ряду «легіонерів» - замість позитивних результатів у нього пішли одні провали. Л. перетворився на вампіра, а все навколишнє йому стало представлятися в чорних тонах. Всі, хто з ним спілкувався, стали від нього шарахатися.
 Випробування успіхами і славою: - одне з найсерйозніших випробувань, які проходять люди. Один з моїх близьких знайомих І. в найкоротші терміни досяг великих успіхів у біоенергетичному цілительство. Випробування прийшло в особі конкретних його пацієнтів, які, самі того не бажаючи, виявилися слугами диявола. Точніше, не вони самі, а їх медоточиві уста, які викидають щось на кшталт: «Ви такий розумний», «Ви такий геніальний», «Ви такий сильний», «Ви такий добрий», «Ми ніколи раніше не вірили, що таке може бути »і т. д Його, далеко не молодої людини, стали атакувати шанувальниці, що годяться йому за віком у внучки або, занадто юні для нього дочки. Але він виявився зовсім не простачка. Він сам поставив собі питання: а що я зробив такого, що сатана мені присилає своїх слуг? Штовхає ж його на шлях створення кумира в собі самому він відповідав: я тут ні при чому, я просто провід. Пацієнти зазвичай починали доводити, що це не так, але «провід» був непохитний. І куміропоклоненіе як вітром здуло. Кількість приходять до нього пацієнтів невпинно зростало, а ку-мірізма не було і в помині. Десь через рік І. було дано нове випробування - знову з'явилися шанувальники, і він знову відкинув їх цілком щиру лестощі. Його успіхи в роботі неухильно зростали і нічого незвичайного в цьому він не бачив, хоча якась вища сила, у міру проходження їм випробувань, посилювала його целятельскіе і інші біоенергетичні здібності. З цілком очевидним фактам його досягнень його цілком можна включити в число коітактеров з Вищим Космічним Розумом. Як тут не згадати слова з відомої в нашій країні пісні - «Ми народжені, щоб казку зробити бувальщиною».
 біси мимоволі
 На початку цього розділу я описував свою зустріч з лжеепілептіком Сергієм. Наша тодішня зустріч закінчилася вдало. Мені вдалося вигнати з нього дух нечистий. Яким чином мені вдалося це зробити, я скажу, коли мова піде про лікування. Але тоді багато було незрозумілого: мене якась сила мало не повалила на підлогу, що чекають своєї черги пацієнтів теж розкидав в сторони, звідки-то йшла потужна енергетична холодна хвиля. І все це в спекотний сонячний літній вечір. Мені тоді багато довелося попрацювати, щоб нормалізувати обстановку, але про це теж потім.
 Влітку 1993 року в Москві з'явилася тридцятирічна вчителька Наташа з Нижегородської області. Після зустрічі з відьмою з нею стало коїтися щось незрозуміле і, м'яко кажучи, неприємна. Наташа стала чути і відтворювати якісь голоси. Могла на уроці в школі раптом заспівати. Вона сама усвідомлювала, що робила, але не робити цього не могла. Потім вона стала повністю відтворювати голоси домашніх птахів: то раптом починала кудкудакати як курка, то кукурікати як півень. Її звуко-. наслідування пернатим було ідеальним. Потім вона почала хрюкати і верещати як порося. Природно, з такими «артистичними» даними вчити дітей вона була не в змозі і попала в обласну психіатричну лікарню. Дози потужних психотропних препаратів на час заспокоїли страждальницю, але потім все почалося спочатку. Родичі привезли її до Москви. Жили вони зі мною в одному будинку, в сусідньому під'їзді, в квартирі пліч-о-пліч з моєї колишньої пацієнткою. Наташа впала до мене як сніг на голову. Півнячі-поросячі пристрасті вирували в ній подібно до того, як ніби і в курник і в свинарник одночасно увірвалися хижі звірі - лисиця і вовк. Наташа в повному розумі бідкалася, кукурікати і хрюкала, а «лисиця» і «вовк», що переслідують «домашніх птахів» та «поросят», «розмістилися» всередині маленької й тендітної жінки, заспокоювалися лише ненадовго ... Вигнання нечистої сили з неї супроводжувалося диким несамовитим звіриним криком. Цей крик міг лише нагадати мені щось подібне з дуже крутого фільму жахів. На час крик переривався, і в його проміжках лунали стогони жінки з не менш крутого еротичного фільму. Потім з горла Наташі пішла кров, а з крові з'явилося чорна хмара, яке бачила сама страдниця і дружина її брата Ірина. Я працював в той момент з Наташею по телефону. Звір вийшов з неї, але згодом мені довелося провести з нею ще кілька лікувальних сеансів. Скоро Наташа повернулася до себе додому, в Нижегородську область. Через півтора року мені повідомили, що з нею все в порядку і вона продовжує працювати вчителькою в школі.
 Підводячи підсумки сказаного, хотілося б додати, що діагностику і лікування одержимості можуть проводити тільки досвідчені цілителі, впевнені в своїх силах. Думаю, що описаних мною симптомів і інших ознак одержимості (зокрема енергетичних вкраплень у вигляді зображень риса) цілком достатньо. Інтуїція та досвід цілителя можуть допомогти йому систематизувати біоенергетичну та іншу симптоматику. На підтвердження відомого вислову «Бог шельму мітить» можу лише додати, що відьми і відьмаки мають на своєму обличчі відмітні знаки. Я не прихильник полювання за відьмами, але кожен спостережлива людина може побачити такі сатанинські відмітини. Тому я навмисне їх тут не наводжу. Скажу тільки, що форма губ і зморшки на лобі, відразу над переніссям, говорять багато про що.
 Звідки беруться біси
 Так в чому ж все-таки причина одержимості людей, причина більшості так званих психічних, так і нервових теж, хвороб? У чому їх внутрішня, матеріалістична причина? Кажуть: що у тверезого на умі, те у п'яного на язиці. Кажуть також, що більшість злочинів люди роблять в стані алкогольного сп'яніння. Чому деякі люди можуть припинити вживати алкоголь, а інші спиваються і напиваються «до чортиків»? Існують різні відповіді на поставлені питання. Скільки людей стільки й думок. Але думаю, що незважаючи на розбіжності багатьох людей з різних питань, існують загальні поняття, «що таке добре і що таке погано». Більшість людей також помічало, що є схожі один на одного, загальні стереотипи поведінки людей з відхиленнями від прийнятих норм. Тобто різні люди, що живуть в різних географічних поясах і точках земної кулі, люди, що говорять на різних мовах, дуже схожі в прояві «поганого» і «хорошого», «правильного» і «неправильного».
 А що ж все-таки правильно? Багато століть відомі людям Заповіді Божий, які багатьма не дотримуються. Вважаю не зайвим знову їх повторити:
 1. Аз сім Господь Бог твій; нехай не буде тобі інших богів, крім Мене.
 2. Не сотвори сео $; кумира і всякої подібності, елика на небі горе і елика на землі низу, і елика в водах під землею; та не поклонилися їм, ні послужіші ім.
 3. Не приемли імени Господа Бога твого всує.
 4. Пам'ятай день суботній, їжаку святити його; шість днів роби, і зробиш в них усі діла твоя, в день же сьомий - субота для Господа, Бога твого.
 5. Шануй батька твого і матір твою, та благо ти буде, і так довголітній будеш на землі.
 6. Не убий.
 7. Не чини перелюбу.
 8. Не вкради.
 9. Не послушествуй на друга твого свідоцтва
 помилкова.
 10. Не пожадай жінки ближнього твого, тільки побажаєш дому ближнього твого, ні села його, ні раба його, ні рабині його, ні вола його, ні осла його, ні всякої худоби його, ані всього, елика суть ближнього твого.
 Суть цих заповідей Ісус Христос виклав так:
 «Люби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею своєю, і всією думкою твоєю. Це є перша і найбільша заповідь. Друга ж, подібна до неї: Люби ближнього твого, як самого себе ».
 Хто з нас дотримується всі ці заповіді? Дотримуємося ми їх самі або знаємо хоча б одну людину зі своїх близьких і знайомих, хто не порушив їх? А що заважає нам дотримуватися цих заповідей? Відповідь коротка - гріхи наші. Не може перебувати людина між Богом та дияволом. Людина, яка не вірить в Бога, потрапляє під владу Диявола.
 Мені видається корисним відтворити тут цитату з книги американського письменника і журналіста Роберта Мазеллі «Занепалі ангели ... і духи пітьми»:
 «На небесах його звали Люцифером, що означає -« несе світло », і був він найпрекраснішим з Божих ангелів. Але Люцифер був незадоволений навіть таким завидним становищем. Він упивався своїм ангельським походженням, насолоджувався надприродними дарами, безсмертям і наближеністю до Бога, проте врешті-решт гордість його стала така велика, що він не захотів мати над собою ніяких господарів, навіть Бога. Люцифер збунтувався, побажавши сам керувати своєю долею, він пішов з-під прапорів Бога, набрав армію таких же незадоволених ангелів і повів війну за панування ».
 Бог доручив архангелу Михаїлу командування своїми військами, і той повів їх в бій:
 «І сталася на небі війна: Михаїл і ангели його воювали проти дракона, і дракон і ангели його воювали (проти них), але не встояли, і не знайшлося вже для них місця на небі.
 І скинений був змій великий, вуж стародавній, що зветься диявол і сатана, що зводить усесвіт, скинутий на землю, і ангели його скинуті з ним ...
 ... Отже, веселіться, небеса і живуть на них! Горе землі та морю Тому що до вас зійшов диявол лютість велику, знаючи, що короткий час має (Апокаліпсис, гл. 12, ст. 7-9, 12).
 Скинутий з небес, Люцифер перестав існувати як ангел. Тепер у нього було інше ім'я - Сатана (в перекладі з івриту - противник) і нова обитель - пекло. Ангели, занепалі з ним, стали демонами. Прокляті Богом і приречені на вічні муки Сатана і його зграя знайшли нове покликання - спокушати і підкуповувати людини. Не маючи інших занять для проведення часу, вони стали вихлюпувати свою сильну лють на людей, тих, які виявилися занадто грішні і нерозумні, щоб протистояти спокусам.
 І наша невесела історія людства підтверджує, що нестачі в таких людях ніколи не було ».
 Сатана і його демони стали підбивати людини на який-небудь особливий смертний гріх. Посилаючись на авторитетні джерела, Роберт Мазеллі наводить імена спокусників людських душ в семи смертних гріхах (якщо ці гріхи відбувалися в повній свідомості, то вони піддавали небезпеці життя душі, а інші, менш значні гріхи, відомі як «простимі»). При цьому Диявол розділяється на двох демонів - Люцифера і Сатану. Ось імена спокусників:
 Люцифер - гордість,
 Маммон - скупість,
 Асмодей - розпуста,
 Сатана - гнів,
 Вельзевул - обжерливість,
 Левіафан - заздрість,
 Бельфегор - лінь.
 Представлений список не говорить про те, що перераховані в ньому демони не допомогли піти по шляху найменшого опору і підбити людей на вчинення якого-небудь меншого зла. Якщо даний гріх не спрацьовував - людина опинявся занадто порядною, - то демони цілком могли спробувати схилити його до іншого, меншого гріха.
 Якщо, припустимо, людина дає підкорити себе гордині, то Люцифер йому в цьому «допоможе», допоможе порушити заповіді Божі, і, зокрема, допоможе створити кумира в самому собі, а порушуючи заповіді, людина добровільно відходить від влади Бога над ним і переходить у владу Диявола. Те ж саме відбувається з людиною, якщо він робить і будь-який інший гріх. Вчинення гріхів і дотримання заповідей Божих несумісне. Або те, або інше. Або Бог, або Диявол. Свого роду клятвою віри в Бога у православних християн є Символ віри:
 «Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного-го, від Отця родженого перед усіма віками; Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, родженого, не з-творіння, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Нас заради чоловік, і ради нашого спасіння зійшов з небес і воп-. лотівшагося від Духа Святого і Марії Діви, і вочеловеч-, шася. Расгаггаго ж за нас за Понтія Пилата і страждав, і був похований. І воскрес на третій дениго писанням. І возшедшаго на небеса, і сидить праворуч ^ Отця. І знову прийде у славок) судити живих і твим. Його ж царству не буде кінця. І в Духа свячень ^ го. Господа, Животворчого, що від Отця ісходящагОа | Йому з ощем і Сином однакове поклоніння і ссяавіма, гл лавшаго пророки. У Едину Святу, Соборну і Стільське Церква. Визнаю одне хрещення на тавленіе гріхів. . Чекаю воскресіння мертвих, і життя дущдго століття. Амінь ».
 На мою думку, джерелом всіх хвороб, в числі-і одержимості, і психічних хвороб, всього є гріхи людини, недотримання Божих, що свідчить про відсутність в віри в Бога. Як наслідок цього людина віддає свою; шу, а потім, слідом за душею, і своє фізичне тіло влада Диявола і його демонів. Псування і пристріт, про вже говорилося, теж є в кінцевому підсумку роботою диявольських сил, так як люди, що роблять це, чинять гріхи, а гріх це теж вплив темних сил. Хоча пияцтво і є одним з гріхів, але визначити, які сили, темні або світлі, переважають в людині дуже легко, коли людина п'яна. Одні стають добрі, інші, навпаки, проявляють агресію, починають бешкетувати. Тобто під впливом алкоголю може статися відключка контролю мозку, контролю свідомості людини над його вчинками, і починає проявлятися те, що знаходиться в біополе людини, в його підсвідомості. Те ж саме проявляється в людині, якщо він піддається впливу наркотичних засобів або гіпнозу.
 Людина може також страждати різними хворобами в результаті контактів з біоенергетичними вампірами, про що автор пише досить докладно в що вийшла недавно брошурі «Вампіри уві сні і наяву», а також внаслідок його карми або зомбування.
 «Карма» в перекладі з санскриту означає «діяння», «дію», «результат дії».
 У практичному сенсі карма - це сукупність скоєних всяким живою істотою вчинків і їх наслідків, які впливають на його подальше існування.
 Інакше кармою називають взагалі вплив вчинених дій на характер теперішнього і наступного існування. Для більшості людей карма постає як невидима сила, внутрішній механізм дії якої абсолютно незрозумілий, і яка визначає не тільки сприятливі або несприятливі умови існування людини (здоров'я - хвороба, багатство - бідність, щастя - нещастя ,, а також стать, тривалість життя, соціальний статус і т. д), а й прогрес чи регрес щодо звільнення людини від догматичного мислення, пізнання сил природи і свого місця у Всесвіті.
 Загалом, карма - це відплата або зроблене за вчинені ним вчинки. Василь Гоч в своїй книзі «Причина та карма» дає визначення карми індійської громадською діячкою, фахівцем в області окультизму Анни Безант:
 «Все світи пов'язані між собою, і в усіх них царює закон, званий кармою. Це неминучість слідства ... Встановлюються відомі умови, і всюди, де вони в наявності, за ними слідують і повинні слідувати певні явища. Ось і все, що ми маємо на увазі під законом - законом природи. Якщо ви посієте рис, то ви і пожнете рис, а не ячмінь. Природа не говорить «сійте рис» або «сійте ячмінь», вона представляє вам повну свободу сіяти те, що подобається, а закон природи видно в певному відношенні між посівом і жнивами. Якщо вам потрібен рис, марно сіяти ячмінь або чортополох. Це і є карма ».
 Карма не знищується, а її покарання не можуть бути скасовані. Їх тільки можна полегшити спокутою провини, викликаної поганим вчинком людини. Оскільки карма є сукупністю вчинків і наслідків діянь людини, як поганих, так і хороших, і він сам створює причини, - порушують гармонію у Всесвіті, людина несе в собі ту карму, яку він заслужив. Відпрацьовуючи свою карму, тобто здійснюючи добрі справи, людина здатна спокутувати свою провину, а також полегшити, покращити свою карму. Якщо він цього не здатний зробити за свого життя, то карма переходить до новоствореного народженої людини, в якому втілюється душа з неотработанной кармою, тобто йде спадкування карми. Спадкування карми може також йти по спорідненим, фізичних каналах, тобто карма може переходити від батьків до дітей і онуків.
 А чи може одна людина втручатися в карму іншого, допомогти іншій людині змінити його карму? Про це йтиметься у розділі про лікування різних захворювань. А поки спробуємо розглянути, як можна діагностувати карму або чи можна це робити взагалі, тому що діагностіка'карми іншу людину - це теж втручання !. Але спочатку кілька прикладів зі свого «спілкування» з кармою.
 Велика частина мого життя пройшла, коли ні про яку карму ні я і ніхто з моїх знайомих і близьких не знали і не чули. Це зараз література по окультизму і біоенергетиці користується підвищеним інтересом і попитом, а в ті, зовсім недавні, часи навіть Біблію купити було неможливо. Велика радянська енциклопедія характеризувала релігію як 1 верув надприродне, як один з видів ідеалістичного світогляду, що протистоїть науковому, а сам Карл Маркс називав релігію «опіумом народу», вважаючи, що «... Релігія зникатиме в тій, мірі, в якій розвиватиметься соціалізм ». Інший «класик» Володимир Ілліч Денін виступав за «... Підпорядкування релігії боротьбі за соціалізм». Зникли «класики» «всеперемагаючого вчення», зникає з земної кулі соціалізм в їх розумінні, але ніколи не зникне релігія. Колись в дитинстві я сперечався зі своєю бабусею, намагаючись переконати її, що Бога немає. Бабуся мені на це відповідала: «Виростеш - поумнеешь». Не знаю, наскільки я з тих пір порозумнішав, але ще при її житті я почав таємно хреститися і записав з її слів дві молитви: «Отче наш ...» і «Богородице Діво, радуйся ...». Моя бабуся померла двадцять років тому. А то, що в світі є Вища розумна сила, незважаючи на свої суперечки про Бога з бабусею, я, годованець радянської школи матеріалізму і атеїзму, зрозумів значно раніше. Моя точка зору щодо атеїзму, я думаю, читачеві зрозуміла. Ставлення до матеріалізму і ідеалізму сформувалося в мені теж дуже давно: існує світ тонких матерій і світ грубих (відчутних органами почуттів) матерій; думка теж матеріальна, це не «властивість особливої, високоорганізованої матерії»; все існуюче в світі пронизане духом Творця, духовно, або ідеально. Упевнений також, що Вищий Розум впливає на зміну стану матерії в більшій мірі, ніж людська думка, також впливає на зміну матерії. З цього боку, я вважаю, що по відношенню до матерії первинним є Дух, а не навпаки, як стверджують матеріалісти. Тоді ж, а може бути ще в дитинстві, я мав тверді переконання, які мають в світлі моїх сьогоднішніх знань саме пряме відношення до поняття карми.
 Мені дуже важко навіть зараз все це сформулювати, тому що біоенергетика не терпить зайвих слів. Біоенергетика - це робота, дія. Ця робота може бути миттєвою з високим позитивним результатом, а може бути тривалою, кропіткою, багатоетапної. Все залежить від мети. А карма матеріально реалізується за допомогою біоенергії, вона, як і біоенергія, має свій колір, який розкладається на колірну гаму кольорів веселки. Два контрастних кольори - білий (благе, добро, світло) і чорний (погане, зло, тьма) - розкладаються на сім основних кольорів, причому в білому і чорному кольорі шість перших квітів, на які вони розкладаються, повністю збігаються: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій. Останній основний колір, одержуваний при розкладанні білого кольору на кольори веселки, - фіолетовий, а при розкладанні чорного кольору - коричневий. Всього різниця в одному кольорі, а в сукупності виходить два протилежних кольори - білий (світло, життя) і чорний (тьма, смерть). Як відомо, фіолетовий колір - це колір енергії сьомий чакри, що з'єднує людину з Богом. А якщо «перефарбувати» цю чакру на коричневу, то людина буде знаходиться під впливом чорної енергії, енергії Диявола. Карма людини створюється »або« напрацьовується », прояснюється або очорняється головним чином думками людини. При об'єднанні світлих думок йде примноження світла, добра, при об'єднанні чорних думок, навпаки, посилюється сила ала, темряви. Людина зі світлими думками та благими справами в змозі відпрацювати свою спадкову карму, полегшити її. Він може змінити своє життя на краще, а людина з чорними, або як кажуть, темними думками і сам гине і своїх близьких губить і перш за все своїх спадкоємців і по тілу і до душі.
 Повертаючись до «справ давно минулих днів» мого життя і «преданьям старовини глибокої» зі збірки російських народних казок, я прийшов до висновку, що одним з гріхів людини є помста за заподіяне йому зла. Білі людина не хоче обтяжувати свою карму, він повинен відмовитися від помсти. Чи буде своїм «непротивлення злу насильством» така людина сприяти поширенню зла? Ні в якому разі. Якщо на заподіяне зло відповіддю буде ще більше зло, то ангели людини, який сказав на зло, будуть беззахисні, а ангели «супротивника» доб'ють його. Головне в забезпеченні власної безпеки - не втягнутись в боротьбу зла зі злом. Так як важко розібратися, хто зробив більше зло, а хто менше. Зло є зло, а що зробив більше зло постраждає більше. Незважаючи на своє матеріалістично »; атеїстичне виховання, я це збагнув дуже давно і в багатьох випадках конфліктів у своєму житті сподівався на небеса. Саме в таких випадках небо допомагало мені. У тих же випадках, коли я поступав за принципом «око за око, зуб за зуб» доля дуже жорстоко мене карала. Щодо оцінки власних вчинків важко бути об'єктивним. Так і хочеться вважати саме себе правим, так і хочеться звинуватити іншого в його гріхах і обілити себе. З дитинства в мені була впевненість, що ніколи нікого не згладжую, і це підтверджувалося. Зараз я розумію, чому це було. Я не пам'ятаю випадків зі свого життя, коли я комусь заздрив. А щодо себе та успіхам інших я завжди міркував, що якщо хтось чогось досяг, то це можливо і для мене, якщо мені це потрібно і цікаво. Треба працювати над собою незалежно від того, вище чи ти при цьому стаєш, ніж інший, чи ні.
 Колись батько дав мені два ради: не гнатися за грошима і не зв'язуватися з гівном. «Будеш гнатися за грошима, їх у тебе ніколи не буде, а будеш робити свою справу, будеш фахівцем, будуть і гроші. Прав ти чи не правий, але біжи від гівна: зв'яжешся з ним, і на тебе потраплять бризки. Потім довго будеш відмиватися », - наставляв він мене. Просто, але дохідливо. Хто не відчував цього на собі, може перевірити. Напевно, це має пряме відношення і до кармі, так як карма залежить від наших думок і наших вчинків.
 Чи знаємо ми, що існує карма, або не знаємо цього, на істоту проблеми це ніяк не відбивається. Карма була, є і буде, а людина, яка знає, що таке карма, може найсерйознішим чином вплинути на свою душу і своє життя, долю своїх близьких, а також суспільство, в якому він живе. Однакові за своєю суттю вчинки і думки різних людей, тим більше людей, близьких один одному, притягуються, в результаті чого утворюються такі кармічні зв'язку, про які людина навіть може і не знати.
 Три роки тому на прийом до мене прийшла Сорокатрирічна Тетяна Володимирівна С. Чотири місяці тому у неї видалили ліву молочну залозу. Діагноз - ракова пухлина. Лікарі виявили метастази і в правій груді. Хворий було наказано лікування за допомогою хіміотерапії та радіаційного опромінення. Крім того, їй була запропонована хірургічна операція з видалення другої грудної залози. Хоча Тетяна Володимирівна і вважала чомусь, що я їй можу допомогти, але в той же час вона роздвоюється - а раптом не вийде у нас з нею нічого і доведеться робити операцію за гроші, так як в той час медицина теж переходила на так звані "ринкові відносини". А коли вона прийшла до мене, їй «за старими схемами» можна було зробити операцію безкоштовно. С. попросила мене «спробувати» паралельно з хіміотерапією і опроміненням. Мені дуже хотілося допомогти Тетяні Володимирівні, але з таким важким захворюванням до мене звернулися всього вдруге. У перший раз до мене звернувся мій знайомий доцент інституту і все якось вийшло само собою, все за один лікувальний сеанс, до те вже ще й по телефону. Тоді вся «бруд» втягнулася в якусь прозору ємність типу пляшки, яка «вибухнула» перед моїм носом, обдавши мене дуже неприємним гнильним запахом. А тут я був уже більш «підкований»: відучився на всіляких курсах, мав щоденну солідну практику, так знав уже, що можна робити, а чого не можна.
 Я тоді чув, що рак - хвороба кармічне. І мене «понесло» в діагностику карми Тетяни Володимирівни. Чого я там тільки не надивився, і в основному, все пов'язане з варварством і вбивствами.
 - Хто з ваших родичів громив церкви і розстрілював? - Запитав я її.
 - Це родичі мого чоловіка.
 - А де ваш чоловік?
 - Помер шість років тому.
 - А хто з ваших родичів був льотчиком?
 - Мій батько. Зараз він на пенсії ...
 Питання пацієнтці я ставив на підставі інформації, яку «бачив» в її минулому. В тій інформації було багато і іншого про її чоловіка і про її родичів. Сама С. була піаністкою, але так вийшло, що дітей у неї з чоловіком не було, всі родичі чоловіка померли, а їй дісталося за гріхи інших людей по лінії чоловіка. У її сестри-двійнята теж життя не дуже складалася: ні в частині здоров'я, ні в частині сім'ї: і дітей не було і, як кажуть, в особистому житті теж не щастило. Напевно, в невдалої долі сестер свою роль зіграло і те, що їх батько воював. Давно відомо, що вбивство, нехай навіть і людей, теж вбивали, на карму позначається, м'яко кажучи, не найкращим чином. Думаю, що люди, які знають вбивць, нічого втішного про стан їх здоров'я, і ??особливо психіки, сказати не можуть. Також відомо, що виконавці смертних вироків і працівники м'ясокомбінатів не блищать своїм здоров'ям. Я також знав, що втручатися в чужу карму небезпечно. По відповідних каналах я звернувся з проханням дозволити лікувати мені важкохвору жінку. Відповідь прийшла позитивна - «картинки», які я побачив, «показували», що все кармічне по лінії чоловіка піде, якщо вона сама зі свого особистого життя зробить правильні висновки. І ми з нею почали працювати. Думаю, що по-людськи я зробив правильно, погодившись на лікування С. До того ж, намагаючись вилікувати її, я на кожному лікувальному сеансі отримував багато нової та корисної в практичному відношенні інформації. Саме тоді я дізнався, яким чином можна лікувати рак, побачив одного з протегують мені святих буддизму, який навчив мене спілкуватися з інопланетянами, брати теплу енергію з надр землі і давати її оточуючим, розганяти хмари, прибирати запахи з приміщень і автомобілів за 5-6 секунд. Я поклоняюся цього свого Вчителя, я щасливий, що побачив його і спілкувався з ним. Коли я пишу ці рядки, то знову бачу його на відстані десь в 1,5-2 метрів. Ось він віддаляється від мене, а за ним віддаляється маленька дівчинка в біло-блакитному костюмі, схожа на китаянку. Я колись раніше не вважав себе щасливим, але кращими для себе вважаю останні 5 років, коли я став свідомо займатися цілительством, пройшов школу, яка дала мені знання, багаторазово перевищують все те, чого мене навчили попередні п'ятдесят з гаком років. Не буду перераховувати все, що дав мені Він - мій Учитель. Думаю, що читач це і сам зрозуміє, ознайомившись з моєю книгою. Але я впевнений, що головне з того, чого я повинен навчитися, все ще попереду. Я вірю, що і у читача, як і у мене, «найкраща пісня не заспівана». У серпні 1994 року, коли я повертався зі свого дачної ділянки, він зрозумів із мене трьома короткими молитвами-клятвами:
 Я поклоняюся Тобі, Вищий Розум!
 Я поклоняюся Тобі, Боже!
 Я -раб Твій.
 Упевнений, що, якщо читач стане багаторазово повторювати хоча б ці молитви-клятви, то зможе досягти великих успіхів у своєму духовному розвитку і життя, ніж він досяг зараз. Промовляючи ці молитви, також як і при читанні Біблії, Молитвослову або Псалтиря, необхідно максимально розслабитися фізично і сконцентрувати думки на змісті сказаного вголос.

Біоенергетика в цілительство або знахарство без ми 5 сторінка | Біоенергетика в цілительство або знахарство без ми 7 сторінка

Біоенергетика в цілительство або знахарство без Мі-1 сторінка | Біоенергетика в цілительство або знахарство без ми 2 сторінка | Біоенергетика в цілительство або знахарство без ми 3 сторінка | Біоенергетика в цілительство або знахарство без Мі-4 сторінка | Біоенергетика в цілительство або знахарство без ми 8 сторінка | Біоенергетика в цілительство або знахарство без ми 9 сторінка | Біоенергетика в цілительство або знахарство без Мі-10 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати