На головну

Введення ДМТ

1. DVR Введення (DVR Introduction)
  2. I ВСТУП
  3. I Введення в економіку
  4. I Введення в економіку
  5. I. Вступ
  6. I. Вступ
  7. I. Вступ

У первісному дослідженні крівої доза-ефект, Який зайнять більшу часть тисяча дев'ятсот дев'яносто один року, брало участь 12 добровольців. КОЖЕН з них получил НЕ-сліпу велику и маленьку дозу ДМТ, а потім ту ж саму дозу двічі сліпім методом. Дві проміжні дозуюч и плацебо у виде сольового розчин завершили Цю серію ін'єкцій.

Як только ми ретельно охарактерізувалі Вплив ДМТ в рамках Вивчення крівої доза-ефект, ми перейшлі до Вивчення того, наскількі можливо віробіті толерантність до частини ін'єкцій ДМТ.

Толерантність з'являється тоді, коли при повторному вжіванні одна и та ж доза Речовини віробляє все менше и менше Вплив. ЛСД, псілоцібін и мескалін віклікають швидку и почти повну толерантність после трьох або чотірьох днів прийому поспіль. Іншімі словами, Кількість Речовини, что віклікав сильне Псіходелічне Вплив в перший день при прійомі кілька днів поспіль на четвертий день почти НЕ зроби впліву.

ДМТ здавався унікальнім того, что почти НЕ віклікав толерантності, даже у тварин, Яким цілодобово давали псіходелічні дозуюч кожні две години в течение двадцяти одного дня. В єдиному дослідженні за участю людей, результати которого були опубліковані, що не удалось добиться толерантності даже тоді, коли об'єктам дослідження внутрішньом'язово вводили повноцінну дозу двічі на день, протягом п'яти днів.

У «польових Зведення», Які Прийшли від тих, хто брав ДМТ заради удовольствие, що не Було єдиної картини. Деякі вважать, что могут курити ДМТ всю ніч, а его Вплив НЕ буде слабшаті, в тій годину як інші говорили, что змоглі Прийняти его Всього лишь три або Чотири рази поспіль до того, як у них віробівся імунітет. Альо в ціх оповіданнях важлівім фактором є Втома - Важко вдіхаті велику Кількість віпарів ДМТ раз по раз, во время одного сеансу. Можливо, «толерантність» в даного випадка булу результатом недостатнього доступу ДМТ в легені после іншого або третього тріп.

ВІДСУТНІСТЬ толерантності до ДМТ Було одним з факторів, что підтверджують его Придатність на роль нативного шізотоксіна. Якби в організмі розвивалася толерантність до ендогенного ДМТ, психотичні Симптоми Шизофренії чати б Рівно Стільки часу, скільки Було нужно для Виникнення толерантності. Так як психотичні симптоми, як правило, є хронічнімі и постійнімі, підтвердження того, что ДМТ НЕ віклікає толерантності, Було б потужного доказ того, что ВІН может играть свою роль в подібніх розладах.

Були й інші причини, за Якими мене цікавіло Вивчення толерантності. Стіслість Дії ДМТ, здавай, обмежує его Придатність як інструмент для будь-якої внутрішньої психологічної або духовної роботи. Все, что Було нужно, це протріматіся во время кайфу. До того моменту, коли у добровольців Вихід взяти собі в руки, їх вже починаю відпускаті. Повторний вхід в царство ДМТ МІГ надаті Кращі умови для! Застосування его Дивовижний псіходелічніх властівостей.

Ще одна, Менш чітко сформульована причина проведення цього дослідження відразу после дослідження крівої доза-ефект, пролягав у тому, что це Було «чисте» дослідження ДМТ. Протоколи, Які слідувалі за Вивчення толерантності, були прісвячені дослідженню механізму Дії ДМТ Шляхом модіфікації мозкового серотоніну и других рецепторів с помощью комбінацій різніх Речовини з ДМТ. Щось мені підказувало, что ЦІ дослідження, что повторюють дослідження на тварин на людей-добровольців, будут Важко.

Я вісунув гіпотезу про ті, что причиною того, что в попередніх дослідженнях НЕ Було Виявлено толерантності до ДМТ, є стіслість его Дії. В експеримент з встановлення толерантності до ЛСД, псілоцібін и мескаліну, Речовини вводили раз в день. Альо їх Вплив чати від 6 до 12 годин, в тій годину як Вплив ДМТ набагато більш короткий. Це наводило на мнение о том, что для Демонстрації м'якше подальшої Реакції на ДМТ, его необходимо вводіті з більш короткими інтерваламі, кожні 30 або 60 хвилин.

Іншім варіантом Було постійне внутрішньовенне вливання, «закопування» ДМТ в вену добровольців. Альо мені личить думка про ті, что людей буде «відпускаті» после кожної ін'єкції, щоб ми могли почути про ті, что смороду зізналася. При постійному внутрішньовенному вліванні спілкування Було б проблематичним.

После двох місяців проб и помилок я ВСТАНОВИВ, что Найкращий режимом були Чотири ін'єкції 0,3 мг. / Кг. ДМТ, введені з 30-мінутнм інтервалом. Хоча ця доза булу високо псіходелічної, вона булу нижчих Нашої найвищої дозуюч, 0,4 мг. / Кг. Один з добровольців, Кел, витримала 4 ін'єкції 0,4 мг. / Кг. щопівгодіні. Альо йо дружина Лінда булу абсолютно змучена после трьох доз, и відмовілася від ін'єкції Останньої, четвертої дозуюч. Згадаю лякає досвід того, як я дав занадто много ДМТ Філіпу и Нільса, я відступів без суперечок и решил вводіті дозу поменше. Краще підстрахуватіся, чем потім шкодуваті.

У вівченні толерантності нам допомагать 13 добровольців, много з якіх Вже брали участь у вивченні крівої доза-ефект. Нові об'єкти дослідження пройшли тієї ж самий медичний відбір и получил НЕ-сліпі Високі и нізькі дозуюч Речовини.

Хоча експеримент з Вивчення толерантності проводівся двічі сліпім методом с помощью плацебо, ВІН переставав буті «сліпім» через кілька секунд после Першої ін'єкції. Це булу або велика доза ДМТ, або сольовій розчин. Если це БУВ ДМТ, добровольці треба Було ще три великих тріп до того, як ранок завершитися.

Ми брали зразки крови на аналіз тім же способом, что и во время Вивчення крівої доза-ефект, и давали добровольцям заповнити СКОРОЧЕННЯ оціночну шкалу, на Заповнення якої йшлось лишь около п'яти хвилин. Часу Було мало, но воно Було Ідеально розраховане. Добровольці починаєм розмовляти через 10 або 15 хвилин, а потім заповнювалі оціночну шкалу. Течение Наступний 5 - 10 хвилин у нас БУВ годину на ті, щоб обговорити їх тріп и підготуватіся до следующего. Если добровольців стояли Чотири ін'єкції сольового розчин, ранок проходило в більш некваплівіх бесідах.

Це дослідження показало, что в організмі НЕ віробляється толерантність до психологічного впліву повторних ін'єкцій ДМТ. У четвертий раз досвід БУВ настолько ж псіходелічнім, як и в перший раз. Як я і сподівався, Завдяк цьом об'єкти дослідження змоглі краще осмісліті и застосуваті, что сталося при повторному введенні вісокої дозуюч, а не при одінічному досвіді. Много з найбільш яскраве оповідань добровольців, наведення в Наступний розділі, були отрімані в ході цього дослідження.

После Демонстрації того, что Робить ДМТ, в рамках біомедічного дослідження нам Було необходимо Встановити, яквідбувається цею Вплив. це Вивчення механізму Дії. Так як наше дослідження Заснований на фармакології, метою Додатковий експеріментів стані спроба Встановити ті, Які сортаменту з рецепторів мозком спріймають Вплив ДМТ.

Дерло з ціх ДОСЛІДЖЕНЬ БУВ проект пиндолол. Піндолол - Речовини, что вікорістовується в медицині для зниженя високого кров'яного тиску. Воно Робить це за помощью Блокування питань комерційної торгівлі рецепторів адреналіну. Ще однією властівістю пиндолола є ті, что ВІН блокує Певний вид рецепторів серотоніну в мозком, ділянку серотоніну «1А». Так як ДМТ в основному впліває на рецептори 1А в мозком тварин, ця ділянка мозком может буті задіяній у впліві ДМТ. Якби, например, Блокування ділянки 1А Піндолол віклікала «Менш емоційну» реакцію в порівнянні з вплива одного ДМТ, ми могли б пріпустіті, что ділянку 1А регулювалися емоційну реакцію на ДМТ. Як виявило, пиндолол значний посілювавпсихологічний Вплив ДМТ, и его Вплив на кров'яний лещата.

У вівченні пиндолола брало участь 11 добровольців, деякі з якіх брали участь в проведенні дослідження крівої доза-ефект и толерантності. В ході цього дослідження ми отримавших Менш Драматичні прикладом внутрішньої роботи, чем в ході дослідження толерантності, хоча деякі добровольці получил особливо потужні Відчуття.

У Наступний дослідженні блокади рецепторів серотоніну вікорістовувався ципрогептадин, антігістамінній Речовини, что володіє додатково анти-серотоніновімі властівостямі. У цьом випадка ципрогептадин закриває Речовини доступ до ділянки «2» серотоніну, рецептора, Який досліднікі вважають найбільш важлівім при контролі Дії псіходеліків.

Це дослідження проводилося так само, як и дослідження пиндолола, добровольці отримувалася ципрогептадин за кілька годин до ін'єкції ДМТ. У цьом дослідженні брало участь Вісім добровольців. Більшість з них Було новімі.

Здавай, что відбувається певне прігнічення впліву, тому ми давали їм велику дозу, 0,4 мг. / Кг. як з блокатором серотоніну, так и без него. Через ті, что ципрогептадин явно не посілював Вплив ДМТ, ми сподіваліся, что при Великій дозі ми зможемо Найкращий чином візначіті Значний рівень придушенням впліву ДМТ. Альо заспокійліві Властивості Речовини були настолько Яскрава віражені, что утруднювалі аналіз Даних. Було Важко візначіті, в чому пролягав спеціфічна блокада ДМТ, а в чому Загальну заспокійліву дію.

У цею момент стало Важко підшукаті Нових добровольців, або умовіті попередніх добровольців вернуться в проект. Хто захоче прійматі Речовини, Пожалуйста буде прідушуваті Вплив ДМТ? Я МІГ залучіті людей в це дослідження лишь підкреслівші, что смороду два рази отрімають більшу дозу чистого ДМТ: один раз в перший день, и другий раз в поєднанні з плацебо-Ципрогептадин. Але, набіраючі добровольців на Цю стадію дослідження, я звучав Дещо послужліво, як продавець старих машин.

Я також почав кілька других експеріментів, Які получил підтрімку університету и ФДА. Альо ЦІ експеримент НЕ получила Достатньо фінансування для того, щоб провести повноцінне дослідження.

Один з ціх експеріментів, експеримент з налтрексон, продовжу дослідження механізму Дії, прізначені для визначення рецепторів мозком, что регулюють Вплив ДМТ. Налтрексон блокує рецептори опіатів, и таким чином є очень корисний в лікуванні вживання героїну. Відомості, отрімані в рамках ДОСЛІДЖЕНЬ, что проводяться на тварин, вказано на наявність взаємозв'язку между опіатамі и псіходелікамі. Таким чином, налтрексон МІГ помочь нам з'ясувати Цю Взаємозв'язок у людей.

Ми начали попередня підготовку до проекту трьох добровольців. Альо один з них так погано себе відчув лишь после прийому налтрексон, что ВІН Пішов з проекту после Першої Сесії. Результати двох других були НЕ очень показові, тому ми не стали рухатіся далі в цьом напрямку.

Ще одним пілотнім проектом стала оцінка того, чи впліває менструальний цикл жінок на реакцію на ДМТ. Много жінок говорили про ціклічні Зміни в своїй Реакції на псіходелікі. Кроме того, дослідження, проведені на тварин, чітко виявило, что статеві гормони вплівають на реакцію на псіходелічні и актівізують серотонін Речовини.

Ми розділілі цикл на ранню, середня та пізню стадію. Дослідження проводилося на одній жінці, Віллоу, у Якій зазвічай БУВ глибокий и насіченій досвід прийому ДМТ. На прікладі цього єдиного добровольців НЕ Було Виявлено ніякіх очевидно відмінностей в псіхологічному впліві. Так як у нас не Було необхідного фінансування для того, щоб продовжуваті Цю цікаву лінію дослідження, ми больше не залучалі до него других добровольців.

Ми такоже вікорістовувалі скроню технологію при дослідженні стану, вікліканого прийому ДМТ. Троє чоловіків у Дослідніцькому Центрі получил дозу в 0,4 мг. / Кг. поки ми запісувалі їх мозкові Хвилі с помощью ЕЕГ, або електроенцефалограмі. Ми сподіваліся, что це покаже нам, Які області мозком найбільш и найменша активні во время інтоксікації ДМТ.

Це Було Важко Досліджень, прилад для Зняття ЕЕГ БУВ Надзвичайно громіздкім и шумно, и Вимагаю постійного регулювання. Кроме цього, до голови добровольців прікріпляліся 18 електродів с помощью самого смердючий клейкої Речовини, з Яким я коли-небудь стікався. Хоча у всех трьох об'єктів булу «повноцінна» Реакція на ДМТ, сеттинг БУВ дивно непріємнім. Спочатку я набравши на цею проект только трьох добровольців, щоб переконатіся в тому, что отрімані дані настолько вражаючі, что смороду зможуть віправдаті цею дискомфорт. Результати були НЕ очень цікавімі, и ми больше не проводили експеріментів з ЕЕГ.

Нарешті я скорістався тім, что в Університеті Нью-Мехіко проводити Самостійне дослідження в області образів, породжуваніх мозком. У цьом дослідженні вікорістовувався Пристрій по «функціональнім відображенню магнітного резонансу», модіфікованій сканер головного мозком ОМР, что вімірює метаболізм, а не структуру мозком. Например, ми могли б довести, что області мозком, что беруть участь в баченні, споживай более цукри после візуального досвіду з ДМТ.

Устаткування ОМР домінувало в сеттинге даже более, чем обладнання ЕЕГ. Сканер, допоміжне обладнання та учасники проекту розташовуваліся в окремій Будівлі в іншій части территории університету. Це Було єдине дослідження ДМТ, проведений поза Дослідніцького Центру.

Прилад ОМР генерує вісокоенергетічні магнітні поля, тому в кімнаті и на тілі людини не винних буті металу. Інакше метал відразу ж прітягнеться до машини. Для сканера прістосувалі кімнату, схожу на печеру. Цю кімнату Тримай прохолодною, тому что в прохолодніх условиях нужно менше ЕНЕРГІЇ для ПІДТРИМКИ магнітніх полів.

Простір, в Пожалуйста ми поміщалі добровольців для того, щоб скануваті їх мозок, Було очень вузьких блискучії металевий трубою. Я знав, что очень много людей відчувалі паніку во время первого сканування на апараті ОМР самє через вузького простору, в якому треба перебуваті во время процедури. Тепер я зрозумів, чому.

Найгірше БУВ шум. Однією з частин приладнати булу масивною петля, яка хіта Туди-сюди, як в пральній машині, только в десять разів швідше и в сотні разів голосніше. «БУМ-БУМ-БУМ-БУМ», Вироблення петлею, наворожили мені звук відбійного молотка. Кожному, хто знаходівся в сканер або в кімнаті, нужно Було вставляті у вуха затічкі. Даже при цьом шум очень сильно дратував.

Тім НЕ менше, деякі з наших об'єктів дослідження виявило напрочуд стійкімі. Їм подобався ДМТ, смороду Хотіли брати участь в експеріменті, и їм Було цікаво, что покажуть результати сканування. Я БУВ з ними в кімнаті один, в тій годину як інші досліднікі по ту сторону Товстого, звуконепронікного скла, сіділі перед панелями ІНСТРУМЕНТІВ, регулювалися шкали, пересувалі перемікачі та підтрімувалі зв'язок з нами за помощью интеркома. Сканування Почаїв. Я ввів ДМТ, и остался в кімнаті, вімірюючі кров'яний Тиск и надаючі морально підтрімку. Во время тріп мої колеги проводили сканування кожні кілька хвилин.

Незважаючі на всі докладені зусилля, стрес и всупереч нашим очікуванням, ЦІ результати такоже НЕ опінії вікріває. Команда ОМР вважать, что СКЛАДНІ и дорогі модіфікації сканера могли б підсіліті его здатність помічаті Зміни в мозком, віклікані ДМТ. Альо мені НЕ сподобалось ця машина, и я не Хотів піддаваті ні добровольців, ні собі, впліву ее Жахлива шуму, тісного приміщення, что віклікає клаустрофобію и потужного магнітніх полів.

Хоча может скластись таке враження, что я Втрата всякий сором и Залишки здорового глузду относительно того, в якіх дослідженнях доводять брати участь моїм добровольців, я провів кордон относительно радіоактівності. Позитронно емісійній томограф (ПЕТ) надає очень хороші кольорові фотографічні знімкі ДІЯЛЬНОСТІ мозком с помощью, як мені здавалось, незначна радіоактівного опромінення. Я зустрівся з колегами, Яким Було б цікаво провести дослідження ДМТ с помощью ПЕТ. Знімкі ПЕТ Безумовно могли б надаті більш Вдосконалення аналіз того, в Якій області мозком Діє ДМТ. Альо дізнавшісь, скільки радіації пов'язане з проведенням цього експеримент, я отказался от него.

У Цій та Минулого главах опісувався сет и сеттинг нашого дослідження: ким були наші добровольці, и за якіх умів и в рамках якіх експеріментів смороду отримувалася ДМТ. У попередніх Розділах розповідалося то, что ми знаємо про сам речовіні. Тепер, коли ми ознайомитись з трієдністю сету, сеттинга и Речовини, Ми можемо піті за молекули духу Туди, куди вона нас веде.

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати