Головна

Секс і духовний розвиток.

  1.  VII. Росія в XVII столітті: соціально-економічний і політичний розвиток. Внутрішня і зовнішня політика
  2.  Ведущіміобщепедагогіческімі категоріямікоррекціонной педагогіки є навчання, виховання, розвиток.
  3.  Надзвичайну духовну ЗВЕРНЕННЯ ДО РОЗУМУ
  4.  Питання №5 Соціальний розвиток. Особливість соціального розвитку підприємства
  5.  Рух і розвиток. Закони розвитку. Моделі розвитку.
  6.  Рух і розвиток. Основні форми руху і моделі розвитку.
  7.  Динаміка суспільства і його розвиток.

u Як впливає секс на здатності до саморозвитку, усвідомленості, самопізнання, розкриття своїх потенційних здібностей, роботі над собою?

Те, що природно, то на чому заснована життя, входить у все, чим людина займається. Секс людини відображення його істинного стану. Чим спокійніше і гармоничней людина, тим більше в сексі гармонії і набору енергії. Але, як правило, частіше секс - це просто розрядка, щоб полегшить свої внутрішні напруги. Сам по собі секс ні на що не впливає, він сам є похідне від вас. Ваше буття впливає на ваш секс.

u Виснажують чи оргазми "сили", чи потрібно їх уникати або зменшувати їх кількість?

Якщо людина у внутрішній тиші, тоді секс веде до збільшення внутрішніх сил і енергетичному очищенню. Якщо всередині напруги, тоді секс дає можливість їх дещо послабити, за рахунок того, що людина скидає енергії через секс, ніж зменшує тимчасово напруги.

u Чи може нашкодити часте заняття сексом, чи мастурбацією?

Все, що надмірно - шкодить. Поняття «часте заняття сексом» для кожного своє. Для одного разу на місяць - вже виснаження, іншому раз в день норма.

u Як взаємопов'язані між собою любов, енергетика, і секс?

Це взаимопроникающие речі, які впливають один на одного. Їх не можна ізолювати друг від друга. Це з деякою точки зору, різні грані одного.

u Що є реалізацією сексуальності і наскільки вона важлива? що потрібно для цього зробити? Як звільнитися від сексуальних придушень? Як правильно використовувати сексуальну енергію, коли (якщо) вона звільниться? Який ефект це дасть? Як позбутися від влади сексуальних бажань?

Шлях один - пізнавати самого себе, того, хто і що в мені бажає, коріння бажань. Таке пізнання відбувається шляхом глибинного розслаблення і усвідомлення всього того, за що тримається людина.

u Як займатися сексом і нарощувати свій енергетичний потенціал ??

Внутрішнє розслаблення саме призведе до потрібного результату. Секс і енергетичний потенціал буде результатом внутрішньої тиші, внутрішнього стану.

u Чи можна секс перетворити в медитацію ??

Трохи не так, потрібно кожну мить свого життя перетворити в медитацію. А що там буде відбуватися, секс або обід - це не важливо.

u Розкажіть про сексуальній практиці. В яких випадках корисно її використовувати?

Для мене особисто це вторинне. Я не осягаю через секс щось - це довгий шлях. Я безпосередньо осягаю все те, за що я тримаюся, я вивчаю свої внутрішні напруги і бажання. Осягаючи своє тримання - відбувається позбавлення від утримуваного. Все інше - наслідок цього.

u Медитують люди часто перестають відчувати сексуальні бажання?

Як правило, вони прикидаються.

u Чи можна без розвитку сексуального центру досягти успіху в соціумі? Або потрібно його штучно підтримувати? І що тоді робити з реакцією людей?

Можна і з розвитком нічого не досягти. Ви впевнені, що ваша суть вимагає саме цього успіху в суспільстві? Так, можна певними практиками збільшити свій енергетичний потенціал і досягти багатьох цілей, але ви звідки взяли, що саме це вам потрібно? Як правило, відбувається навпаки, людини в кінці цього шляху чекає розчарування. Начебто і досяг, а щось порожньо всередині. Щось немає того задоволення, яке очікувалося.

Тому, краще відразу осягати самого себе, в цьому осягненні буде відкриватися, а що мені насправді потрібно і тоді, без різниці, як це буде прийнято суспільством, ви будете тотально задоволені. Одного он навіть на хрест прибили. Але в ньому не було ні грама незадоволення і жалю.

u Йога пригнічує сексуальність?

Ніщо не пригнічує сексуальність крім самої людини. Якщо ви знайшли привабливою саму ідею про придушення сексуальності, то ви знайдете способи її придушення.




 Що таке духовний розвиток |  Реінкарнація |  Пристрій світу. |  Смерть. |  Людина. |  Особливості часу, в якому живемо. |  Апокаліпсис, прийдешні зміни. |  Про усвідомленості. |  Робота з тілом. |  Про оптимізм. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати