Головна

повішення

Practice homework for the

1. All words

2. All PN

3. Translate:

1) Коли я хочу перекусити, я йду в місцеве кафе і їм суп, велику порцію картопляного пюре і п'ю чай з молоком. 2) Якщо я дуже голодний, то я замовляю бутерброд з ковбасою, гірчицею, кетчупом і маринованими огірками. 3) Я намагався заплатити карткою, але довелося платити готівкою. 4) Я замовив варену сьомгу, але вона була пересолена. 5) У моєї мами сильна алергія на горіхи. 6) Вони не могли посмажити рибні котлети, бо їм треба було дати гроші на благодійність. 7) Для цього рецепта вам треба купити дюжину яблук, фунт борошна і упаковку тертого сиру.

повішення

Повішення можна зробити безболісним. Щоб померти легко і без болю, потрібно взяти тонку мотузку, товщиною в мізинець (репшнур), Довжиною 2,0-3,0 метра, зробити на кінці ковзаючу зашморг (рис. 1), намилити вузол шампунем або милом, вибрати місце так, щоб висота падіння становила 2,0-2,5 метра (див. таблицю). Потім потрібно прив'язати мотузку до чого-небудь міцного вузлом вісімка (рис. 2), зав'язати на шиї мотузку так, щоб ковзний вузол був під вухом, збоку. При падінні відбудеться перелом і зсув шийних хребців, а якщо хребці не зламаються, швидко припиниться надходження крові до голови і настане безболісна смерть.

Мал. 1 Скользящая зашморг Рис.2 Вісімка

Вага в кілограмах (з одягом), висота падіння в метрах:

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати