На головну

BUSINESSWEEK

Тут я розповім як грати BusinessWeek акції. Акції, які мають публікації в інших виданнях можуть бути зіграні в подібній формі в залежності від дня тижня, коли вони виходять.

· Зайдіть на America Online в четвер увечері і надрукуйте в keyword BusinessWeek. Клацніть на іконці змісту. Клацніть на секції Finance. Тепер клацніть "Wall Street Inside" щоб відкрити колонку. Читайте матеріали, і оцінюйте їх, щоб знайти кращий з них. Я звичайно не вкладаю гроші в акції, чиї новини не тягнуть вище 6. Помістіть символи акцій на екран з котируваннями, і чекайте відкриття ринку в п'ятницю.

· Мені подобаються акції, які відкриваються з об'ємом, що не менше 75К, і чиї ціни гепа не менш 1/2. Зазвичай акція припадає десь на чверть від ціни відкриття, де її купують. Мої критерії виходу у виняткових випадках - будь-яка надмірна продаж на 1/8 нижче моєї ціни покупки, в цьому випадку я втрачаю тільки свій спред.

· Я залишу акцію на уїкенд і дозволю новин повоздействоать на акцію в понеділок.

· Зазвичай вона відкриється вгору, потім трохи згодом після відкриття, настає продаж. У мене все готово до того, щоб продати при першому сигналі продажу, якщо моя акція відкривається з гепом вгору - я часто продаю її ще до відкриття.

· Після першого продажу акцію потрібно повторно купити. Іноді я тримаю паперу кілька днів, якщо вони продовжують своє зростання.

Це один цикл, який повинен бачити і використовувати кожен інвестор. Я бачив, як акції, наприклад, Cabletell (TTV) росли весь тиждень, дозволяючи зробити кілька доларів. Ось спосіб робити гроші. Пробуйте їхати на прибутку максимально довго. Пам'ятайте: матеріали BusinessWeek читаються і перетравлюються за кожним столом, на якому лежить цей журнал, що може вплинути на продовження зростання акції. Також не забувайте враховувати сектор, в якому знаходиться акція.

BusinessWeek є циклічним, як будь-який метод торгівлі, і тут терпіння також може бути дуже вигідно, у випадку з високою прибутковістю угодами. За багато тижнів я не бачив хороших новин в BusinessWeek, але я продовжую дивитися і чекати повторення циклу. Зазвичай це відбувається.

глава 9

Вобще кажучи, акції реагують не тільки на новини та імпульс, але ще і на час дня. Дуже важливо розуміти, як час дня може впливати на ваші торги. Знання цих циклів може дуже добре Вам допомагати.

Минулі результати будь-яких угод або інвестування за допомогою будь-якої системи не обов'язково будуть повторені в майбутньому. |  Info@mtrader.com |  Що Ви будете вчити |  КОМУНІКАЦІЇ |  ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ |  Золоте Правило # 1. Дивіться на спред. |  Золоте Правило # 2. Торгуйте за правилами, не по винятків. |  Золоте Правило # 3. Уступіться Акцій з низьким обсягом. |  Золоте Правило # 4. Уступіться Акцій зі спредом великим 1/8 |  Золоте Правило # 8. Записуйте Час Коли Ви Поставили Ордер. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати