Головна

I. ГЛАВА. Фактори, що сприяють становленню сучасного Єгипту.

1. II. Основні фактори, що визначають державну політику в галузі забезпечення хімічної і біологічної безпеки
  2. Аналіз сучасного ринку нерухомості
  3. Аналіз сучасного стану додаткової освіти в Російській Федерації
  4. Антропогенні фактори, їх вплив на біосферу
  5. Б. Фактори, які не впливають на ймовірність рецидиву
  6. Біологічний вік. Особливості онтогенезу сучасної людини.

Людей цього типу відрізняє велика рухливість, товариськість, балакучість, вираженість жестів, міміки, пантоміміки, надмірна самостійність, схильність до пустощів, брак почуття дистанції в стосунках з іншими. Часто спонтанно відхиляються від початкової теми в розмові. Скрізь вносять багато шуму, люблять компанії однолітків, прагнуть ними командувати. Вони майже завжди мають дуже гарний настрій, добре самопочуття, високий життєвий тонус, нерідко квітучий вигляд, хороший апетит, здоровий сон, схильність до обжерливості і іншим радощам життя. Це люди з підвищеною самооцінкою, веселі, легковажні, поверхневі і разом з тим діловиті, винахідливі, блискучі співрозмовники; люди, які вміють розважати інших, енергійні, діяльні, ініціативні. Велике прагнення до самостійності може служити джерелом конфліктів. Їм характерні спалаху гніву, роздратування, особливо коли вони зустрічають сильну протидію, зазнають невдачі. Схильні до аморальних вчинків, підвищеної дратівливості, прожектерству. Відчувають недостатньо серйозне ставлення до своїх обов'язків. Вони важко переносять умови жорсткої дисципліни монотонну діяльність, вимушена самотність.

екзальтований тип

Яскрава риса цього типу - здатність захоплюватися, а також улибчівост', відчуття щастя, радості, насолоди. Ці почуття у них можуть часто виникати з причини, яка у інших не викликає великого підйому, вони легко приходять в захват від радісних подій і в повний відчай - від сумних. Їм властива висока контактність, балакучість, влюбливість. Такі люди часто сперечаються, але не доводять справи до відкритих конфліктів. У конфліктних ситуаціях вони бувають як активної, так і пасивною стороною. Вони прив'язані до друзів і близьким, альтруїстичні, мають почуття співчуття, хороший смак, проявляють яскравість і щирість почуттів. Можуть бути панікерами, схильні до миттєвим настроям, поривчасті, легко переходять від стану захоплення до стану печалі, мають лабільністю психіки.

емотивний тип

Цей тип родинний екзальтованого, але прояви його не настільки бурхливі. Для них характерні емоційність, чутливість, тривожність, балакучість, боязкість, глибокі реакції в області тонких почуттів. Найбільш сильно виражена їх риса - гуманність, співпереживання іншим людям або тваринам, чуйність, Сердечна, вони радіють чужим успіхам. Вразливі, слізливі, будь-які життєві події сприймають серйозніше, ніж інші люди. Підлітки гостро реагують на сцени з фільмів, де будь-кому загрожує небезпека, сцена насильства може викликати у них сильне потрясіння, яке довго не забудеться і може порушити сон. Рідко вступають в конфлікти, образи носять в собі, не виливаючи їх назовні. Їм властиве загострене почуття обов'язку, старанність. Дбайливо ставляться до природи, люблять вирощувати рослини, доглядати за тваринами.

ціклотімний тип

Характеризується зміною гіпертімних і дистимна станів. Їм властиві часті періодичні зміни настрою, а також залежність від зовнішніх подій. Радісні події викликають у них картини гіпертіми: жага діяльності, підвищена балакучість, стрибка ідей; сумні - пригніченість, сповільненість реакцій і мислення, так само часто змінюється їх манера спілкування з оточуючими людьми.

У підлітковому віці можна виявити два варіанти циклотимической акцентуації: типові і лабільні циклоїди. Типові циклоїди в дитинстві зазвичай справляють враження гіпертімних, але потім виявляється млявість, занепад сил, то що раніше давалося легко, тепер вимагає непомірних зусиль. Перш галасливі і жваві, вони стають млявими домосідами, спостерігається падіння апетиту, безсоння або, навпаки, сонливість. На зауваження реагують роздратуванням, навіть грубістю і гнівом, в глибині душі, однак, впадаючи при цьому в зневіру, глибоку депресію, не виключені суїцидальні спроби. Вчаться нерівно, що трапилися упущення надолужують насилу, породжують в собі огиду до занять. У лабільних циклоїди фази зміни настрою зазвичай коротше, ніж у типових циклоїди. Погані дні відзначаються більш насиченими поганим настроєм, ніж млявістю. В період підйому виражені бажання мати друзів, бути в компанії. Настрій впливає на самооцінку.

На мій погляд, опис цих 4 типів найбільш повно відображають майже всі властиві мені риси.

Незважаючи на весь пройдений обсяг робіт, я не дізналася про себе і своїх психічних рисах нічого нового, все це мені було відомо і раніше, зате я систематизувала всю інформацію і заново її перевірила за допомогою тестів і опитувальників. Така «ревізія» властивих мені якостей заново нагадала мені про мої недоліки і послужила стимулом до нового етапу боротьби з ними.

На цьому я мабуть закінчу складання свого психологічного портрета і буду продовжувати працювати над собою, для того що б бути щасливою і успішною.

Розміщено на Allbest.ru

Зміст.

I. ГЛАВА. Фактори, що сприяють становленню сучасного Єгипту. 3

I.I. Загальні відомості про Єгипет. 3

I.II. Нафтогазова промисловість. 4

I.III. Енергетика. 5

I.IV. Ніл. 7

I.V. Сільське господарство. 8

II.I. Економіка. 10

II.II. Промисловість. 12

II. III. Фінанси і банківська система. 14

II.IV. Економічні відносини з сусідами. 16

II.V. Економічні зв'язки з Росією. 18

Список літератури. 22

I. ГЛАВА. Фактори, що сприяють становленню сучасного Єгипту.

Гіпертимічні тип | I.I. Загальні відомості про Єгипет.

I.II. Нафтогазова промисловість. | I.III. Енергетика. | I.IV. Ніл. | I.V. Сільське господарство. | II.I. Економіка. | II.II. Промисловість. | II. III. Фінанси і банківська система. | II.IV. Економічні відносини з сусідами. | II.V. Економічні зв'язки з Росією. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати