Головна

Part two.

від імені перекладача перепрошую за помилки, бо редагувала главу до пізньої ночі, може, чогось не догледіла. але вам - вдалого фапанья читання, бо авторська фантазія просто шедевральна.

Сім'я Стайлса вирішила, що Луї буде сидіти з Гаррі кожен вечір п'ятниці, якщо не передбачається чогось важливого. На той час хлопчики вже знали, що з шести до семи вечора вони відкладуть свою переписку в смс-ках, і будуть страшенно багато базікати в живу, втім, без особливих непристойностей, так само багато фліртувати, хоч і не цілком свідомо, ну, або щось на зразок того, але абсолютно нешкідливо.

І дійсно, так тривало цілих три місяці, і за цей час тема "так кого ж ти все-таки поцілуєш?" ні разу не піднялася, тому Гаррі і Луї абсолютно ні про що не здогадувалися.

 * * *

Томмі помахав рукою Енн, яка залишає хлопчиків на всі вихідні удвох. Вони з чоловіком вирушали в Лас-Вегас, тому весь вікенд шатен належало повне проживання в їхньому будинку в перебігу двох днів.

- Ну що ж, Гаррі, ти скажеш мені хоча б зараз, хто той щасливчик, якого ти хочеш поцілувати? - Запитав нарешті Луї, зручніше влаштувавшись на дивані і безневинно кліпаючи віями, - В сенсі, останній раз ми обговорювали це три місяці тому. Тепер ми досить подружилися для таких секретів.

- Я .. Я думав, що ти забув, - зізнався кучерявий, ніяково соваючись поруч, - не думав, що це так важливо для тебе.

- Як я міг забути про це, Хаз? - Томлінсон назвав хлопчика так само, як того називала мама по телефону, - Просто скажи мені, я хочу знати, правда.

- Може, скажімо це одночасно? - Несміливо запропонував Гаррі, - Пам'ятаєш, ми вирішили написати один одному в один і той же час? Хороша була ідея .. Поки ти не заснув.

Стайлс захихикав.

- А ти можеш показати мені цього хлопця на facebook? - Луї спробував піти від питання, бо він зовсім не хотів щось розповідати про це хлопчикові. Це занадто неправильно. Але зеленоокий у відповідь лише похитав головою.

- Ні вибач.

- Але блін, я, на відміну від деяких, вже знаю, що гей! Чому я теж повинен розповідати про нього? - Не витримав Томмі, вмить насупившись.

- Тому що ти сам мене заінтригував, так що давай, я хочу знати, - неймовірно нахабно посміхнувся Гаррі. Луї важко зітхнув, підсуваючи ближче до кучерявому, що сидів навпроти нього, так само схрестивши ноги.

- Ти знаєш чи бачив кожного, з ким я спілкувався ці три місяці, так? Тому я просто можу натякнути тобі.

- Добре, - широко посміхнувся у відповідь той, синхронно з шатеном нахиляючи голову.

- У нього нереально зелені очі .. Чистий смарагд, - мрійливо прошепотів Томлінсон, дивлячись кудись перед собою.

- Зелені .. Як мої? - Запитав хлопчик, на що блакитноокий кивнув.

- Ще у нього .. У нього ніби вершкова шкіра, така ніжна і м'яка, що мені хочеться стискати його тіло в руках, нескінченно цілуючи.

Гаррі про себе ахнув, вже заздрячи цьому хлопцю. Напевно, це просто щастя, якщо ти подобаєшся Луї.

- А що ще? - Нетерпляче запитав він.

- У нього самі милі ямочки на світлі, які я тільки бачив. І, чорт, мені здається, що я вже повернуть на них, - буквально простогнав Томмі, прикривши очі і представивши, як би на ямочках хлопчика виглядали краплі його сперми.

А Стайлс на мить задумався. Ямочки? Луї подобалися ямочки?

- Ямочки? Такі ж, як у мене? - Посміхнувся кучерявий, демонструючи їх.

- Блять .. Так, такі, вони страшенно збуджують мене, - Томлінсон не розумів, чому він говорив це так голосно і без будь-якого сорому, але він дійсно з кожною секундою закохувався в істота перед ним ще сильніше.
 Як довго тривають три місяці? І зовсім не довго, але досить для того, щоб цікавитися Гаррі більше, ніж варто було б. Вони з ним стали друзями, безперечно, але .. Хіба друзі дико хочуть обійматися з друзями? Хіба няні мріють про тих, за ким доглядають? Вони сидять і розмовляють про настільки особистих речах або фліртують, ніби закохані парочки?

Зеленоокий ткнув пальцем в свої щоки.

- Тобі подобаються мої ямочки, або чиїсь інші?

- Гм, ти про інших хлопців? Але я ж не сказав, що і твої ямочки не порушують, - Томмі закусив губу, щоб не засміятися. Чорт, це було так забавно, бо Гаррі й "інші хлопці" - один і той же чоловік.

- О, - хлопчик не хотів здаватися сумним, але як так вийшло, що він дійсно засумував? - Так, хм, звичайно.

- І у нього такі великі руки .. Він молодший за мене, але його долоні більше моїх. Як, чорт візьми, так вийшло? - Луї, насправді, зауважив печаль кучерявого, але стежив за його реакцією далі.

- Н-не знаю, - той закусив губу, - що б ти хотів, щоб він зробив своїми руками?

І хлопчик прекрасно розумів - це питання було зайвим.

- По-перше, я б хотів тримати його за руку, розумієш? Переплітати наші пальці. А ще я б дуже хотів, щоб він дрочил мені .. - безтурботно відповів шатен.

- Його рука більше моєї? - Запитав Гаррі, піднімаючи руку. Він повинен визнати, що його рука досить велика для його віку.

- Ні, напевно, приблизно такого ж розміру.

Томлінсон віддавав собі звіт у своїх діях, але, чорт візьми, йому довелося застосувати всю силу духу, щоб взяти себе в руки і не накинутися на невинного хлопчика прямо зараз. Він натякав йому, зовсім не розуміючи, чи була симпатія до хлопця, який на цілих 5 років молодша за нього, хорошою ідеєю, але .. Блять, це ж сам Гаррі Стайлс!

Той лише кивнув, не знаючи, що сказати. Луї описав свої бажання, а так як ті руки були такого ж розміру, як і у зеленоокого .. Загалом, він зовсім не хотів цього, але збудження прошило нутро настільки, що хлопчикові стало погано.

- І його тіло .. Воно неймовірно довге і скажено сексуальна. Це занадто для його віку, та взагалі для кого завгодно! Я іноді просто хочу, щоб він зняв свою довбали сорочку, - заявив Томмі, мовляв, кучерявий вже повинен мати совість і здогадатися, кого він має на увазі. Той же просто ще раз закусив губу.

- Ти весь час говорив про його вік .. Як я зрозумів, ви не ровесники. Скільки йому років?

- Чесно кажучи, він трохи молодший, - Луї стежив за реакцією Гаррі.

- Скільки років? - Примружився зеленоокий.

- Якщо бути точним, то він на чотири з половиною роки молодший за мене, - Томлінсон теж закусив губу. Адже треба так влучно визначити вік!

Стайлс на мить замовк, поєднуючи все разом. Зелені очі, молочна шкіра, ямочки, великі руки, довге тіло і різниця в чотири з половиною роки .. Він раптом зойкнув, мило отпячівая нижню губу.

- І у нього кучеряве волосся, шоколадні локони, в які я хочу запустити руки .. - шатен глузливо закусив зсередини щоку.

Очі хлопчика розширилися, коли він, нарешті, зрозумів, про кого саме говорив Луї. Він глянув на Томмі, відчуваючи, наскільки важко стає дихати.

- О-опис цього ч-людини п-схоже на моє-е ..

- Ось як ми заговорили, - підроблено ахнув блакитноокий і простягнув свою руку, щоб покрутити в пальцях кучері хлопчика.

- Їм-менно.

- І чому ж ти так думаєш, малюк Гаррі? - Спокусливо прошепотів він. Дихання Стайлса все ще відмовлялося підкорятися, тому все, на що той був здатний - незграбний писк. - Ну, продовжуй, чому ти думаєш, що я хочу поцілувати тебе?

Луї підсунувся трохи ближче до кучерявому, м'яко шепочучи в вухо "я хочу знати".

- П-бо у м-мене є все, ч-що ти описав .. - Гаррі заїкався, відчуваючи гарячий подих хлопця на своїй шиї. Томлінсон ж відчайдушно хотів взяти хлопчика прямо зараз, але залишалася ще одна важлива деталь.

- Я говорив про тебе, чи не так? - Прошепотів він, торкаючись своїми губами до червонуватим від сорому вухам зеленоокого, - А тепер скажи сам, кого ти хочеш поцілувати?

Шатен відсунувся в попереднє положення, знімаючи тим самим напруження обстановки. Кучерявий глибоко видихнув, випускаючи з легких так довго нудяться там писк з крихітних "ти". Він підсунувся на дивані, щоб бути ближче до Луї.

- Тебе, я хочу поцілувати тебе, - Стайлс повторив це набагато голосніше, ніж в перший раз, - і, бачить Бог, це не все, що я хочу зробити з тобою.

- Будь ласка, розкажи мені про це, Гаррі, - знову прошепотів Томмі, буквально прокочуючи ім'я хлопчика на своїй мові. В цей же момент хлопець відчув, як всередині ніби щось вибухає, серце починає битися все швидше. Він відчуває легкий озноб, нутро трясеться, як під час аварії, але сам він зовні виглядає спокійно і зібрано. Це вимагає не мало зусиль.

- По-всього і не згадаєш, - відповів кучерявий, все ще заїкаючись.

- Тоді, може, я почну першим? Просто я впевнений, що ми обидва хочемо одного і того ж .. - прошепотів Томлінсон хлопчикові, невагоме торкаючись губами його мочки вуха. Зеленоокий нетерпляче кивнув.

- Д-да, будь ласка.

Луї теж кивнув.

- Я б цілував тебе так, як ніхто і ніколи раніше. Я б чіпав твою Охуенно вершкову шкіру, чіпав би твоє чортове тіло, лизав і кусав його. Я змусив би тебе палати від дотиків. Хочеш дізнатися більше, Гаррі?

Шатен лизнув раковинку вуха Гаррі. Той схлипнув і кивнув, повторюючи лише "так, так, так .." Томмі дійсно хотів взяти хлопчика прямо зараз, відчайдушне бажання домінувати горіло в ньому, і тільки самому Богу відомо, як він тримався.

- Я б відсмоктав тобі так, так жорстко .. - блакитноокий поцілував вушко Стайлса, вириваючи стогін.

- Я-я впевнений, у тебе б п-вийшло це. Т-твій рот просто ідеальний д-для минетов, - відповів кучерявий. - Ти хочеш у-дізнатися, що зроблю я-я?

Томлінсон кивнув, закусивши губу. Блакитні очі почали темніти.

- Чорт, Гаррі, мій рот буде найкращим для твого члена, я обіцяю, - Луї задихався. Джинси і труси занадто обмежували його напружений орган, а серце гулко і шалено віддавалася в скронях, - просто скажи мені.

Хлопчик подався вперед і притулився губами до вуха шатена.

- Я б осідлав тебе, - жарко прошепотів він. Томмі відчув тепло під ложечкою, і то, як серце каменем падає кудись вниз, в найкращому, якщо це можливо, сенсі.

- Мм, навіть так? Ти грубо осідлати мене? Змусиш мене кричати? - Томлінсон вкусив Гаррі за вухо, - Я буду забивати в тебе, кожен гребаной раз зачіпаючи ту саму точку, поки ти скачеш на мені.

Стайлс підсунувся майже впритул.

- Хочеш? Хочеш грубо трахати, поки я стрибаю на твоєму члені?

- Чорт, так, - хлопець задихався все сильніше. Дихати було дійсно майже неможливо, хоча вони толком нічого забороненого зробити не встигли. - Ти знаєш шістдесят дев'яту позу? Я б смоктав твій член, поки ти смокчеш мій.

Здається, весь всесвіт зараз зрозуміла, що Луї Томлінсон почав, І вже не зупиниться.

- Я б використовував всі свої іграшки з користю, - прошепотів він, поцілувавши вухо кучерявого, а потім повільно спустився нижче, починаючи цілувати і смоктати шкіру під ним. Зеленоокий здригнувся від відчуття губ на своїй шкірі, так наполегливо просять більше.

- Хочеш випробувати свої штуки на мені, дражнитися? .. Змусив мене кричати навіть раніше, ніж ми почнемо?

- Чорт, Гаррі .. Я б випробував абсолютно все, я б змусив тебе кричати, плакати, просити .. Але я не дам тобі закінчити. На цей випадок у мене є кільця, - Томмі договорив і знову повернувся губами до шиї хлопчика. Той простогнав, закидаючи голову назад, відкриваючи все більше місця для поцілунків. Поцілунків грубих, і злегка хворобливих.

- Я б відчув на тобі всі свої збочення .. - Луї провів мовою смугу по кадик зеленоокого, - Твої чортові ямочки .. Твоє шалене тіло .. Ці чортові ніжки, як вони можуть бути настільки .. Ідеальними?

Томлінсон м'яко вкусив Стайлса в шию.

- Я б обхопив тебе ногами, поки ти трахкаєш мене, - простогнав той.

- Блять, я впевнений, що у тебе великий член.

- Д-да, великий, я б трахнув тебе в рот, змусивши потім ковтати всю мою сперму ..

Шатен підсунув хлопчика так, що той влаштувався у нього між ніг, поки сам він практично лежав на спинці дивана.

- Ми б не раз закінчили, милий, гаряче і просто всюди, де можна, - прошепотів блакитноокий, а Гаррі у відповідь голосно простогнав, притискаючись стегнами до Луї ще тісніше.

- Ти розтягнеш мене? Змусиш мене кричати і просити більше?

- Чорт, так, я спочатку виліжу твою дірочку, трахну тебе мовою, буду ебать пальцями, потім підготую тебе фалосом, - хлопець не знав, звідки у нього береться сміливість говорити такі речі, але грань між свідомістю і бажанням давно стерлася, - я хлопну свій член в твою тугу дірочку, все ще розтягуючи її, а потім вставлю ще й ебанний вібратор. Ти отримаєш подвійне задоволення, дитинко.

Він поцілував підборіддя кучерявого, а потім заглянув йому в очі. Томмі зупинив на секунду важке дихання, намагаючись якомога краще запам'ятати їх, ці зелені басейни, що дивилися прямо на нього.

- Ти такий гарний, Гаррі.

Шатен підніс руку до його обличчя, окреслюючи пальцями лінію від чола до очей.

- Твої очі, вони прекрасно-зелені, просто страшенно неймовірні, - Луї подався злегка вперед, щоб залишити на століттях хлопчика по невагомому поцілую.

- Твій ніс .. Коли я дивлюся на нього, я починаю уявляти твій член .. І це прекрасно.

Він лагідно посміхнувся, чмокнув Стайлса в ніс.

- Твої ямочки, дві чудові ямочки, - блакитноокий поцілував одну щоку, а потім іншу.

- Твоє шалений довге тіло - те, про що я мріяв, - Томлінсон поцілував ключиці хлопчика, що видніються з вирізу щільною сорочки. На секунду йому самому здалося, що він не говорить, а буквально муркоче, - Ти ставиш потреби інших вище, ніж свої, ти дбаєш про всі на світі, віддаєш їм свою любов, змушуєш їх виблискувати посмішками. Ти нескінченно намагаєшся допомогти їм, ти хочеш, хоч це і скажено важко, щоб твої батьки були щасливі ..

Усередині немов клацнуло щось. Хлопець дивився мертвим поглядом прямо в скляні очі навпроти.

- Ти найпрекрасніше створення на цій планеті, Гаррі. Всередині і зовні.

Дихання кучерявого знову дало збій в горлі, бо він ніколи ще не чув подібних компліментів. Ніколи в житті. Він закусив губу, й гадки не маючи, що сказати у відповідь. Він не вмів приймати компліменти, а особливо такі.

- Луї? ..

- Так, beautiful?

Томмі підняв голову, перервавши роздуми зеленоокого. Якщо чесно, той дійсно здавався йому збудованим самим Богом, таким тендітним, привабливим, спокусливим і таємничим. Шатен прикусив губу, дивлячись, як Гаррі облизує свої, і важко зітхнув. Він біса хотів поцілувати його, але сумнівався, чи гарний момент для цього .. Хоча тоді, коли вони говорили один одному вульгарності, він готовий був бездумно трахнути хлопчика.

- Можна мені .. - Стайлс раптом замовк, відчуваючи незручність, - Гаразд, не бери в голову.

- М-малюк, скажи. Що трапилося? - Томлінсон метався поглядом між рожевими, надутими губами і приголомшливо зеленими очима. Він був упевнений, що хоче зайнятися любов'ю з хлопчиком, але не раніше, ніж вони в усьому розберуться. Луї не такий.

- Просто я .. Це нерозумно.

Кучерявий прикусив губу. Насправді, це було б зовсім не по-дурному хвилин 10 тому, коли вони говорили один одному всякі непристойності, але зараз ..

- Beautiful, просто скажи. Будь ласка? - Попросив Томмі, різко скорочуючи і так невелику відстань між ним і Гаррі. Хлопчики раптом виявилися неймовірно близько, їх носи стикалися, а кожен подих бив іншого в губи.

- Можна .. Можна, я тебе поцілую? - Запитав той, дивлячись прямо в очі шатена.

Луї просто нахилився і м'яко ткнувся своїми губами в губи хлопчика. Електричні хвилі миттю прокололи тіло, змушуючи злегка смикнути. Треба ж, контур губ Стайлса ідеально підходив контуру губ Томлінсона, і вони обидва раптом це зрозуміли, синхронно нахиляючи голови убік, активніше притискаючись один до одного. Руки блакитноокого повільно ковзнули в обійми кучерявого, одна з них обхопила шию, а інша почала смикати волосся малюка.
 Томмі окреслив мовою такий улюблений контур губ Гаррі. Сам же хлопчик був на смак набагато краще, ніж це взагалі могло бути можливим .. На смак він був небесної маєтку ванілі і какао. Кучерявому довелося зупинити себе і припинити стогнати в рот старшому хлопцю, коли від незнання, куди подіти руки, повторив дії Луї і обійняв того за шию.

Він ніколи не цілувався з хлопцем, та й з дівчатами робив це не так часто, але досить, щоб відчути різницю. Зеленоокий встав на коліна і присунувся ще ближче, ще тісніше, щоб змести всі перепони, що існували між ними.

Томлінсон пробрався своїм вологим мовою того в рот, злегка постогнуючи при цьому. Губи Гаррі були м'якими, але поцілунки - наполегливими і рішучими. Шатен відчув мову хлопчика, висунувшись з рота назустріч, і потягнув зеленоокого за кучері на потилиці, пригнічуючи його стогін. Луї посміхнувся через поцілунок, розуміючи, що знайшов слабке місце. Він проковзнув своєю мовою по небу хлопця, потім починаючи з люттю смоктати його язичок. У цей момент Стайлс знову не витримав, голосно зойкнувши в рот Томмі.

Він ще ніколи не цілувався з кимось таким же досвідченим і .. просто супер. У запалі він спробував повільно потертися стегнами про Луї, намагаючись видавити стогін з старшого хлопчика. Томлінсон куснув губу Гаррі, безуспішно намагаючись придушити стогін, і голосно видихнув йому в рот. Він теж почав тертися стегнами про Стайлса, смоктати його мову ще жорсткіше, сильніше відтягуючи кучері вниз. Той знову стогне, але на цей раз слабо і приглушено. Малюк просто розривався від відчуттів, не уявляючи навіть чогось більшого, тільки штовхаючись пахом про блакитноокого, все міцніше цілуючи його.

Луї знову починає задихатися, тому неохоче відривається від хлопчика, дивлячись на його губи і бачачи на них тонкі, немов павутинки, ниточки слини. Потім хлопець піднімає голову, стикаючись з уважним і трохи скривдженим поглядом кучерявого. Вони обидва синхронно ляскають віями, дуясь через припинення поцілунку.

Томмі починає усміхатися.

- Як тобі наш перший поцілунок? - Запитує він, важко зітхаючи і слабо торкаючись носом носика Гаррі.

- Дивовижний, - відповідає Стайлс, - просто неймовірний. Краще й бути не могло.

- Дещо є і трохи краще, якщо ти раптом захочеш .. Ну, ти розумієш. Це те, про що ми говорили раніше .. І я б не проти зробити це, чорт, я дійсно хотів би зайнятися з тобою любов'ю. Або просто трахнути, та що завгодно! - Луї розсміявся, - І як, блін, ми можемо говорити такі брудні речі так м'яко і солодко?

- Ти назвав мене гарним, - кучерявий посміхнувся і підморгнув старшому хлопчику, - так що, так, я теж був би не проти зайнятися з тобою всім цим ..

- Чого саме ти хочеш? В тому сенсі, що .. Ти незайманий і не маєш такого досвіду .. Ти ж не повинен .. Я не знаю .. - Томлінсон застогнав, - Я зазвичай ніколи не питаю кого-то, чи готові вони, і я не знаю, чому зараз я парюся і питаю тебе .. Блять, я схожий на ідіота.

Гаррі хихикнув через белькотіння хлопця.

- Ти такий милий, коли переживаєш, - він широко посміхнувся, - так, я хочу тебе, і так, я готовий. Не думаю, що є хтось краще за тебе, щоб позбавити мене невинності.

- Скажи це ще раз. Скажи ще раз "невинність", - раптом зажадав Томмі, не зводячи очей з червоних губ хлопчика. Той насупився, надзвичайно бентежачись прохання шатена.

- Невинність.

- С-скажи "член", - знову наказав Луї, впиваючись поглядом у його губи. Гаррі знову прикусив нижню, нічого не розуміючи.

- Член.

- Скажи "трахатись" .. Чорт, скажи що-небудь брудне.

Блакитноокий відчував, як в штанах стає все тісніше. Просто дивно, що після балаканини стояк ніяк не проходив. Погляд хлопця метався від губ до очей Стайлса, поки той вимовляв слова нарочито повільно, заспокійливо, але в той же час дуже сексуально. Він все ще сидів верхи на Томлінсон, який спирався на спинку дивана. Кучерявий в цьому положенні був вище, тому нахиляв голову вниз, щоб дивитися на Луї. Цей вид надзвичайно подобався йому.

- Я хочу стрибати на тобі, - сказав Гаррі, - в цій позі.

- Ох .. Сидячи? - Невинно запитав шатен, насправді просто балдеем від того, що змушує малюка говорити вульгарності.

- Звичайно, - підтвердив той, - так я можу дивитися на тебе, поки сідлати твій член.

- Хочеш, я можу засунути в твою попу ще й вібратор. М, Хаз? - Запитав Томмі, майже жартома.

- О, Господи, да. Будь ласка, - заскиглив хлопчик.

- Твій перший раз буде приємним та незабутнім, малюк. Одягну на твоїй член кільце, щоб ти не міг закінчити, і відсмоктування .. - наче "між іншим" повідомив блакитноокий, закушуючи губу, - Він у тебе великий?

- Чому б тобі самому не подивитися? - Відповів кучерявий, знову поскулівая.

- Чорт, я б так хотів цього, - прошепотів Луї, озирнувшись, - ми будемо тут або в твоїй кімнаті?

Гаррі посміхнувся, справді не піклуючись про те, де вони будуть робити це. Звичайно, його нічого не хвилює, але це тільки поки.

- Мені все одно.

- Я хочу тут, - Томлінсон нахилився вперед, обрушився на Стайлса з поцілунками, ніби на автоматі починаючи кусати губи хлопчика і смоктати його мову. Він обмацував руками ох-який-ідеальний торс зеленоокого, витворити ними все, що хочеться. Хлопець повільно просунув долоню під щільну сорочку, пальцями починаючи пестити м'яку кремову шкіру. Поцілунок вийшов таким кришесносним, що розірвав, здавалося, на тисячі маленьких частинок їх обох, тому довелося навіть відірватися від нього, щоб не випасти з реальності назовсім.

Шатен повільно зняв з кучерявого сорочку через голову і кинув її на підлогу. Він просто дивився на груди Гаррі, захоплюючись тим, наскільки вона прекрасно, як чертовски збуджує, навіть занадто для його віку, особливо соски ..

- Чотири? - Запитав Луї, нахиляючи голову вбік. Зеленоокий опустив голову, дивлячись туди ж. Легкий рум'янець підкрався до його щоках, коли він відповів тихе "так".

Томмі знову почав гладити м'яку і теплу шкіру. Його руки блукали по животі, грудях і спині, обмацуючи кожен сантиметр ідеального тіла. Нарешті, хлопець нахилився вперед, обхопивши ротом сосок, починаючи гратися з ним, посмоктуючи і покусуючи. Хлопчик різко видихнув, тихо простогнав, і поерзал стегнами під шатеном. Він схопив його і спробував притягнути назад вгору, відірвати від своїх грудей. Томлінсон ж наостанок лише лизнув сосок ще раз, змінюючи позу, щоб Гаррі повністю лежав під ним. Потім він продовжив вологі поцілунки від грудей вниз, до пупка, прослизаючи мовою під гумку боксерів, що на кілька сантиметрів визирала з-під джинсів.

Дихання Стайлса знову перехопило, і він інстинктивно смикнув рукою вниз, запускаючи пальці в волосся Луї. Той розстебнув штани малюка, і кучерявий допоміг йому стягнути їх, трохи піднявши стегна. З непідробним захопленням він дивився, як старший хлопець відкидає їх в сторону, закусивши губу і думаючи, наскільки все швидко, наскільки все добре.

Томмі ж почав смоктати шкіру на стегнах, трохи кусаючи її і піднімаючи руки вгору, дотягуючись і обхоплюючи ними груди. Тіла обох хлопчиків були до неможливості збуджені. Зеленоокий тихо простогнав, відкидаючи голову назад і дивлячись в стелю. Ні, в ньому ніяк не уживаються думка, що його тіло було межею мрій для найсексуальнішого чоловіка на світі.

Томлінсон прокреслює пальцем доріжку від грудей і нижче.

- Бачиш, ти біса гарний.

Він м'яко притиснувся губами до шкіри, хоча те, чим вони збиралися займатися далі, було зовсім не м'яким і легким. Далеко-о не таким. Луї, насміхаючись, підчепив пальцем гумку трусів кучерявого хлопця. Той притягнув до себе шатена, цілуючи його з усією силою, на яку вони обидва зараз були здатні. Стайлс трохи запхикав, коли Томмі натягнув його боксери, благаючи, щоб той поквапився і зняв їх.

- Я вже дуже збуджений і хочу подивитися, наскільки у тебе великий, - зізнався блакитноокий, дивлячись вниз на натягнуту тканину. Це було навіть кумедно, бо Луї все ще був одягнений, а на Гаррі нічого не було, крім тісних трусів.

- Ох-ом, - простогнав у відповідь хлопчик, - на тобі занадто багато одягу.

- О, невже? - Передражнив його Томлінсон, сідлаючи дупою його ерекцію. Кучерявий ж щосили намагався НЕ стогнати, люто кусаючи свою губу.

- Д-да, дуже багато .. - він смикав підлоги сорочки шатена, намагаючись змусити хлопця її зняти. Той закусив губу, спостерігаючи, як хлопчик намагається стримати стогін. Він нахилився ще ближче, прямо до вуха:

- Давай, малюк, я хочу, щоб весь світ знав, що ми робимо.

Луї різко знімає з себе сорочку, відчуваючи, як з-за допитливого погляду Гаррі на груди по його тілу проходить тремтіння. Хлопчик простягнув до нього руку і провів пальцями по засмаглій шкірі, штовхаючись стегнами вгору, щоб отримати задоволення. І тертя дійсно допомогло, кучерявий видає гучний стогін.

- Чорт, малюк, звідки ти знаєш, що потрібно робити? - Запитав Томмі, соваючись стегнами у відповідь на його члені. Потім він скочив, ніби ураган, стягнув з себе джинси і повернувся на хлопця, який тут же знову штовхнув стегнами вгору, випускаючи черговий стогін.

- Ти здивований?

- Так. Я думав, що ти незайманий, - відповів Томлінсон, покриваючи поцілунками груди Стайлса.

- Д-да, - видихнув зеленоокий, - але це не означає, що я нічого не знаю ..

- Розкажи мені, що ти знаєш, малюк, - провуркотів Луї, дивлячись на нього.

- Я з-знаю, як зробити тобі приємно, знаю, к-як смоктати член. Вмію скакати на ньому, - Гаррі видихнув, знову соваючись під хлопцем.
 - Чи не занадто багато, дитинко. Та й звідки ти знаєш, як доставити мені задоволення? .. Гаррі, ти мріяв про мене? Дрочить ночами, згадуючи моє тіло? Засовував собі палець в тугу дірочку? - Спокусливо прошепотів блакитноокий, а хлопчик кивнув у відповідь, закушуючи губу.

- Д-да, я мріяв про тебе. Що б я н-не робив, я кожен раз думав про нас.

- Ох, Гаррі, що ти робив, про що ти думав, коли чіпав себе? Скажи мені, - просив Томмі, відчуваючи, як його член міцнішає, а труси ледве стримують його чортів апетит. Він знову треться дупою про кучерявого, майже синхронно з його поштовхами вгору. Томлінсон просто не може думати про щось інше, крім того, що малюк чіпав і розтягував себе тільки для нього.

- Я п-представляв, що т-ти трахкаєш мене, що це т-твої руки зараз на м-моєму тілі, і мені навіть при-ішлось стримувати себе, щоб випадково не простогнати т-твоє ім'я, - зізнався Стайлс, не зводячи очей з дупи хлопця.

- Чорт, Гаррі, це так гаряче. Говори далі, що ти робив з собою, малюк? - Луї спустився вниз і поцілував зеленоокого в пупок, зрідка висував язик, щоб лизнути кремову шкіру. Наплювавши на всі пристойності, Гаррі голосно застогнав.

- Блять, я д-дрочил, представляючи твої губи на моєму ч-члені, - видихнув він, кусаючи губи, - я чіпав себе пальцями, уявляючи, що вони твої.

- Ах-ом, Гаррі, це так збуджує, - прошепотів Томмі, - але я зроблю ще краще. Крім мого члена у нас є ще і фалос, тому все, що ти будеш робити - лише кричати і просити більшого.

- Так, Г-господи, так. Застав мене кричати, - просив хлопчик, відчайдушно соваючись попою на дивані.

- Чорт, тільки не стримуй стогонів. Кричи так, як хочеться. Будь ласка, заради мене, - Луї присунувся, лагідно заглянувши в очі кучерявого, кивнув, а потім рушив стегнами з набагато більшою силою, втискаючись в член Стайлса своєю дупою.

- Блять! .. - Малюк застогнав, відкидаючи голову назад і притискаючи блакитноокого до себе. Він вп'явся в його спину нігтиками, залишаючи сліди у формі півмісяця. Дихання Томлінсона знову частішає, хоча вони навіть ще не почали займатися сексом. Що й казати, у хлопця ніколи не було кого-то на кшталт Гаррі.

Він знову сповзає нижче, до живота хлопчика, натягуючи його труси, щоб переконатися в стояку. Томмі стягує труси з члена, і орган плюхається прямо на ідеальний прес Хаззи. Очі шатена розширилися. Такого він не сподівався.

- Ка-ак? .. Такий великий? .. - Майже пошепки дивується Луї, розглядаючи член, - Охуенно великий, чорт! ..

Зеленоокий дивиться вниз, туди, де між його ніг лежить Томлінсон, всім своїм виглядом напрошуючись на нетерплячий стогін. Хлопець поцілував шкіру на внутрішній стороні стегна, прокладаючи губами доріжку до товстого і пульсуючого пеніса хлопчика.

- Це я зробив з тобою, Гаррі? - Все ще здивовано прошепотів Томмі, поки кучерявий стежив за кожним його рухом.

- Д-да, це зробив ти, - він облизав губи, - ти така сексуальна.

Шатен застогнав.

- Чорт, Гаррі, ти виглядаєш так охуенно, коли розводиш ноги, - Луї м'яко поцілував яєчка, а потім почав рухатися вгору, покриваючи короткими, вологими поцілунками шкіру до самої головки. Він пограв мовою зі Щелков, потім виписуючи на ній візерунки губами і мовою. Стайлс простогнав особливо голосно, сильно вчеплюся руками в волосся хлопця, трохи смикаючи їх на себе.

- Че-ЕРТ ..

Потрібна була вся сила духу, щоб не лізти в рот старшому хлопчику, а тримати свої стегна на місці. Томлінсон провів мовою смугу по члену, нарочито повільно, стримуючи себе. Так він зробить все більш приємно. Дихання Гаррі знову збилося, він трохи грубіше смикнув блакитноокого за волосся, благаючи поквапитися. Правда, на дії Луї це не вплинуло. Він зробить все, як потрібно, але лише після того, як кучерявий буде стогнати, просити і кричати. Це було тільки початком.

Шатен міцно тримав підставу члена кошеня, коротко лизнувши самий кінчик. Потім він обвів мовою щілинку, протяжно рухаючи їм туди-сюди, а потім почав смоктати головку. Стайлс рвано видихнув, стискаючи його волосся в кулаці.

- О-о, лайно-о ..

Дійсно, все, що він міг - тільки стогнати.
 - Це тільки початок, малюк, - мугикнув Томмі, починаючи смоктати головку трохи жорсткіше. Він повільно втягував в рот потроху шкірку члена, опал її гарячим диханням і забруднивши у власній слині. Зеленоокий прикусив губу, тихенько Хник.

- Чорт, про Боже-е .. - Луї втягнув у рот ще більше, слизової теплим мовою природне змащення, відчуваючи її смак. Гаррі метався під ним, смикаючи за волосся і відкидаючи голову назад, але коли шатен різко прийняв член на всю довжину, приховуючи її в горлі, той просто взвопіл. Сам же хлопець трохи подавився, але він міг точно сказати, що Стайлса було приємно.

Томлінсон теж почав тихо стогнати, нахиляючи голову вбік і сильніше стискаючи губи на підставі члена, утикаясь носом в те місце, де повинні були бути волосся. Але там було гладко.

Гаррі голив лобок.

Малюк вигнувся в спині від раптового задоволення, до вкотре смикаючи свого мучителя за волосся.

- Подивися на мене, - зажадав він, трохи задихаючись. Кучерявий хотів дивитися в блакитні очі, поки той смокче його член, і Луї послухався хлопчика, починаючи смоктати, дивлячись прямо на нього.

Він натиснув на пульсуючу вінка мовою, починаючи смоктати ще старанніше, все так само не розриваючи зорового контакту.

- Чорт, блять блять блять .. - простогнав зеленоокий, здригаючись стегнами вгору. Томмі дозволив органу знову увійти в нього на всю довжину, і головка члена уткнулась прямо в горло хлопця. Він легко дозволив Стайлса його трахать, рухаючи ротом назустріч, щоб задовольнити бажання хлопчика. Шатен почав перекочувати в долонях яєчка Гаррі, а хлопчик у відповідь простогнав його ім'я, розтягуючи його, як іриску.

Кучерявий ну ніяк не міг контролювати свої стегна, штовхаючись ними в рот хлопця, притягаючи того до себе за волосся. Луї продовжував рухати головою назустріч, приймаючи пеніс в себе повністю. Він точно міг сказати, що кучерявий був так близько, що його яєчка стиснулися, а член просто здерев'янів. Томлінсон старанніше допомагав собі мовою, ще більше занурюючи орган в слину.

Гаррі відчував жар внизу живота, але хлопчик не був упевнений, чи хоче він все-таки закінчити. Блакитноокий дозволяв йому вільно рухатися і був зовсім не в тому положенні, щоб припинити це. Тим більше, він сам говорив, що вони закінчать не раз, і не тільки на дивані. Та й шатен зовсім не був проти, мелькаючи головою в повітрі. Він все лютіше смоктав і лизав член, знаючи, що Стайлс готовий кінчити. Той ще раз глянув у блакитні очі, схопивши старшого хлопчика за волосся і сильніше рушивши стегнами.

- О Боже, Луї-і-і! .. - Він голосно застогнав, виливаючи в рот Томмі. Коли сперма бризнула в Луї, той не розгубився, а похитав головою, схвалюючи смак хлопчика, переконуючись, що проковтнув все без залишку. Після цього він випустив член Гаррі з рота з гучним чпоки і повільно провів по ньому пальцем .. Поки що повільно. Шатен подивився на зеленоокого хлопця, що блищав від поту, розвалившись на дивані.

- Ну як тобі? - Запитав він, а Стайлс відчув раптом слабкість у всьому тілі. Він підняв голову, ліниво посміхаючись Томлинсону.

- Це було просто охуенно. Я знав, що твій рот хороший для цього.

- О, так-а, - зітхнув Луї, дивлячись на свої натягнуті штани, - ми повинні почекати ще пару хвилин, поки твій член знову не встане, але ти поки можеш зробити що-небудь зі мною.

Томмі виголосив це з викликом, явно дратуючи хлопчика. Той посміхнувся, підняв одну брову.

- Все, що захочу?

- Хай йому грець, дитинко, так. Ти можеш використовувати речі з мого рюкзака, якщо потрібно, - заявив шатен, дивлячись на рюкзак. Гаррі ж кивнув у відповідь.

- Добре, адже мені дійсно хочеться виебать тебе вібратором, - прикусив губу кучерявий, дивлячись на Томлінсона.

- О-о, ти тепер хочеш бути зверху? - Пожартував Луї, але все одно закусив губу, відчуваючи, як пеніс болісно налився. - Але я все ще сподіваюся на свій член в твоїй дупі, як думаєш, може, сьогодні ввечері?

Гаррі кивнув.

- Безперечно. Що-що, а про це я не забуду.

Він піднявся з дивана і підійшов до сумки хлопця, витягуючи звідти потрібні предмети.

- З цього ракурсу твоя дупа просто охуенно, стій на рак трохи довше, і я закінчу собі в труси, - застогнав Томмі, а хлопчик у відповідь випростався, розвертаючись назад.

- Але ж цього не станеться, так?

- Чорт, малюк, давай швидше. Мені вже боляче, - заскиглив шатен. Стайлс ж просто похитав головою і знову заліз на диван.

- Ти не єдиний, хто вміє дражнитися, - нагадав він, підморгуючи хлопцеві.

- Д-да, н-но, - проковтнув Луї, соваючись під кучерявим, який ніби світився бешкетним блиском в очах і хитрою посмішкою. Зеленоокий піднявся і схилився над ним так, що їхні обличчя опинилися всього в парі сантиметрів один від одного.

- Назад дороги немає, - він ніжно поцілував Томлінсона в губи один раз, а потім почав спускатися поцілунками на шию і ключиці, пропускаючи шкіру на животі, відразу ж м'яко цілуючи внутрішню сторону стегон.

- Мене зазвичай не .. А тільки я .. Але для тебе, блять, так, - незв'язно прошепотів блакитноокий, нетерпляче киваючи, коли Гаррі почав прокладати губами доріжку ще нижче. Хлопчик посміхнувся, дивлячись на засмаглу шкіру хлопця, і почав покривати поцілунками обрис ерекції хлопця на боксерів. Він м'яко чмокнув головку крізь тканину і подивився вгору, хитро посміхаючись. Луї застогнав.

- Візьми ти вже цю прокляту штуку! - Посмикав стегнами. Стайлс ще раз поцілував пеніс крізь труси, а потім підліз пальцями під гумку боксерів, тут же різко стягуючи їх зовсім. Томмі ахнув, коли холодне повітря торкнувся його члена, - Боже, та зроби ти вже з ним що-небудь! ..

Балдеем від скиглення старшого хлопчика, Гаррі нахилився вперед, сміливо проводячи мовою смугу по органу, відразу ж цілуючи самий кінчик члена. Трохи відійшовши, він постарався, щоб вібратор в його руках був рясно змочений мастилом. Відкинувши пляшку в сторону, зеленоокий підповз до Луї так, щоб його губи знаходилися на одному рівні з вухами хлопця. - "У тебе такий великий."

- Че-ЕРТ, я не бачу, ти що, чи не розтягнеш мене, а відразу запхати його в мою дупу? - Пожартував Томмі, хоч і відчуваючи явне нетерпіння. Він підвівся, рикнув і вкусив кучерявого за губу. - Гра починається.

- А я думаю, що ти зможеш прийняти його повністю. - Гаррі злегка прикусив мочку вуха Томлінсона, а потім ще чутно додав, почекавши паузу:

- Повія.

Шатен здригнувся. Слова Стайлса пройшлися струмом по всьому тілу, віддаючись в члені, який болісно заскиглив у відповідь.

- Твоя повія .. - несміливо прошепотів Томмі.

- Моя повія, - повторив зеленоокий, проводячи вібратором по грудях, животу і пеніса, - моя.

- Т-твоя, я т-твоя повія, Гаррі, - нетерпляче кивнув хлопець.

- Ммм, - погодився кучерявий, повільно рухаючи іграшкою навколо члена Луї, явно насміхаючись і витягаючи з Томлінсона стогін. Потім він провів вібратором нижче, і коли той відчув іграшку біля свого входу, він знову не стримався.

- Г-гаррі ..
 Зеленоокий прикусив губу і став тягуче-повільно штовхати дилдо всередину, намагаючись не заподіяти хлопцеві болю. Він притиснувся губами до шиї Томмі, цілуючи і покусуючи чутливу шкіру, тут же штовхаючи вібратор на повну довжину. Шатен хникав і стогнав від болю, незважаючи на те, що використовував його і раніше. Але він робив це завжди сам, тому зараз відчуття були іншими. Нарешті, Луї кивнув.

- Трахай мене, - прошепотів він через подих.

Стайлс знову перемістився нижче, до члена блакитноокого, покриваючи поцілунками стовбур, рухаючи іграшку туди-сюди. Він із задоволенням слухав звуки, що видавав старший хлопчик. Сам же Томлінсон не знав, що саме він стогне, але розумів, що, перше, його дупі було боляче, незважаючи на розпалює поцілунки, і, друге, це був кращий секс в його житті за все 19 років.

- Да-а, продовжуй, - Гаррі підкорився, рухаючи вібратором всередині і цілуючи член. Він провів по ньому мовою і почав смоктати головку. Думки сплутувалися в клубок.

- Ти така сексуальна, коли робиш це, че-ЕРТ, - додав Луї, важко дихаючи, коли кучерявий став інтенсивніше трахати його, - але ти набагато більше, ніж він. Я впевнений, ч-що ти можеш довести мене до крику, вставивши жорсткіше.

Зеленоокий крутився навколо головки хлопця, покриваючи її поцілунками. Неохоче відриваючись від неї, але не перестаючи рухати фалосом всередині Томмі, він запитав:

- Ти хочеш, щоб я трахнув тебе?

- Чорт, мене ще ніколи не трахкали, п-тому .. Гаррі, - зізнався шатен, - я ніколи не був знизу.

Блакитноокий застогнав, коли малюк знайшов ту саму точку, від якої тіло починає трястися, ніби від удару струмом. Стайлс зрозумів це, штовхаючи вібратор там інтенсивніше, сам же повільно піднімаючись вгору поцілунками по шкірі, до самого вуха.

- Так що ж, це буде перший раз? - Запитав він, кусаючи мочку, - Ти справді хочеш, щоб я тебе трахнув, чи ні?

- Д-да, розтягуй мене так, як тільки хочеш, примусь м-мене кричати твоє ім'я .. Хаз, я хочу, щоб ти виебал мене.

Томлінсон застогнав, представляючи в голові цю картинку, відтворюючи весь жар по своєму тілу від дотиків. Він дійсно хоче цього. Негайно. Гаррі ще раз прикусив вухо Луї, залишаючи доріжку укусів любові на шкірі. Він вийняв з хлопця вібратор і викинув його на підлогу, попередньо натиснувши якусь кнопку. Кучерявий взяв пляшку з мастилом і розмазав вміст по всій довжині свого органу, відразу ж нахиляючись, щоб поцілувати і заспокоїти Томмі. Він прилаштував член до входу шатена, і без будь-яких попереджень штовхнув вперед, відразу ж входячи на всю довжину.

- Чертчертчерт .. - Блакитноокий відчув гострий біль, буквально опік всього тіла, але розтягнення ануса було занадто збудливим. Його голова вдарилася об підлокітник. Хлопець спробував розслабити стінки, але відчуття твердого члена Гаррі в ньому було дуже охуенная, особливо, коли він думав про це. Стайлс напав на шию Луї з поцілунками, швидко рухаючись туди і назад, намагаючись бути якомога грубіше, щоб той кричав.

- Давай, малюк, це все, що ти можеш? - Кинув виклик Томлінсон, ледве стримавши свій стогін. Зеленоокий загарчав в м'яку шкіру шиї, піднімаючи хлопця за стегна, щоб той обняв ногами його талію. Він вийняв член повністю, перед тим як з усієї сили грюкнути його назад, при цьому жорстко укусивши шию старшого хлопчика.

- Блять! .. - Томмі спробував стримати крик, але не зміг. Гаррі був занадто великим, занадто гарячим і дуже охуенно штовхався в нього. - Чорт, давай, Гаррі! .. Трахни мене, швидше! ..

Він кричав на всю силу своїх легенів, коли кучерявий знову почав вбиватися в нього. Той рухався швидко і жорстко, намагаючись знайти оптимальний темп. Він точно не знав, що робить, але був упевнений, що йому це подобається. Луї важко дихав і подавався вперед на кожен рух хлопчика, але коли той змінив кут входження, він страшенно голосно скрикнув, буквально побачивши зірки.

- АХМ, Гаррі! .. Ще раз .. Зроби там! .. - Блакитноокий подався назустріч стегнами, і Стайлс глибоко штовхнув у нього, майже таранячи дірочку, - Трахни мене, жорсткіше, будь ласка ..

Гаррі спробував виконати це, і навіть виконав, сам того не помічаючи. Він просто потрапляв в один і той же місце знову і знову, вибиваючи з старшого хлопця гучні стогони.

- Чорт, у тебе такий великий для маленького хлопчика, це так .. Ох .. А .. - Томлінсон підмахував дупою, його простата було практично згвалтована, і він хапався пальцями за худеньку спину кучерявого, залишаючи на ній сліди нігтів. Шар поту покривав їх обох, - Е-це та-ак неправильно-о ..

- Але та-ак добре, - простогнав Гаррі, дивлячись на Луї, і наказуючи йому, сильніше штовхаючись всередину, - відкрий очі.

- Це-о та-ак охуенно-о, че-ЕРТ, - хлопець відкрив помутнілі очі і подивився в такі ж навпаки. Томмі був занадто близько, - я-я кінчаю-ю, малі-иш ..

Звук ляпасів тіл один об одного заповнили повітря, так само як і глибокі, нетерплячі стогони.

- Секс .. Такий обладнаний .. - стогнав зеленоокий, все ще дивлячись на шатена, - Я хочу, щоб ти дивився на мене, коли кінчаєш ..

Той кивнув. "Ти теж дивись на мене."

Вони тримали темп, Гаррі продовжував грубо убиватися в Луї, а той почав всерйоз задихатися, поки раптом, без жодного попередження, що не вистрілив порціями гарячої сперми на груди і обличчя хлопчика.

- Чорт, Хаз! Не зупиняйся! - Кучерявий бачив, як обличчя шатена спотворилося, рот розкрився від задоволення, а повіки вмить стали закриватися, оголюючи лише білки загорнених очей. Стайлс коротко схлипнув, відчуваючи, що йому теж залишилося недовго.

- Блять, - він стогнав, вбиваючи в Томлінсона ще різкіше, намагаючись отримати більше тертя. Той же потягнув його за дорогоцінні кучері, допомагаючи оргазму наздогнати хлопчика, туго стиснув свою дірочку, і Гаррі у відповідь майже заплющив очі, проте розрізняючи очі Луї.

- Давай, малюк, скінчиться для мене. Кончі в мою вузьку дірочку, - зеленоокий зойкнув, відчув тепло в животі, і почав виливатися всередині хлопця, до болю стиснувши зуби.

- А-ах, блять, Луї! .. - Закричав він, падаючи на хлопчика знизу, важко дихаючи. Томмі відчував у своєму пульсуючому анус сперму, як вона повільно випливає з нього, капая прямо на диван.

- Моя конча на твоїх очах і грудях, - вказав він, задихаючись, - і це був найкращий секс у моєму житті. Моя дупа була незайманою до сьогоднішнього дня.

Гаррі розсміявся.
 - Я весь липкий, - сказав він, нахиляючи голову вниз і дивлячись під себе, між тілами, - але це було просто охуенно.

Блакитноокий підняв голову, щоб злизати залишки сперми з особи хлопчика, а потім облизав його губи.

- Я досить приємний на смак, - знизав плечима він, - але зараз, дитинко, не забувай, що ти ще повинен об'їздити мене, а твоя дупа намно-о-ого вже.

Стайлс прикусив губу, відчуваючи постріл збудження в своєму тілі.

- Як я міг забути це, якщо немає сил більше чекати?

- На жаль, нам все одно доведеться трохи почекати, поки у нас знову НЕ будуть міцні стояки. Ну, потанцюй для мене, - Луї закусив губу, а кучерявий ледь не вдавився власною мовою.

- Танцювати ?! Лу, але я ж не вмію.

- Зараз, зачекай, - той повільно почав підводитися з дивана, щоб сісти, перемагаючи біль, що проходить через спину і дупу, - чорт, але ж ти заподіяв моїй бідній попці чималих збитків.

Старший хлопець поерзал попою на дивані, дивлячись на Гаррі, що сидів зверху, злегка згорбившись і світячи всьому світу своїм вологим членом. Томлінсон відчув, як його орган смикається.

- Так. Танцюй стриптиз.

- К-як це? - Удавано запитав кучерявий, зітхаючи і злазячи з шатена. Він би збрехав, якби сказав, що йому не було соромно. Але це було не так, хоча, можливо, танцювати було б легше з музикою. Хлопчик став поряд з диваном і почав рухати стегнами з боку в бік, відтворюючи знайому мелодію в своїй голові, - Я ненавиджу тебе за це.

- Ах, Хазза, Боже мій! Не сміши мене.

Луї перехилився через стіл, включаючи "Asian persuasion". Почувся досить сексуальний ритм. (Зейн танцював одного разу під цю пісню)

- Ось це повинно допомогти.

Томмі не зводив очей з прекрасною спини хлопчика, яка, завдяки його нігтям, була вся в подряпинах. Він бачив, як повільно розгойдується член Гаррі, і від задоволення довелося закусити губу. Зеленоокий посміхнувся і кивнув сам собі, чуючи, як наростає біт, рухаючи стегнами йому в такт. Він розвернувся навколо себе, а потім нахабно поворушив дупою, заробивши таким чином ляпас від Томлінсона. Коли пісня підійшла до кінця, кучерявий підійшов ближче до шатен, потягнувши його в позу "сидячи" на краю дивана. Він повільно опустився на коліна старшого хлопця, взяв в руку їх пеніси і потер одна об одну, відтворюючи ритм музики.

Сам же Луї ахнув. Адже, рис, він тільки що бачив, як Гаррі Стайлс танцює, немов стриптизерка! Це було занадто.

Його член болісно заскиглив під час тертя об орган Гаррі. Томмі м'яко опустив хлопчика вниз, укладаючи на диван. Він все ще продовжував похитувати головою в такт музиці, розсуваючи ноги Гаррі і опускаючи голову, щоб його мова висунувся і доторкнувся до краю тугий дірочки. Потім він повільно облизав тріщинки, рухаючи їм вгору і вниз, плавно обертаючись навколо отвору. Блакитноокий почав м'яко тикати своїм гарячим язиком в отвір незайманого, повільно виймаючи його і збуджуючи до межі. Він буквально укрутив свою мову в дірочку Гаррі, згинаючи його і тим самим і розтягуючи її вузькі стінки. Солодко. Хлопець прискорив руху, починаючи буквально трахать ротом хлопчика, який вже щосили підмахував стегнами.

- Че-ЕРТ, - стогнав той, поки його пальці гралися з волоссям Луї, а він сам голосно стогнав. Томлінсон висунув свою мову, попередньо залишивши трохи слини в тугий дірочки.

- Ах ти шлюшка, трахкаєш себе моїм мовою?

Гаррі у відповідь голосно застогнав, киваючи головою.

- Це та-ак добре ..

- Так я знаю. Як щодо того, щоб після всіх наших збочених розваг я дав тобі щось набагато приємніше, ніж мова в твоїй попі? - Згораючи від нетерпіння, запитав шатен. Хлопчик у відповідь лише швидко кивнув "так-так, будь ласка", закушуючи губу і милуючись Томмі. Він виглядав так красиво з його скуйовдженим волоссям, м'яким рум'янцем на щоках і потім, блискучим на лобі.

- Надіти на твій член кільце, або спробуємо це іншим разом? - Запитав він, відкриваючи пляшку мастила і видавлюючи вміст собі на руку, щоб повністю обмазати нею пальці.

- Зараз, зараз, зараз, - Гаррі більше просив, ніж відповідав на питання, так відчайдушно бажаючи дізнатися, що він буде відчувати. Хлопчик хотів отримати весь можливий досвід в свій перший раз.

- Я попереджаю тебе, дитинко, - строго сказав Луї, - це боляче.

Він витягнув речі з сумки, намагаючись не зачепити їх змазаними пальцями. Гаррі прикусив губу.

- Мені все одно, - пробурмотів він.

- Ти впевнений, малюк? - Стурбовано запитав старший хлопець, показуючи Стайлса ерекційне кільце. Той кивнув з явним нетерпінням.

- Так, п-ласка.

Томлінсон розсунув ноги зеленоокого і поклав їх собі на плечі.

- Подготовлю тебе перед скачкою, - посміхнувся він, ще раз нахиляючись і облизуючи отвір. Коли він вислизнув мовою з дірочки, він обвів пальцем колечко м'язів, трохи розтягуючи його. Томмі повільно засунув вказівний палець, тут же відчуваючи, як його щільно охоплюють стінки хлопчика. У той момент це здавалося найпрекраснішим, що було на світі. Луї продовжував дивитися на обличчя Гаррі, щоб переконатися, чи не занадто йому боляче.

- Все нормально? - Той кивнув.

- Д-да, я в порядку. Просто н-трохи боляче.

- Забавно, так?

Томлінсон почав покривати поцілунками стегна Стайлса, дозволяючи собі м'яко ковзати пальцем всередині нього туди-назад, згинаючи його, щоб оптимально розтягнути хлопця. Він повільно додав другий палець, не поспішаючи засовуючи його в дірочку, на що кучерявий, нарешті, розслабився і прийняв його. Як тільки шатен зрозумів, що хлопчикові добре, він розвів свої пальці буквою V, як ножицями, і зеленоокий голосно застогнав, відштовхнувшись вниз.

- Ще, - прохрипів він. Томмі, посміхнувшись, впустив в отвір третій палець, розтягуючи анус в тому ж темпі. Гаррі обхопив долонею його долоню, щоб глибше штовхнути її. Він насаджувався на пальці, доставляючи неймовірне задоволення не тільки собі, а й хлопцеві. Бачити блаженство на обличчі малюка - щастя.

- Подивися тільки, ти трахкаєш сам себе моїми пальцями! - Почав дражнитися шатен, - Куди твої батьки дивляться?

- Блять, - простогнав Стайлс, крутячи дупою, - о-вони не впізнаю-ють ..

- Але ти маленька шлюшка, - відповів блакитноокий, збільшуючи швидкість, - так, ебі себе моїми пальцями. Ти виглядаєш жахливо сексуально.

Він зігнув все три пальці, викликаючи у кучерявого чудовий довгий стогін.

- Чорт, Луї-й .. А .. Так, ще, по-від тут .. - простогнав той, стискаючи тканину дивана в руці, - Ще, так, будь ласка-а ..

Томлінсон продовжував, згинаючи пальці, насолоджуючись тим, як все голосніше стогнав хлопчик з кожним поштовхом. Але через пару секунд він різко витягнув їх.

- Змасти мій член, дитинко.

Гаррі жалібно заскиглив, киваючи Луї. Він взяв пляшку з мастилом і вилив трохи на руку, перш ніж обхопити ними його пеніс.

- У тебе такі великі руки, мого члену просто охуенно в них, - ахнув Томмі, оглядаючи хлопчика з голови до ніг. Йому подобалося, коли той був голим, це було не просто чудово і красиво, це було .. По-неземному. Стайлс же у відповідь почав йому дрочити, замість слів томно зітхаючи і прискорюючи руху, гладячи, як особа старшого хлопця розтягується від задоволення.

- О-о-о, Гаррі .. Досить, інакше-че я зараз закінчу ..

Томлинсону і правда потрібні були всі сили, щоб відштовхнути від себе руки хлопчика. Кучерявий переможно посміхнувся, будучи задоволеним тим, що зробив. Він підповз до шатен, притиснувся губами до його вуха і спокусливо прошепотів:

- Ну а зараз, де ж обіцяна стрибка?

- О, д-да, - кивнув блакитноокий, взявши член в руку і чекаючи ініціативи від Гаррі. Дивлячись прямо в його очі, він порахував, що той забув про фалосі, тому непомітно сховав його. Хлопчик закусив губу і підповз ще ближче до хлопця, ставлячи коліна по обидві сторони від його стегон. Він завис над членом, спираючись руками на плечі шатена. Томмі кивнув Стайлса, відчайдушно бажаючи відчувати себе в ньому, знаходиться всередині його попи. Він провів пульсуючим членом по його щілині, і кучерявий, насміхаючись, м'яко ковзнув вниз лише на головку. Луї нетерпляче рикнув, і зеленоокий простогнав, опускаючись нижче. Він заплющив очі і закусив губу, незабаром розуміючи, що повністю сидить на колінах Томлінсона, впиваючись нігтями в його плечі.

- Чорт.

- Ти такий тугий, Гаррі .. Блять, як це добре.

Шатен торкнувся пальцями головки члена, який стосувався його живота, бо хлопчик сидів на ньому верхи. Він взяв кучерявого за стегна, піднімаючи і знову насаджуючи на свій орган. Гаррі придушено застогнав.

- Я знаю, що не зможу протриматися довго, - схлипнув він, попереджаючи хлопця, ще раз рушивши попою вгору і вниз. Томмі посміхнувся, дістаючи кільце для члена, міцно стискаючи ерекцію зеленоокого.

- Це має допомогти, - сказав він, тепер стискаючи стегна молодшого хлопця для того, щоб знизити темп. Але коли той крутнув дупою, буквально прокочуючи по члену Луї, маневруючи нею і насаджуючись глибше, Томлінсон видав абсолютно тваринний писк, ніби обпалюючись. Зволікати не можна, і Стайлс рвано зітхає, коли шатен надягає на його пеніс кільце.

- Чер-рт, та-ак ту-уго ..

- Я попереджував.

Блакитноокий кивнув, даючи знак Гаррі до дії. Той підскочив, і шатен відчув, як вузькі стінки розтягуються тільки для нього.

- О-о Боже, - стогне кучерявий, намагаючись не розривати зорового контакту з Луї, лаючись про якомусь пресвятому диявола. Він піднімався і падав, постійно збільшуючи швидкість.

- Ти такий охуенная, - охає Томмі, кусаючи губу. Він вистачає вібратор і, без відома хлопчика, підносить його до свого члена, що був дещо більше. І, коли Стайлс знову впав вниз, вібратор грубо увійшов в нього, вибиваючи з зеленоокого крик. - Прости, малюк, ти сам цього хотів.

- А-а-а, блять блять блять, - пищить Гаррі, стрибаючи ще швидше, не звертаючи уваги на легкий біль, - о Боже, Лу-уі, рис, та-а! ..

- Кричи моє ім'я голосніше, Гаррі.

Томлінсон задихався, допомагаючи хлопчикові руками, рухаючи на собі його дупу. Це, почасти, було забавним, тому що насправді Хаз не знав, що робить ерекційне кільце.

- Луї! Так, так, трахаю мене! Швидше-е! ..

Кучерявий кричав досить голосно, так, що сусіди, напевно, все почули. Але обом хлопцям зараз було зовсім плювати. Шатен важко дихав, хоч йому все одно було трохи смішно.

- Спробуй закінчити.

Він просто хотів побачити реакцію хлопчика, щоб посміятися над ним, втім, не зі зла. Той відчув знайоме тепло внизу живота, розуміючи, що близький. Він засовався стегнами по колу, відчуваючи, як член Луї штовхається в те найсолодше місце.

- Боже, а-ах, лайно-о, - малюк почав чіпати свій член, намагаючись довести себе до краю. Але спроби були марні, і фізична розрядка так і не приходила. - Ч-що?

- Ох, мій хлопчик, - заворкотали Томмі, поки Гаррі все ще рухався на його члені, - це кільце не дозволяє тобі закінчити. Поки я його не зніму, ти не зможеш зробити цього.

Блакитноокий винувато посміхнувся тому, як хникав кучерявий, зовсім не розуміючи, чи було це боляче або приємно.

- К-коли ти з-знімеш його? - Той подивився прямо в очі Томлінсона, стрибаючи ще швидше.

- Коли захочу, - підступно посміхнувся у відповідь шатен, - я зараз я хочу, щоб ти благав мене про це.
 ХАЗ слабо хникав, рухаючись вгору-вниз, майже не розрізняючи шепоту шатена.

- Це-о та-ак добре, - стогнав він, - я хо-очу скінчи-ить, будь ласка-а .. - Гаррі, звичайно, знав, що це найганебніше, про що він міг пробачити, але розум був уже занадто затуманений.

- Продовжуй просити, beautiful, - майже наказав Луї, рухаючись стегнами назустріч Зеленооке.

- Чорт, - той відкинув голову назад, тут же повертаючись в початкове положення і дивлячись на хлопця.

- Давай, дорогий, я чекаю, - підморгнув Томмі, продовжуючи штовхатися вгору.

- П-ласка, Лу-уі, ах .. Я хочу закінчити, п-ласка, да-ай мені ко-ончіть .. - схлипнув кучерявий, все ще підскакуючи. - Чорт рис рис, будь ласка-а-а! ..

- Ти б-близький, продовж-жай, - наполягав хлопець, відчуваючи, що і він вже близький. Шлунок витанцьовував самбу, а член пульсувало від глибокого тертя. Стайлс вкусив губу з такою силою, що майже пішла кров, а він сам зрозумів, що по його щоках течуть сльози від інтенсивності відчуттів.

- Будь ласка, Лу, че-ЕРТ .. О Боже, блятьблятьблять! .. Будь ласка! - Луї допоміг кільцю зісковзнути з пеніса хлопчика, і той відразу почав вивергатися спермою, поки кучерявий глибоко насаджується на орган старшого хлопця, падаючи йому на коліна. Він виглядав просто дивовижно з шаром поту на тілі, зі сльозами на очах, з високо здіймається грудьми. Це було неймовірно красиве видовище. Тіло тремтіло від оргазму, коли Гаррі кінчав на живіт і груди хлопця. - Блять, о-ох, Луї! ..

- Так гаряче, АМХ, продовжуй! .. Добре, так, Гаррі .. Боже мій! ..

Томлінсон кричав і задихався, отвір хлопчика стискалося навколо його члена, буквально вичавлюючи з нього потік сперми. Обидва хлопця, все ще плутано дихаючи і стогнучи імена один одного, закінчили, дрібно тремтячи.

- Блін, ти був просто охуенно. Ти впевнений, що незайманий? - Зеленоокий у відповідь тихенько заскиглив від болю в губі.

- Так, так, - тремтів він, намагаючись відновити дихання.

- Це був найкращий трах в моєму житті. Я займався цим з тобою , - Видихнув Луї, залучаючи Стайлса в пристрасний поцілунок. Потім той злизав сперму з його грудей, і шатен ліг на хлопчика зверху. Він повільно вийняв свій пеніс з його дірочки і спустився вниз, підсуваючи до неї голову і вилизуючи хворе місце. Він ковтав випливає звідти сперму, і Хаз простогнав, відчуваючи, як знову порушується.

- Чорт, ти що, настільки ненаситна? - Спробував засміятися він, але замість цього слабо пискнувши.

- Я звичайно не повторюю це з кимось після першого разу, але ти особливий, - заявив Луї, величаючись і останній раз облизуючи дірочку. Він піднявся наверх, щоб поцілувати хлопчика. - Я ніколи не бачив кого-то, хто виглядав би так красиво під час оргазму.

Гаррі ніяково усміхнувся.

- Наступного разу, можливо, вже я буду дивитися, як ти кінчаєш.

- Ти просто очаровашка, - подражнити Томлінсон, покриваючи солодкими поцілунками обличчя кучерявого. - Як щодо завтра, я хочу тебе зводити куди-небудь?

Він закусив губу. Не важливо, наскільки це неправильно. Головне, що це прекрасно.

- Мм .. Може бути, ми можемо піти в Starbucks, - зеленоокий посміхнувся, - як я вже сказав, я тобі куплю там щось тільки тоді, коли ти даси мені що-небудь "справжнє".

- Ага .. Це було б непогано, - посміхнувся шатен і ліг поруч з малям, утикаясь його собі в груди і переплітаючи їх ноги, торкаючись своїми його промежини, але не несучи цим чогось вульгарного. - Блін, чому ти такий?

Гаррі повернув голову, в подиві дивлячись на хлопця.

- Який?

- Бездоганний.

Це було єдине слово, відповідне кучерявому.

- Завжди, коли говориш вульгарності, смієшся, вовтузишся й журишся навколо, займаєшся зі мною сексом .. Просто .. Бездоганний.

Луї повільно вимовляв це, сам дивуючись тому, що говорить. І правда, Хаз був настільки прекрасний. Той посміхнувся старшому хлопчику.

- Ніхто ніколи мені не робив таких компліментів, - закусив він губу, - ти ідеальний, я клянусь.

- Чи не настільки, наскільки ти, Кучерявий Монстрік, - хихикнув Томмі, - принаймні, я вже точно не стриптизер.

- О Боже, - простогнав малюк, - як добре, що нас ніхто не знімав.

Томлінсон закусив губу і м'яко посміхнувся Зеленооке.

- А може бути я залишив свій ноутбук відкритим, і весь час все записував? ..

Він замовк, дивлячись на свій відкритий ноутбук, який був на іншому дивані.

- Господи, ти знімав нас! - Очі Стайлса розширилися від шоку, - Тобто .. Це гаряче, але все ж ..

- І ми потім будемо дивитися це відео .. - Шатен глянув вниз, - Я ще ніколи не обнімався раніше.

Він прошепотів це так, ніби це була одна з його найпотаємніших таємниць, поки його руки стискалися навколо Гаррі.

- Ти повинен будеш відправити його мені! - Розсміявся хлопчик, але потім підняв одну брову і притиснувся до Луї ближче, - Ти правда ні з ким не обнімався?

- Н-ні, я ніколи не був хороший для цього, - блакитноокий злегка похитав головою і зітхнув, - але тепер у мене є ти. Незалежно від того, наскільки це неправильно .. Але поки тобі не виповниться 18, я буду опікуватися тебе незважаючи ні на що.

- Але ти занадто хороший навіть для мільйона обіймів! - Гаррі простодушно усміхнувся хлопцю, іскри від щастя і затишно влаштувавшись на його м'якою, засмаглій шкірі.

- Я не проти. І правда, нам чекати всього лише три або чотири роки, так?

- Так, але це не означає, що я не буду називати тебе своїм. Тому що ти мій, - у відповідь на заяву малюка, Томлінсон поцілував його в ніс.

- Ніхто не посміє доторкнутися до тебе, тому що твій хлопець вчиться в університеті.

Кучерявий у відповідь хихикнув.

- Ти мій захисник. Мені подобається це, - він підсунувся і м'яко поцілував губи Томмі.

- Добре, тому що я дійсно поб'ю будь набрід, будь-яку повію або взагалі кого-то випадкового, хто торкнеться тебе. Ти мій і тільки мій. Твоє тіло, любов, поцілунки, обійми, усмішки, злісні погляди, вульгарні балачки і все, абсолютно все, тільки моє. Твого Луї.

- Все твоє, - погодився Гаррі, - нічиє більше, тільки твоє.

- Точно, - підтвердив хлопець, залучаючи свого малюка в поцілунок. Це безперечно стане початком чогось абсолютно прекрасного і красивого.

наступна глава остання за рахунком. чекаю ваших коментарів, бо особисто я просто в захваті! : 3



© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати