Командний інтерпретатор Windows. | Запуск оболонки cmd.exe | зауваження | MORE news.txt | Умовне виконання і угруповання команд | Папок 143 257 600 байт вільно | призначення | Висновок повідомлень і дублювання команд | ECHO OFF | My.bat p1 p2 p3 |

загрузка...
загрузка...
На головну

команда COPY

1. MIDI-повідомлення - це керуюча команда, яка використовує особливу мову (протокол) MIDI.
  2. NOP; команда, ніж опкод ми хочемо завантажити в AL
  3. Бнай-брит і його команда
  4. команда
  5. Команда merge: концепція
  6. Команда merge: реалізація

Однією з найбільш часто повторюваних завдань при роботі з файлами є копіювання та переміщення файлів з одного місця в інше. Для копіювання одного або декількох файлів використовується команда COPY.

COPY [/ A | / B] джерело [/ A | / B] [+ джерело [/ A | / B] [+ ...]] [результат [/ A | / B]] [/ V] [/ Y | / -Y]

Таблиця 1. Параметри і ключі команди COPY

параметр  опис
 джерело  Ім'я копійованого файлу або файлів
 / A  Файл є текстовим файлом ASCII, тобто кінець файлу позначається символом з кодом ASCII 26 ( + )
 / B  Файл є двійковим. Цей ключ вказує на те, що інтерпретатор команд повинен при копіюванні зчитувати з джерела число байт, заданий розміром в каталозі копійованого файлу
 результат  Каталог для розміщення результату копіювання та / або ім'я створюваного файлу
 / V  Перевірка правильності копіювання шляхом порівняння файлів після копіювання
 / Y  Відключення режиму запиту підтвердження на заміну файлів
 / -Y  Включення режиму запиту підтвердження на заміну файлів

Приклади використання команди COPY.

Копіювання файлу abc.txt з поточного каталогу в каталог D: \ PROGRAM під тим же ім'ям:

COPY abc.txt D: \ PROGRAM

Копіювання файлу abc.txt з поточного каталогу в каталог D: \ PROGRAM під новим ім'ям def.txt:

COPY abc.txt D: \ PROGRAM \ def.txt

Копіювання всіх файлів з розширенням txt з диска A: у каталог 'Мої документи' на диску C:

COPY A: \ * .txt "C: \ Мої документи"

Якщо не поставити в команді цільової файл, то команда COPY створить копію файлу-джерела з тим же ім'ям, датою і часом створення, що і вихідний файл, і помістить нову копію в поточний каталог на поточному диску. Наприклад, для того, щоб скопіювати всі файли з кореневого каталогу диска C: в поточний каталог, досить виконати команду:

COPY C: \ *. *

Як джерело або результату при копіюванні можна вказувати імена не тільки файлів, але і пристроїв комп'ютера. Наприклад, для того, щоб роздрукувати файл abc.txt на принтері, можна скористатися командою копіювання цього файлу на пристрій PRN: COPY abc.txt PRN

Приклад: створення нового текстовий файлу і запису в нього інформації без використання текстового редактора:

Для цього достатньо ввести команду COPY CON my.txt, Яка буде копіювати те, що ви набираєте на клавіатурі, в файл my.txt (якщо цей файл існував, то він буде перезаписано, інакше - створиться). Для завершення введення необхідно ввести символ кінця файлу.- натиснути клавіші + .

Команда COPY може також об'єднувати (склеювати) кілька файлів в один. Для цього необхідно вказати єдиний результуючий файл і кілька вихідних. Це досягається шляхом використання групових знаків (? І *) або формату файл1 + файл2 + файл3. Наприклад, для об'єднання файлів 1.txt і 2.txt в файл 3.txt можна задати наступну команду:

COPY 1.txt + 2.txt 3.txt

Об'єднання всіх файлів з розширенням dat з поточного каталогу в один файл all.dat може бути зроблено за допомогою команди: COPY / B * .dat all.dat

Ключ / B тут використовується для запобігання усічення з'єднуються файлів, так як при комбінуванні файлів команда COPY за замовчуванням вважає файли текстовими.

Якщо ім'я цільового файлу збігається з ім'ям одного з копіюються файлів (крім першого), то початковий вміст цільового файлу втрачається. Якщо ім'я цільового файлу опущено, то в його якості використовується перший файл зі списку.

Наприклад, команда COPY 1.txt + 2.txt додасть до вмісту файлу 1.txt вміст файлу 2.txt.

Командою COPY можна скористатися і для присвоєння якому-небудь файлу поточної дати і часу без модифікації його вмісту. Для цього потрібно ввести команду COPY / B 1.txt + ,,

Тут коми вказують на пропуск параметра приймача, що і приводить до необхідного результату.

Команда COPY має і свої недоліки. Наприклад, з її допомогою можна копіювати приховані і системні файли, файли нульової довжини, файли з підкаталогів. Крім того, якщо при копіюванні групи файлів COPY зустріне файл, який в даний момент не можна скопіювати (наприклад, він зайнятий іншим додатком), то процес копіювання повністю перерветься, і інші файли не будуть скопійовані.

Шляхи до об'єктів файлової системи | команда XCOPY
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати