На головну

Жаль.-он встав з-за столу і попрямував до великого шафі. Обстеживши пару скриньок, він дістав невелику папку і дав її мне.Я-Удачі тобі, в новій школе.-он посміхнувся і сів за стіл.

1.  X Політ до Вежі Слонової Кістки
  2.  XXII Бій за Вежу Слонової Кістки
  3.  А. Вибір цінової стратегії підприємства в залежності від типу ринку.
  4.  Акт поміщається в окрему папку для актів і довідок ф.№30-а.
  5.  Алісу не цікавить пошук нової роботи.
  6.  Англо-американська модель поширюється на корпорації США, Канади, Великобританії, Австралії, Нової Зеландії.
  7.  Б. Вибір цінової стратегії підприємства в залежності від етапу життєвого циклу товару.

Спасибо.Я-відповіла я і вийшла з кабінету.

Ось уже везу валізу по доріжці до стоянки. Таксист поклав речі в багажник і я сіла на заднє сидіння. Дивилася як школа ховається за деревами і ось, я ніколи більше її не побачу. Прикусивши язика, щоб не заплакати, я розблокувала телефон. Вісім пропущених від Лила. Швидко набравши його номер, притулила телефон до вуха.

Де ти? -він Сильно злився.

Я уезжаю.-наскільки вистачило мого спокою в голосі.

Куди? -Ліл Помітно притих.

В інше місто. Так надо.-тихо зітхнувши, я продолжіла.-Буду за всіма вам дуже сумувати.

Коли повернешся? -наступіло Молчаніе.-коли? -вже Більш грубо сказав він.

Не повернусь.

Ти не можеш так вчинити з нім.-з невеликою хрипотою сказав він.

Я роблю це заради него.-тихо відповіла я і вимкнула телефон.

Черт.-Ліл стояв і дивився в екран телефону.

Де я? -я Намагався сказати хоч що то але не почув свого голосу. Сильно хворіли ребра. Що взагалі відбувається? -Де Я? -Нарешті То вийшло.

Отямився! -Ліл Посміхнувся і підійшов бліже.-В лікарні. Менше п'яним кататися треба.

Де Кес? -він Насупився і опустив погляд в пол.-де вона?

Вона уехала.-сказав він тихо. Поїхала? Хах, вона не могла. Вона б мене не кинула. Вона. Мене. Чи не кинула.

Серйозно. Де вона? -так Само спокійно запитав я.

Слухай, тобі потрібно відпочити після операціі.-так само сказав він.

Стів! -Мовчи Гадениш |  Я зайшла в його спальню і нікого не побачила. До речі, Стів-мій 19-річний брат. А мені 16. Батьків немає в живих. |  Дура. Акуратніше можна? -він Підняв айфон і став уважно розглядати екран. |  Сьогодні мені повезло.-он сильно стиснув мою руку і вийшовши зі мною з ліфта, попрямував до одного з номерів. |  Ненавиджу! -тут Я відчула холод на руках і почула клацання. Піднявши голову, я помітила наручники. |  Що трапилося? -з Закритими очима запитала я |  Я опустила журнал і зустрілася поглядом з карооким. |  Здрастуйте, містер Бібер. Віднести сумку в вашу кімнату?-Наша домробітниця швидко підбігла до мене і взяла мою сумку. |  Так вийшло. Можу я взяти ключі від кімнати? |  Я спустилася на перший поверх і, проходячи повз класів, заглядала в деякі. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати