Головна

Вправа 464

  1. Балансування предмета - базова вправа для розвитку навичок координації та емоційної стійкості
  2. друга вправа
  3. друга вправа
  4. друга вправа
  5. друга вправа
  6. друга вправа
  7. друга вправа

1. Відомо, що в нашій країні щороку випускають багато книг. 2. Припускають, що ви закінчите інститут через чотири роки. 3. Кажуть, що радій дуже радіоактивний. 4. Було відомо, що цей прилад спроектували в тій лабораторії. 5. Його винахід вважається дуже важливим. 6. Відомо, що Сонце являє собою масу стислих газів. 7. Повідомляють, що нова ракета буде запущена (у виробництво) в наступному році. 8. Вважають, що у цього типу ракет є багато переваг. 9. Довгий час вважали, що атом неподільний. 10. Виявили, що атом гелію має два електрони. 11. Я не знав, чого від мене чекали, тому не сказав нічого. 12. Говорили, що він один із найбільш багатообіцяючих ядерних фізиків. 13. Кажуть, що він хороший перекладач. 14. Було відомо, що Роберта - чесна і працьовита дівчина. 15. Чи очікували, що Клайд приїде в кінці тижня. 16. Припускали, що Беккі і Том залишилися у вдови Дуглас. 17. Повідомляють, що число безробітних збільшується з кожним роком. 18. Очікують, що скоро випустять багато нових підручників. 19. Кажуть, що Московське метро найкрасивіше в світі. 20. Відомо, що заєць бігає дуже швидко. 21. Чи бачили, що чоловік зняв пальто. 22. Кажуть, що алмазні копальні в Західній Якутії анітрохи не поступаються за багатством всесвітньо відомим копальнях в Південній Африці. 23. Відомо, що мій близький друг вивчив напам'ять «Євгенія Онєгіна». 24. Вважається, що ці прилади дуже ефективні. 25. Оголосили, що криза закінчилася, але їм слід готуватися до гіршого.



© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати