Головна

Формування запитів для багатотабличного БД

1.  B) Формування суперечка
  2.  I. Формування дисципліни.
  3.  I. Формування дисципліни.
  4.  III Створення багатотабличного БД
  5.  III рівень. Формування словотвору іменників
  6.  III. Формування тоталітарного режиму
  7.  IV рівень. Формування словозміни прикметників

Побудувати запит, що дозволяє виводити прізвище, ім'я, по батькові та номер групи студентів, яким може бути призначена стипендія, і розмір стипендії у відсотках. Інформація для отримання таких даних знаходиться у всіх трьох таблицях.

В даному випадку створюється нова таблиця, яка містить відомості з різних взаємозв'язаних таблиць.

1. У вікні База даних створити новий запит на основі пов'язаних таблиць. Для цього активізувати вкладку запит і натиснути кнопку створити.

2. У вікні Новий запит вибрати простий запит (з використанням майстри запитів) І підтвердити вибір.

3. У вікні Створення простих запитів вибрати з таблиці СТУДЕНТИ поля: Прізвище, Ім'я, По батькові, Група; з таблиці СТИПЕНДІЯ - поле відсоток. Закінчити роботу з Майстром запитів.

4. В отриманій таблиці в рядку Условие отбора встановити по полю відсоток вираз> 0, тобто висновок тих студентів, у яких сесія здана на позитивні оцінки. Для цього виконати розширений фільтр, упорядкувати прізвища студентів в алфавітному порядку.

5. Дати ім'я запиту Наказ і закрити його.

Контрольні питання

1. Що таке запит?

2. Які існують типи запитів?

3. Чим відрізняється використання Майстра від використання Конструктора при формуванні запиту?

4. Що таке запит на вибірку?

5. Що таке перехресний запит?

Тема 1 Робота з пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Access, PowerPoint). |  Короткі теоретичні відомості |  Психологія 80 70 60 50 |  Звіт щодо правопорушень |  Короткі теоретичні відомості |  Короткі теоретичні відомості |  введення формул |  Короткі теоретичні відомості |  Лабораторна робота №5 |  Конструктор таблиць. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати