Головна

Правоохоронці порога

  1. При проведенні заходів щодо розшуку втекли з-під варти осіб самостійно встановлювати контрольно-пропускні пункти;

Вони бувають різних видів. По-перше, елементали. Вони намагаються захистити астральний план від вторгнення людини. І це цілком природно: вони мають справу з побудовою нижчих царств природи, з елементалами форми, з рупа дева (девамі форми), і для них людина - ненависне створення через його руйнівних схильностей. Скрізь, де він з'являється, він псує їх справа, топче рослинні форми, вбиває тварин, і тому все елементальноє царство природи ненавидить навіть сама назва людини. Вони з'єднуються цілим натовпом, щоб перегородити дорогу людині, який вперше вступає в повній свідомості на астральний план; вони пробують залякати його, тому що бояться, що він внесе елемент руйнування і в цей новий для нього світ. Але вони не можуть пошкодити, якщо ви не злякалися їх. Коли цей натиск елементальних стихії зустрічає людину при його вступі до астральний світ, потрібно залишатися абсолютно спокійним, байдужим, кажучи внутрішньо: "я піднявся вище вас; моя щабель еволюції недоступна для вас, і я один ваш, а не ворог. Хай буде мир" . Якщо він достатньо сильний духом, щоб стати в такий стан, напирає хвиля елементальних стихії відкотиться в сторону і дасть йому пройти. Здаються безпричинними страхи, які деякі люди відчувають ночами, відбуваються здебільшого завдяки цій ворожості. Людина ночами більш чутливий, ніж днем, ось чому антипатія цих істот сприймається більш сильно вночі. Якщо ж елементали знайдуть, що ви нічого не руйнуєте, не принесете ніякої шкоди, вони перестають ставитися вороже і, навпаки, проявляють дружелюбність.

У них ми маємо перший вид стража порога. І тут також позначається важливе значення чистої ритмічної їжі; якщо ви вживаєте м'ясо і алкоголь, ви залучаєте до себе нижчих елементалями астрального плану, яким приємний запах крові і спирту, і вони, оточуючи вас, завадять вам бачити і розуміти правильно і ясно. Вони будуть роїтися навколо вас, їх вібрації будуть діяти на вас, будуть відображатися на вашому астральному тілі і навколо вашої аури утворюється, як би шкаралупа з цих паразитів, яка завадить правильно бачити і чути навколишній. Ця обставина служить головною причиною, чому на правому шляху йоги заборонено абсолютно вживання м'яса і вина.

Другий вид стража порога - це мислеобрази нашого власного минулого. Образи, які виросли з усього зла, укладеного в наших попередніх життях, хибні думки всіх видів - ось що зустрічає нас, коли ми вперше свідомо стикаємося з астральним планом, в дійсності - наші власні створення, але здаються для нас зовнішніми формами, зовнішніми об'єктами. І вони намагаються відлякати свого творця. Перемогти їх опір можна тільки суворо відкинувши їх: "ви більше належите мені, і ви належите мого минулого, а не мою справжньому. Я відмовляюся оживляти вас". Таким чином, ви поступово виснажите їх і під кінець зовсім знищите. Це може бути найважче з усіх труднощів, з якими доводиться зустрічатися, коли вперше свідомо вступаєш в астральний світ. Але для того, хто був в якій би то не було зв'язку з такими шкідливими мислеобразами, які виникають під час занять в чорній магії, - для того цей страж виявиться і набагато небезпечніше, і набагато наполегливіше; буває, що боротьба між неофітом і таким стражем приймає запеклу форму, підтримувану вчителями чорного шляху.

На завершення слід згадати і про найстрашнішу формі стража порога. Припустімо випадок, коли людина в минулому постійно ототожнював себе з нижчою частиною своєї природи і протидіяв своєї вищої природі, паралізуючи її, вживаючи вищі сили для низьких цілей, принижуючи свій розум до ролі простого раба своїх нижчих бажань. Надзвичайна зміна відбувається в таких випадках з його людською природою. Життя, що належить його "Его", виявляється захопленої його фізичним тілом, поглинається нижчими життями, з яких складається фізичне тіло. Замість того, щоб служити цілям Духа, її змушують служити цілям нижчої природи, і він стає частиною тваринного життя, що належить нижчим тіл; завдяки цьому "Его" і його вищі провідники втрачають силу, а тваринна частина нижчих провідників посилюється. У таких випадках "Его" отримує таку відразу до своїх провідників, що навіть коли смерть звільняє його від фізичного тіла, "Его" разом з ним скидає і інші тіла. Буває навіть і так, що "Его" і під час фізичного життя залишає спаплюжений храм. Якщо це трапляється, людина після смерті дуже скоро втілюється знову; відірвавшись від свого астрального і ментального тіл, він повинен швидко побудувати їх знову, щоб мати можливість жити в астральному і ментальному світах. У таких випадках, коли нове астральне і ментальне тіла вже сформуються і разом з фізичним тілом вступлять в земний світ, тоді спорідненість між старими і новими тілами, що мають одного і того ж господаря, одразу ж позначиться, і старі, ще повні життєвої сили, астральне і ментальне тіла прив'яжуться до нових, і тоді утворюється найжахливіша форма "стража порога".

Ці різні види стража порога описані в книгах, котрі тлумачать подібні явища, але без класифікації, подібної наведеної вище. Крім цих видів, існують, безсумнівно, і прямі напади Чорних Братів, які приймають різні аспекти; найбільш частим аспектом є той вид чесноти, якою йог наділений з деяким надмірністю; бо надмірні чесноти стають пороками і перетворюються в важких областях астрального і ментального світів в спокусників, якими Брати Темряви користуються, щоб зловити в свої мережі недостатньо завбачливого йога.

Я не маю при цьому на увазі чотири звичайні випробування астрального плану: випробування землею, водою, вогнем і повітрям. Ці випробування дрібниці в порівнянні з серйозними труднощами, про які йшла мова. Ви, звичайно, знаєте, що в астральної середовищі ви в цілковитій безпеці, що земля не може розчавити вас, вода - втопити і т.д. Це порівняно дуже легкі уроки. Тим з вас, хто належить до масонства, ці випробування добре знайомі як частина відомих масонських ритуалів.

Існує і ще одна небезпека. Ви можете пошкодити собі відбитим чином. Якщо на астральному плані вам загрожуватиме небезпека, яка можлива тільки на землі, а ви подумаєте, що вона може і там пошкодити, вона, справді, завдасть шкоди вашому фізичному тілу; на ньому може з'явитися слід удару або рана. Один раз я зробила подібну дурість. Я перебувала на потопаючому кораблі, і в той час як я допомагала потопаючим, я побачила, що щогла корабля збирається впасти, і я в хвилину забудькуватості подумала: "Вона напевно впаде на мене". Ця коротка думка мала результатом то, що вранці, коли я повернулася в своє тіло, на ньому був великий синець в тому місці, на якому впала щогла. Це трапляється часто до тих пір, поки ваш розум продовжує інстинктивно думати в тому ж напрямку, в якому він звик думати тут, на землі.

У міру того, як ваша чутливість збільшується, ви самі навчитеся захищати себе. Розвивайте в собі сувору правдивість в думках, словах і вчинках. Кожна думка, кожне бажання приймають форму у вищому світі. Якщо ви недбало звертаєтеся з правдою тут, ви там створюєте цілий сонм оманливих і лякають форм. Думайте правдиво, говорите правду, живіть правдою, і ви будете вільні від ілюзій астрального світу.

очищення тел | Підготовка до йоги


Анни Безант | призначення всесвіту | розкриття свідомості | Прискорення процесу саморозкриття | Йога є наука | людина двоїстий | стан свідомості | самадхи | деякі визначення | Бог поза і Бог всередині нас |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати