На головну

Адаптація та допомога

1.  III. Рішення логічних задач за допомогою міркувань
  2.  Quot; ЗЦІЛЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ акупресурою. АКУПУНКТУРА БЕЗ голок ".
  3.  адаптація
  4.  Адаптація та дезадаптація
  5.  Адаптація до педагогічної діяльності
  6.  Адаптація до шкільного навчання.

Після переходу до нового імпринт вам знадобиться допомога. Саме тут на сцену виходять ті з нас, хто задіяний в служінні. Ми побачимо, коли ви будете готові (докладніше про це - пізніше). Вам знадобиться щонайменше один новий імплант (не плутати з імпринт) і зміна наставників. Дозвольте мені пояснити і те, і інше. Раніше я розповідав про імплантатах в вашому людському мозку. Ці духовні імпланти в основному призначені для обмеження можливостей людини. Вони заважають справжньому усвідомленню вашої душі і розуміння того, як духовне досягає рівноваги з фізичним, створюючи всеосяжну науку (чудеса). Без імплантів не було б ніяких випробувань і ніякого навчання. Ісус був посланий на Землю без імпринту і без людських імплантів. Це робило його помітно відрізняється від будь-якого іншого людини. Він був тут в якості вчителя. Ісус знав це. Єдині його складності мали біологічний характер і були загальними для всіх людей. Йому, як і всім, були притаманні емоції, потяги, біль, втома і его. Але у нього не було набору імплантів, що обмежують свободу дій.

Імпланти суть духовні обмежувачі, що не дозволяють вашій душі відігравати активну роль. Вони впроваджуються при народженні і ніколи не змінюються без участі тих, хто зайнятий служінням. З досягненням певного рівня розвитку, що допускає велику свободу, людині імплантуються нові обмежувачі, і це відбувається неодноразово. Ви не в силах змінити імплант (обмежувач), і це правильно. Коли людина проходить крізь «двері дії» і успішно справляється з кармічні атрибутом, імплант змінюється сам. В цьому випадку ви фактично змінюєте власну вібрацію, а також і свій імпринт. Якби це було не так, ваша кармічна характеристика залишилася б незмінною, навіть незважаючи на те, що ви її відпрацювали. (Не зовсім справедливо, чи не так?) Зрештою змінюється магнетичний баланс вашого генетичного коду (ДНК).

Після досягнення випускного статусу вам буде потрібно новий основний імплант або звільнення від старого. Пропонується скасувати всю вашу колишню карму. У цьому полягає механізм трансформації, його реалізують відповідають за це завдання служителі. Ви, ймовірно, вже знаєте тих служителів поруч з вами, які є вашими «наставниками».

Деякі називають їх ангелами, і це цілком доречно. Ми легко розпізнаємо їх енергетичні пакети і відразу ж дізнаємося в них тих служителів, що допомагають окремим людям засвоїти свій урок. Ви багато в чому схожі на земного спортсмена в процесі тренування. Вас оточує група підтримки, організована за принципом ієрархії. Найближче до вас стоять ваші наставники. Найдалі від вас - такі сутності, як я, що відповідають за механізм роботи школи і її зміст. У кожного з вас в даний час два наставника. Вони належать тільки вам, і більше нікому. Це не ті сутності, які судять вас або оцінюють ваші успіхи. Вони - духовні слуги і помічники. Деякі з них перебувають між інкарнації і, отже, не завжди задіяні в служінні {наставницький служінні). Інші є вчителями, кваліфікованими фахівцями даної служби, і завжди будуть наставниками. Такий порядок, але чому він такий, вам роз'яснять після вашого відходу, так як зараз це не має ніякого відношення до вашого шляху.

Мабуть, присутність наставників помітило більшість з вас. А чи не помічали ви не двох, а більше їх число? Лише дуже небагато чим з вас дана здатність бачити різницю між характеристиками істот по той бік завіси. Велику частину часу ви розрізняєте тільки обриси або форми. У вас лише два особистих наставника, а решта зазвичай не мають до вас ніякого відношення і знаходяться тут по ряду інших об'єктивних причин. Пам'ятайте, я розповідав про безліч різних сутностей на Землі з іншою програмою навчання? Як правило, їх часті появи і зникнення залишаються непоміченими, але іноді ви бачите їх. Простіше описати тих, хто несе відповідальність за вас, ніж характеризувати тих, хто не пов'язаний з вами. У вас два наставника, які люблять вас і завжди готові допомогти вам.

Зі зміною імпринту вас очікує суттєва зміна: ви втратите одного або обох наставників (в залежності від вашого шляху на цей момент) і отримаєте інших. Ви опинитеся єдиними істотами на Землі з трьома майстрами-наставниками (знову ця трійка). Вони будуть вам допомагати навчати інших і трансформувати енергію для Землі.

(Майстер-наставник - це наставник, який завжди зайнятий в служінні і ніколи не проходить уроків.) Ось і зараз, коли я мислепакетамі передаю через свого партнера це повідомлення, тут збираються майстри наставники і направляються на служіння Землі. Ваша сонячна система стала центром підвищеної активності. (Докази цьому наводяться у другій книзі Крайона - «Не думай як чоловік».) Зміна наставників відбувається одночасно з корекцією імпланта. Якщо ви вважали себе телепатом, просто почекайте! На інших планетах це описується як «тьма». Протягом приблизно дев'яноста днів у вас не буде наставників. Виникне відчуття, що ви одночасно втратили свого кращого друга і єдину дитину! Догляд «наставників з народження» глибоко переживає ваша внутрішня душевна сутність. Я вже розповідав про неї раніше. Душевна сутність є тією вашої частиною, якою повністю доступно те, що відбувається по обидва боки завіси, але імпланти не дають їй брати безпосередню участь в земних подіях. Вона завжди з вами. Це та частина вас, яка абсолютно вічна. Вона знає мене, і я знаю її. Їй добре знайомі всі ваші втілення. Ця ваша частина є не що інше, як людська духовність. Вона постійно спонукає вас шукати Бога. У неї немає статі. Оскільки у вас немає прямого зв'язку з власної душевної сутністю, ви не зрозумієте її відчуттів. Їх не можна пояснити словами. Коли наставники йдуть, душевна сутність виявляється в самоті. Вона ніколи не була без наставників, вони завжди знаходилися в постійному контакті з нею. Все це може здатися вам неймовірним (про це подбають ваші імпланти), але це просто «механіка» вашої душі. Учитель Ісус також мав наставників, і вони пішли перед його переходом на новий вібраційний рівень змусив його закричати в сум'ятті на хресті. Ви пам'ятаєте ці слова? Вони записані для вас. Він відчув, що вони його покинули, перед самою зміною ... Те ж саме має бути і вам. Догляд наставників викликає ні з чим незрівнянну душевну порожнечу. Навіть якщо один з них врешті-решт залишиться, якийсь період часу поряд з вами не буде нікого. На час корекції залишається теж повинен піти. Наставники забезпечують єдиний контакт з чистою енергією любові, наявної для вашої душі.

Коли вони залишать вас, ви неодмінно відчуєте це. Медитація не принесе ніякої розради. Зосередження не допоможе, а молитва здасться «відскакує» від небес. Коли Ісус страждав на хресті, він теж тимчасово не мав наставників. Це загальний духовний атрибут - тьма перед світлом. Він відомий не тільки вашу культуру і описується майже в усіх духовних книгах на планеті. Він відповідає очищенню перед появою нової енергії ... і ліквідації старої. Так і повинно бути, і ви зіткнетеся з цим в ході всього свого духовного розвитку. Для вас, такий момент також може виявитися тривожним і позбавити самовладання.

Занурення у темряву без надії на повернення подібно відчуття гіркоти власної кончини. Будьте впевнені, все в повному порядку. Ті, хто говорить вам, що це не від Бога, не знають особливостей любові. Чекайте цього моменту! Я розповідав вам, що набуття нової сили буде пов'язане з труднощами, і це одна з них. Вона як вогонь перед затишшям. Але це тимчасова труднощі, і ви подолаєте її. Протягом цього періоду вам не можна буде піти; і хоча ви залишитеся без наставників, інші істоти, не так близько стоять до вас, завжди будуть наглядати за вами. Однак вони не будуть вступати в спілкування, і ви не помітите їх присутності. Кожен з вас сприйме важкий період по-своєму. Якщо ви дійсно добре підготовлені, тоді він не стане несподіваним і здасться менш важким. Я дам вам пораду, допомагає пережити важкі часи. Коли відчуєте їх наближення (а ви відчуєте), займіться земними справами, зосередьтеся на цілеспрямованій роботі і на завершення того, що вам подобається. Це відволікаюча вашу душу тактика, і найчастіше вона добре спрацьовує в період настройки.

Ще допомогу ... Хочу підкреслити величезну важливість віри на даному етапі.

З переходом до нейтрального імпринт ви змінитеся ... і опинитеся без друзів, з не впізнати вас дружиною (або чоловіком) і, можливо, навіть без професії. Що ж тоді залишиться? Відповідь проста: Чи залишиться все те, чого ви ніколи не мали! Про вас будуть дбати! Ваше положення гідно поваги. Три майстри-наставника разом з усіма оточуючими вас невидимими сутностями, які знаходяться тут, щоб підтримати вас, уважно стежитимуть потім, щоб вас вчасно обслужили. Дуже важливим залишиться вибір відповідного моменту, тому вам буде потрібно витримка. Але її забезпечить ваш новий статус, і вам не доведеться нудитися очікуванням. Страх не буде грати своєї звичайної ролі, так як в будь-який момент ви зможете піти (звідси і спокуса вчинити так). Ви будете самі собі господарями, тобто абсолютно незалежними фізично, духовно і ментально. Засоби до існування не будуть проблемою, здоров'я не буде проблемою, і ви не будете на самоті. Переповнює вас радість не дасть вам можливості відчути себе самотнім Ви часто будете досить ясно бачити своїх нових наставників, щоб переконатися в їх присутності, але не більше того. Якщо залишитеся збалансованим, вас чекає щастя і процвітання ... повірте МЕНІ!

Глава перша |  від письменника |  Зустрітися з Крайона |  Чим я займаюсь? |  Хто ви? |  Чому я тут? |  Про Останніх Порах |  Зв'язок з любов'ю |  До вчителів |  цілительство |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати