Головна

IAL System 1 сторінка

  1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

Евері занадто пізно зрозуміла, що вона не створена бути дівчиною за викликом. Її почуття до Шона сильніше, ніж вона думала. Евері не просто хоче отримати тіло Шона, вона хоче отримати його серце. Коли він відіслав її назад, Евері була розбита. Намагатися зібрати осколки свого життя досить важко, особливо коли вона не може отримати іншу роботу.

Захоплений зненацька практично нерозв'язною ситуацією з її роботодавцем, все тепер залежить від того, наскільки вона сподобається її майбутньому новому клієнтові. Але все йде не так, як повинно було. І що ще гірше, Шон з'являється у неї на шляху в самий невідповідний час. Евері мріє почати все заново, стерти Шона назавжди зі своєї голови, і залишити свою стару життя позаду. Але новий початок все більше і більше схожий на неймовірний сон.


Глава 1

У повітрі витало відчуття швидкого снігу. Я йшла вниз по вулиці, обнявши себе, щоб зігрітися. Тротуари в світлі ліхтарів відливали чорнильним кольором. Навколо було туманно, позаду - гул машин, а я вдихала їх вихлопи і намагалася усвідомити, що ж сталося. Але я не знала. Не могла вловити суть. Погляд на обличчі Шона, то, як звучав його голос ...

Мій шлунок стиснуло в блювотний позиві. Я віддала Шону своє серце, а він, блін, просто відправив мене назад - ніби я якась зламана або зіпсована. Ніби він не хоче мене. Можливо, кинути всі гроші Шона йому ж в обличчя було дурним вчинком, але я потребувала цього. Я не оберталася назад, не дивилася по сторонам. І так знала, що Шона немає поблизу. Він не кохає мене.

Поки я йшла вздовж вулиці в повному заціпенінні, якась машина зупинилася поруч зі мною. Було вже пізно, я спочатку не помітила. Але ось переднє вікно опустилося, і я почула голос, який змусив мене обернутися і глянути на машину. Вітер тріпав моє волосся, розкидаючи пасма в різні боки. Свої туфлі я тримала в руках. Ноги, одягнені лише в шовкові панчохи, стигла на холодному асфальті. Це єдине, що я могла відчувати за пеленою всього мого болю. Вона поглинула мене, повністю захопили мій розум в полон.

Ось тому я не заводила ніяких відносин. Я брехала собі і говорила, що уникаю їх, тому що напружене навчання не дозволяє, але все неправда. Насправді просто моє серце не витримало б. Я втратила досить людей у ??своєму житті, щоб змушувати когось ще і втрачати розум через мене. Але якимось чином я не змогла цього уникнути.

- Міс Стенц, - чоловічий голос покликав мене з машини.

Я розгледіла його обличчя через відкрите вікно: один з тих хлопців, що був разом з міс Блек в той раз, коли Шон вивів мій браслет з ладу.

Я дивилася на нього. Через вітер сльозилися, але я не кліпала. Чоловік вийшов з машини, величезний, весь з суцільних м'язів і м'язів. Я нічого не говорила.

Його погляд пройшовся по моєму обличчю, ніби він знав, що довело мене до такого стану.

- З вами все в порядку, вам не заподіяли шкоди? - Я похитала головою. Він потягнувся до моїх туфель, але я відвела руку. Потім він запропонував мені долоню як справжній джентльмен і проводив мене до машини.

Коли ми сіли в салон на заднє сидіння, він нагадав мені: - Ви не можете залишати встановлене зустріччю будівля без попередження свого роботодавця. Вам пощастило минулого разу, - тон його голосу змінився, і я зрозуміла, що у мене проблеми.

Одного разу це ще прощається, але двічі - немає. Я просто кивнула і втупилася у вікно.

Чоловік більше нічого не говорив, поки ми не дісталися до офісу міс Блек.

- Послухайте, я не знаю всіх подробиць вашого життя, або чому ви зробили те, що зробили. Але така робота не для тих, хто не в змозі устаканить свої справи і проблеми. Потрібно певну поведінку. Жінки, які швидко просікли це, з усім справляються. Ті ж, хто так і не врубався, мають справу з наслідками. Немає такого поняття як «просто секс», міс Стенц. Вам потрібно подумати про це, якщо хочете досягти успіху.

Я закліпала від несподіванки. Подив відбилося на моєму обличчі. Чому він мені все це говорить?

- Мене так легко зрозуміти?

Куточок його рота співчутливо підвівся і він сказав мені: - Ви не можете закохуватися в них. Ви цього не перенесете. Знайдіть спосіб залишати почуття за дверима. Чи не впускайте їх до себе в душу, ніколи.

Машина зупинилася. Глибоко зітхнувши, я потягнулася до ручки дверей. Але тут глянула на чоловіка за кермом і сказала: - Спасибі вам.

- За що? - Запитав він. З виразу його обличчя можна було сказати, що інші дівчата були багатослівні. Здавалося, моя реакція його здивувала.

Я знизала плечима: - За те, що знайшли мене і допомогли мені. Я не створена для цієї роботи, але у мене немає іншого виходу.

Його темні очі, здавалося, на частку секунди пом'якшилися, незважаючи на його суворі риси обличчя. Він глянув на будівлю, потім знову на мене. Судячи з усього, він взагалі не повинен був зі мною заводити подібні теми. - Коли ви ввійдете всередину, Блек, скоріше за все, зробить вам догану або призначить штраф. Чи не сперечайтеся. Чи не хничьте і не сперечайтеся з нею після, і вона залишить вас в штаті. Почнете нити і вибачатися - вона викине вас на вулицю, - більше він нічого не сказав. Лише відкрив двері машини і вийшов на тротуар.

Я вислизнула з салону слідом за ним і майже непомітно кивнула в його бік в знак подяки. Мені не можна втрачати цю роботу. Він подав мені мої туфлі, і я одягла їх назад. Мої панчохи були зіпсовані. Стрілки побігли від самих ступень до стегон.

Глибоко зітхнувши, я увійшла в будівлю і пройшла до ліфта. Відчайдушно намагалася взяти себе в руки по шляху в офіс. Блек буде в люті. Я вирішила послухатися поради чоловіки з охорони. Не можна, щоб мене звільнили. Просто не можна. Мої нерви були на межі. Я відчувала себе загальмованою, ніби мене по голові монотонно цокотіли чимось важким. Життя продовжувала ставити мені підніжки, а я продовжувала йти вперед.

Ліфт підняв мене вгору і зупинився на сімнадцятому поверсі. Я відразу попрямувала в офіс. Приміщення ледь висвітлювалися, а мені потрібно було в самий кінець, до міс Блек. Я озирнулася перед тим, як увійти в її офіс, але нікого не було поблизу.

Хтось уголос прочистив горло позаду мене. Я різко обернулася і побачила Блек, що сидить на дивані з чашкою кави в руках. Її стрункі ноги були сплетені. Він виглядала такої владної і такий роздратованою.

- Ніколи - і я маю на увазі саме «ніколи» - клієнт ще не дзвонив і не вимагав іншу дівчину на заміну. Що ти наробила, Евері? Що ж ти таке наробила, раз клієнт дав тобі відставку в розпалі зустрічі? - Її темні очі дивилися з жорсткістю. Вони вп'ялися в мене, ніби я самий дратівливий людина на світі. Було видно, що їй хотелосьпоорать на мене, але вона стримувала себе.

Індиферентність. Мені потрібно перестати хвилюватися про це. Варто було б сказати, що це моя вина і наступного разу я не облажався. Мій погляд вп'явся в килим у мене під ногами. Я не підняла очей, коли заговорила: - Дещо в моїй поведінці нагадало містеру Ферро декого з минулого. Це вивело його з себе. Я розумію свою провину і повністю беру всю відповідальність за свої дії.

Блекні очікувала таке почути. Вона поставила вниз свою чашку і випросталася, розслабивши ноги.

- Ти нагадала йому когось? - Я кивнула. - Звідки ти дізналася?

- Він сам сказав мені це минулого вечора.

Блек замовкла на секунду. Її погляд був на мені, поки вона міркувала. Впевнена, вона все ще хотіла стерти мене в порошок. - Чому ти не дочекалася машини біля готелю? Після того, як Містер Ферро подзвонив мені, я відразу набрала тебе. Ти не відповідала на дзвінки і покинула терріторіюотеля. Мені довелося послати Гейба на твої пошуки.

Я важко проковтнув: мені не було чого їй сказати, тому довелося вибирати правду. - Я не знала, що мені робити. Це моя провина. А на дзвінки не відповідала, бо боялася, що ви мене звільните.

Блек дивилась на мене. Її погляд фізично відчувався на мені. А гнів взагалі можна промацати в повітрі. Він витав між нами, важкий, як вечірній туман. Я нарешті глянула на неї: - Мені потрібна ця робота.

Міс Блек піднялася і пройшла до мене. Її руки були схрещені на грудях, очі звузилися в маленькі щілинки, я ледь могла розглянути її погляд. Вона була тигрицею, готової в наступну секунду розтерзати мене, але я не піддавалася. Чи не відступлю.

- Чому я повинна тебе залишити?

Відчай накрило мене великою хвилею: ось і все. Вона збирається звільнити мене під три чорти, і з цим нічого не поробиш. Доведеться виживати в картонній коробці з розбитим серцем до кінця свого життя. Моя голова перевантажена. Я не могла усвідомити розмір своєї помилки, дурниці, що довірилася Шону і розповіла йому про свої почуття. Я відкрила йому свою душу, а він повів себе так, ніби мене знудило йому на черевики. У роті раптом пересохло. Я облизала губи і стала обмірковувати відповідь.

Коли я заговорила, голос звучав так, ніби я благала. Можливо, тому що так воно і було. Чи не шепіт, і все було на одному диханні: - Тому що я зроблю все що завгодно. Тому що я більше не буду нікому нікого нагадувати. Тому що...

Міс Блек обірвала мене: - Ой, Евері, ну вистачить, замовкни. - Блек потерла свою перенісся, ніби її здолала найстрашніша мігрень на світлі.

Моє серце забилося сильніше. Чи може все стати ще гірше, ніж вже є? Мені ніяк не можна втратити роботу. Я стояла і дивилася, як моє життя закінчується і все, що я мала, йшло крізь пальці в нікуди.

Її темні очі звузилися ще більше. Вона просто хотіла відірвати мені голову, судячи з вигляду. Потім вона розслабила руки, стиснуті на грудях. Торкнувшись долонею моєї щоки, Блек повернула моє обличчя так, що наші погляди зустрілися: - Мені слід звільнити тебе за це. Мені слід виставити тебе звідси без гроша в кишені і найменшого жалю.

Я глянула їй очі, гадаючи, як вона прийшла до такого життя. Можливо, розбите серце. Самотність - її свідомий вибір або самонавіювання на грунті її роботи? Це ціна, про яку я раніше не замислювалася. Ніколи не думала, що закохаюся. Ніколи не думала, що все вийде саме так.

Я тихо зітхнула і поборола бажання стиснути руки в кулаки. Мій світ розвалювався на частини. Мені потрібна ця робота, але я не буду благати знову. Ми дивилися один на одного. Я не відводила погляду, також як і вона. І ніхто не озивався. Начебто це був покер, і прийшов час викладати карти на стіл, в будь-яку секунду Блек вирахує мене, і я буду мертва. Більше немає шансів. Я все розтринькала. Облажалася і тепер розплачуюся. Міс Блек міцно стиснула очі і зітхнула. Коли вона глянула на мене знову, її бліде обличчя пом'якшало. Я знову могла зітхнути вільно.

Міс Блек пройшла повз мене і налила собі ще кави. Чи не дивлячись в мою сторону, вона сказала: - Буде шкода ось так викинути тебе. Такий потенціал. Я бачу його в твоїх очах. - Вона обернулася, помішуючи гарячий напій, і стала дивитися на мене. - Але ти як порожня раковина. Єдине, що ще тримає тебе на плаву, - непохитність і небажання здаватися. Якби ти поділилася хоч краплею цього зі мною, я могла б перетворити твоє життя в казку, але ти занадто зарозуміла, Евері. Я говорила тобі тримати особисте життя в стороні, - Блек зробила ковток своєї кави, потім поставила його на стіл. Вона ходила по кабінету, розмірковуючи.

Кожна частинка мого тіла протистояла мені ж. Я хотіла закричати, що те, що трапилося - не моя вина, що Шон надув мене. Змусив мене думати, ніби йому не все одно, але обдурив. Всі ці слова були небезпечні. Якщо я скажу їх, більше ніколи не зможу працювати на міс Блек, тому я лише стиснула щелепу в спробі не реагувати занадто гостро. Чи знала вона саму суть моєї дурості? Розповів чи Шон їй то, що я наговорила йому ?. Паніка пробігла по венах, але я стояла твердо і не рухалася, намагалася, щоб очі не заволокло пеленою сліз. Прикусити язика і засунути почуття куди подалі - що завгодно, аби тільки не напартачив ще більше.

Відчужений погляд міс Блек зупинився на мені, і вона припинила метання по кімнаті. Вказуючи на мене ідеальним наманікюреннимпальцем, вона сказала: - Ти будеш робити все, як я сказала. Брати тих клієнтів, яких я тобі скажу, і не забудеш ще іпоблагодаріть. У тебе більше немає права голосу ні в чому тут. Ти мене зрозуміла? - Я кивнула, хоча і зовсім не була впевнена, які на мій рахунок у неї були плани. Ну хоча б роботу зберегла.

Щось у погляді міс Блек змінилося, що підказало мені: вона точно збирається залишити мене у себе. Жінка простягнула руку до мене: - Верни мені гроші за сьогодні, і будемо рухатися далі.

Чорт! Сподіваюся, вона жартує. На моєму обличчі відбилося нерозуміння: - Повернути назад?

- Так. Ти не закінчила свою роботу. Ти ж не хочеш сказати мені, що тобі повинні сплатити цей вечір? - Вона підняла брови в мою сторону і поворушив пальцями в повітрі в нетерпінні, чекаючи, що я дістану всі наявні.

Мені потрібна ця робота, але я не зможу винести без оплати. Зробивши крок вперед, я подивилася на її простягнуту долоню, а потім прямо їй в обличчя. - Так, я вважаю, мені покладена оплата, і причина досить проста - він трахкав мене. Використовував мене не раз. Я була з ним дві повноцінних ночі, дозволяючи робити зі мною все, що йому заманеться. Коротенько і ближче до суті - у нього був секс зі мною, і я хочу, щоб мені за це заплатили, - мої м'язи були напружені. Моя відчайдушна спроба зберегти хоча б частину витримки і не закричати їй прямо в обличчя.

Це все вина Шона. Якби він не відправив мене назад, цього б не сталося.

Міс Блек виглядала оскаженілої. Вона знову схрестила руки на грудях, її шия голова нахилилося в сторону. Блек дозволила мені висловитися, не моргнувши й оком. М'язи на її шиї сіпнулися, ніби жінка хотіла закричати на мене. Вона виставила вгору одні палець і відповіла: - Ти була з ним тільки одну ніч. Сьогодні він викинув тебе і попросив про повернення грошей.

Я всіма силами намагалася стримувати злість. Вона хотіла вирватися назовні і розірвати всі поблизу на дрібні шматочки. Мене всю трясло.

- Я більше не незаймана, це його вина. Більше не можу вимагати початкову ціну. І я нічого не можу вдіяти з тим, що я нагадала містеру Ферро близької людини. Я заслуговую хоча б половину своєї оплати.

Блек зробила крок вперед з лютим поглядом, але я не відступила. Її ніс був практично в міліметрі від мого. - Ти ні чорта не заслуговуєш. Ти працюєш тут, тому що я дозволила тобі. Ти будеш трахатись з тим, з ким я скажу. У тебе немає ніяких прав, ніяких поблажок. Якщо я вважаю, що тобі не належить плата, так воно і буде ... Однак, деякі з твоїх аргументів розумні. Я дозволю тобі взяти третину твоєї оплати. І все. Значить, ті гроші, що я дала тобі сьогодні, повинні бути повернуті.

Моє серце пропустило удар. Чималий рана в грудях хворіла. Все це робило відмова Шона ще гірше. Точно, я адже повія і тільки що вивела з себе свого сутенера. Що мені робити? Я відвела погляд, але Блек не відступили. Відчувши загрозу втрати роботи назавжди, я здалася. Плечі опустилися і дозволили напрузі піти з тіла.

Я глянула на неї: - Добре, але я вже витратила ті гроші, що ви мені дали. Їх більше немає.

Очі Блек розширилися. Це була купа грошей. - Як? Ти поїхала звідси відразу на місце зустрічі. - Погляд Блек впав на мою сумочку, ніби вона не повірила мені. Та була на стільці, біля робочого столу жінки.

Я дотяглася до сумки і відкрила її. - Самі подивіться. У мене немає цих грошей. Все витратила. - Я простягнула їй мою сумку, але Блек просто втупилася на мене. Через мить вона взяла у мене сумочку і подивилася всередині. Два долара і трохи дрібниці, більше нічого. Я кинула всю решту грошей Шону в обличчя.

Блек роздратовано прогарчав щось. - Гаразд, - вона кинула сумку назад до мене. - Якщо ти хочеш грати так, тоді це твій обов'язок мені. Будеш працювати безкоштовно, поки не виплатиш все.

Я кивнула - все що можна було зробити в даній ситуації. - Ви отримаєте все до єдиного цента.

Міс Блек розсміялася. Звук її сміху змусив волоски на моїй шкірі встати дибки.

- Звичайно, я отримаю, тому що якщо ти надумаєш обрахувати і надути мене, Евері, я заберу у тебе свої гроші таким способом, який навряд чи тобі сподобається. - Тінь в її погляді посилала тремтіння на мою хребту.

І я вірила їй до останнього слова.


глава 2

Два долара. У мене було тільки два долари, і потрібно було протягнути на них, принаймні, п'ять днів. Я опустила голову на кермо машини. Бак був, слава богу, повністю заправлений. Я їхала назад в гуртожиток, а в обличчя мені йшов якийсь білий дим. Підігрів був відключений, тому я не розуміла, в чому справа. На той час, як машина заїхала на парковку, вся моя одеждапропахал цим смоляним димом.

Піднімаючись сходами, я намагалася не звертати уваги на Мел і йти відразу в свою кімнату. Але поки я незграбно копалася в сумці у пошуках ключів, вона помітила мене. - Ей, блідолиця. Що ти робиш тут так рано? Я думала...

Я не глянула на неї іпопиталась швидше відкопати ключі, але не змогла. Мел була вже за крок від мене, коли я все-таки упустила їх. Руки самі жбурнули сумку про стіні. Мова подруги обірвалася на півслові. Мел зупинилася. Вона дивилася на все око, в той час як з мене виходили стогнуть ридання, я припала до стіни спиною. Повільно сповзаючи вниз, закрила обличчя руками і більше не могла стримувати сліз. Так не хотілося плакати в цьому місці. Я була вже майже всередині кімнати. Майже.

Мел підбігла до мене і опустилася на коліна поруч. Я чула її кроки і відчувала її присутність, але не піднімала погляду. Поруч стовпилося ще більше людей, їх погляди можна було відчути. Позіхання застрявали тут, зупинялися, щоб подивитися на дівчину, у якої стався нервовий зрив в коридорі.

Мел огризнулася на них: - Ідітекуда йшли. Нічого тут витріщатися. - Стук черевик став голосніше, і були чутні бурмотіння з приводу поведінки Мел. Її рука м'яко лягла мені на плече: - Ну, вперед, Евері. Не треба тут сидіти. І не смій сунутися в свою кімнату. Ембер там з ... Боже, я навіть не хочу говорити тобі про це. Підемо. Переночуєш в моїй кімнаті. Будемо тільки ми вдвох. Зможеш заштовхати в себе скільки завгодно морозива і заспокійливих. Йдемо ж, - Мел схопила мене за руку і підвела.

Я піднялася, але відчувала себе тендітною, як скло. Долонями витерла сльози, що котилися по щоках. На обличчі залишилися чорні сліди туші. Клоунскійвідок, але мені було плювати. Мел підняла мою сумку і підібрала помаду та інші речі, що випали з сумки. Подруга швидко зібрала все назад і повела мене до своєї кімнати. На той час, як ми дійшли, все моє обличчя було мокре і з носа текло. Тіло розвалювалося на частини. Не хочу більше жити. Я завалилася в крісло, заховала обличчя в свій рукав і більше не піднімала голови.

- Ось, тримай, - Мел всучила мені коробку з носовими хустками і сіла на ліжку навпроти. Деякий час подруга нічого не говорила. Потім Мел встала і скинула з себе туфлі і плаття. Мел пішла у ванну, де відразу зашумів душ, а потім вже повернулася піжамі. Вона зав'язала свої густе волосся в кінський хвіст і заговорила: - Ти ж знаєш, що можеш мені все розповісти. Не буду засуджувати. Господь свідок, у мене немає на це ніякого права.

Я глянула на неї. Погляд був нечітким. В мої очі ніби піску насипали, і я ледь могла ковтнути. Не хотілося нічого розповідати, але все-таки необхідно було виплеснути емоції. Можливо, це змусити відчувати себе краще. Можливо. Мої губи повільно розкрилися, і слова вилетіли самі по собі: - Я сказала Шону, що люблю його.

Мел не відреагувала, хоча я могла сказати, що вона ледве стримала. Замість цього, дівчина поміняла позу і стиснула свої губи в спробі не зірватися. Я розуміла, вона хотіла накричати на мене за те, що я дуже серйозно дурницю, але я також знала, що вона цього не зробить. Її голос був м'який, коли вона запитала: - І що було потім?

Я випросталася в своєму кріслі і шмигнула носом. Приклавши хустку-на-віч, я знизала плечима і сказала: - Він виставив мене за двері.

Голова Мел хитнулася і її щелепа відвисла: - Це як, він взяв і відправив тебе назад?

Я сумно посміхнулася: - Ні, ще гірше. Він обміняв мене. Я сказала «Я люблю тебе», а він запросив нову дівчину. - Шокований погляд на обличчі Мел ставав все гірше. Прочистив горло, я видавила з себе: - І це не найгірша частина.

- О, лайно. Що ще трапилось?

- Перед тим, як я попрямувала до Шона ввечері, Блек дала мені аванс, щоб я змогла придбати собі новий одяг. Їй не сподобалося, що я прийшла в комплекті, який вже одягала. Вона дала мені приблизно половину всього мого оплати. Коли все сталося, я взяла ці гроші і кинула йому в обличчя. Потім пішла, - я глибоко вдихнула і потерла перенісся. Було таке відчуття, ніби моя голова вибухне.

Голос Мел був неприродно тихим: - Блек видала тобі частину грошей, а ти кинула їх в обличчя клієнта? - Я кивнула. - І Блек хоче їх назад, природно. - Я знову кивнула. - І я так вважаю, вона звільнила тебе?

- Ні, - мій голос був ледве чутний. Він виривався з горла неприємним скрипом. - Мені доведеться працювати безкоштовно, поки не виплачує весь борг, - я глянула на неї, без особливо бажання бачити вираз її обличчя.

У Мел не було слів якийсь час, але потім на мене обрушилося все і відразу: - Евері, тобі потрібно піти і забрати ті гроші у Шона. Ти не повинна терпіти це. Блек не та, кому ти хотіла б бути належної. Тобі варто ...

Я підняла руку і обірвала її: - Ні за що на світі не повернуся назад до Шона та небуду благати його віддати мені гроші назад, так що можеш далі не продовжувати.

- Зараз не час для почуття власної гідності, Евері.

- Ти не права, Мел. Зараз саме час для нього, тому що це все, що у мене залишилося. Я продала себе хлопцеві, якому подобалося грати з моїми почуттями. Він змусив мене думати, що любить мене. Він змусив мене повірити, що вся моя дерьмово життя ... - мій голос обірвався. Не було сил вимовити це. Шон вдихнув в мене нове життя. Він дав мені привід чекати чогось хорошого, запалив всередині мене маленькі промінчики надії. Я думала, що більше ніколи не відчую себе живою, а зараз, коли я це відчула, хотілося померти. Емоційні сплески не для людей з розбитим серцем. Я відчувала, що розпадається на частини.

Притиснувши пальці до чола, я стала виводити кола по ньому і сказала: - Ці залишки гордості - все, що у мене залишилося. Я не збираюся повертатися до нього. Я не говорю з ним більше, ніколи - по будь-якої причини. Буду намагатися розгребти цю купу.

Мел кивнула, але я могла бачити її обличчя - ні краплі схвалення. Вона обмірковувала, як би допомогти все прояснити. Після секундної паузи, вона запитала: - Як багато ти заборгувала? Можливо, я можу позичити грошей. Краще будеш повинна мені, ніж Блек. - Вона знала щось невідоме мені.

Я дивилася на неї з секунду, а потім похитала головою: -Там було досить, щоб купити парочку машин, Мел. Дякую за пропозицію, але я сумніваюся, що у тебе стільки є. Плюс, тобі потрібно оплачувати свої рахунки. Це була моя помилка. І я повинна сама все розсьорбувати.

- Що вона збирається робити? Ти ж знаєш, хлопці Блекумеют дещо неприємне влаштовувати, так?

Я знизала плечима. - Мені вже байдуже. Мені правда плювати. Я змирилася з цією хренью, повір, - Мел виглядала шокована. - Зроблю що завгодно, так і сказала.

- Як ти можеш таке говорити? - Вона зойкнула в шоці.

Я притягнула коліна до грудей і обхопила руками свої ноги, не дивлячись на подругу. - А чому я не можу? Вже нічого не важливо. Зовсім нічого.

- Ти взагалі чуєш себе? Ти не можеш дозволити якого -то гавнюк споганити собі життя. Він хотів лише трахнути, а ти віддала йому своє серце. Він не заслуговує тебе, Евері. Мені так шкода. Шкода, що я не можу все виправити за тебе, але говорити Блек, що ти зробиш все що завгодно, - погана ідея. Є парочка хворих на голову ублюдковсреді її клієнтів. Вони занадто шизанута для мене, і вже точно будуть для тебе. Плюс, в цьому «все що завгодно» можеш і підхопити все що завгодно. Ти не готова, і немає, ти не захочеш знати, яке жахливе лайно вони творять.

Я потерла очі кісточками пальців. - Який ще вибір у мене є? - Мел не відповіла. Я прибрала пальці від особи і глянула на неї.

- Іди і забери свої гроші у цього сучий сина. Скажи «поверни-но мені гроші назад, щоб мені не довелося працювати собі в збиток».

Я схилила голову набік і подивилася на неї поглядом «я краще здохну». Вона фиркнула. - Добре, ти усвідомлюєш, що це значить, так? Ти віддалася йому задарма. Якщо ти дозволиш Шону витратити ці гроші, то виходить, ти спала з ним безкоштовно, а він в нагороду так трахнув твій мозок, як ніхто в житті. Іди і поверни ці шалені гроші назад. - Мел була вже на ногах. Вона пройшла до шафи і витягла з нього куртку, відразу надівши її.

- Ти нікуди не йдеш, так що сядь назад.

Коли вона нахилилася вниз, щоб відшукати свої кеди, я повторила: - Ні. Мел, залиш це. Будь ласка. - Я підійшла до неї ззаду. Коли Мел обернулася, я виразно відчула благання в своїх очах. - Залиш це все в спокої.

Вона була не в собі. Я могла бачити, як її тіло трясло від гніву. Мел стискати і розтискати долоні, сильно видихаючи. Її палець був спрямований мені в обличчя. Вона намагалася тримати його прямо, але все ще дуже злилася. Навіть розуміючи, що вона зліласьне на мене, було важко повірити. Подруга прогарчав у відповідь: - Клянуся Богом, якщо я побачу цього придурка на вулиці, я особисто размозжу йому череп.

Куточок мого рота сіпнувся: - Це було б непогано, можливо.

Мел хмикнула. Напруга повільно пішло з її тіла, а рука опустилася вніз.- Я зроблю йому татушку за допомогою цього милого обробного ножа, що я сперла у голого чувака. - Вона розсміялася. Звучало якось по - божевільному, але я розсміялася теж.

Я глянула на двері. Її слова, сказані у двері, нарешті дійшли до моєї свідомості: - Ти говорила, що хтось зараз в моїй кімнаті з Ембер?

- Так, і ти не хочеш знати, хто це. Я не можу повірити в це сама, - Мел стягнула з себе куртку і закинула назад у шафу. Та приземлилася на підлогу. Мел вилізла зі своєї взуття та зачинила двері шафи.

- Що ж, зараз я вже повинна це знати.

- Ні, не повинна. Це ще більше виб'є тебе з колії, - Мел не дивилася мені в очі. Її брови були сильно підняті, аж до середини чола. У мене було погане передчуття. Їй не подобалося те, що вона знала. Тому вона не хотіла говорити мені.

Був тільки один чоловік, який так міг нас засмутити.

- Ні, - я скрикнула, широко розкривши очі. Мої руки злетіли до рота, коли я здогадалася. - Вона там з Марті?


глава 3

- Ага, - відповіла Мел з дивним виразом обличчя. Одне її повіку тремтіло, ніби їй було гидко. - Він був там всю ніч. Марті шукав тебе і наткнувся на неї.

- Звідки ти знаєш? - Запитала я, глянувши на двері і потім знову на Мел, - думала, тебе не буде всю ніч.

Мел знизала плечима. - Блекотменіла в останній момент. Я вважала, що буду на роботі всю ніч. Коли я повернулася, написала Марті з пропозицією разом потусити. Він відповів, що зайнятий. Раз вже мені не було чого робити, вирішила повиводіть з себе нашу худу страхолюдіну буде. Пішла вниз і стала бити в її двері, - Мел замовкла на час і схрестила руки на грудях, - вгадай, хто відкрив?

Труснувши головою, я сказала: - Не можу в це повірити.

- Що ж, доведеться повірити - виходить, наш Марті самий що ні на є натурал, хоча спати з Ембер це ще не доказ, як на мене, - Мел явно відчувала огиду. Її думка про Марті опустилося нижче плінтуса.

Я моргнула кілька разів. Ембер і Марті - це вже занадто. Я не хотіла, щоб вони були разом. Але раптом виявилася в коридорі, на шляху до своєї кімнати. Мел йшла по п'ятах, твердячи мені спочатку все обміркувати.

Вони не можуть так вчинити!

Зупинившись біля дверей, я помацала ручку. Двері були замкнені. Дивним було і те, що сама двері були заблоковані. Я стукнула по старій дереву так сильно, що блискучий номерок, вивішений Ембер, звалився мені на голову і покотився по килиму. Я не могла повірити, як швидко мною оволодів гнів. Можливо, для мене все це було вже занадто, але неможливо було зупинитися.

До того як я зрозуміла, що роблю, я вже кричала і била по дверях як ненормальна: - Відкрий цю чортову двері, Марті! Я знаю, що ти там! - Я мало не виламав двері, коли Ембер відкрила її.

Погляд Ембер втупився на мій кулак, потім перейшов на Мел. Вона вся стиснулася і відскочила назад, ніби я збираюся врізати їй: - Ти сказала, її не буде цього вечора! Ти сказала, що вас обох не буде тут на всю ніч!

Я добре до неї ставилася, і ось як вона відплатила мені. - І тому ти вирішила переспати з моїм кращим другом? Просто убий мене, якщо ви займалися цим! Де він? - Я відштовхнула Ембер і увійшла всередину. Лють вирувала в мені і сконцентрувалася в кулаках. Якщо я зараз що-небудь не вдарю, то вибухну. Я не могла повірити. Як він взагалі міг захотіти Ембер?

Але коли я оглянула кімнату, різко зупинилася. Емоції, що вирували в мені, не могли знайти вихід, і тому вони зірвалися з моїх губ дивним смішком-схлипом. Мій рот відкрився, і я підняла руки, щоб прикрити його. Шок накрив мене, змусивши заніміти.

З тих пір, як я в'їхала, моя частина кімнати залишалася порожньою і незатишною. У мене не було можливості гарненько її обставити. Але зараз на моєму ліжку сидів Марті, повністю одягнений, і махав мені кінчиками пальців. Ліжко під ним була не зовсім моєю, точніше, покривала і подушки. Боже мій! І це було ще не все - стіни, ліжко, вікна, приліжкові столик - все було прекрасним.



© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати