Головна

Б) Визначення сторін горизонту по Полярної зірки

1.  C. Різниця потенціалів, що виникає між внутрішньою і зовнішньою сторонами мембрани, виміряна в стані фізіологічного спокою.
  2.  Збереження сеансу на боці клієнта (Client Session State)
  3.  I. Визначення термінів і предмет дослідження
  4.  II. Визначення закону руху системи.
  5.  V. Визначення ціни і обсягу виробництва в умовах монополії.
  6.  V. Вправи з розвитку лексико-грамматічекой сторони мови.
  7.  V. Вправи з розвитку лексико-граматичної сторони мовлення.

Практично для найпростіших визначень приймається, що Полярна зірка знаходиться в напрямку на північ (отклоненіе- * близько 1 °).
 Місцезнаходження Поляр ної зірки визначається по сузір'я Великої Ведмедиці: подумки продовжують пряму, що проходить через дві крайні зірки "ковша" (а і р), і відкладають на ній відстань, рівну п'ятикратному мабуть відстані між цими двома зірками. Тут знаходиться Полярна зірка, яка розпізнається за яскравістю; вона яскравіше всіх оточуючих її зірок і приблизно дорівнює по яскравості зірок сузір'я Великої Ведмедиці. Крім того, Полярна зірка є кінцевий зіркою "ручки ковша" сузір'я Малої Ведмедиці (рис. 4).

Визначення свого місцезнаходження. |  Визначення свого місцезнаходження |  Http://alexeyk1.narod.ru/scool/urok_or3.htm |  Правила орієнтування на місцевості. Визначення сторін горизонту; визначення напрямку руху на місцевості. |  Г) Визначення сторін горизонту за допомогою карти |  Визначення напрямків і сторін горизонту. |  За місяці. З'єднайте "роги" місяця і продовжите лінію до горизонту, там - південь. |  ОРІЄНТУВАННЯ НА МІСЦЕВОСТІ БЕЗ КАРТИ |  Орієнтуватися на місцевості можна за допомогою топографічної карти і без неї. При орієнтуванні на місцевості без карти необхідно визначити сторони горизонту. |  Вимірювання відстаней. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати