Головна

Як мило! -візглівий Голос зіпсував абсолютно все гарний настрій.

  1.  B. Що може означати відмову від універсальності і абсолютності поняття безлічі в описі природи
  2.  III. Сутність як конкретне Абсолютна
  3.  VII Голос тиші
  4.  Абсолютно всі треті особи зобов'язані утримуватися від створення перешкод.
  5.  Абсолютно неупругим ударом називають таке ударна взаємодія, при якому тіла з'єднуються (злипаються) один з одним і рухаються далі як одне тіло.
  6.  Абсолютно пружним ударом називається зіткнення, при якому зберігається механічна енергія системи тіл.
  7.  Абсолютна зміна.

частина 47

Сара стояла, спершись об двері плечем. Відразу видно, у неї гарний настрій.

Ну що, подобається обіймати цю кістляву потвору? -не Слухаючи її я поцілував Кес і вкрив ковдрою. Вона посміхнулася уві сні. Така маленька і мілая.-Що ти либішься як придурок?

Невже не можна просто відстати від мене? -я Пильно дивився на неї. Сара тихо фиркнула і пішла.

Минуло близько тижня. Весь цей час Кес була поруч зі мною. Іноді приходив Ліл. Ні батька, ні Сару, нікого я більше не бачив. Ось нарешті останній день в лікарні і мене виписують. Ми разом спускаємося на перший поверх і виходимо на вулицю. Горло обпікає холодне повітря. Ми підійшли до таксі і сіли на заднє сидіння. Назвавши потрібну адресу, я обійняв Кес і посадив її до себе на коліна. Машина поїхала. До горла підійшов комок, дихання частішає. Що зі мною? Затремтіли руки.

Стой.-різко крикнув я і машина зупинилася. Закривши очі, я опустив голову на сидіння. Все, здається вже легше. Кессі і водій пильно дивилися на мене.

Нічего.-тихо сказав я.-Поехалі.-на цей раз я стиснув її руку і мені стало трохи легше. Боязнь машин? Маячня.

Я з тобой.-тихо сказала Кессі і, просунувши руки мені під курку, обняла. Прикривши очі, я тихо вдихав запах її волосся. Солодка.

За вікнами машини вже було видно великий будинок. Мені не можна туди. Якщо хто то дізнається, що я ще в місті, то .. Те що? За операцію вже заплатили. Що вони можуть зробити?

Джастін все ще дрімав, відкинувшись на сидінні. Його ідеальне обличчя, довгі вії. Я йому не пара. Йому потрібна така ж ідеальна дівчина. Тихо видихнувши, я поцілувала його в шию. Він тут же посміхнувся і відкрив очі.




 Стів! -Мовчи Гадениш |  Я зайшла в його спальню і нікого не побачила. До речі, Стів-мій 19-річний брат. А мені 16. Батьків немає в живих. |  Дура. Акуратніше можна? -він Підняв айфон і став уважно розглядати екран. |  Сьогодні мені повезло.-он сильно стиснув мою руку і вийшовши зі мною з ліфта, попрямував до одного з номерів. |  Ненавиджу! -тут Я відчула холод на руках і почула клацання. Піднявши голову, я помітила наручники. |  Що трапилося? -з Закритими очима запитала я |  Я опустила журнал і зустрілася поглядом з карооким. |  Здрастуйте, містер Бібер. Віднести сумку в вашу кімнату?-Наша домробітниця швидко підбігла до мене і взяла мою сумку. |  Так вийшло. Можу я взяти ключі від кімнати? |  Я спустилася на перший поверх і, проходячи повз класів, заглядала в деякі. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати