Головна

V рівень. Головний спеціаліст з експертизи тимчасової непрацездатності федерального Міністерства охорони здоров'я

1. II рівень. Клініко-експертна комісія лікувально-профілактичного закладу
  2. III рівень. Клініко-експертна комісія органу управління охороною здоров'я території, що входить, до складу суб'єкта Федерації
  3. III. МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ, СИСТЕМА ОСВІТИ І ВИХОВАННЯ ФАХІВЦІВ ЗМІ
  4. World Wide Web - головний інформаційний сервіс.
  5. Автоматизоване робоче місце фахівця розробника технічної документації
  6. Акти палат Федеральних Зборів Російської Федерації

Роботу з експертизи тимчасової непрацездатності на федеральному рівні в органі управління охорони здоров'я очолює головний позаштатний фахівець з клініко-експертної роботи. У його функції входить:

- Аналіз стану якості надання медичної допомоги, проведення експертизи тимчасової непрацездатності в адміністративній території, підготовка пропозицій та аналітичних записок з даного питання для розгляду на клініко-експертної комісії та колегії міністерства;

- Вивчення причин захворюваності, в тому числі з тимчасовою втратою працездатності та первинного виходу на інвалідність, брати участь в розробці програм по їх зниженню;

- Контроль організації і ефективності роботи, що проводиться закладами охорони здоров'я з комплексної реабілітації хворих та інвалідів;

- Організація роботи по контролю якості медичної допомоги та вдосконалення експертизи тимчасової непрацездатності;

- Контроль за реалізацією нормативно-правових та інструктивних документів з експертизи тимчасової непрацездатності;

- Взаємодія з відповідними органами соціального захисту, територіальними виконавчими органами Фонду соціального страхування, фондами соціального страхування, страховими медичними організаціями, профспілковими організаціями;

- Організація заходів щодо систематичного підвищення кваліфікації лікарів з питань експертизи тимчасової непрацездатності;

- Підготовка на розгляд клініко-експертних комісій найбільш складні експертні питання, що зустрічаються в практиці лікувально-профілактичних установ;

- Розгляд при необхідності, спільно з іншими головними фахівцями скарги населення з питань експертизи тимчасової непрацездатності та якості надання медичної допомоги;

- Визначення потреби лікувально-профілактичних установ адміністративної території в бланках листків непрацездатності та у встановлені терміни представляє в Федеральний фонд соціального страхування заявки на бланки листків непрацездатності, узгоджені з територіальним виконавчим органом Фонду соціального страхування.

Головні фахівці з іншим спеціалізованим профілів аналізують стан і якість експертизи тимчасової непрацездатності по кожній спеціалізованій службі.

III рівень. Клініко-експертна комісія органу управління охороною здоров'я території, що входить, до складу суб'єкта Федерації | Їх обліку і зберігання

Сиктивкар 2009 | Вступ | Методичні вказівки | Розділ I. Терміни, поняття та класифікація видів тимчасової непрацездатності | Підстави для проведення експертизи тимчасової непрацездатності | Розділ III. Рівні організації експертизи тимчасової непрацездатності | Лікуючий лікар | Завідувач відділенням стаціонару, поліклініки | Аместітель керівника установи по клініко-експертній роботі | II рівень. Клініко-експертна комісія лікувально-профілактичного закладу |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати