Головна

ПОЧНІТЬ З СЕБЕ

  1.  Почніть котити сніжний ком
  2.  Почніть негайно
  3.  Почніть з малого
  4.  Почніть з малого.
  5.  Почніть з себе
  6.  Хочете гарного сексу - почніть з себе

ви хочете бути господинею свого життя, повністю реалізувати себе? Що ж, одна з можливостей - щасливий шлюб з вашим обранцем.

Розум - краще ваше надбання, адже його можна вдосконалювати, вживаючи. Все інше, в кінці кінців слабшає, покривається зморшками, сивіє.

Ключові прийоми - розумові, а не фізичні. Не приймайте рішення про шлюб тільки однією частиною тіла, знаходиться вона під спідницею або під ребрами. Думайте головою.

В якості вихідного пункту визнайте, що ви чогось варті. Вам ніхто не потрібен, ні чоловік, ні суспільство, щоб затвердити свою значимість. Нікому не дозволяйте сказати вам протилежне.

Однак ваша значуще не самоочевидна. Не чекайте, що весь світ, особливо чоловіки в ньому, зуміють оцінити вас гідно без найменших зусиль з вашого боку.

Якщо шлюб не потрібен для самоствердження, тоді навіщо виходити заміж? Потім, що шлюб може принести задоволення, зробити життя багатшим. Може бути, ви жінка, у якої є все, що їй потрібно, крім чоловіка.

НАВІЩО СТІЛЬКИ ПРАЦІ? НЕ ДОСТАТНЬО ПРОСТО БУТИ НАЙБІЛЬШОЇ СОБОЮ? Читаючи цю книгу, ви запитайте себе: «Чому я повинна докладати стільки зусиль? А чоловік? Чому не він домагається мене? »Давайте відразу відповімо на ці питання.

Тільки в Північній Америці жінок, які досягли шлюбного віку, на 8 мільйонів більше, ніж чоловіків. Якщо шлюб - головна мета у вашому житті, і ви минули той вік, коли шанси вийти заміж були на вашому боці, потрібно зробити поправку на роки. До 20 років ваші шанси були дуже високі, але якщо вам за 25, то їх стає все менше. Ви не можете сидіти, склавши руки, як викинутий на берег кит, який чекає морського припливу. Все що вам дістанеться - це мертва риба і морські водорості.

«Але хіба мало бути просто самою собою, поводитися природно?» Так, будьте собою, але в найкращому вигляді. Навіть якщо ви чарівні, від самовдосконалення ви тільки виграєте. Не треба міняти свою індивідуальність, але вам піде на користь розвиток здібностей спілкуватися з чоловіками.

ЩО ВИ пропонує чоловікам?

Запитайте жінку, чого вона хоче від чоловіка. Ймовірно, вона відповість конкретно. Можливо, вона хоче, щоб чоловік був високим, красивим, енергійним, інтелігентним, багатим, розумним, респектабельним, талановитим, освіченим, з цікавим минулим. Запитайте ту ж жінку, що вона може запропонувати йому натомість, і зазвичай вона відповість: себе.

«Себе» - це жалюгідний, невизначений відповідь. Жінка повинна оцінювати себе на тлі своїх суперниць. Щоб мати успіх у чоловіків, їй треба знати, що вона може йому запропонувати, і вміти сказати про це.

Якщо ви все ще думаєте «я просто хочу бути собою!», Прикиньте, що відбувається, коли ви заходите в ресторан і замовляєте чашку кави. Ви не чекаєте, що її принесуть безкоштовно, тому що «ця чашка кави для мене». Ви знаєте, що ніяке ваше «я» не дасть вам безкоштовну чашку кави. Просто бути собою і нічого більше не робити - це не принесе вам в житті нічого, тим більше такого чоловіка, про який ви мрієте.




 ВСТУП |  ЯК люди закохуються |  ВОЗЬМИТЕ ІНІЦІАТИВУ |  ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ |  СТРАТЕГІЯ ВАШОГО ШЛЮБУ |  ЧОМУ ЧОЛОВІКИ ТАК СЕБЕ ВЕДУТЬ |  ЯК ВЕДЕ СЕБЕ ТИПОВИЙ ЧОЛОВІК |  ДЛЯ КОГО ВИ одягаються |  Охайний ОСОБЛИВО ВАЖЛИВА |  НИЖНЯ БІЛИЗНА |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати