На головну

Категорія часу. Освіта, значення, використання форми теперішнього часу, форм дієслів в минулому часі, форм дієслів майбутнього часу.

1.  B. Чисельні значення різниці потенціалів в будь-який момент часу.
  2.  I. Збільшення факторів виробництва при незмінній технології, т. Е. Використання екстенсивних факторів росту.
  3.  IBM Power 7 | Використання
  4.  II. Використання мовних штампів в діловому спілкуванні.
  5.  III. Третім напрямком, що забезпечує зростання випуску, є використання Х-фактора.
  6.  IV. Поняття граматичної форми слова.
  7.  IV. Мовний знак як лінгвістична категорія.

К.времені вказує на відношення дії до моменту мовлення або до моменту мовлення.

Н.вр .: утворюється тільки від гл. НСВ виду: говорю, думаю

Пр.вр .: від гл. СВ і НСВ + суф. Л. Іноді: нести - ніс; берегти - берег; померти - помер; помилятися - помилився.

Б.вр .: буду + інфінітив - майбутнє складне. Майбутнє просте: напишу, скажу.

Н.вр .: Справжнє конкретний час - он іде моя приятелька. 1) даний конкретний розширене - ми всі розуміємо, що ... 2) даний конкретний повторюється: по телебаченню показують осіб ...

Справжнє абстрактне час: світловий рік дорівнює шляху, який світло проходить за рік .:

1) абстрактне постійне: людина дихає за допомогою легких; 2) абстрактне повторюється: чхають мужики ..

Використання: репортажний, історичні, образотворче, інформує, що коментує,

Освіта, значення, використання дієслів у минулому часі.

Пр.вр .: від гл. СВ і НСВ + суф. Л. Іноді: нести - ніс; берегти - берег; померти - помер; помилятися - помилився.

Використання: 1. перфектний значення: стався різкий спад; 2) послідовність: підібрала, принесла і викинула. 3) переносне значення: ми загинули! Ну я пішов!

Освіта, значення, використання дієслів майбутнього часу.

Б.вр .: буду + інфінітив - майбутнє складне. Майбутнє просте: напишу, скажу.

Буд. простого часу:

одиничні дії в буд.времені: побачать на стадіоні

не + форма буд.простого часу - справжнє .: ніяк не зрозумію.

Зобразить. функція: то як звір вона завиє, то заплаче ..

Раптові дії: відскочить, грюкне

Буд.сложное час:

Вказує на процеси, які будуть вживатися в майбутньому: хто буде викладати в гімназії?

Поняття про сучасній російській мові. Поняття про літературної норми. |  Типи переносних значень. |  Диференціація лексики з експресивно-стилістичної точки зору. |  Запозичена лексика. Причини запозичення. Загальні ознаки запозичених слів. |  Поняття про старослов'янською мовою та старослов'янізми. |  Ознаки старославянизмов (фонетичні, морфологічні). |  Запозичення з грецької, латинської мов. |  Поняття про фонетику. Класифікація фонетичних одиниць. |  Голосні і приголосні звуки і принципи їх розмежування. |  Поняття про орфоепії. Вимова голосних. Вимова приголосних. Вимова запозичених слів. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати