На головну

IAL System 5 сторінка

1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

Якби я дозволила йому поговорити зі мною, якби тоді не втекла від нього, все цього б не сталося. Я ж могла все запобігти. Якби я поговорила з Шоном, я б не поїхала б на той перехрестя. Я б не натиснула газ на жовтий колір світлофора. Я б не дозволила Шону закрити мене собою. Я б не дозволила йому впасти. Картинки його тіла, вдаряється кілька разів об асфальт, який раз програвалися у мене в мозку. Вони не проходили, ніколи не пройдуть.

Я заплющила очі на секунду і згорнулася в клубок. Медичні апарати пищали позаду. Голка, вставлена ??мені в вену, змушувала уку хворіти. Все моє тіло боліло, але сон так прийшов до мене. Препарати виснажили сили. Я чула голоси навколо себе.

- Вона нарешті відключається.

- Бідна дівчинка. Вона була прямо в істериці через ...

І потім все зникло, поступившись місцем темряві.

IAL System

IAL-SYSTEM - це стерильний, в'язко-еластичний прозорий гель на основі солі натрію гіалуронової кислоти. Має биосинтетической походження, виходить шляхом ферментації бактерій використовуючи корінь streptococcus egui, який не викликає негативних, алергічних реакцій.

Концентрація 18мг / мл і молекулярна вага мільйон Дальтон.

IAL-SYSTEM є запатентованим ексклюзивним препаратом компанії Fidia Farmaceutical SPA. Його безпеку ґрунтується на процесі екстракції, очищення і стерилізації. Препарат забезпечує не тільки видимий коригувальний ефект при усуненні зморшок, але і уповільнює процеси старіння.

Упаковка - стерильний одноразовий шприц спеціальної конструкції об'ємом 0,6 і 1,1 мл. в комплекті з упором і 2 стерильними голками 30 ?, 13 мм.

Використовується для :

· Для корекції дрібних зморшок

· Для швидкого «біо-пожвавлення» тканин

· Для реконструкції та зміцнення дермальной структури шкіри

· Для вироблення власної гіалуронової кислоти

Миттєвий видимий результат, тривала дія, повна безпека!

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати