Головна

Ставлення числа молекул, диссоциирующих на іони, до загального числа молекул розчиненої речовини, називається ___ дисоціації.

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Хочу присвятити кілька хвилин висловом вдячності вам за те, що завітали сюди і провели весь цей час зі мною. Я не перестаю надихатися вами, а також тисячами таких, як ви, - відкрили розум до можливості неможливого.

Я хочу, щоб Квантовий Зсув дійсно допомагало вам. Я зарядив цю книгу даними наміром. Я хочу, щоб ви досягли успіху у всьому, і це бажання не цілком альтруїстично з мого боку. Всякий раз, коли ви виконуєте КС, я теж отримую свої плоди - весь світ їх отримує. Якщо поки ви цього не розумієте, то незабаром зрозумієте.

Я вимагаю від вас одного і одночасно закликаю тільки до цього: практикуйте КС, негайно і в повному обсязі поширюючи цілющу силу чистого усвідомлення серед своїх побратимів!

Ви, які перебувають в максимальній близькості до вогнища чистого усвідомлення, пожнете найбільше плодів. Хоча скуштувати плоди вашого скромного зусилля зможуть всі. І чим більше нас стане практикувати Квантовий Зсув, тим більше всі ми отримаємо успіху і реалізованості в усіх сферах життя. Які наші думки, така і життя.

Мислення, «що виходить за рамки стереотипів», - поняття, яке, сподіваюся, скоро кане в Лету, - має стати нормою. Взагалі-то, мислення, засноване на безмежності, має стати загальноприйнятим, щоб ми як раса залишилися цілі і неушкоджені. Те, що людство бореться за виживання, вже ні для кого не новина. Останнім часом ми мало-помалу наближалися до вимирання. Кожна негармонійна думка, що породжується нами, подібна нової піщинці в пливуни, який поступово затягує нас вниз. Це, звичайно ж, безумство. Ви знаєте, що таке безумство: це коли роблять одне і те ж, чекаючи при цьому іншого результату.

Новий світ чи не з'явиться завдяки документам і відозв. Він не може виникнути з обивательського і колективної свідомості, взяли гору над людською думкою. Він не прийде ззовні, а тільки з глибин - тих, де чекає досконале усвідомлення.

Кожна негармонійна думка, що породжується нами, подібна нової піщинці в пливуни, який поступово затягує нас вниз.

Знаю, що поки це здається трохи помпезним - стверджувати, ніби простий процес зцілення здатний врятувати нашу колективну шкуру, але це так, бо робить це не сам процес, а усвідомлення, з яким ми доручаємо цю задачу і в розпорядженні якого вся ця вища сила. Ви самі переконалися. Усвідомлення зцілює. Чим більше ми усвідомлюємо, тим більше зцілення трапляється в нас і навколо нас. Воно робить це природно, спонтанно і без зусиль.

Ми, разом звані людської расою, поставлені перед єдиною простим завданням: бути свідомими. Нам постійно нагадують про необхідність «жити в сьогоденні». Але що це означає? Чи означає це, що нам потрібно перестати будувати плани на майбутнє або відкинути всі свої спогади? Зрозуміло, немає.

Життя в сьогоденні - це життя в чистому розумінні.

Чисте усвідомлення анулює психологічний час, звільняючи розум від потреби робити і даруючи йому можливість відображати лихоліття і досконалий порядок.

Усвідомлює розум організований, енергійний і здатний творити.

Усвідомлює розум умиротворений. Він не може шкодити.

Ми, разом звані людської расою, поставлені перед єдиною простим завданням: бути свідомими.

Колективне несвідоме Карла Юнга і недавнє відкриття Руперта Шелдрейка - морфіческого поле - ілюструють вкрай важливий момент, пов'язаний з людиною. Виявляється, ми не відокремлені суті, безцільно блукають у своєму тілі / розумі. Нас пов'язують нескінченно міцні відносини з усіма іншими душами нашої планети. Кожна наша думка і кожна наша дія впливають на всіх інших дихаючих істот.

Думки - це заряджені згустки, що притягають інші думки, немов магніт. Чим більше людей об'єднані схожими думками, тим більше сили набирають ці згустки свідомості. Шелдрейк називає це морфінескім полем. Ми не тільки маємо ці морфи-дек поля, але і піддаємося їх впливу.

Бачите, то, про що ми думаємо і що відчуваємо, дуже важливо. Якщо ви коли-небудь задавалися питанням, чому люди не відмовляються від своїх руйнівних дій, то відповідь знайдете в морфінеском поле.

Найпотужніше, життєдайного морфінеское поле створюється індивідуумами, які переживають досвід чистого усвідомлення. Це підводить нас до моєї думки про дружнє світі.

Квантове Зсув неоціненно як цілющий метод, однак це тільки вершина айсберга. Коли навіть невеликий відсоток людей починає ясно усвідомлювати, це позитивно впливає на уми і життя всіх, включаючи тих, хто не відображає чисте усвідомлення. Вірно, навіть мала частка в 1% населення, що відображає цілісність чистого усвідомлення, може мати суттєвий вплив на своє безпосереднє оточення, поширюючи пробудження на весь світ. Це не якась вигадана філософія, а науковий факт.

З початку 1960-х співтовариство трансцендентальну медитацію продемонструвало «ефект одного відсотка». Їм вдалося довести, що якщо хоча б один відсоток міського населення буде переживати цілісність чистого усвідомлення, то рівень злочинності знизиться. Вони виводили невелику групу медитують ТМ в місто і практикували групове усвідомленням. Згідно зі статистикою ФБР по двадцяти двом містам, цій групі вдалося значно знизити загальний рівень злочинності - в середньому на 24%! З тих пір стали проводитися інші дослідження, які показали, наскільки всього лише за допомогою зосередженого усвідомлення можна змінити життя на краще.

У своїй книзі «Експеримент з наміром» (The Intention Experiment) Лінн Мак-Таггарт представила кілька переконливих наукових досліджень, які свідчать на користь цієї точки зору. Мак-Таггарт навіть підрахувала кількість усвідомлюють людей, необхідне для того, щоб створити резонансну хвилю в Сполучених Штатах і в усьому світі.

Ну що, готові? Для того щоб створити більш здорову, чисту і сповнену любові життя для всього населення Сполучених Штатів, буде потрібно всього 1730 усвідомлюють. Щоб добитися миру і процвітання у всьому світі, нам знадобиться всього лише 8084 осіб, які практикують усвідомленням. Ми в буквальному сенсі тримаємо в руках технологію для порятунку нашого світу.

Ми в буквальному сенсі тримаємо в руках технологію для порятунку нашого світу.

Квантове Зсув володіє силою зцілити ваш світ на локальному рівні. Але цей вплив не обмежується суто вашої особистістю і вашими насущними турботами. Коли ви практикуєте Квантовий Зсув, то ваше заспокійливий вплив поширюється зовні, допомагаючи зцілити недуги всіх нас.

Я забув ім'я французького філософа, який сказав, що одну просту дію - нахилитися і зірвати квітку - змінює центр ваги всієї Всесвіту. І коли ви проводите сеанс зцілення за допомогою КС, відбувається те ж саме. Всякий раз, коли ви виконуєте КС, ви садите насіння, яке проросте рідкісним квіткою. Як камінчик, кинутий в нерухому гладь озера, ваше цілюще дотик поширить навколо себе заспокійливу брижі, яка ніжно торкнеться віддалених берегів по всьому Всесвіті. Кожен раз, створюючи квантове зцілення, ви робите світ ще більш прекрасним місцем для життя.

Зрозуміло, Квантовий Зсув не єдиний шлях до усвідомлення. Є безліч доріг, що ведуть до внутрішнього світу і зовнішньої гармонії. Я звертаюся до всіх нас з проханням ставати з кожним днем ??більше усвідомлюють - і як можна частіше.

КС просто, миттєво і приносить задоволення. Воно приносить моментальну практичну користь поряд з довгостроковим впливом на тіло, розум і навколишній простір. Воно не вимагає від вас кинути всі справи і викроювати час і місце для практики. Його можна виконувати в будь-якому місці і в будь-який час.

Крім того, Квантовий Зсув не просто просить вас сидіти і усвідомлювати. КС вчить рухатися в цій повноті, посилюючи її глибину і негайно привносячи її в своє повсякденне життя. Ці переваги дозволяють КС стати ідеальною практикою як для ченця, так і для будь-якого магната або матері-одиночки з трьома дітьми.

Виконуйте Квантовий Зсув протягом дня, кожен день. Виконуйте його як самостійну практику або додавайте до інших систем Я-усвідомлення - це тільки посилить їх ефективність. Можна вводити КС в закінчення медитацій або молитов, виконувати в процесі ділових зустрічей, очікування в пробках або в черзі «Візьми до 10 страв» з оберемком усіляких страв в обох руках. Виконуйте цю нескладну дію - і переконайтеся самі в чудовій трансформації, яка відбудеться у вашому житті.

Якщо ви не вірите, що те, про що я говорю, може бути правдою, тоді прийміть виклик. Бо якщо я помиляюся, то ми, люди, заточили себе в моторошний і похмурий кут і втрачати нам нічого. І нехай так, ви все одно маєте в своєму розпорядженні чудовим інструментом для зцілення вивихів, нетравлення, розбитих сердець і тому подібного.

Але якщо я прав, ви станете одним з перших, хто прорветься до світла життя в світі і процвітанні. Є тільки одне, що стримує вас, -Впевненість в тому, що це неможливо.

Єдине вірування, яке вам потрібно подолати, - то, яке не дозволяє вам зробити перший крок.

Далі все легко. Мені згадався діалог між Алісою і Білої Корольової з «Аліси в Задзеркаллі» Льюїса Керролла.

- Це не допоможе! - Сказала Аліса. - Не можна повірити в неможливе!

- Просто у тебе мало досвіду, - зауважила Королева. - У твоєму віці я приділяла цьому півгодини щодня! В інші дні я встигала повірити в десяток неможливостей до сніданку! [6]

Я не прошу вас змінити ваші вірування. Чи не вірування змінюють світ, а усвідомлення. Так що можете не чіпати їх, якщо вам так зручніше. Усвідомлення дасть вам можливість зберегти ефективні вірування і потихеньку розчинить ті, що ні служать хорошу службу ні вам, ні цього світу.

Практикуйте Квантовий Зсув частіше і з грайливими цілями. Стати дитиною, пізнає світ з широко розкритими очима.

Коли в цьому неспокійному світі ви в останній раз віддавалися помахом чарівної палички моменту?

Чи пам'ятаєте ви радість від того, що лежите в траві і спостерігаєте, як білі хмари ліниво пливуть по синьому небу?

В той момент ви і не зрозуміли, що саме чисте усвідомлення викликало в вас це глибоке почуття умиротворення і радості. Тепер, коли ви познайомилися з чистим усвідомленням, віддавайтеся в його обійми. Візьміть собі те, що вже по праву ваше. Зцілите свій світ, а через нього і весь наш світ, душу за душею.

додаток

Запис аудіоверсії Техніки Воріт англійською мовою [7]

Hi, this is Frank Kinslow, developer of the Quantum Entrainment Process. And I'd like to take this opportunity to introduce you to the Gate Technique.

The Gate Technique will invite you to spend more quality time with yourself. It is a closed eyes technique that will open your eyes to finding yourself. When done regularly it will have profound effects on the every aspect of your life: mind, emotions, body and environment.

Now Td like to talk you through your first experience of the Gate Technique. So find yourself a nice comfortable chair, and allow yourself fifteen uninterrupted minutes. Do not forget to put the cat or dog out of the room and turn off the ringer on the phone. Okay now, settle in, sit down and close your eyes. Let's have our eyes closed and the mind not worrying about anything, just let your mind wonder wherever it wants to go. If you know some other techniques, don t do them, if you think you can help in some way by trying to be relaxed or something, do not do anything, just let the mind wonder. Wherever it goes, that's fine.

Paying attention to your thoughts, just watching them passed by. We will do this for just a few seconds.

Запис аудіоверсії Техніки Воріт російською мовою

Привіт, це Френк Кінслоу, творець Процесу Квантового Зміщення. Я б хотів представити вам Техніку Воріт.

Техніка Воріт допоможе вам з користю провести час наодинці з собою. Вона виконується з закритими очима, але дозволить вам поглянути на себе по-новому. Регулярна практика, безсумнівно, вплине на всі аспекти вашого життя: свідомість, емоції, тіло і оточення.

Щоб приступити до Техніці Воріт, дотримуйтесь моїм інструкціям. Вам буде потрібно комфортний, стійкий стілець і п'ятнадцять хвилин часу, протягом яких вас ніхто не потривожить. Не забудьте видалити з кімнати кота або собаку і вимкнути телефон. Отже, сідайте, влаштовуйтеся зручніше, закрийте очі. Постарайтеся ні про що не думати, нехай думки самі біжать туди, куди їм хочеться. Навіть якщо ви володієте іншою технікою розслаблення, зараз їх застосовувати не слід. Нічого не потрібно робити, просто відпустіть свої думки. Що б не відбувалося, нехай все йде своєю чергою.

Спостерігайте за своїми думками, за тим, як вони з'являються і зникають. Ми будемо робити це всього лише кілька секунд.

А тепер слухайте. Одне з названих мною слів проявиться у вашій свідомості яскравіше інших: Спокій. Радість. Свобода. Співпереживання. Кохання. Нескінченність. Світло. Простір. Смирення. Благодать. Воно викличе сильніші внутрішні вібрації. Поверніться до цього слова в усвідомленні і спостерігайте за ним. Якщо ви його чуєте, то просто слухайте.

Now, listen. One of these words will stand out in your awareness more then the others: Peace. Joy. Unbounded-ness. Compassion. Love. Infinity. Light. Space. Humility. Grace. One of these words will have been more vibrant in your consciousness than the others.

Just let your awareness go back to that word and watch it. Or if you hear it, just listen to it, you need do nothing else but to watch or to listen to that word. Don t interfere within.

As you watch your word it can get faster, it can kind of fade away, it can change in many-many ways. However it changes or whatever it wants to do you'll allow it to do so. You are just along for the ride, just watching what your word wants to do. At times you may forget your word, and other thoughts may enter in. That's fine. As soon as you realize you are thinking other thoughts than you just easily go back to the word and observe it. Just be the simple, innocent witness of that word.

Sometimes your word may disappear altogether. And that's fine too. You do not have to make it come back. It'll come back on its own.

Your word can even change into another word. That's fine. Whatever it does, let it go. Remember, you're just there to watch.

You are truly just a witness. And if so if other thoughts or noises interject, you just witness them as well. Once they come in dont be dismayed that they are there, dont try to fight with other thoughts or noises, or sensations in your body. If they are there, fine. Whenever you realized that you are uncomfortable or there is a noise going on or you are aware of some thoughts that are not your word, then you are already on your way back to your word, that's becoming

Вам нічого не потрібно робити - тільки спостерігати або слухати це слово. Не намагайтеся втручатися і щось міняти.

Можливо, ви помітили, що слово прискорилося, або зблякло, або змінилося ще безліччю якихось способів. Що б з ним не відбувалося, як би воно не трансформувалося, не заважайте. Ваше завдання - просто спостерігати за тим, як воно змінюється. Ви можете його забути, вас можуть потривожити інші думки. Все в порядку. Навіть якщо ви виявите, що на перший план вийшли інші думки, ви з легкістю можете повернутися назад до свого слова і продовжити за ним спостерігати.

Іноді слово зникає зовсім. У цьому теж немає нічого страшного. Не потрібно намагатися його відшукати. Воно з'явиться саме.

На місце вашого слова може прийти зовсім інше. Таке буває. Що б не відбувалося, не втручайтеся, зберігайте відстороненість.

Ви - лише спостерігач. І навіть якщо виникають сторонні думки або шуми, просто спостерігайте за ними. Коли вони з'являються, залишайтеся спокійні, не намагайтеся боротися або позбутися від думок, шуму або відчуттів в тілі. Коли ви відчуваєте дискомфорт, чуєте зовнішні звуки, якщо те, про що ви зараз думаєте, не пов'язане з вашим словом, значить, ви вже на шляху до свого слова. Усвідомте це і знову станьте спостерігачем. Все відбувається так, як має бути. Все, що вам потрібно робити, - це просто повернутися і знайти своє слово.

Ви з легкістю можете зробити це в будь-який момент. Ось так. Все дуже просто.

aware, that s being a witness again. And that's good. All you have to do is to go back and to find your word.

Whenever your word is not there you just easily come back to it. That's it. That's just how simple it is.

Now again just let your mind easily wonder wherever it wants to go. If the word stays with you, fine, but you're not interested in it now. We are about ready to come out of the Gate Technique, but we do not get right up.

Keep the eyes closed for a couple of minutes, a minute or two. You can stretch a little bit, wiggle your fingers, take a deep breath, that all help to make the transition.

And when its time to open the eyes, just do it's slowly.

Okay, easily let the eyes open.

You can do the Gate Technique for ten or fifteen or twenty minutes, two or three times a day as you like, best is first thing in the morning and somewhere half way through the day. And it can be done before going to bed as long as it's not too energizing and keeps you awake. Many times you find just to become relaxed and sleeping to very nice nourishing sleep.

Now the words are often referred to as "you-feelings" or "you-words" meaning that they are not negative words. So any word that comes up of a positive nature is fine and it can be anywhere from those words we've mentioned or it can be silence or stillness, peace, joy, bliss, ecstasy, words of your feelings and any words that remind you of that invoke those feelings within you. So the word is not important, what is important is your complete uninvolvement while you watch.

Simply, easily be the witness of a word as it comes and goes. So to review: as you watch your "you-feeling" it may change in some way. It make it bigger or louder or fade it away. It could change into another you-feeling or disappear

Тепер знову відпустіть свій розум, нехай думки течуть вільно. Якщо ваше слово залишається з вами, прекрасно, але зараз вже немає необхідності тримати його в полі уваги. Ми готові вийти з Техніки Воріт, але не цю секунду.

Не відкривайте очі ще пару хвилин - хвилину або дві. Можете злегка потягнутися, розім'яти пальці, зробити глибокий вдих, це допоможе перейти в звичний стан.

Коли відчуєте, що прийшов час відкрити очі, не поспішайте, робіть все дуже повільно.

О'кей, дозвольте очам злегка відкритися.

Можете виконувати Техніку Воріт протягом десяти-п'ятнадцяти-двадцяти хвилин два-три рази на день, краще за все - вранці, після пробудження, або в середині дня. А також увечері, перед відходом до сну, але тільки в тому випадку, якщо ця техніка не діє збудливо і не провокує безсоння. Хоча найчастіше вона розслабляє і забезпечує глибокий і спокійний сон.

Ці слова - «ви-слова» або «ви-почуття», і вони не повинні нести негативного сенсу. Це може бути будь-яке слово позитивної природи - одне з тих, що я згадав, або якесь інше - тиша, мовчання, спокій, безтурботність, радість, блаженство, захват - назва почуттів або якась асоціація з ними. Саме слово не має особливого значення, головне - ваша повна залученість в процес спостереження.

Просто спостерігайте за тим, як слово з'являється і зникає. Отже, підсумуємо: поки ви спостерігаєте за своїм «я-почуттям», воно може змінюватися. Ставати більше або голосніше або зовсім в'янути. Воно може змінитися іншим «ви-почуттям» або зовсім зникнути. Або мозок перемикається на інші думки. Або ж ви починаєте чути звуки, що приходять ззовні. Ви навіть altogether. Or your mind may shift to other thoughts. Or you may start listening to sounds coming from around you. You may even forget that you are doing the Gate Technique for a while.

If this happens when you realize you are not watching your "you-feeling", you've already started paying attention again. Just continue to watch your "you-feeling" without interfering or you can gently look for another "you-feeling" and begin the process all over again.

It does not matter what happens as long as you purely observe. That is that you are aloof to what is unfolding before you. The thing is to watch what happens no matter what's going on. That is all you have to do.

Continue the Gate Technique for ten or fifteen minutes.

When finished, do not open your eyes quickly or jump up and start doing things right away. Keep your eyes closed, take another minute or two to stretch and come back to the outside world slowly.

Then slide easily back into your active life. Physically you will be relaxed, possibly more relaxed than you have been in a long time, psychologically you will be at peace. And what did you do to get this way? Nothing, just observe, pay attention to what was unfolding in your mind.

The Gate Techniques teaches us to relay on nothing other than our observation. What happens is quite magical: a deep healing begins without a glimmer of effort. Actually, effort of any kind is counterproductive. What the Gate Technique effectively does is bathe your psycho in the healing waters of self. Self knows best.

When done regularly you will experience greater energy, physically and psychologically, more relaxation, less можете забути про те, що в даний момент працюєте з Технікою Воріт.

Якщо це відбувається і ви розумієте, що перестали стежити за «я-почуттям», значить, вже пора повертати фокус уваги в потрібне русло. Просто продовжуйте спостерігати за «я-почуттям», не втручаючись, або спробуйте знайти інше «я-почуття» та почати процес спочатку.

Не має значення, що відбувається, оскільки ви є виключно спостерігачем. Що б не було, ви залишаєтеся відстороненим. Нічого не потрібно робити.

Виконуйте Техніку Воріт протягом десяти-плями-дцати хвилин.

Коли закінчите, не поспішайте відкривати очі відразу ж після завершення, підхоплюватися і починати щось робити. Тримайте очі закритими, почекайте пару хвилин, потягніться і повільно поверніться у зовнішній світ.

Тепер не поспішаючи повертайтеся до активного життя. Ви будете фізично розслаблені, - можливо, навіть більш розслаблені, ніж будь-коли за довгий час, в психологічному плані відчуєте повний спокій. І що ж вам довелося зробити, щоб прийти до такого стану? Нічого, просто спостерігати, відслідковувати те, що розгортається у вас в ухме.

Техніка Воріт вчить нас покладатися виключно на свої спостереження. Те, що відбувається, воістину чудово: без будь-яких зусиль з вашого боку починається глибоке зцілення. Мало того, будь-яка напруга буде тільки заважати. Техніка Воріт занурює вашу психіку в зцілюють води Істинного Я, яке знає все.

При регулярному виконанні ви відчуєте підйом фізичної і психічної енергії, а також зменшення напруги, полегшення хворобливих відчуттів, illness, more resistance to mental and emotional stress and improved relationships.

All this is accomplished by simply paying attention. Very quickly you will notice that you are observing more and more outside of the Gate Technique, as you go about your daily life.

The Gate Technique is perfect by itself or it can be added at the beginning of other practices to enhance their effectiveness. It can be performed from ten to fifteen minutes once or twice a day. When daily it will quickly establish the habit of observing in any activity.

Зв'яжіться з Френком за адресою: www.QuantumEntrainment.org

На цьому сайті читайте останні новини про події, пов'язані з КС; запишіться на приватний сеанс Продовженого КС до Френку або знайдіть його першу книгу «Секрет справжнього щастя; як здійснити своє найзаповітніше бажання »(М .:« Софія », 2010). Неодмінно загляньте в блог КС і дізнайтеся, як інші люди використовують Квантовий Зсув для створення у своєму житті гармонії і зцілення. Там же ви зможете задати питання, поділитися своїми думками про КС і досвідом. Ми будемо чекати звісток від вас. Заходьте до нас частіше і станьте членом цього динамічного і приголомшливого руху за побудову миру в усьому світі завдяки світу у вас всередині.

підвищену опірність розумової та емоційної навантаженні і поліпшення відносин.

Все це досягається дуже просто - активізацією уваги. Ви дуже скоро побачите, що стали більше помічати не тільки під час виконання Техніки Воріт, а й в навколишньому світі, в своєму повсякденному житті.

Техніку Воріт можна виконувати самостійно, а також в якості доповнення до інших практикам. Вона підвищить їх ефективність. Десяти-п'ятнадцяти хвилин один-два рази на день буде цілком достатньо. При регулярному повторенні ви дуже скоро придбаєте гарну звичку спостерігати під час будь-якої діяльності.

Аудіоматеріал Техніки Воріт ви можете завантажити на свій комп'ютер на російській мові: http://www.sophia.ru/audio

англійською (начитана автором): http://quantumentrainment.com/downloads.html

Френк Кінслоу

СЕКРЕТ МИТТЄВОГО ЗЦІЛЕННЯ Квантова синхронізація здоров'я

Переклад: Н. Гончарова Редактор: І. Старих

Коректори: Е. Введенська, Т. Бишів Оригінал-макет: Г Булавко Обкладинка: В. Міколайнук

ТОВ Видавництво «Софія» 107140, Росія, Москва, вул. Красносільська Нижня, д. 5, стор. 1

Для додаткової інформації: Видавництво «Софія»

04073, Україна, Київ-73, вул. Фрунзе, 160

Підписано до друку 07.05.2010 Формат 84x108 / 32. Ум. печ. л. 18,48. Накладом 5000 прим. Зак. № 822.

Відділи оптової реалізації видавництва «Софія»

в Києві: (044) 492-05-10,492-05-15 в Москві: (499) 317-56-22, 317-56-44 в Санкт-Петербурзі: (812) 676-07-68

Книга - поштою в Росії

тел .: (495) 476-32-58 e-mail: kniga@sophia.ru

http://www.sophia.kiev.ua http://www.sophia.ru

Надруковано в ВАТ «Тульська друкарня». 300600, г. Тула, пр. Леніна, 109.

Ви вірите в чудеса?

У те, що можливо миттєве зцілення від будь-якої хвороби?

Завдяки цій книзі ви можете навчитися простим діям, за допомогою яких очищається ваше усвідомлення і відбувається миттєве зцілення тіла і розуму. Ви можете навчитися зцілювати також тіло і розум інших людей. А ще, вдавшись до допомоги своїх друзів, ви зможете перетворювати проблеми, що вражають всіх жителів планети Земля.

Наскільки складно опанувати Квантовим Зміщенням? Це також легко, як думати. Практика Квантового Зміщення не вимагає спеціальних навичок, її можна швидко освоїти.

Погана новина: Квантовий Зсув, подібно до всіх цілющим заходам, обмежена обмеженнями самого практикуючого.

Хороша новина: практика Квантового Зміщення може усунути всі ці обмеження.

www.e-puzzle.ru


[1] Positive

[2] Шрі Нісаргадатта Махарадж (1897-1981) - індійський гуру, вчитель філософії адвайти (недвойственності). - Прим. перев.

[3] Карл Ренц (рід. 1953 г.) - сучасний просвітлений учитель адвайти. - Прим. перев.

[4] Словом диспепсический автор обігрує одночасно і стан пацієнтки (розлад травлення), і стан цілителя - засмучений, пригнічений (про стан розуму). - Прим. перев.

[5] Етіологія - причина хвороби. - Прим. ред.

[6] Перекл. Н. M. Демуровой. - Прим. перев.

[7] Нагадуємо, що ви можете завантажити аудиоверсию Техніки Воріт в форматі МРЗ англійською мовою з сайту www.QuantumEntrainment.org. - Прим. ред.

Питання до ФЕПО з хімії з відповідями

(Виділено жирним шрифтом)

1 питання!

Ставлення числа молекул, диссоциирующих на іони, до загального числа молекул розчиненої речовини, називається ___ дисоціації.

1) коефіцієнтом




 Міді (II) |  Одноелектронних орбіталей взаємодіючих атомів |  енергії активації |  флотації руд |  хлорид амонію |  Концентрацій реагуючих речовин |  Хрому (III) |  сильних електролітів |  срібло |  ненасичених |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати